Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Miert zartak le a fuves topicot? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) maddog


maddog
tag

nem vagom miert nem beszelhetunk errol?

(#2) Nimrod válasza maddog (#1) üzenetére


Nimrod
addikt

Most az eccer egyetértek vele, akárki is zárta le.

(#3) maddog válasza Nimrod (#2) üzenetére


maddog
tag

nezd meg hogy mennyi ido alatt hanyan szoltak hozza-vegre volt egy tema amiben mindenkinek volt mondanivaloja!
nehogy mar a forumokon se legyen szolasszabadsag!!!!!!!!

aki lezarta magyarazza is meg legyen szives hogy miert?

(#4) biker


biker
nagyúr

kedvenc idézetem egy házigazdától:

''Nem tudom miért kell feltétlenül nyitni egy 'miért zárták be' kezdetű topikot, ha bezárt egy topik...''

:)

nyilván:
1: nem ide való
2: olyan lett a hangvétel
3: egyéb okok...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#5) GhanBuri Ghan válasza biker (#4) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Egyik hazigazda pedzegette, hogy ha tobb politika lesz, akkor lezarja a topikot.
Nem igazan ertem miert, amikor a tema szervesen kapcsolodik a politikahoz (egyreszt a legalizacios torvenymodositas miatt, masreszt a szolasszabadsag vasarnapi megsertese miatt).

(#6) bazs válasza biker (#4) üzenetére


bazs
aktív tag

Termeszetesen van olyan topic, amit le kell zárni, de
1. a fáradt gőzbe miért nem fér bele?
2. A hangvétel, nos ezért nem kollektíven kéne büntetni, biztos egy-két buta beszóláson múlott csak a dolog
3. ???


Valaki írta, hogy a politizálás miatt volt figyelmeztetés erre csak ennyit:

''(9) FÁRADT GŐZ
A világ nagy kérdései: aktuálpolitika, szex & drugs & társadalom. Moderálatlan!''

Pont most fogyott el...

(#7) biker válasza GhanBuri Ghan (#5) üzenetére


biker
nagyúr

ott az index polfóruma, meg a sziget, meg sorolhatnám.

szólásszabadság vagy nem, nem ide való.

a szólásnak megvan a szabadsága, és megvan a kultúrája
kultúrált ember ott és ugy és olyan közönségnek szól, ahol kell, nem pedig az első helyen ahol meghallgatják, elkezd prédikálni, vitát szítani, és utána neki áll feljebb, hogy igy szabadság meg ugy.

ez nem az a hely, ahol ilyen vita kell feltétlen legyen.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#8) biker


biker
nagyúr

innentől ignore on.

NEM ÉN ZÁRTAM, CSAK EGY VÉLEMÉNY VOLT.

UGHOGY HAGYJATOK A PI***BA.

sziasztok

ui: gondolom pont ezért, és ilyenekért...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#9) localhost válasza GhanBuri Ghan (#5) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Elöljáróban: nem én zártam le, de én ígértem, hogy ha valaki belekeveri a politikát, akkor be fogom zárni.

Szerintem akárki is zárta be, jól tette, sőt akár az első napon mindjárt törlésre érdemes lett volna.

A miértre nagyon egyszerű a válasz. Mert nem ide való!
Megpróbálom - most már sokadszor - kerek mondatokban megfogalmazni véleményemet.
Ez itt kérem a Prohardver! és annak fóruma, akár tetszik, akár nem.
Az ilyen jellegű témákban tessék az Indexen, Origón a Korridoron és más egyéb helyeken százszámra található topicokban írogatni. Mit is írtam tegnap ?

Idézet magamtól, az eredeti az OFF topic 2-ben #1674 alatt.

A Prohardver! nem arra van, hogy Álomfejtős, Lamúrzenés, Sütikés, FŰ-legalizálós miegymás topicok induljanak rajta. Vagy én tudom rosszul ? Vagy Ti nem olvastátok?

