Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Miert zartak le a fuves topicot? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#9) localhost válasza GhanBuri Ghan (#5) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Elöljáróban: nem én zártam le, de én ígértem, hogy ha valaki belekeveri a politikát, akkor be fogom zárni.

Szerintem akárki is zárta be, jól tette, sőt akár az első napon mindjárt törlésre érdemes lett volna.

A miértre nagyon egyszerű a válasz. Mert nem ide való!
Megpróbálom - most már sokadszor - kerek mondatokban megfogalmazni véleményemet.
Ez itt kérem a Prohardver! és annak fóruma, akár tetszik, akár nem.
Az ilyen jellegű témákban tessék az Indexen, Origón a Korridoron és más egyéb helyeken százszámra található topicokban írogatni. Mit is írtam tegnap ?

Idézet magamtól, az eredeti az OFF topic 2-ben #1674 alatt.

A Prohardver! nem arra van, hogy Álomfejtős, Lamúrzenés, Sütikés, FŰ-legalizálós miegymás topicok induljanak rajta. Vagy én tudom rosszul ? Vagy Ti nem olvastátok?

Mintha Parci ezt írta volna március 3-án topicnyitó üzenetében.
http://prohardver.hu/rios2_uzenetek.php?from=12294


Őszintén hiszem, hogy nagy türelemről és toleranciáról tesznek a Moderátorok tanúbizonyságot, hogy egyáltalán a létét megtűrik (megtűrjük) az ilyen topicoknak.

Tudatosítani szeretném, hogy egy hardverekkel és szoftverekkel foglakozó oldalon nincs helye ilyen jellegű topicoknak, ugyanúgy nincs, mint az autókkal foglalkozó site-on a gyereknevelésnek, a női fórumokon pedig az Intel/AMD topicoknak.

A másik mondandóm, pedig az értelemet keresi azon kérdéskörben, amit BikerMester már idézett, hogy ha akármilyen ok miatt törlünk vagy bezárunk egy topicot, akkor feltétlenül kell indítani vagy egy hasonlót, vagy egy ''Miért zárták be...'' topicot?

Tessék elfogadni, hogy nem sérül a szólásszabadságotok!
De aki vendégségbe megy, annak illik betartani a házigazda által előírt (elvárt, megkövetelt) illemszabályokat.
Ezért van a Moderátor, hogy illedelmesen figyelmeztesse az illemszabály ellen vétőket.

( Hehe... amíg el nem szakad a cérna, mert ugye a moderátor is ember)

Zárszónak pedig annyit, hogy MOST kérem ismét olvassa el az imént már hivatkozott Parci-féle házirendet és cselekedjék olyanmód, hogy nekünk
Házigazdáknak minél kevesebbszer kelljen a jogosultságainkkal élnünk /visszaélnünk.

Használjátok az OFF Topic témákat, de ne gátlástalanul! :)

És hogy konstruktív is legyek, mindjárt nyitok egy [[Moderáció]] topicot, javaslom, hogy ott beszéljük ki a mindenkori moderátorok által elkövetett gaztetteket. Ennek ellenére a mostani javaslatom szerint a [[Moderáció]] fórum nem vitatéma, hanem ott fogom megírni, hogy mikor, hol, kit és miért és hányszor..

Kinyilatkozás vége, tolerancia bekapcsolva.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Miert zartak le a fuves topicot? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.