Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) frame>24


frame>24
addikt

Hello. (nehezen idetaláltam)
Nem hiszem el, a kereső alapján nincs post pl. Mudvayne-ről... Ezt a motor hibájának tartom, de azé' belinkelnék 2 sample-t, (1.- 2002; 2. - 2005)
1.Not falling
2. Fall Into Sleep

Drowning Pool? sehol...
fenti bandák azé ismertebbek odakinn, de bocs ha zavartam...

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#552) PazsitZ válasza frame>24 (#551) üzenetére


PazsitZ
addikt

Mudvayne nekem is bejön [link]. Itt az új albumról az új számuk:[link]

- http://pazsitz.hu -

(#553) frame>24 válasza PazsitZ (#552) üzenetére


frame>24
addikt

ja bocs - vót 1 ollan érzésem, ilyen zenei irányzattal rossz helyen járok a "...milyen zenét hallgattok" topikban :B
jah, új albumot én is nemrég vettem észre, elvileg nov. 27-én jött ki....

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#554) PazsitZ válasza frame>24 (#553) üzenetére


PazsitZ
addikt

Én szoktam postolni oda is mindenféle zenét ha olyanom van :) : [link]

- http://pazsitz.hu -

(#555) frame>24 válasza PazsitZ (#554) üzenetére


frame>24
addikt

:DDD : hát most nekem is olyanom van, mert sorozatosan felidegesítettek a héten
Skinlab
ah...már jobb

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#556) snecy


snecy
senior tag

Az új Frost (Black Shining) illetve Ayreon (01011001) igen erősen ajánlott darabok, év végi legjobbak közt ott lesznek mindenképp.

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#557) klambi


klambi
addikt

aki ismeri ezt(Limp Bizkit, Korn, Metallica, Eminem Cypress Hill Crazytown Linkin Park (A Mix Of Rock Song))a zenét letudná írni miylen zenéket tettek benne össze...!? :R

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#558) klambi


klambi
addikt

ez

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#559) harylmu válasza klambi (#558) üzenetére


harylmu
őstag

Ez elég gáz :D [link] Ez már jobb :p

(#560) harylmu


harylmu
őstag

ide miért nem írtok :(
up

(#561) deicide


deicide
veterán

kicsit elhalt a topik, nincsenek már metalosok?

pl kijött az új Unleashed, hozza a megszokott témákat, bár kicsit komplexebb lett. Azért a "Before the Creation of Time" c. számukat még mindig nem múlták felül.

Hammer Battalion

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#562) Dilikutya válasza deicide (#561) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem haltunk ki, csak metálkodunk:). Tényleg jó az Unleashed, pár napja jött a CD, többet hallgattam mint az új Deicide-ot, aminek a borítója a legjobb.
Viszont az új Metallica szám mindent visz.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#563) harylmu válasza Dilikutya (#562) üzenetére


harylmu
őstag

Jaja. Cyanide :D

(#564) Dilikutya válasza harylmu (#563) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én az első single-re, a The Day That Never Comes-ra gondoltam. A Cyanide annyira nem jó, bár többszöri hallgatás után már jobban tetszik.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#565) harylmu


harylmu
őstag

Február 7 Children of Bodom koncert! Bár gondolom már mindenkinek a fiókjában vannak a jegyek ;]

(#566) Finwe


Finwe
őstag

Hello!

Nem tudjátok, hogy hol lehetne beszerezni a Mithotyn 3 albumát cd-n a legegyszerűbben?
Itthon nemigen találtam, ebay.de-n használtak vannak (ez egyébként sem a legegyszerrűbb mód) a többi meg usa webshop ami szintén macera.

Finwe

-{PoH}- Patriots of Hungary

(#567) Finwe válasza Finwe (#566) üzenetére


Finwe
őstag

A legtriviálisabb helyen nem néztem eddig :DDD :B (és van)

Finwe

-{PoH}- Patriots of Hungary

(#568) Palkó


Palkó
tag

Április 12.-én a Petőfi Csarnokban Hammerfall koncert !!!

Annyi mindenhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít...

(#569) commanDOS


commanDOS
senior tag

No kedves metal rajongó fórumosok, úgy látom enyém az év első hozzászólása a topicban, picit leült itt a dolog.

Hogy jól induljon 2009: Nem idei, de még bőven friss

Ez egy kazincbarcikai banda, 2008 Novemberében jelenet meg az első albumuk.
Demo lemezzel együtt ez második, de azt nem szokás számolni.
A zenei stílusba nem mennék bele, minden információ megtalálható a honlapjukon.
Legyen annyi elég, hogy dallamos és nagyon METAL :)

Még annyi, hogy akinek van youtube accountja az legyen szíves értékelje a feltöltött videót (zenét), mert elég hátul van keresésnél.