Mintha Parci ezt írta volna március 3-án topicnyitó üzenetében.
http://prohardver.hu/rios2_uzenetek.php?from=12294


Őszintén hiszem, hogy nagy türelemről és toleranciáról tesznek a Moderátorok tanúbizonyságot, hogy egyáltalán a létét megtűrik (megtűrjük) az ilyen topicoknak.

Tudatosítani szeretném, hogy egy hardverekkel és szoftverekkel foglakozó oldalon nincs helye ilyen jellegű topicoknak, ugyanúgy nincs, mint az autókkal foglalkozó site-on a gyereknevelésnek, a női fórumokon pedig az Intel/AMD topicoknak.

A másik mondandóm, pedig az értelemet keresi azon kérdéskörben, amit BikerMester már idézett, hogy ha akármilyen ok miatt törlünk vagy bezárunk egy topicot, akkor feltétlenül kell indítani vagy egy hasonlót, vagy egy ''Miért zárták be...'' topicot?

Tessék elfogadni, hogy nem sérül a szólásszabadságotok!
De aki vendégségbe megy, annak illik betartani a házigazda által előírt (elvárt, megkövetelt) illemszabályokat.
Ezért van a Moderátor, hogy illedelmesen figyelmeztesse az illemszabály ellen vétőket.

( Hehe... amíg el nem szakad a cérna, mert ugye a moderátor is ember)

Zárszónak pedig annyit, hogy MOST kérem ismét olvassa el az imént már hivatkozott Parci-féle házirendet és cselekedjék olyanmód, hogy nekünk
Házigazdáknak minél kevesebbszer kelljen a jogosultságainkkal élnünk /visszaélnünk.

Használjátok az OFF Topic témákat, de ne gátlástalanul! :)

És hogy konstruktív is legyek, mindjárt nyitok egy [[Moderáció]] topicot, javaslom, hogy ott beszéljük ki a mindenkori moderátorok által elkövetett gaztetteket. Ennek ellenére a mostani javaslatom szerint a [[Moderáció]] fórum nem vitatéma, hanem ott fogom megírni, hogy mikor, hol, kit és miért és hányszor..

Kinyilatkozás vége, tolerancia bekapcsolva.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#10) Nimrod válasza localhost (#9) üzenetére


Nimrod
addikt

Netikett - Parcikett? :)

(#11) toeri válasza localhost (#9) üzenetére


toeri
aktív tag

OFF Te host! Bocs, hogy már megint én, de... Nem tudom feltűnt-e, hogy a Fáradtgőz ezekkel a szavakkal ''hirdeti magát'':
''(9) FÁRADT GŐZ
A világ nagy kérdései: aktuálpolitika, szex & drugs & társadalom. Moderálatlan!''


Nos ez így legalábbis ellentmondásnak tűnik. (DE méginkább megtévesztőnek.) HA nem akartok ilyen topicokat, akkor nem kell nekik teret adni és kész. Vagy rosszul látom? :P

Üdv, toeri

(#12) GhanBuri Ghan válasza localhost (#9) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Ezzel nem is lenne semmi baj, ha nem lenne faradt goz, vagy nem szerepelne a ..., politika, ..., moderalatlan kitetel. Ez elobbi peldaval szolva ez olyan, mint azt mondani a vendegnek, hogy erezze otthon magat, majd amikor majd jol erzi magat befenyiteni.

