Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-25 08:15:08

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173566) SyMbioTe

(rögzített hsz)

Szeretnék megkérni minden kedves fórumozót, aki gépajánlást szeretne, hogy a Téma Összefoglalóban összeállított kérdéssorra szíveskedjen pontosan válaszolni. Így nekünk is könnyebb az ajánlás, illetve gyorsabban is megy az ajánlás. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Hozzászólások

(#122007) membrandj válasza MuldR (#121992) üzenetére


membrandj
nagyúr

Azt úgy értettem,hogy azzal már játszható,de proci szinten az alá nem érdemes menni, újonnan pedig vga-ba nincs nagyon alatta értelmes.

Köszi az infót.

soldi3r
Hyper m 500W?

Én amúgy lehet a p2000 felé mennék inkább.

sylvio13
asrock b250m-hdv ~ 22k
g4560 ~18k
2x4GB ddr4 kingston fury 2400 mhz ~ 20k

Sok javulást nem fogsz tapasztalni a 6670 1GB GDDR5 mellett.
Amire érdemes lenne váltani, az min egy gtx 1050 2GB, 1050 ti 4GB ~ 40-52k köv lépcsőbe.

Illetve ezekhez a vgak-hoz már digitális csatlakozós monitor kell. Ha csak D-SUB van rajta, akkor az is csere.
Aktív átalakítóval lehetne megoldani,de abból egy normális darab 10k felett van és ne keverd össze a sima 500 Ft-os átalakítóval, mert az analóg jelből csinál analogot, itt meg digitálisból kellene analógot.

BMS
Én az összeset túlzásnak tartom már alapból, nem hogy még 10k-t rákölteni.

qdak
Ez már lényegesen jobb,de a cs:Go vga nélkül nem fog menni. Rengeteget nőtt a gépigénye.
szerver gép = 0-24 be ment éveken át. Tartósság erősen kérdéses.

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.