Kihelyezett tőke visszaáramoltatási szociális ügyintéző: pénzbehajtó :)

(#570) Finwe válasza commanDOS (#569) üzenetére


Finwe
őstag

Toltam rá 4 csillagot ;) A másik szám annyira nem tetszik.

Finwe

-{PoH}- Patriots of Hungary

(#571) commanDOS válasza Finwe (#570) üzenetére


commanDOS
senior tag

Köszi

Ízlések és pofonok. A "nem akarok" picit hosszú lett, csak azt raktam fel elsőnek, de mondták a srácok, hogy maradhat.

Kihelyezett tőke visszaáramoltatási szociális ügyintéző: pénzbehajtó :)

(#572) bmx powa


bmx powa
tag

NNNAaa. Február 7. Budapest, SYMA csarnok 19:00.
CHILDREN OF BODOM
CANNIBAL CORPSE
DIABLO

"hát, EZT a verziót kihagynám, nem mintha utálnám Jókerpapát, csak Ő nekem már, khmm, nem elég filigrán, túl férfi és semennyire sem bari... "By Bolondember

(#573) Nunder


Nunder
őstag

Mondok jobbat gyerekek csak nehogy elhaljon a topik. Február 12. Diesel Club Bp. DragonForce koncert. Hatalmas volt. Aki pedig azt mondja hogy a DF rossz élőben az menjen a Tiszába. Egyszerűen elképesztő volt hogy miket nyomtak. Ha esetleg volt valaki várom az ő véleményét is.
Ja és egy kérdés esetleg. Ki jön majd áprilisban Hammerfallra?

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#574) Palkó válasza Nunder (#573) üzenetére


Palkó
tag

Pl: Én, meg a család... :K
A jegyek november vége óta megvannak.

[ Szerkesztve ]

Annyi mindenhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít...

(#575) Nunder válasza Palkó (#574) üzenetére


Nunder
őstag

Meddig volt elővételben? Mert HF-on már voltam és most csak a DF-re voltunk ráindulva. Mondjuk a mostani buli mellett meg az szól hogy Sabatont is megnézném nagyon szívesen mert őket is szeressük. :K

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#576) Palkó válasza Nunder (#575) üzenetére


Palkó
tag

Üdv !
Fogalmam sincs, meddig volt elővételben, neten rendeltem, de már nem tudom melyik cégtől.
Ha fontos, megpróbálok utánanézni.

Annyi mindenhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít...

(#577) Nunder válasza Palkó (#576) üzenetére


Nunder
őstag

Á ne fáradj. Gugli nekem is a barátom csak mondom hátha tudod és beindul egy beszélgetés ami a topikot is beindítja :D

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#578) deniro2 válasza Nunder (#577) üzenetére


deniro2
senior tag

Beszélgessünk zenéről 15 óra 25 perckor... Ezt durván eltaláltátok egy nap difivel. :D

[ Szerkesztve ]

(#579) Palkó válasza deniro2 (#578) üzenetére


Palkó
tag

Te miket észre nem veszel !
Nekem fel sem tűnt, de igazad van... :K

Annyi mindenhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít...

(#580) Nunder válasza deniro2 (#578) üzenetére


Nunder
őstag

Hát... De legalább próbálkozunk :D

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#581) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Valakinek van eredeti Tartaros CD-je?

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#583) Brian_RL


Brian_RL
aktív tag

Valami jo magyar együttest tudnátok mondani? Csak pár külföldit ismerek eddig, de tetszik a stílus :K

(#585) Thulcandra


Thulcandra
senior tag

Hopp, új Dark Funeral és jóságnak tűnik, ahogy így hallgatom! Hab a tortán hogy van új Manegarm is, ami szintén jóság! A legújabb Devildriver albumra viszont még mindig nem tudok ráhangolódni, viszont az új Slayer jóságos lett! :DDD

Aki szereti a Pantera -t, meg a Down -t, az hallgassa meg a The Sign Of The Southern Cross - Of Mountains And Moonshine albumot, új banda első lemeze, és nagyon jó anyagot dobtak össze. Igaz nagyon hasonlít a Panterára, de mivel minőségi cucc, így nem haragszunk!

Szerk.:

Brian_RL - pontosan milyen stílus, de itt van egy csokor jó banda : Moby Dick, régi!!! Pokolgép, régi!!! Akela, Cadeveres / Cadeveres de tortugas , Dark Clouds / Nadir , Casketgarden , Depths of Depravity , Christian Epidemic , Human Error , Keeper of Dreams ... s a többi...

[ Szerkesztve ]

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#586) Dj Polc


Dj Polc
tag

Hali.
Jöttem mert birom a metált.
Ennyi
Vége
Kész

(#587) khron


khron
tag

[link]

WANTED: minden ami - SEGA -

(#588) mephi666


mephi666
nagyúr

blind myself - lost in time
walls of jericho - a trigger full of promises

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#589) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#590) Reaper


Reaper
őstag

Ide is beírom, hátha...:
Most hétvégén (2010-02-05) betörtek a lakásomba, és elvittek egy kb. 30 ezer forint értékű de számomra sokkal értékesebb gitárt:[link] Ez egy Jolana Diamant, de én már eleve úgy vettem, hogy a fejrészen az Ibanez felirat, és logó volt rajta, persze látható, hogy nem eredeti. A hátlapon 1972-es gyártási év van, tipikus Jolana hiba, hullik a berakás a szélénél, és van egy mélyebb karcolás a pickup váltó mellett.
Megkérek mindenkit, ha van gitárboltban ismerőse, akkor adjátok tovább, meg jusson el minél több emberhez, hátha meglesz.
Sajnos ennél jobb képem nincs egyelőre róla.
Ha bárki bárhol látja, írjon privátban.
Előre is köszönök minden segítséget!

(#591) commanDOS


commanDOS
senior tag

Ismeri itt valaki az Eluveitie nevű zenekart?
Az új albumokról egy nagyon jó kis szám,
Előző albumokról egy másik
Szeretem az ilyen folkos, kelta beütésű zenéket, igaz sose találtam még igazán jót, de ez annyira jól össze van rakva, hogy hihetetlen,
2 hete hallgatom és teljesen magával ragadott.
Egyébként svájciak, a nevük is erre utal, gall nyelven.
Sajnos elég rossz minőségben van meg ez az album, az előzőre (Slania) pedig nem akadtam még rá. Valakinek esetleg nincs a birtokában egy ilyen album? :B
Nem lehetetlen persze, hogy beszerzek egy eredeti példányt, megérdemlik.

[ Szerkesztve ]

Kihelyezett tőke visszaáramoltatási szociális ügyintéző: pénzbehajtó :)

(#592) rétisün válasza commanDOS (#591) üzenetére


rétisün
veterán

ha tényleg vennél eredetit, pl itt, vagy itt

asszem a slania-nak (is) van dvd-s verziója is....és ha már folkos zenebonák, akkor pl. még finntroll, vagy pl. arkona, de kb. kismillió ilyen zene van :D

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#593) commanDOS válasza rétisün (#592) üzenetére


commanDOS
senior tag

Tudom, hogy akad más is, de a finntroll pl egyáltalán nem jön be. A legtöbb ilyen folk metal arról szól sajna, hogy szedjünk össze pár hangszert és toljunk alájuk pár metálos riffet és kész. Ennek meg alapból is van egy nagyon jó kis dallamos death alapja, ami magában is megállná a helyét. A többi csak a pont az "i"-n :)
Fiddler's green is bejön, igaz ők teljesen máshogy közelítik meg a dolgokat, az egy laza folkos/mulatós zene.

Kihelyezett tőke visszaáramoltatási szociális ügyintéző: pénzbehajtó :)

(#594) róbert gida


róbert gida
tag

Jön valaki jövő hó 16-án RAMMSTEIN-re ? Remélem nem csak nekem jön be a zenéjük. :)
Nagyon várom már tavaly december elején megvettem már rá a jegyet.

Nyugalom ,a hosszú élet ritka ! Ne igyál bele a medve sörébe!

(#595) róbert gida


róbert gida
tag

Hatalmas show volt a tegnapi Rammstein koncert !! :C Aki ott volt annak örök élmény marad !
:K

Nyugalom ,a hosszú élet ritka ! Ne igyál bele a medve sörébe!

(#596) canniball válasza róbert gida (#595) üzenetére


canniball
nagyúr

Hát még a tegnapi! Amit a Bück Dich alatt műveltek azt ha akarnám sem tudnám elfelejteni, azóta rémálmok gyötörnek... :DDD

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#597) Reaper


Reaper
őstag

A ma esti Amon Amarth epic volt! Bár két számot hiányoltam, de így is brutál jó volt.
Holnapra nem lesz semmi hangom :DDD

Szombaton akkor még Ideas koncert, jövő hétfőn meg Hammerfall.
És akkor még a decembert nem is néztem, imádom az ilyen időszakot :))

[ Szerkesztve ]

(#598) Dilikutya


Dilikutya
félisten
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.