Igy viszont teljesen a moderatorokra, illetve abban a pillanatban merheto faradtsagara van utalva, hogy egy Faradt gozben szereplo topik helyenvalo-e vagy sem, esetleg egy hosszu, konstruktiv vitat szakitva felbe.
(egy fene, magam reszerol legfeljebb majd fikazom az Intelt minden masodik hozzaszolasom kozepen, csakhogy igazoljam a topik jogosultsagat:) )

(#13) ödönke


ödönke
aktív tag

hát itt pontosan ezért nem fog kialakulni a jó kis fórumokra jellemző családi hangulat, ha az ember itt fórumozik, ide van szokva és nem akar most másik fórumon is bejáródni csak mert beszélni akar valamiről, vagy esetleg véleményt nyílvánítani(itt vannak az ismerősök haverok fórumtársak akiket neadj isten még ismer is valamennyire a fórumozó) akkor miért ne lehetne itt ezt kibeszélni? komolyan mondom, hogy itt olyan szintű a moderálás ami már nem egézséges, ha nem csak az indexet engedné behozni a céges net akkor már 1000 éve nem írogatnáék ide, mert még így hónapok után se tud nagyon megfogni ez az egész fórum. néha hányni tudnék tőle annyira száraz az egész fórum :)

(#14) biker válasza GhanBuri Ghan (#12) üzenetére


biker
nagyúr

moderálatlan != mindent szabad...
csak azt, hogy jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóval többet, mint máshol.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#15) localhost


localhost
Közösségépítő

Sokszor hivatkoztatok arra, hogy a fórumoknál szerepel a ''moderálatlan'' kitétel.
Moderálatlan - volt! Parci sokszor idézett hozzászólása pedig AZÓTA született.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#16) biker válasza ödönke (#13) üzenetére


biker
nagyúr

ki tudja, engem meg az zavar, hogy egyre kevéssé lehet már a szakmáról beszélni, mert a 70% fáradtgőz, a maradék 30% fele meg offtopic szólás...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#17) Parci válasza localhost (#9) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

localhost, abban tévedsz, hogy nem lehet a Fáradt Gőzben bármiről vitatkozni. Amennyiben nem inzultál senkit a téma önmagában, és kulturált a hangvétele végig, úgy semmi ok bezárni. Igenis lehessen beszélni a füvezésről.

OFF-olni egy konkrét témában nem szabad, más dolgokkal.
Témát bezárni pedig akkor szoktunk, ha elfajulnak a dolgok, vagy teljesen értelmetlen, amolyan chat-topikról van szó.

Megnézem a témát, és ha nem anyázós, újra megnyitom. Ha anyázós, akkor nem nyitom meg, és mindenki fogadja el, hogy azért lett lezárva, mert egymást gyalulták az emberek, és nem azért, mert ne lehetne a Fáradt Gőzben bármiről beszélni...

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#18) GhanBuri Ghan válasza biker (#14) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Speciel az a topik ahhoz kepest, hogy egy erosen jobbos flamebait-tel indult eleg szepen koruljarta a temat pro- es kontra, jobbara ervek utkoztetesevel. Par ervelni keptelen ember miatt pedig nem a leendo hozzaszolokat kellene buntetni, hanem a szokott eljaras szerint kiszedni a nem odavalo hozzaszolasokat. Iletve jobb elore meghuzni a hatarokat, hogy mindenki szamara tiszta legyen a jatekter.

(#19) khalox válasza biker (#16) üzenetére


khalox
őstag

Igazad van... ..szerintem sokan az Off miatt írnak egyáltalán a fórumba.
Van pár egyed, aki egy büdös hardver témához hozzá nem szólt...

(#20) localhost válasza Parci (#17) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Köszönöm Parci értelmeztem. Ha egy icipicit ugye nekem is igazam van?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#21) GhanBuri Ghan válasza biker (#16) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Ez gondolom a topik cimenek a kello kezelesevel elkerulheto, hogy zavaro legyen a nem szigoruan vett szakmai info, ahol latszik, hogy masrol van szo, meg nem kell bemenni. Egyre tobb ember talalkozik egymassal mas topikban is, ismeri egymast szemelyesen is, varhato, hogy nemcsak ugyanannak a szakmai kerdesnek a sokadik megfogalmazasaval fogunk talalkozni, amit ha jol kezelunk, talan megoldhato, hogy minel kevesebb embert zavarjon.

