Hirdetés

2024. július 1., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Melyik okostelefont vegyem? -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#26901) szabozsolt87


szabozsolt87
tag

Tudom, hogy nem ide tartozik, de el kell mondjam. A minap találkoztam egy Nokia N8-al aminek a kijelzőjébe be volt égve egy demó. Mikor bekapcsoltam a telót a bootolásnál fehér háttéren tökéletesen látszott a demó videó beégett szövege. Pont mint annak idején a plazma tévéknél.
Csak itt nem segít a fehér mosás. :D

[ Szerkesztve ]

(#26902) CHIPman válasza szabozsolt87 (#26901) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Ne mondd el senkinek, de az AMOLED miatt volt. Ha pl. sokat ebáddizol a kijelző kikapcsolása nélkül, akkor a notifybart lehúzva ott lesz szépen a billentyűzet beégve, de ez könnyen eltűnik. Viszont ha megnézed a kijelzőtesztet kék színnel, akkor a status bar bizony ott van. Nem zavaró, mert egyébként nem lehet észrevenni sem, és csak a kék színnél jelentkezik, de van.

hardverapro.hu/tag/chipman

(#26903) szabozsolt87 válasza CHIPman (#26902) üzenetére


szabozsolt87
tag

gyáááááá akkor para van nekem sgs-em van az is amoled :D eddig nem vettem észre semmit szerencsére.

[ Szerkesztve ]

(#26904) airsoftman válasza Nel (#18653) üzenetére


airsoftman
csendes tag

szerintem a nokia x6 tot ved meg enis ezen a keto telon filozok de a x6 tosnak szeb es nagyob a felbontasa es alabol 16gb tos a beepitet memoria de igaz a x8 sa se lehet rosz szavunk de jiob a x6 tos eszt ved meg

airsoftman

(#26905) fatal` válasza viszkokm (#26893) üzenetére


fatal`
titán

Nem, de ha nem zavar a kis kijelzőméret (3", 320x480) akkor tényleg less rá az xperia mini prora, a mobilarena teszt alapján ütős darabb lett. Qwerty billentyűzet, 1ghz cpu 60k-s induló ár. És a legújabb 2.3.3-as Gingerbread van rajta, gondolom később is lesz frissítés.

[ Szerkesztve ]

(#26906) Bavid válasza viszkokm (#26884) üzenetére


Bavid
senior tag

2, ezekből a legjobb kamerája egyértelműen SGSnek van, meg amúgy is az a legjobb a 3 közül, bár az Ace nem tudom hogy kerül a felhozatalba, hisz az egy egyértelműen butított verziója, egyáltalán nem ellenfél.

(#26907) Pityesz78


Pityesz78
tag

vajh melyiket? Samu Galaxy mini vs SE X10 mini pro?

(#26908) laci06


laci06
senior tag

Szia!

Megint én...:)
Szerintetek Nexus S (SGS ellen már nyert), vagy Xperia Neo?
Az igazat megvalva, nekem az előbbi felé húz a szívem, picivel olcsóbb is lenne, és a garija is jobb, mármint az előbbihez 70k-ért 2év+2hónap Samsung gari lenne, az utóbbihoz pedig 1 év bolti 75k-ért...:(
Illetve az utóbbi 3 telóm Samsung volt, előtte mondjuk SE, de valahogy maradnék...
De ha meggyőztök, hogy miért a Neo, akkor természetesen váltok, ezen ne múljon...:)

[ Szerkesztve ]

(#26909) szabozsolt87 válasza Pityesz78 (#26907) üzenetére


szabozsolt87
tag

X10-nek csak annyi előnye van, hogy qwerty-s meg jobb a kamerája. Régebbi mint a Mini. A szoftvert is csak 2.1 frissítheted hivatalosan. X10-et nőiesebbnek tartom, de ez az én véleményem. Mondhatnám azt is, hogy kis cuki. :D ,de az nagyon homárul hangzana. :DD Neked kell dönteni, hogy mire van szükséged.

[ Szerkesztve ]

(#26910) szabozsolt87 válasza laci06 (#26908) üzenetére


szabozsolt87
tag

Azt tudnod kell, hogy a nexuson fejlesztenek és mindig neki lesz a samsungok közül a leghamarabb új frissítése. Neo-nak csak a kamerája jobb. Jah és persze a Nexusnak jobb az akkumulátor üzemideje. Viszont nem bővíthető. Fix beépített 16 GB memóriája van. a Neo alapból 320 MB a belső memória, de mellékelnek neked egy 8 GB microSD-t mellesleg 32 GB-ig bővítheted.

Mind a kettő telefont volt szerencsém kipróbálni és azt kell mondjam nem fogsz mellé egyikkel sem. :DD

[ Szerkesztve ]

(#26911) pinnacle válasza Ricardo (#26865) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Én a Nexus S-hez képest gondoltam. Tudtok valami mobiltelefon összehasonlító oldalt ajánlani? A Wayteq Libráról mi a véleményetek? Gondolom a kamera/zenelejátszó nem hozza a Neo szintjét. Árkategóriájában van jobb ajánlat?

(#26912) fatal` válasza pinnacle (#26911) üzenetére


fatal`
titán

Wayteq Libra = ZTE Blade, így könnyebben utána tudsz nézni.

[ Szerkesztve ]

(#26913) szabozsolt87 válasza pinnacle (#26911) üzenetére


szabozsolt87
tag

Egy dolgot tudok vele kapcsolatban. Egyik haveromnak is ilyen készüléke van. Sokat járta szervizt. Ebben az árkategóriában jobban járnál egy Samsung Galaxy Gio S5660, de ez az én véleményem. ;)

[ Szerkesztve ]

(#26914) mr.kocka válasza szabozsolt87 (#26913) üzenetére


mr.kocka
aktív tag

Gio igen az jó, ajánlani tudom, nemrég volt, 2hónapig használtam, gyors, stb volt, megvoltam elégedve vele, egy bajom volt vele, a wifi néha befagyott bekapcsoláskor, errort írt ki, és újra kellett inditani. ( Mondjuk, ez más Samsungoknál is jelentkezik). Rádaásul elég jó árba van / volt,, 43 volt xxl gsm-nél 1év garival.

Dream of my life.. // uj telefonszam: 06-30-551-99-71!!!

(#26915) Bdanyy


Bdanyy
addikt

Ez a wifi error nálam is előjön de csak froyonál SGS-en. Általában elég csak a settingsben bemenni és ott ki be kapcsolni, nem csak felül a notification areaban kapcsolni. Gingerbreadnél jó volt ez a rész ott más problémák akadtak.

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#26916) mr.kocka válasza Bdanyy (#26915) üzenetére


mr.kocka
aktív tag

Nekem úgy sem ment, szintén gyári Froyoval.. Csak ki - bekapcsolásnál, és Spicánál is.

Dream of my life.. // uj telefonszam: 06-30-551-99-71!!!

(#26917) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Ha ne adj isten bekrepálna az LG GT540 Optimusom akkor ZTE Blade Vagy Sony Ericcson X8 ? Csak azért kérdezem,mert az LG GT540 Optimusom már csak akkor reagál a hibernálásból való felébresztésre,ha teljesen benyomom a bekapcsoló gombot.Ez normális ? Vagy ez széria hiba ? Más is tapasztalt már ilyet ? Vagy ez csak nálam jelentkezett ez a probléma ?

best regards, egy fórumozó blogger

(#26920) pinnacle válasza fatal` (#26912) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi hunfatal, szabozsolt87! Gondolom a Skate a Blade utódja, csak nehezen akar megérkezni.

[ Szerkesztve ]

(#26921) Sztojcsi


Sztojcsi
tag

Sziasztok!

