Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Mekkora egy állat vagyok! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) TitiRii


TitiRii
senior tag

Ugyanis nemes egyszerűségel kicsomagoltam a majdnem egy napja töltögetet dvd-t majd kijelöltem az összes filet, * al aztán visza jelöltem belőle az nfo filet meg ami kellet és shift+f8.
de én barom! az iso is ki volt jelölve!!!
hogy rohadjak el!
én barom! f@szé nem figyelek igy reggel!
grááááááá
nem tom,létezik rá tuti mod hogy vissza álitsam, csak én nem ismerem,no meg közben tölt a gép folyamatosan arra a vinyóra,lehet már nem is lehtene.
meg is érdemlem..
aki ekkora ÁLAT az töltse ujra!

na kidühöngtem magam...

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#2) jeges válasza TitiRii (#1) üzenetére


jeges
senior tag

velem is történt már ilyesmi...nem túl épületes élmény
akkor épp nem nagyon örültem, de jobb híján leszedtem megen :)
ilyen dühöngésre egyébként külön topik van, ha emlékeim nem csalnak :U

(#3) TitiRii válasza jeges (#2) üzenetére


TitiRii
senior tag

lusta vagyok, nézétek el nekem, ezentul mindenki irhatja ide a dolgait ha épp megfelel a topic cimnek a cselekedete
és ami az üditő élmény:
mehetek havat lapátolni, 3ora alvás után
király:DDD:((

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#4) engusz


engusz
veterán

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#5) Vaze


Vaze
őstag

Reszvetem,tom milyen xar erzes ez!
szerintem majdnem mindenkivel tortent mar hasonlo eset.........
maskor jobban figyelj oda hogy mit ugykodsz....

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#6) Bash


Bash
őstag

Egyszer velem is történt egy hasonló eset:
Beadandó dolgozatomból egy ilyen kijelöléses formázásos buli közben kitöröltem két oldalt. Hajnal kettőkor, én állat. Fél négyre sikerült nagyjából visszahozni abba az állapotba, ahogy kettőkor volt. :C

http://bashtravel.com/

(#7) Skica


Skica
őstag

Már kicsit régebben történt de megéri felidézni.Számítógépes találkozón történt (még a P1-es időben) fószer megkérte barátját hogy vigyázzon kicsit gépére míg ő elmegy slozira.Barátunk visszatérésénél örömmel fogatta a csősz őt :

-Képzeld ,megformáztam a gépeddel a flopy lemezemet 4GB-RA!

Őrült ugrás a gépfelé c: DIR parancs után C: Free 4GB!!!!!!! :))

.: No Comment Grp:.

(#8) Cefa válasza Skica (#7) üzenetére


Cefa
senior tag

ez nagyon jó sztori még nem hallottam de jó :))

Keresel valakit aki lagziba jáccik annak ez míííndent megér érted míííndent

(#9) joghurt


joghurt
addikt

OFF
Aki egy l-lel írja, hogy állat (kétszer is), az tényleg állat. :(((
/OFF

A tej élet, erő, egészség.

(#10) Tapsi


Tapsi
addikt

Ennél van rosszabb is!!
PL én: Flash MX-ben komlett animáció + ActionScript 2 napig gürizek vele majd + szakadok, és mielőtt kész lenne véletlenül rámentek egy üres oldalt!!!
Nna mondom waaaaaaaaaa!!!!:D

(#11) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Én 2 hete az egész TotalCommander privát FTP listámat odaadtam egy vadidegennek,a jelszavaimmal együtt.Akkor én mi vagyok?

Vagy amikor 3 órakor éjjel összedöntöttem a Windows-om,és fél ötig telepítettem?