(#22) Parci válasza localhost (#20) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Persze, a topik durva volt. Most kapott még egy esélyt. Napi politika esetén bezárom a francba...

Emberek, az ''önmoderáció'' tudományába mélyüljön el mindenki, ahogy csak bír :).

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#23) ödönke válasza biker (#16) üzenetére


ödönke
aktív tag

ki nem enged a szakmáról beszélni? mutass rá :) lefogják a kezeid?

(#24) biker válasza ödönke (#23) üzenetére


biker
nagyúr

jajj de kis humoros valaki...
le ne essek a székről...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#25) maddog


maddog
tag

nem azert van a fardt goz hogy itt nem-szamitogepes dolgokrol ertekezhessenek a szamitogepesek?????????????

hogy jon valaki ahhoz hogy bezarjon barmilyen topicot csak azert mert nem tetszik neki!!!!!!!!!!!!!!!
aki nem akarja az nem olvassa el de aki akarja az miert nem teheti?????????????

nehogy mar igy cenzurazzak az internetet!!!!!!!

(#26) localhost válasza maddog (#25) üzenetére


localhost
Közösségépítő

''hogy jon valaki ahhoz ''
''nehogy mar igy cenzurazzak az internetet''
[[Nagyon nagyot sóhajtó smiley! ]]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#27) ödönke válasza maddog (#25) üzenetére


ödönke
aktív tag

pedig ez van :) nekem se teljesen tetszik, de hát ez van csak :) (nekem)

(#28) WaterLo válasza Parci (#22) üzenetére


WaterLo
aktív tag

Bár én nem láttam azt a topicot, de ha aktuálpolitika és drugs miatt lett bezárva, akkor vegyétek ki (visszamenőleg is :DDD ) a fáradt gőz jellemzéséből ezeket : ''aktuálpolitika'', ''drugs''.

....What's up!....

(#29) Den válasza ödönke (#13) üzenetére


Den
veterán

''hát itt pontosan ezért nem fog kialakulni a jó kis fórumokra jellemző családi hangulat''

Hát pont ebben tévedsz ödönke. Itt az a családias hangulat megvolt, több sikeres fórumtalálkozó rá a példa. Mert volt egy közös téma ami összehozta az embereket és akik emiatt a családias hangulat6 miatt, megosztották egyébb témákban is egymással gondolataikat, problémáikat örömeiket.

Ez a családias hangulat az utóbbi időben tűnt el, az olyan arcok miatt akik hardvertémában max néha hozzáböfögnek egy hirhez, hogy ''hú mekkora faszság, ki vesz ilyet'', ésorba szájba nyitják az emebetegnél elmebetegebb topicokat, Mint tegnap a ''milyen zenére vesszem el a szüzességem'', vagy ''trütyölt ratyli'', ''milyen hülyék a tanárok''....

Na ezért nem jár már ide sok ember aki miatt ez a fórum egy oázis volt az elfajult anyázós fórumok közt

Nem tudom amúgy mi neked a családias hangulat, nekem nem az ami az origo közélet rovatában van. De füves topicban leirt politikai demagógiák oda veztenek.


És ne idézgessétek folyto a fáradtgőzrovat mottóját. Az ugyanis olyan időszakban születet, amikor az átlag prohardver fórum tagnak, volt annyi inteligenciája és önmésréklete, hogy moderáció nélkül is tudta, hol a határ.

www.simson4t.hu

(#30) Den válasza maddog (#25) üzenetére


Den
veterán

nagyon nem érted a lényeget.

www.simson4t.hu

(#31) neduddki válasza biker (#16) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Biker szivembol szoltal! Lassan lampassal kell keresni azokat a totyikokat ahol valoban hwsw /:-))))/ temaban nyitjuk egymast!