Nem nagyon vagyok otthon mostanában a mobilok terén, ezért szeretném a segítségeteket kérni.
Tudnátok ajánlani 2-3 okostelefont ami mondjuk 1 vagy 2 éves hűséggel 30-40k környékén van valamelyik szolgáltatónál? Miket érdemes megfontolni ebben a kategóriában? Szeretnék vele fotózgatni is néha, alkalomadtán netezni is, és jó lenne ha azért viszonylag könnyen kezelhető lenne, nem kellene hónapokig tanulni.

(#26922) -=Vacsek=- válasza Dyrtyho (#26917) üzenetére


-=Vacsek=-
senior tag

(#26887) Dyrtyho: Használtan ki lehet fogni nagyon jókat, sőt vannak itt ph-n is új x8-ak pl ez
vagy ez 18k-ér
meg félreraktam pár linket ha érdekel írj rám privibe elküldöm őket :)

X8 szerintem jó választás ha nincs túl nagy igényed de mégis androidos telót akarsz! Rengetek főzött rom létezik rá. Méreteit tekintve pici készülék nagy kijelzővel. Nekem anno nagyon bejött mindig is szerettem volna egyet :)

[ Szerkesztve ]

(#26923) Rav3n02


Rav3n02
senior tag

Te szent isten gyerekek...baj van...most nekem segítsetek :Y

A kis Blade-met szeretném már lecserélni a kamerája miatt....a cél ugye egy Defy lenne, de teljesen irreális árakon árulják a használtakat az új árhoz képest...Galaxy Ace, azonban van reális áron...megéri a Blade-t lecserélni Ace-re amíg le nem vadászok egy Defyt :DDD :DDD

(#26924) Cyberpunk válasza Rav3n02 (#26923) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Beraksz a táskába mellé egy fényképező gépet azt már is nem kell cserélni;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#26925) szabozsolt87 válasza Sztojcsi (#26921) üzenetére


szabozsolt87
tag

Hali Sztojcsi, Szerintem a telenor-ral járnál a legjobban.

Galaxy ACE: 24.990 HuF,- okos-tarifa 180, havidíj: 4790, 2 éves hűség és tarifahűséggel.
Galaxy Mini: 19 HuF,- okos-tarifa 180, havidíj: 4790, 2 éves hűség és tarifahűséggel.
Sony Ericsson X8: 19 HuF,- okos-tarifa 180, havidíj: 4790, 2 éves hűség és tarifahűséggel.
Galaxy 551 RBM: 28.490 HuF,- havidíj: 4990, 2 éves hűség és tarifahűséggel. + ezeket tartalmazza a havidíj: - 200 perc beszélgetés
- 200 SMS/MMS
- 500 MB internet adatforgalom

De ha gondolod néz utána magad: Telenor

Azok a készülékek aminek jó a kamerája fotózgatni elég drágák még számlásan is nem is beszélve a havidíjárról. Talán jobban megéri azokat kártyásan megvenni :DDD

(#26926) Rav3n02 válasza Cyberpunk (#26924) üzenetére


Rav3n02
senior tag

tudtam, hogy rád számíthatok ;]

(#26927) Cyberpunk válasza Rav3n02 (#26926) üzenetére


Cyberpunk
félisten

:DDD Én nem cserélném Ace-ra. Persze ha halaszthatatlanul létfontosságú a jobb kamera akkor ja cseréld.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#26928) mr.kocka válasza Cyberpunk (#26927) üzenetére


mr.kocka
aktív tag

Szerintem nincs baj az Ace-val, lehet a Blade kijelzője szebb, de azért az Ace is jó választás..

Ha nem kell sokat ráfizeted, én elcserélném. :K

[ Szerkesztve ]

Dream of my life.. // uj telefonszam: 06-30-551-99-71!!!

(#26929) szabozsolt87


szabozsolt87
tag

Kijelző ide vagy oda az Ace jobb telefon, de emiatt ne cseréld le inkább várd meg azt a defyt. ;)

[ Szerkesztve ]

(#26930) Rav3n02 válasza szabozsolt87 (#26929) üzenetére


Rav3n02
senior tag

az lesz :DDD

(#26931) molnarpeter válasza Sztojcsi (#26921) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Motorola Defy?

mp

(#26932) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Létezik,hogy az X8 kamerája ilyen szép felvételeket készít ?

best regards, egy fórumozó blogger

(#26933) Dot


Dot
őstag

Hali!
Szeretnék venni egy 2. okostelefont.
N8-am van, jó, szeretem.
Szóval: max 45000Ft használtan.
ami fontos: adatátvitel, kezelhetőség, gyorsaság, sok alkalmazás /ingyen :) /, esetleg játék, készenlét legalább annyi mint az n8-nak, legalább annyira strapabíró mint egy nokia! :)
ami nem kell, nem érdekel: multimédia, gps, kamera

Sony Ericsson kizárva! Nokia ami elsősorban érdekel(n900-ast nézegettem), de az androidot is kipróbálnám, windows mobilet ismerem, max a 7es jöhet. Iphone sem kell.

[ Szerkesztve ]

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#26934) szabozsolt87 válasza Dyrtyho (#26932) üzenetére


szabozsolt87
tag

Egyszerű rövid válasz: LÉTEZIK!!!

[ Szerkesztve ]

(#26935) szabozsolt87


szabozsolt87
tag

Dyrtyho küldtem a citromailodra egy videot most készitettem neked X8-al :DD

[ Szerkesztve ]

(#26936) viszkokm válasza szabozsolt87 (#26900) üzenetére


viszkokm
csendes tag

Nekem a motorola defy abszolut bejön,(pláne, hogy kicsit strapabíróbb is) csak egy dologtól tartok, hogy nem lesz rá több frissítés és én nekem egy telefon 4 évig húzza alsó hangon, szval nem lesz egy év után az, hogy nem találok rá új dolgokat és "elévül" maga a szoftver,???mert a hardvere nyilván el fog, de ezzel tisztába vagyok. Remélem sikerült elmagyaráznom, hogy mitől félek. Szóljatok hozzá légszíves ehhez.:)

(#26937) szabozsolt87 válasza viszkokm (#26936) üzenetére


szabozsolt87
tag

Értem, hogy mire gondolsz, de azt kell, hogy mondjam előre nem lehet tudni, hogy meddig fognak új frissítést kiadni egy telefonra. Egy biztos, hogy a 2.2 a legfrissebb rá, ha a többi gyártót nézed akkor valaki már a 2.3.3-nál tart ettől a telefonod még nem lesz rosszabb. Ezek a frissítések mindig az előzőt verziót próbálja javítani. Kijavítják a bugokat, optimalizálják, hogy minél jobban lag mentesen fusson az adott hardveren. Azt kell mondanom, hogy hamarosan már okos-telefonokra is elérhető lesz az Android 3 és ahoz igen kevés lesz a a jelenlegi középkategóriás telefonok hardvere. Minimum rendszerkövetelmény a 1 GHz processzor, 512 MB RAM, de ez ellen semmit nem tehetsz. Egyébként meg, ha ugyan arra használod a telefonod mint eddig és tökéletes igy is akkor nem kell vacillálni sokat. Felesleges pénzkidobás lenne. Bár mondjuk az ember mindig szebbet, jobbat akar és akit érdekelnek az újdonságok az úgy is megveszi. Csak, hogy mondjak egy példát neked. Mikor megvettem az sgs-em odáig voltam vele meg vissza. Eltelt fél év és leszarom, ha be van lassulva vagy nem a legújabb angry birds van rajta. E-mail, SMS, telefon erre használom. Szóval addig használhatnám így míg ki nem purcan. Ahogyan ismerem a gyártókat úgy is elém tolnak valami újdonságot megfelelő marketing köntösbe bújtatva. Nem beszélve arról, hogy a szolgáltatók meg úgy is kitalálnak valami remek akciót ami kihagyhatatlan. Ámulok és bámulok majd rajta és megveszem. Az, hogy találsz e rá új dolgokat biztosan lesznek. Folyamatosan figyelni kell az androidos portálok és sasolni a marketet. Csak rajtad múlik, de hogy őszinte legyek össze teheted a két kezed, ha defyre lesz 2.3 android. Aszt hiszem azzal lesz vége a telefonnak, de mint mondtam, ha csak telefonálásra használod és vigyázol rá akkor örök élet meg egy nap. :DD

[ Szerkesztve ]

(#26938) viszkokm válasza szabozsolt87 (#26937) üzenetére


viszkokm
csendes tag

Ez lehetséges? Egy hirdetésben olvastam: Új készülék!!! 23-hó.garancia van rá a T-mobil üzletekben. Gyári összes tartozékával adom+ Magyar menüs + sok játékkal.Android 2.3.4 fut rajta. A készüléket előfizetéssel 55000Ft-ért vettem + magyarosítás+játékok.Mindent tud amit egy csúcsminőségű telefonnak kell ,de le van írva a neten. Pénzt szeretnék érte kapni,csere most nem érdekel.

Magyar menüvel kapható és 2.3.4 el??? T-nél???

(#26939) fatal` válasza viszkokm (#26938) üzenetére


fatal`
titán

Defy?

Kizárt. Főzött rommal van magyar menü, ha jól tudom, illetve a hivatalos 2.2-re linkelt valaki a topicjában fordítást.

Hivatalosan 2.3.4-el biztosan nem árulják.

[ Szerkesztve ]

(#26940) blt.62


blt.62
őstag

Szio!
tudnátok segíteni,hogy az OVI-ban 1 hetes frissítés van beállítva a naptárnál..Hogyan tudnám ezt kikapcsolni,hogy ne csináljon adatforgalmat? Leírnátok a folyamatát,mert olyannak kellene elküldenem aki nem igazán ért az okos mobilokhoz.

MegtorloXp

(#26941) szabozsolt87 válasza viszkokm (#26938) üzenetére


szabozsolt87
tag

hunfatal-nak igaza van. Lehetetlen, hogy T-mobilnál 2.3.4 áruljanak defy-t. Az csak főzott rom lehet, ráadásul magyar. Nem lehet, hogy elnézted a hirdetést és T-mobilos a készülék és úgy árulja 2.3.4 + magyar rommal? :)

[ Szerkesztve ]

(#26942) viszkokm válasza szabozsolt87 (#26941) üzenetére


viszkokm
csendes tag

Valószínűű, de majd rákérdezek a hirdetőnél:)

(#26943) Dyrtyho válasza szabozsolt87 (#26935) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Köszi,megkaptam az emailedet,és full jó,tiszta a videó minősége... esküszöm megvan a GT540 utódja :)) :))

best regards, egy fórumozó blogger

(#26944) Ricardo válasza fatal` (#26939) üzenetére


Ricardo
félisten

Ha kijön a Defy+ 2.3al gondolom a sima is megkapja. nem hiszem hogy nagy eltérés lenne.

(#26945) fatal` válasza Ricardo (#26944) üzenetére


fatal`
titán

Motorolánál nem lehet tudni. Képesek pénzért árulni az új szoftvert :D

[ Szerkesztve ]

(#26946) blt.62


blt.62
őstag

Valaki a 26940-re?

MegtorloXp

(#26947) Brutális eb válasza Dyrtyho (#26932) üzenetére


Brutális eb
addikt

Ez szép?
Teljesen átlagos....

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#26948) Dyrtyho válasza Brutális eb (#26947) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Én az LG GT540 kamerájához hasonlítottam a videó minőségét....

best regards, egy fórumozó blogger

(#26949) blt.62


blt.62
őstag

Szio!
A Nokia 6700 slide és a Sonyericcson W995 közül melyiket ajánlanátok,ha síma mobilként kellene,esetleg néha zene,fotó, naptár,jegyzet és minőség,hívás minőség jó legyen.

MegtorloXp

(#26950) mr.kocka válasza blt.62 (#26949) üzenetére


mr.kocka
aktív tag

Szia.

W995, jobb minden szinten.

Dream of my life.. // uj telefonszam: 06-30-551-99-71!!!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Melyik okostelefont vegyem? -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.