Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-25 08:15:08

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173566) SyMbioTe

(rögzített hsz)

Szeretnék megkérni minden kedves fórumozót, aki gépajánlást szeretne, hogy a Téma Összefoglalóban összeállított kérdéssorra szíveskedjen pontosan válaszolni. Így nekünk is könnyebb az ajánlás, illetve gyorsabban is megy az ajánlás. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Hozzászólások

(#135638) LZs?!


LZs?!
aktív tag

Sziasztok,

Hozzám került egy 0 kilométeres MSI H97 GAMING 3 alaplap.

Gondoltam beüzemelem magamnak; ami már van mellé: 4x4 Kingston Value 1333 DDR3, FSP 400W, GTX950 és Xigmatec v'mi ház (Midguard?) plusz SSD-k és HDD-k dögivel - egy Phenom II 970 konfigból jönnek.

Már nem mai darab, ugyanakkor az AM3-as konfighoz képest biztos előrelépés.

Kérdésem az lenne, hogy milyen CPU-t ajánlotok bele?

Mára már csak filmnézés (Kodi), illetve talán Skyrim és talán-talán World of Tanks...illetve még 'naggyon' talán Civ3 vagy Medieval Total War // Europa Barbarorum II - igazából nincs időm játszani, mindenesetre ezek mind egy szálas címek, ergo 3.5-4 GHz közötti kétmagossal is ellehetnék?

Egyáltalán nem értek az Intel tagozathoz; S938 és AM3 után AM4 felé tapogatóztam, de annyit távolról sem szeretnék rászánni, amennyibe egy kurrens félkonfig kerül.

Bónusz topik:

Ugyan 3.5 GHz felett nézelődtem, de most gyorsan átpörgetve az aprót találtam ezt: i3-4350T

Ha ilyen alacsony TDP-vel rendelkező CPU is van, akkor lehet, hogy NAS jelleggel hagynám ketyegni 24/7.

Illetve a NAS vonal antitéziseként: H97-es chipset-tel lehet tuningolni és úgy megütni a 4-4.3 GHz-et?

Köszi előre is.

[ Szerkesztve ]

Nevermind...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.