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#32) KovacsUr válasza neduddki (#31) üzenetére


KovacsUr
addikt

Pontosan erről van szó. A fáradt gőzben az egyébként szakmai kérdésekről vitatkozó, tárgyaló kollégák beszélhetik meg azokat a kérdéseket, amik különben nem illenének egyik rovatba sem. De ha már valaki csak azért regisztrál, hogy kizárólag pihent agyú témákat nyitogasson, akkor valami nincs a helyén.

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#33) toeri válasza KovacsUr (#32) üzenetére


toeri
aktív tag

OK. Javaslat: limit. Mindenki annyit írhat a fáradtgőzbe, mint máshova összesen. Darabra... (Neeee, csak hülyéskedtem!!!) :))

Üdv, toeri

(#34) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

Gyerekek, nincs mit nem érteni. Akinek nincs önkontrollja, ki lészen vagdosva, ennyi. Nem kell idézgetni, hogy moderálatlannak szántuk a fórumot -- aki visszaél vele, ne reklamáljon, rá semmi sem vonatkozik!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#35) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

Ünnepélyesen átírtam a fórum lead-jét -- szégyellje magát mindenki, aki miatt erre egyáltalán szükség lehetett :(.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#36) neduddki válasza KovacsUr (#32) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Akkor fojjtatom! Es a hwsw temaknak a nagy resze is ojjan, hogy az ember to google /most be leszek perelve????/ oszt valaszt kap a kerdesere egybol, vagy max az 5. linknel!
Ennel imkabb velosebb elgondolkodtatobb temak allnak kozelebb a szivemhez, ki es mikor is monda? Ez a hatranya a felhigulasnak! /na nem ijj szep szavakall/ A ket kedvencem :1 ki fedezte fel a deli sarkot / 2. toshiba combohoz driver / + egy mai asrock alaplaphoz flash.exe
na jo a deli sarkos topicnak hala elkotottem 10 rugot dekany andras konyvekre:-))))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#37) zsoltee10 válasza Parci (#35) üzenetére


zsoltee10
addikt

Mit irtál át? Nem tudom. Lécci mond meg. Kösz.

(#38) marcee válasza zsoltee10 (#37) üzenetére


marcee
addikt

(9) FÁRADT GŐZ
A világ nagy kérdései: politika, szex & drugs & társadalom.Mindez higgadtan, kulturáltan, érvekkel.

\m/

(#39) ödönke válasza Den (#29) üzenetére


ödönke
aktív tag

hát nem tom :) nekem a hardwiredes fórum 5x jobban bejön, mondjuk tény hogy ott nem hardverről van szó, de sokkal kevesebb állat van, és moderáció szinte egyáltalán nincs, flame persze ott is van, de a kereteken belül, komolyan mondom, nem tudom, hogy ott hogy csinálják, lehet van nálluk fent állatszűrő?:) mondjuk erről a kevesebb létszám is tehet, ezekszerint ez lenne a nagyság átka?

(#40) zsoltee10


zsoltee10
addikt

Nem tudtam, hogy hova írjam, tehát végül ide írom. Eredetileg a moderáció topicba akartam, de mára Localhost kitörölte. Szóval elnézést szeretnék kérni mindazoktól -pl. házigazdáktól- akiket idegesítettem azzal, hogy nem ismerve a netikettet floodoltam, offoltam néhány topicot. Tudom, hogy ez nem chat, bár soha nem chateltem, szal az sem tudom ott milyen netikett érvényes. Na mind1. Jelentem, hogy végre megtaláltam, elolvastam, hogy mit írt Parci a házirendről. Ünnepélyesen megígérem, hogy a netikett, és a floodolás, offolás fogalmának teljes tudatában jó leszek, nem okozok több bosszúságot a házigazdáknak.
Mentségemre legyen szólva, hogy az Isten háta mögötti helyről kerültem Pestre, Internetről csak a tévében hallottam eddig, otthon is csak 3-4 hónapja van. Áltiban 286-on nem ment a net, gimiben heti egy óra lehetőség 120 embernek 15 gépre szintén nem reális. Szóval hülyeségem oka a tapasztalatlanság, nem az IQ-m kevés mivolta. Ezentúl igyekszem építő, aktív, de nem feleslegesen pofázó tagja lenni a PH!-nak. Ne tagadjatok ki!!! :O :O :O :O :O :O :O