Mindenki tud ilyeneket mesélni.Rileksz. :)

(#12) Shim


Shim
őstag

jött le egy film kezdő kazaas koromban (még nem ismertem DC áldásos hatásait :D) , 98%nál pause helyett cancelt nyomtam. eredmény: új bill és egér kellett ;]

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#13) tocsa


tocsa
senior tag

És az milyen, amikor sok emberhetes munka közben elszáll a Microsoft Word. Elindítod, ''sikerül'' visszaállítania a doksit. Te erre begőzölsz, kapva kapsz az alkalmon, és gyorsan lemented, rámented a mentés doksira a visszaállítottat. És később jössz rá, hogy szarul állította vissza, jóval régebbit mentettél rá arra a változatra, ami az elszállás előtti utolsó mentés volt. Magyarul nem egy lépéssel hanem sokkal visszaléptél. Ilyen esetben aztán tényleg nem lehet mit tenni: felülírtad a fájlt. Velem megtörtént.

Acer Predator Helios 500 Ryzen, Samsung 960 Pro NVMe + GeChic 15.6" kulso monitor a mobil irodahoz

(#14) Niquis


Niquis
aktív tag

Főleg nem az én hibám volt, de lehettem volna előrelátóbb: régen, mikor 2GB adat még soknak számított, gyűjtögettem haverom gépére a cuccaimat, mert nálam már nem fért el. Kb. másfél év alatt pont ennyi jött össze: válogatott programok, nekem sokat jelentő dokumentumok(jó része saját), stb. És mellételepítettem az egésznek a Half-Life-ot, azonos könyvtárszintre. HL megun (meg haver parázik, hogy nics helye), leuninstallol. ÖSSZES file és könyvtár eltűnik az azonos szinten levő helyekről is!!! ÁÁÁ, egy óráig nem tértem magamhoz! K*rva szar volt! ÉS másnál is megcsinálta ugyanezt az a q program. Azóta utálom:)

Kicsit jobban témához kapcsolódva: mikor már azt hittem, hogy milyen k*rva gyorsan tudom én kezelni a számítógépet, néha notóriusan F8-at nyomtam F5 helyett, aztán meg fogtam a fejem:)

"És ha helyzet van, akkor mindig lépni kell. Ha olyan a helyzet."

(#15) anaqer


anaqer
veterán

Nekem meg hatvan soros PH!-s hozzászólások vesznek el, amikor csinálni akarok ALT+G kombóval egy ]-t, és a google toolbar lesz aktív... én persze nem veszem észre, befejezem a mondatot, új bekezdés, enter... waaaah... ;]

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#16) [amne]


[amne]
senior tag

Az alkohol minden nőt megszépít, igen pénteken én is állat voltam egy részeg disznó.....no comment.

(#17) emvy válasza anaqer (#15) üzenetére


emvy
nagyúr

Én emiatt már írtam is a Google-nek...
(majd valamikó megcsináljuk - mondták)
De vissza gombot nyomva ott a hsz.

while (!sleep) sheep++;

(#18) zsoltee10 válasza anaqer (#15) üzenetére


zsoltee10
addikt

engem meg az idegesít, amikor a 0 helyett esc-t nyomok, és elveszik a hsz, vagy az az e-mail. :)

(#19) [amne]


[amne]
senior tag

Ha már ennyi modi/hgazdi jár erre akkor a címet javítsuk már át :)

(#20) Matr x válasza TitiRii (#1) üzenetére


Matr x
aktív tag

Szinte mindenkivel megesik - akivel meg nem, az nem igazi felhasználó :))

Nekem egyszer a teles film mappára sikerült egy sima törlést nyomni - és mivel a lomtár max mérete 500 mega volt, így sejthető az eredmény - na meg a reakció => :o

Mindenhonnan csak zubog a sz@r, már nem is győzünk elállni alóla... --- ''Aztán egymásra ne lődözzetek!'' - Muterom paintball előtt

(#21) hungeek


hungeek
senior tag

kb fél éve volt, mielött kimentem nyáron kanadába, hogy mellényomtam egy gombot... de nagyon... épp kiírtam pár filmet cd-kre és utána amiket kiírtam le akartam törölni... csakhogy nemtom miért az összes könyvtárat kijelöltem... namost a szükséges 4*700mb helyett ~12GB filmet töröltem le, mivel gondoltam jóvan ez itt törölget egy darabig (sajnos többet mint amit gondoltam..) addig dobok kábelt... nah mire visszaértem nem szép látvány fogadott.... akkor még csak 128kbites kapcsolatom volt szval ez olyan 2 heti folyamatos letöltés elveszését jelentette...

