Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lordjancso


lordjancso
senior tag

Hail!
Aki szereti a metal zenét, az nyugodtan írjon. Lehet koncertes élményeket is beírkálni. Ki volt a Szigeten? És aki volt, annak hogy tetszett? Én egész héten kintvoltam.
Kedvencek: Children of Bodom, Nightwish, Christian Epidemic, Iced Earth, Marduk, Mayhem, Behemoth, Demonlord, stb...

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#2) Alvin_ti4200 válasza lordjancso (#1) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Már van hasonló topik: Bővebben: link

(#3) Den válasza lordjancso (#1) üzenetére


Den
veterán

(#4) KovacsUr


KovacsUr
addikt

Vagy Bővebben: link
Ez pedig tanulságos: Bővebben: link :DDD

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#5) lordjancso


lordjancso
senior tag

Átkokból emeltünk templomot,
Pentagrammok erdején
A pokol minket vár, ott ülünk
Majd Baphomet jobbján
Nem kell egy álszent isten hazug jósága
Szolgálnak majd az angyalok,
Vigyáznak ránk a csillagok
Halotti tort ülünk, s megisszuk
Jézus vérét

Ha a szem a lélek tükre,
A tiedben nem látok mást
Csak keresztény ragályt

Minden kérdésben ott a válasz,
S ha majd tűz öleli át a testemet
Purgatórium édes simogatása ad
Mindenre végső feleletet
Engem nem érdekel Jézuz haragos ökle,
Nem veszek bűnbocsánat cédulát
Ha mindenki féli Isten hatalmát,
Én nem

Lépjünk át Minden határt,
Ördőgi bűbáj megbabonáz
Érzem a kínt, s a szenvedést,
Minden nap újra gyönyört ígér

Porban háltam az ördög lányával,
Szemében látom arcom tükrét
Számomra mindíg Ő lesz a bálvány,
S szívem helyén lángol a jég
Inkább leszek első a pokolban,
Mint utolsó a mennyben
Ikerhold van kelőben,
S csillagok ragyognak felettem

Kikiáltom Júdás bűntelenségét,
Megtagadom Jézus királyságát
Hazug a szó, mely elmondaná,
Az áldást az utolsó vacsoráná
Kereszten haljon, ki a kereszttel él,
S vakon higgye Jézus ígéretét.

Lángba borulnak a templomok,
S a kereszt királysága véget ér
Áldottak legyenek a bolondok,
Kövessék Isten földi helytartóját

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#6) Loretto


Loretto
veterán

jol leküttétek.

Soirée...

(#7) lordjancso


lordjancso
senior tag

Azért csináltam új topicot, mert a régiket nem látodatta senki, és ez legalább az én topicom... :) Szóval gyertek. Csak metal rajongókat várok! Nem tudom, hogy a mai PC-s volágban mennyi olyan emberke van, aki bele van szeretve a PC-be és egyben metalt is hallgat!

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#8) Alvin_ti4200 válasza lordjancso (#7) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Szerintem a kettőnek semmi köze nincs egymáshoz:F

(#9) zsiga667 válasza lordjancso (#7) üzenetére


zsiga667
addikt

Jó hírem van. Progmatos gólyatábor alapján 250 emberből 220 metálos, 20 punk, és 10 egyéb... :)

(#10) Zsiba válasza lordjancso (#5) üzenetére


Zsiba
senior tag

Kellemes szöveg..........

''One Ring to rule them all...''

(#11) lordjancso válasza Alvin_ti4200 (#8) üzenetére


lordjancso
senior tag

Csak arra voltam kíváncsi, hogy vannak-e olyan PC-s arcok, akik hallgatnak metal zenét. Mert sok olyan monitorképü kölök van, akik nagy bőgatyákban járkálnak és olyan idétlenek, mint állat!
És a kettőnek igenis lehetközeegymáshoz. Pl: Én

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#12) Niquis válasza lordjancso (#11) üzenetére


Niquis
aktív tag

Még jobb lesz, majd ha a zenei ízlést különválasztod az emberség megítélésétől.

"És ha helyzet van, akkor mindig lépni kell. Ha olyan a helyzet."

(#13) lordjancso válasza Niquis (#12) üzenetére


lordjancso
senior tag

Igen. A kettőt nem szabad párhuzamba hozni, de azért nagyokat szoktam derülni, mikor a buszon is a 12-13 éves kissrácok Eminemes pólóban, zselés fejjel keménykednek. Nekem ez hatérozottan tetszik. Te milyen zenét hallgatsz, ha szabad kérdezni?

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#14) Niquis válasza lordjancso (#13) üzenetére


Niquis
aktív tag

Régebben punknak mondtam volna, de akkor sem lett volna ez teljesen igaz, most pedig mintha klasszicizálódna az ízlésem, és csak zene alapján ítélem meg amit hallok, nem (rámondott) stílus alapján. Szóval sokfélét na:) De senki meg nem mondaná rólam külsőre hogy a mainstream irányzatom a punk, és erre figyelek is:) Szerintem nem annyira vicces, mint amennyire szar az, hogy ezeknek a csókáknak, akikről te is beszélsz, közük nincs az egésznek az eredeti szellemiségéhez.