(#41) McJames válasza zsoltee10 (#40) üzenetére


McJames
senior tag

Na, ettől tud amolyan családias lenni a prohardver, hogy az emberek akik ide járnak, előbb-utóbb észreveszik magukat - is... :D

Bocs, ez már nem csak neked:

Ne tessék összetéveszteni a FÁRADT GŐZ mottóját.
A fórum moderálatlan, ne a hozzászólások, a hozzászólók legyenek azok. :(

Aki a villamos alatt fekszik, annak nem természetes a mosolya.

(#42) Parci válasza zsoltee10 (#40) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Welcome 2 the club! :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#43) Ye_Nő


Ye_Nő
tag

Akkor álljon itt egy olyan egyed néhány gondolata, aki egy büdös hardver témához hozzá sem szólt... (megjegyzem, jó ideje látogatom már az oldalt, bár sokáig nem regisztráltam; ugyan kevés a hozzászólásom, bár nem is arra ''utazom'')

Hadd ne írjam egyenként, most csak úgy ''spontánreagálnék'' (úgyis mindenki tudja, hogy melyik szól hozzá), valamint ''véleménynyilvánítanék'' vegyest.

Senki sem véletlenül került a PH!-re.
A családias hangulat - szerintem - nagyon is megvan!
Amihez nem értek, abba megpróbálok nem beledumálni, ellenben segítséget, tanácsot kérni, informálódni, tanulni járok ide. Felteszem, az oldal eredendően ezt a célt is hivatott szolgálni (mert hogy szolgálja, az kétségtelen;).
Senki sem úgy született (talán még TI sem:))

''Hát - így.'' (Sík Endre Miklós) | ''A gazdasági fejlődés megköveteli Európa nemzeti határainak lebontását.” Lev Davidovics Trockij szovjet forradalmár | MS Windows is not the answer. MS Windows is the question. And the answer is: NO!!!

(#44) maddog válasza Den (#30) üzenetére


maddog
tag

tehat a faradt goz moderalatlan mottoja azt hivatott jelenteni hogy moderalatlan egesz addig amig nem moderaljatok?

magyarazd el mi a lenyeg es talan megertem!(nem biztos)

(#45) zsoltee10 válasza maddog (#44) üzenetére


zsoltee10
addikt

A fáradt gőz addig volt moderálatlan, amíg nem volt rá szükség. Szükség pedig azért volt rá, hogy nehogy elfajuljanak a dolgok, és a családi légkört megmérgezze. Most már érted?

(#46) tildy válasza Parci (#17) üzenetére


tildy
nagyúr

Miert nem eleht mondjuk azt megcsinalni, hogy oldalt a faradt goz kivetelevel jelenjenek meg a legujabb hozzaszolast tartalmazo topikok?Nem lenne olyan nehez megoldani.
Igy a kaposzta is megmaradna, a kecsek is jol lakna...
Hm?