ezért ment 2 hétig a gépem és töltött le mikor én kinn voltam kanadában :(

(#22) burgatshow


burgatshow
veterán

Én egyszer (most pénteken) az Enemy Territoryhoz kb. 2 óra alatt csináltam egy nagyon jó configot, scriptekkel meg mindennel, de elfelejtettem másolatot csinálni. :DDD

(#23) Matr x válasza burgatshow (#22) üzenetére


Matr x
aktív tag

Ilyenekkel játszik a hugod?

Én csak az UT-ra szoktattam rá - de annyira, hogy már eltúrt gép elől.

Azóta van saját gépe, hadd rontsa el azt...

Mindenhonnan csak zubog a sz@r, már nem is győzünk elállni alóla... --- ''Aztán egymásra ne lődözzetek!'' - Muterom paintball előtt

(#24) botye


botye
tag

Velem az szokott megesni (igen, szokott, mert kétszer már elkövettem), hogy fsck.ext2 helyett mkfs.ext2-t írok be... Király érzés, mikor cca. 6 hónapig gyűjtögetett, rendezgetett, átvizsgált dokumentációhalom (cca. 2-3G) írás előtt tűnik a semmibe... :)

A gödrök első számú törvénye: Ha benne vagy, ne áss tovább!

(#25) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

2 kedvencem:
- Összeszedtem (ez még régebben történt) a Quake 1-hez a létező kb. összes mod-ot, kiegészítést, pályát, stb. Volt vagy 3 giga. Szépen rendszereztem, átrendezgettem, áttömörítgettem, stb. Át akartam F6-olni az egész könyvtárat máshova és abban az 1 másodpercben volt egy pillanatnyi áramszünet. Épp csak újraindult a gép. Eredmény: az egész elveszett (a file-ok neve helyén mindenféle ákombákom, 4-5 gigás file-ok, stb) - ez még a DOS-os időkben volt, nem lehetett vele mit kezdeni.
- LAN Party. Beizzítom gépet, beállítom IP-t (kér egy újraindítást - Win98SE) és többet nem indul újra, összehal az egész rendszer... Semmilyen telepítő CD-t nem vittem (gondoltam áááá mindek, betonstabilra be van lőve ez a rendszer). Aztán nagy nehezen összekapartam innen-onnan win-t, driver-eket, egyedül a hangkártyámhoz nem találtam megfelelőt. Nagyon vicces volt 2 napot CSézni hang nélkül. :)

Meg vannak még ilyenek, mikor véletlenül olyat is kijelöltem amit nem kellett volna, F6 helyett F8, stb... Figyelmetlenség. :(

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#26) marcee


marcee
addikt

Én egy cimbimet engedtem egyszer a gépemhez, hogy mobil rack-re mp3-akat válogasson magának. Persze elkezdte letörölni az mp3 könyvtáramat, nem vette észre, hogy nem a saját vinyóján szórakozik. 16giga volt a gyűjteményem és úgy a negyedik giga környékén akadt az első írásvédett file, amire megkérdezte a WinCmd, hogy biztos-e benne. Akkor tűnt fel neki, hogy abban a könyvtárban, amit törölni akart nem volt ilyen zene. :)

\m/

(#27) burgatshow válasza Matr x (#23) üzenetére


burgatshow
veterán

Ja én is rászoktattam. :)) Viszont ha megjön apám... :DDD) Sőt egyik haveromat (nagy cs-s leveri q3-ban a nightmare-s bot meg se kottyan neki!) Velem szokott jáccani. :DDD

(#28) Vitus


Vitus
őstag

Nya nekem pont e miatt van a szemetesláda 100%-ra állítva és csak akkor vagyok hajlandó törölni amikor már valójában szükségem van a helyre. :)

Jobb ma egy túzok, mint holnap!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Mekkora egy állat vagyok! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.