"És ha helyzet van, akkor mindig lépni kell. Ha olyan a helyzet."

(#15) lordjancso válasza Niquis (#14) üzenetére


lordjancso
senior tag

Hát igen. Én leginkább blackmetalt hallgatok. Annak is az Undergroundabb részét. Mondjuk én rühellem a punkokat... :) Rajtam speciel látszik, hogy milyen zenét hallgatok. Persze nem kell semmi szörnyűre gondolni. Inkább az életszemléletem és a zenei izlésem a szélsőséges és nem a megjelenésem.

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#16) xuldar válasza lordjancso (#15) üzenetére


xuldar
őstag

Hát...rajtam sem látszik a zenei ízlésem. Leginkább blacket hallgatok, de a hevi és a nyú kivételével minden jöhet. Jössz Morbid Angelre vagy Mayhemre?

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#17) lordjancso válasza xuldar (#16) üzenetére


lordjancso
senior tag

A Mayhemre biztosan megyek. Az az istenem. Megyünk egy csomóan. Ki leszünk festve meg minden. Nagyon komoly lesz. A Morbid Angel mikor lesz???

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#18) xuldar válasza lordjancso (#17) üzenetére


xuldar
őstag

www.concerto.hu

Itt mindent megtalálsz. Én nem fogom festeni magam a Mayhemen. Nekem csak Hellhammer az istenem :)

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#19) Goose-T válasza lordjancso (#1) üzenetére


Goose-T
veterán

Hali! Voltam tavaly a mezôtúri Wanted fesztiválon, Sepultura koncerten. Zsír volt! Voltam a Kisstadionban Iron Maiden koncerten. Az is zsír volt! Voltam Debrecenben is a Maiden koncerten. A változatosság kedvéért az is zsír volt! Elkelne még egy Pantera, Down, Trouble koncert, de sajnos ezek már nem léteznek. A Toolt is szívesen meghallgatnám élôben. Vannak még?

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#20) _Gudella válasza Goose-T (#19) üzenetére


_Gudella
senior tag

Nekem is óriási fájdalmam, hogy nem láthatom élőben a Panterát :(

(#21) MUŁĐER


MUŁĐER
addikt

Én is itt vagyok!
Bár nem igazán vagyok az a tipikus metálos,de itthon csakis rock/metál jöhet szóba.
Iced Earth,Dream Theater,Liquid Tension,Korn,AC/DC(jó kis klasszikus,de néha jó hallgatni:D),Amorphis,Pain,Sonata Artica,Avantasia,Rush,ha szar kedvem van Dimmu,meg ilyesmi.
Tudom hogy nem mind metál,de remélem ezt elnézitek nekem...;)

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#22) lordjancso válasza _Gudella (#20) üzenetére


lordjancso
senior tag

Ha-ha! Én is megnéznék egy Panterát élőben... :))
Azt hallottam, hogy az énekesüknek megtiltotta az orvosa a sűrű koncertezést, mert így is ki van készülve a háta. Szóval fizikailag nem bírná ki... :((
Ezért maradnak a koncertfelvételek és a klippek...

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#23) Goose-T


Goose-T
veterán

Szereti valaki a doom/stoner zenét? Mondhatnátok zenekarneveket, nagyon rá vagyok kattanva! Amiket mostanában nagyon hallgatok: Down, Corrosion of Conformity, Trouble, Tool, BLACK SABBATH természetesen. Ilyesmi zenékre vágyom mostanában, de nagyon kevés van belôlük. Volt a magyar Mood zenekar, de azt még nem hallottam, talán hamarosan érkezik hozzám egy-két albumuk. Ebbôl alakult a Stereochrist banda, a Hammer leírása alapján nagyon ígéretesek! A lemezüket még nem lehet kapni, ezért várom a kocertjüket: március 13-án lesznek itt Zalaegerszegen.

OFF
Fekete pont a moderátoroknak, amiért megpróbálták elfojtani ezt a topikot. :(
ON

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#24) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Valaki hallotta már az új Behemoth-ot?

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#25) Goose-T válasza Goose-T (#23) üzenetére


Goose-T
veterán

???

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#26) xuldar válasza Goose-T (#23) üzenetére


xuldar
őstag

Mi ez a ''megpróbálják elfojtani ezt a topikot'' duma? Én inkább úgy látom, hogy senki nem ír, így nem marad az aktív topikok között. Nagy különbség.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#27) Vikthor


Vikthor
nagyúr

re #24

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#28) Cefa válasza lordjancso (#1) üzenetére


Cefa
senior tag

én ilyeneket hallottam Leprosi, undertaking, Witchcraft, Bedlam
ezek elég ritkaságok bár egyik sem tetszett bagyon

Keresel valakit aki lagziba jáccik annak ez míííndent megér érted míííndent

(#29) xuldar


xuldar
őstag

Nem tudja valaki, mi lesz a Mayhem koncerttel?
A Concerto honlapjáról nyom nélkül eltűnt...

