Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Mekkora egy állat vagyok! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#25) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

2 kedvencem:
- Összeszedtem (ez még régebben történt) a Quake 1-hez a létező kb. összes mod-ot, kiegészítést, pályát, stb. Volt vagy 3 giga. Szépen rendszereztem, átrendezgettem, áttömörítgettem, stb. Át akartam F6-olni az egész könyvtárat máshova és abban az 1 másodpercben volt egy pillanatnyi áramszünet. Épp csak újraindult a gép. Eredmény: az egész elveszett (a file-ok neve helyén mindenféle ákombákom, 4-5 gigás file-ok, stb) - ez még a DOS-os időkben volt, nem lehetett vele mit kezdeni.
- LAN Party. Beizzítom gépet, beállítom IP-t (kér egy újraindítást - Win98SE) és többet nem indul újra, összehal az egész rendszer... Semmilyen telepítő CD-t nem vittem (gondoltam áááá mindek, betonstabilra be van lőve ez a rendszer). Aztán nagy nehezen összekapartam innen-onnan win-t, driver-eket, egyedül a hangkártyámhoz nem találtam megfelelőt. Nagyon vicces volt 2 napot CSézni hang nélkül. :)

Meg vannak még ilyenek, mikor véletlenül olyat is kijelöltem amit nem kellett volna, F6 helyett F8, stb... Figyelmetlenség. :(

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Mekkora egy állat vagyok! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.