Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Silenzio


Silenzio
addikt

Ha valaki szerint esetleg elírás a nem túl gyakran használt "billió", ez tényleg billió és nem milliárd. Tehát angolul trillion.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#2) SaMURaIDrAkE


SaMURaIDrAkE
tag

Látszik is, hogy jól megy az S24 széria.
Az ultra folyamatosan készlethiányos a yettelnél, és mikor újra raktáron van, mindig emelkedik az ára.
Mikor előszőr néztem 515-ért volt az 512gb-os, mire megvettem volna 530, de nem volt készleten szürke, így nem hoztam el, legközelebb már 540 lett, most már 541, de megint nincs készleten, de közben a 256-os verzión is dobtak egy jó nagyot. Kíváncsi vagyok, mennyi lesz legközelebb az ára.
Durva, hogy ilyen áron is mennyire megy, le is tettem róla. Se tok, se töltő, se fólia. Pedig már a dexhez beszereztem aliról kiegészítőt :DD

[ Szerkesztve ]

(#3) janeszgol válasza SaMURaIDrAkE (#2) üzenetére


janeszgol
félisten

Ez számomra egy valamit jelent. Azt hogy az S22 valóban elég rossz széria volt, mert menekülnek arról az emberek. Az S21 pedig nem volt olyan rossz, mivel kevesebben váltottak S23-ra. (Az S20 sem volt nagyon jó, sokan váltottak S22-re, akik most S24-re mennek.)

(#4) Norb0


Norb0
tag

Ilyen felárak és a tartozékok ki spórolása mellett valószínűleg nem nehéz...
(Meg érdemi fejlesztések nélkül se...)

(#5) dragon1993 válasza SaMURaIDrAkE (#2) üzenetére


dragon1993
őstag

Euró árfolyam mennyit is mozdult közben?
Aprón van 400-ért kártyásan Yettelnél vásárolt ultra

[ Szerkesztve ]

(#6) MikeWazowski válasza janeszgol (#3) üzenetére


MikeWazowski
veterán

Hat az s22 szériánál csak az s20 volt rosszabb....

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#7) SaMURaIDrAkE válasza dragon1993 (#5) üzenetére


SaMURaIDrAkE
tag

Annyi volt az árfolyam akkor mint most, 390 körül. Ez szimplán kereslet-kínálat szerinti ármozgás.
Ha valamit elkapkodnak ennyiért, akkor emeld az árat, ha nem kell senkinek csökkentsd.
Úgy néz ki még nem érte el a plafont az összeg, amit hajlandó érte adni a nép.
Nálam már elérte....

(#8) 7Heads Drago válasza janeszgol (#3) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Mindegy mi a jó, bármit eltudnak rontani: [link]
Semmi értelme ennyi fajta telot forgalmazni, inkább kevesebb kellene viszont jobb support kellene hozzá. Tartok tőle hogy az S24 ugyanígy jár majd jövőre. Ilyen supportal szart se ér a sok évnyi update se. Sajnos egyre több gyártó esik ebbe a hibába.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#9) Lami66 válasza 7Heads Drago (#8) üzenetére


Lami66
őstag

Nem azt mondták, hogy sokáig lesz jó, hanem azt, hogy sokáig frissítik. Tessék örülni, még legalább három nagy frissítés jön az S23-ra.

(#10) tixem válasza SaMURaIDrAkE (#7) üzenetére


tixem
addikt

Első blikkre kellemetlen lehet a 650 meg a 750 ezer Forintos listaár, de nem kellett hozzá sok trükk, hogy elég jutányos áron el lehessen hozni egy s24u-t [link]

S21U-t a regalaxy után eladtam 160-ért, SES törzsvásárlói kártyán is meghajítottak összevissza majdnem 100 ezernyi ponttal (70 ezer körüli pont a nevemen futóra, 25 ezer meg a másikra akinek a nevére lett véve) így mindent levonva kb S21 Ultra újkori árban tudtam venni a legnagyobb S24U kiszerelésből. Listaáron rá sem néztem volna én sem, ezt viszont kár lett volna kihagyni.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#11) Dave1984 válasza tixem (#10) üzenetére


Dave1984
őstag

Reális ár utoljára az S9+ volt SES nél 220ezer ft ért.
hna majd ha újra ennyi lesz az S kategória ára visszatérek :D

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#12) tixem válasza Dave1984 (#11) üzenetére


tixem
addikt

949 eurón nyitott Európában az s9+, sokkal nem volt már az sem kevesebb. Csak akkor még 315 körül volt az euró, most meg 400.