En spec orulok hogy itt is nyilt ''fuves'' topikok, eddigi sajat kornyezetembeli vizsgalodasok alapjan azok, akik a szamitastechnikaval szorosabb viszonyban vannak (ertsd nem titkarnok) , azoknal gyakrabban fordul elo a drogok hasznalata.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#47) tomcs


tomcs
őstag

1reszt, szolasszabadsag tenyleg nem azt jelenti hogy mindent szabad, nem olvastam a topikot mert nem igazan erint a temaja szal talan 1 kicsit jogtalanul is foglalok allast.. de. eloszoris. altalanos ervenyu dolog hogy aki az egerszet uzemelteti az mondja meg a szabalyokat. egy ekkora forumon sajnos szuksegszeruen megjelennek a masikat ''heccelni'' probalok, nem sok mindent le7 tenni ellene de meg kell probalni. masreszt meg mar mondtak, ez egy szakmai forum, a fg arra valo hogy azok akik mar sokat beszeltek a szamitastechnikarol hadd beszeljenek 1 kicsit masrol, magyarul baratkozasra.. nem ellensegeskedesre. ebbe meg a pihentagy topikok is belefernek ha valaki nem csak ott szovegel. faradt goz topikjait levenni a bal savrol meg szvsz nem jo otlet, nem kegyvesztette hanem kulturaltta kene tenni. :)

erdekes modon en meg sohasem ereztem hogy moderalas miatt barmit is serult volna a ''szolasszabadsagom''... bar ez is szubjektiv. mindenesetre pont a csaladias hangulat miatt ragadtam itt es nem szeretnem ha elveszne. szvsz ha engednenk a politizalast akkor jonne sok ember aki csak politizalni akar, szamgepet javitani es ismerkedni meg nem. ez pedig a csaladias hangulat veget jelentene, tehat tenni kell ellene

(#48) localhost válasza maddog (#44) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Hol látod te azt, hogy a Fáradt Gőz moderálatlan? :P Mutass rá kérlek szépen :P

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#49) Cefa válasza Den (#29) üzenetére


Cefa
senior tag

Na ebben teljesen igazat adok neked.

Más fórumokon PL: (SG) orrba szájba anyáznak moderálatlanul és teljesen el megy a kedvem bármit is beiírni oda. A Fikázásokat ténleg moderálni kell.

A témák törlése viszont egy kicsit szubjektív van akiknek pl: nagyon tetszhet az amit esetleg töröltök. Bár amiket említettés az ténleg baromság.

És olyat meg ne mondjatok már léci hogy más fórumokon beszéljünk meg bizonyos dolgokat mert elkeseredem. Aki ide szokott az az itteni társasággal szeretné megbeszélni a dolgokat.

Aki régóta itt van szerintem az kérés nélkül is tudja hogy mit szabad és mit nem.

Újoncokat láttam már én is hogy csak azért regisztrálta magát hogy megszívasson valakit az eladási rovatban vagy fikázzon anyázzon. Hát ők ténleg nem idevalók.


Ja és egy téma ha nem érdekes úgy is elsüllyed magától mindenféle lezárás nélkül.


Üdvözlet mindenkinek és köszönjük (én pl. Még ezt sosem mondtam) hogy fenntartjátok ezt az oldalt nekünk.

Keresel valakit aki lagziba jáccik annak ez míííndent megér érted míííndent

(#50) Thx1138Hu


Thx1138Hu
tag

Előszőr gondolkodtam hogy nem irok ide, de a végén csak nem birtam ki! Igaza van cefanak, meg mindenkinek aki ellenzi hogy témákat zárjanak be ami nem ide tartozik. Hisz épp ezért van a fáradtgőz. Nem lehet állandóan csak hardware-s dolgokról beszélni, és ez nem azt jelenti hogy az embereket nem érdekli a hardware, HISZ ÉPP AZÉRT JÖN IDE ! de azért irja le problémáit ide a PH-ra a fáradtgőzbe, mert itt olyan emberekkel beszélheti meg akikkel közös az érdeklődési körük. Szerintem attól jó a prohardver , hogy nem csak száraz hardware témák vannak ( bár azok is nagyon érdekesek néha ) hanem felszabadultabb, lazább az egész hely...szóval témákat bezárni, főleg ahová sokat irnak csúnya dolog.... ( na ezért törlik a regisztrációmat :DD )

Its always a pleasure to meet a Jedi

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Miert zartak le a fuves topicot? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.