Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) echo001


echo001
aktív tag

hi
Nagy gondba vagyok az alaplap epox 4pca3+ i 875P
a tunet kingston HIperx pc 3500 memoval 220 MHz buszfrekiig gond nelkul ment az alaplap meg nem jotte meg a geil memoim ezrt bele raktam Twinmos Twister pc 3700 memcsiket 2x 512 elinditom a memtesztett a memtesz kiir valami csunya hibat (kiakadt ) reszeteltem es azota csak szirenazik az alaplap :(
a memo jo nforce2 ben probalva a procit is probaltam masik gepbe ott jo
azert gyanakszom a memora mert garobol jott vissza az alaplap es akkor is pontosan ez volt a tunet szirena
valami otlet ?
gondolom ez a lap is dead :O

Echo

(#2) crab válasza echo001 (#1) üzenetére


crab
senior tag

Nkem is volt ilyen gondom, de sikerült megoldani.
Áramtalanítsd az egész gépet, vedd ki az elemet is és várj(én úgy kábé fél órát hagytam neki). Ezután próbáldd meg beüzemelni, ha nem megy játszd el megint, de vedd ki a procit is belőle, majd próbáldd meg újra.Nekem ezek után újraéledt a gépem, és még most is működik.

[Szerkesztve]

(#3) Dufresne


Dufresne
addikt

Ha már egyszer garibol visszajött a gép és megint ugyanazt csinálja, akkor vidd vissza, vágd az asztalra és kérj helyette egy újat.

(#4) Gyurma válasza echo001 (#1) üzenetére


Gyurma
csendes tag

Szia.
Sajnos könnyen elképzelhető hogy eltávozott az alaplap.
Elég ritka hiba, kb 1000-böl 1 távozik el memó miatt, de én már többel is találkoztam.
A sorrend: bót > asztal > gar > vissza > összerak > No Memtest!
Ne kisértsd a sorsot.... :((

''a zseni''

(#5) Gorneck válasza echo001 (#1) üzenetére


Gorneck
titán

Nem tudja betölteni a biost vmi miatt! bios reset? Nekem ilyen a memó extrém időzítésénél és a GA ráeresztésénél volt! A bios reset segített! De itt sztem nem fog segíteni!

[Szerkesztve]

Gorneck#1239

(#6) Gorneck válasza echo001 (#1) üzenetére


Gorneck
titán

Na nem akadékoskodni akarok, de ez abit-tal vagy asus-szal nem történt volna meg! Na jó csak vicceltem, de hogy másodjára cseréled a lapot az mán gáz!

[Szerkesztve]

Gorneck#1239

(#7) echo001 válasza Gorneck (#6) üzenetére


echo001
aktív tag

hat en is ettol felek bar azt nekem nem kell tudnom hogy a twinmos agyon vagja az alaplapot :)
azt a bios os dolgot megprobalom elem ki amugy is dobozba van en varok 1 napot is :)

Echo

(#8) Junkie válasza echo001 (#7) üzenetére


Junkie
aktív tag

áramtalanitás, elemkivétel után elég 30 másodperc is akkor is visszaáll gyári alapértékekre

Nem érdekel, hogy mit gondolnak a trendire programozott agyak, ha rágósabb is az igazi hús nekem akkor sem kell a műanyag

(#9) echo001 válasza Junkie (#8) üzenetére


echo001
aktív tag

sajnos nem jott ossze akkor most milyen alaplapot ?
de nekem kellene ra plusz ide van epoxon kivul is ?
persze a jo tuningolhatosag sem hatrany :)

Echo

(#10) Gorneck válasza echo001 (#9) üzenetére


Gorneck
titán

2 ide csatin kivul kene meg 1?

Amugy IC7-MAX3!:)

Gorneck#1239

(#11) echo001 válasza Gorneck (#10) üzenetére


echo001
aktív tag

minimum +2 szal az abit kiesett :(

Echo

(#12) blemidon válasza echo001 (#9) üzenetére


blemidon
tag

Lehet kapni pci-s ATA/SATA kártyákat, 3-4ezer+áfa körül vannak, van rajtuk 2 csatlakozó. Nekem is van, semmi gond vele.

(#13) Junkie válasza echo001 (#11) üzenetére


Junkie
aktív tag

Gigabyte 8knxp.. 875-ös cucc plussz két ide csatornával amit raidelhetsz is meg simán plusszként is használhatod+ezermillió extra van a lapon ennek megfelelően az egyik legdrágább 875-ös lap

Nem érdekel, hogy mit gondolnak a trendire programozott agyak, ha rágósabb is az igazi hús nekem akkor sem kell a műanyag

(#14) echo001 válasza Junkie (#13) üzenetére


echo001
aktív tag

koszi
az ara nagyon nem erdekel mert meg tudom oldani ...
tunung pontencial ?
a + raid kartya foleg a silicom image-val tele a hocipom eddig csak szoptam vele
win es linux alatt is allandoan crc-sek lettek amit ra masoltam tobb kartyat is probaltam...

Echo

(#15) Junkie válasza echo001 (#14) üzenetére


Junkie
aktív tag

Elég jól lehet tuningolni nekem volt ilyen lapom és hasított mint állat:P

Nem érdekel, hogy mit gondolnak a trendire programozott agyak, ha rágósabb is az igazi hús nekem akkor sem kell a műanyag

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.