400 ezret ha mai árfolyamon számolom 1000-1050 ojro. És azóta eltelt 6 év. Nincs itt semmi különös, a ganaj forintunkon kívül. Csúcs telefon büdös életben nem lesz már 1000 dollár/euró akármi alatt sehol a világon, erre várhatsz egy darabig

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#13) Kungelfang válasza janeszgol (#3) üzenetére


Kungelfang
csendes tag

Tavaly decemberben váltottam Huawei P30ról 4 év után S23ra. A kamerán kívül nekem sok mindenben visszalépés vagy csalódás. Iszonyúan túl van árazva ahhoz képest, hogy flagship lenne vagy mi. Utoljára Samsungom S4 Mini volt, azzal nem rémlik ennyi bajom lett volna. De sajnos ebben a szegmensben meg vagyok lőve. És a helyzet egyre rosszabb, vagy tepsi telóm lesz vagy valami midrange fos asus/sajómi, ami kézben tartható méretű :/ Alma meg nálam abszolút kizárt, de már ott is megszűnt a mini széria.

(#14) Dave1984 válasza tixem (#12) üzenetére


Dave1984
őstag

Tudom hogy nem lesz,mert az emberek többsége nem bírja ki fogyasztás nélkül.Egyszer kéne egységesen bojkottálni a csúcs készülékek vásárlását, és leszögezni x összegnél többért nem vesszük meg, más lenne a cégek árképzése egyből.

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#15) K0vasz


K0vasz
aktív tag

így könnyű, hogy nulla centet fordítanak K+F-re, és minden évben kihozzák gyk. tökugyanazt :D

(#16) MikeWazowski válasza K0vasz (#15) üzenetére


MikeWazowski
veterán

:C :DDD :D

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#17) Ricardo válasza K0vasz (#15) üzenetére


Ricardo
félisten

Minden gyártó ezt csinálja. Sajnos a mobilipar nem a forradalmi korszakát éli.

(#18) janeszgol válasza Lami66 (#9) üzenetére


janeszgol
félisten

Én örülök, de ha illyen semmitmondó szarokkal állnak elő, mint az AI, meg kivesznek funkciókat és beteszik third partyba, meg megváltoztatnak alapvető dolgot (pl aki háromvonalas irányítást használt az megszívta), akkor inkább hagyják a fenébe.
Az iOS17-tel azért voltam beletörődőbb, mert alapból avval kaptam a 15 Plust. De a kövivel már nem leszek elnézőbb.

(#19) joey04 válasza Dave1984 (#11) üzenetére


joey04
titán

s9+ tesztben az induló ár 310k. az átlagkereset abban az évben br 198k
s24u induó ár 600k. átlag br 605k

igen, elcsalt adat a 605k, de akkor a 198k is, szóval az arány stimmel.

Akciók meg hasonlók most is voltak/vannak, 450-460 körül is meg lehetett venni az s24 ultrát, ráadásul nem is az alapverziót.

[ Szerkesztve ]

(#20) Juhaszatti válasza joey04 (#19) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Azért én szkeptikus vagyok abban, hogy 6 év alatt megháromszorozódott volna az átlagkereset.
Hiába elcsalt adat mindkettő, elég gyanús hogy nem ugyanolyan mértékben. Legalábbis ez a 6 év alatt 3x fizu elég irreálisan hangzik.

(#21) janeszgol válasza Juhaszatti (#20) üzenetére


janeszgol
félisten

A br. minimálbér 326 ezer ft. A legkisebb S24 370 ezerről indult.
2017-ben a br. minimálbér 127.500 ft volt, az S8 induló ára meg 275 ezer ft volt.

(#22) Juhaszatti válasza janeszgol (#21) üzenetére


Juhaszatti
addikt

A bruttó minimálbér 266.800Ft 2024-ben.
A garantált bérminimum a 326.000Ft, de az egy másik történet.

(#23) janeszgol válasza Juhaszatti (#22) üzenetére


janeszgol
félisten

Hopp, igaz.
Hát akkor kb ugyan ott vagyunk. Ez azzal lehet színesíteni, hogy mit tekintünk csúcs telefonnak. A sima S a legkisebb azért eléggé meg van szabva itt-ott.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.