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#30) lordjancso válasza Vikthor (#24) üzenetére


lordjancso
senior tag

Én ismerem a Behemoth-ot, de még full albumom nincs tőlük, de jó lenne egy =:) És milyen a disc? Van egy fullos koncertem a tavalyi Infernofestiválról, mert ott is felléptek. Meg van egy fasza klippem is...

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#31) lordjancso válasza xuldar (#29) üzenetére


lordjancso
senior tag

Nemtom mi van a Concertoval, de azt már tudom, hogy a Mayhem nem az E-klubban lesz, hanem a Mega Pub-ban... Nehogy valaki roszhelyre menjen... :))

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#32) Goose-T válasza xuldar (#26) üzenetére


Goose-T
veterán

Nem megpróbálják, hanem megpróbálták. Nagy különbség. Lásd #2, #3, #4. :U

[Szerkesztve]

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#33) lordjancso válasza Goose-T (#32) üzenetére


lordjancso
senior tag

De nem engedünk a rendszer elnyomásának! Rendszeresen írni fogunk a fórumra, és kész. Vagyis én biztos! :))

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#34) KovacsUr válasza Goose-T (#32) üzenetére


KovacsUr
addikt

[off]Ez valami vicc? Csodálom, hogy végül senki nem zárta... Kifejezetten vajszívűek voltunk ez ügyben. A belinkelt topicok bármelyike bőven lefedte volna ezt a témát, már csak ez alapján is zárhattuk volna (lásd alapelvek). Ha viccnek szántad, bocsánat, nincs túl jó kedvem ma. :)[/off]

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#35) lordjancso


lordjancso
senior tag

Ha nincs jó kedved, attól függetlenül még nem kell itt keménykedned, mert te MODERÁTOR vagy!!! Ki a francot érdekel, hogy van még egy csomó hasonló nevű szoba??? Itt nem a név számít, hanem az, hogy ez az ÉN szobám!!!
Szóval írjatok srácok!!!

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#36) lordjancso


lordjancso
senior tag

Na mi van??? Nem ír senki??? Miért???
Srácok! Lesz Bodom meg Amorphis a Szigeten! Nem is örültök??????

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#37) Vikthor válasza lordjancso (#36) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Ott leszek... :D

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#38) _Gudella válasza lordjancso (#36) üzenetére


_Gudella
senior tag

Bodom? Komoly?

Ott kell lenni! Isten!

Tegnap hallgattam végig az összes albumot alvás helyett :)

(#39) xuldar válasza lordjancso (#36) üzenetére


xuldar
őstag

Én pl nem örülök. A Bodom elevel nem tetszik, az Amorphis meg az Elegy-ig tetszett...

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#40) xuldar válasza lordjancso (#36) üzenetére


xuldar
őstag

Én pl nem örülök. A Bodom elevel nem tetszik, az Amorphis meg az Elegy-ig tetszett...

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#41) Damage


Damage
senior tag

Ezt hallgassátok meg!
Bővebben: link
Régi idők slágerei ''Death formátumban'' :DD

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

(#42) _Gudella válasza Damage (#41) üzenetére


_Gudella
senior tag

Nagyon komoly! :DD

(#43) _Gudella


_Gudella
senior tag

sorban töltöm őket, még minding nem tudok magamhoz térni, fetrengek a röhögéstől :))

ááááááááááááá

(#44) Cardinella


Cardinella
aktív tag

NIN, Henry Rollins, Marylin Manson, Rob Zombie, Machine Head, Rammstein, Ozzy, Slayer, Korn, Faith No More, stb-stb-stb. Kitűnő zenék. :)

(#45) _Gudella


_Gudella
senior tag

http://www.beatallica.com/ :)) The thing that should not let it be a kedvencem :))

(#46) Damage válasza _Gudella (#45) üzenetére


Damage
senior tag

Beatles - Metallica?
Ja-ja, tőlük is hallotam 1-2 számot. Az sem egyszerű :D

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

(#47) kretenallat


kretenallat
senior tag

hat nem tudom dragam mi van veled de sikerult nagyon ellenszenvesnek lenned, pedig en death, blacket stb hallgatod... ez az eeen topikooooom... hat nem is tudom, de remelem nincs kutyad mer szar lehet neki. ez az eeeen kutyaaaaaam tud feeeejre is aaaaaallni.

for gods sake (humm... warm sake will be fine.)

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#48) lordjancso válasza _Gudella (#38) üzenetére


lordjancso
senior tag

Akkor találkozunk a Szigeten... :D

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#49) lordjancso válasza xuldar (#40) üzenetére


lordjancso
senior tag

Hogyhogy nem tetszik a Bodom? Az Amorphis is jó zene nagyon, csak mindnek meg kell érteni a lényegét...

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#50) lordjancso válasza kretenallat (#47) üzenetére


lordjancso
senior tag

Mi a bajod???

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.