-
LOGOUT
Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Karácsonyi telefonajánló 2024 (cikk)
A témához nem kapcsolódó, off hozzászólásokat lehetőleg kerüld! Ha mégis írnál, ide:
Milyen okostelefont vegyek? OFF topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
vence
aktív tag
válasz
desigo #185538 üzenetére
Akkor mit szerettek ennyire rajta?
A jó teszteket?
Alig kapható már és csili árakon!Akkor a Samu szoftver valahogy nem passzol a Snapi
SoC-hez fotós szempontból?!
Egyébként mennyire volt fluid a kezelése, ez állítólag egy jó vas?----------------
Más ...........
Egyébként nem gondoltam volna, h az utóbbi években még volt márkás teló, csrélhető akkuval. -
-
proci985
MODERÁTOR
válasz
desigo #127259 üzenetére
(en kulfoldon neztem tehat aktualis magyar arakat es elerhetoseget nem tudom)G6nal az araban ahogy neztem nagyon nincs jobb. mi csaladban ket G3mat csereltunk a heten mivel az akksi mindkettoben (majdnem) megadta magat igy harom ev utan es gyakorlatilag nem talaltunk ertelmes helyen gyarit. 300-500 eur kozott neztunk.
az egyik egy google pixel xl lett (fontosabb volt a jobb akksi / kamera / oled), a masik egy G6 (az a par milimeter kritikus volt es szubjektive szebb). futottak meg volt a learazott Nokia G8 (jobb proci / tobb ram de gyengebb kijelzo), a learazott S7/edge (normalis helyrol beszerezhetetlen), a huawei p10 (idegesitoen iphone a kezelorendszere es ez mindkettonket zavar, harmadik csaladtagnak van ilyenje). az mi mx2 itt nagyon nem kaphato, oneplus es a V30 itt az aruk miatt esett ki (mindketto 550+ eur, utobbi meg akcioban is).
ami szempont volt, hogy a G3mat alapvetoen mindketten imadtuk, foleg a hatalmas 1440p kijelzojet es az ehhez kepest kompakt meretet, az oke kamerat, es ugy altalaban az egesz megoldast. en az akksival mondjuk ujkoraban is elegedetlen voltam, egy napot varosnezes kozben jellemzoen nem birt ki aztan folyamatosan power bankrol etetni zsebben meg annyira nem volt jo moka.
viszont ahogy neztunk korbe kb az volt a velemenyunk, hogy a G3 (es valszeg az utod G4 is) mennyire egyben van mai szemmel is.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
A témához nem kapcsolódó, off hozzászólásokat lehetőleg kerüld! Ha mégis írnál, ide:
Milyen okostelefont vegyek? OFF topik
Aki HAGYOMÁNYOS (nem okos-) telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide!
- BESZÁMÍTÁS! GIGABYTE X570 AORUS ULTRA alaplap garanciával hibátlan működéssel
- Bomba ár! HP ProBook 430 G8 - i5-1135G7 I 16GB I 256GB SSD I HDMI I 13,3" FHD I Cam I W11 I Gari!
- Samsung S23 128/8GB / normál állapotban / 12 hónap jótállás
- Bomba ár! Lenovo X1 Yoga 2nd - i7-7G I 16GB I 256GB SSD I 14" FHD Touch I W11 I CAM I Garancia!
- BESZÁMÍTÁS! Apple Macbook Pro 16" 2019 i9 9980HK 64GB DDR4 1TB SSD Radeon Pro 5500M garanciával
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest