Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#52) prisz válasza Jazz (#47) üzenetére


prisz
aktív tag

Kapcsold be az "árnyékolók"-at és állítsd :
"16-235 -> 0-255 [SD]" -re.

(#53) james008bond


james008bond
őstag

Hali!
64 bites verzió fut win764biten, azonban lejátszásnál középen függőleges piros csík!Miért van ott és hogyan tudnám eltávolítani?

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#54) WonderCSabo válasza james008bond (#53) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Letiltottad az FFdshowt/egyéb külső kodekeket?

(#55) james008bond válasza WonderCSabo (#54) üzenetére


james008bond
őstag

Igen, de amikor nem volt telepítve akkor is volt piros csík. Az érdekes az, hogy korábban ffdshow fent volt és akkor nem volt ilyen jelenség.

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#56) WonderCSabo válasza james008bond (#55) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Jobbgomb->árnyékolók ki annak kapcsolva?

Más kodekpack ninsc fenn?

(#57) james008bond válasza WonderCSabo (#56) üzenetére


james008bond
őstag

kodekpackot nem használok, árnyékolókat holnap megnézem

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#58) james008bond válasza WonderCSabo (#56) üzenetére


james008bond
őstag

árnyékolók is kipacsolva

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#59) WonderCSabo válasza james008bond (#58) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Töltsd le innen a portablet. Ezzel is?

(#60) RexpecT


RexpecT
addikt

K-lite codeck packot használok már régóta,de most egy munka miatt fel kellett raknom a VLC-t.Azóta meghülyült a winampom(akadozik a zenelejátszás).

Kérdésem az lenne hogy valahol belehet -e állítani hogy a Media Player Classic ne 1× hanem 2× sebességen játssza le a hanganyagokat?

(#61) WonderCSabo válasza RexpecT (#60) üzenetére


WonderCSabo
félisten

MPC-HC-ben rá lehet kattintani mindig manuálisan, de hogy automatikusan 2x-sen játsza le, olyat nem tud.

Rakd újra sztem a Winampot.

(#62) Badman 4ever


Badman 4ever
őstag

Hogy lehet beállítani az MPC-HC-t (vagy a K-Lite Codec Pack-ot), hogy lekeverje az 5 csatornát 2-re vagy 2.1-re, mint az asztali DVD lejátszóm?

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#63) WonderCSabo válasza Badman 4ever (#62) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Itt átállítod, vagy AC3Filterrel.

[ Szerkesztve ]

(#64) Badman 4ever válasza WonderCSabo (#63) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Itt próbáltam én is, de nem sikerült. :((( Megpróbálom az AC3Filtert.

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#65) WonderCSabo válasza Badman 4ever (#64) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Itt egy kis leírás hozzá.

(#66) Badman 4ever válasza WonderCSabo (#65) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Közbe sikerült beállítanom, én voltam a hülye, nem kellett az AC3Filter se. :W

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#67) tknof1871


tknof1871
őstag

Hogy lehet beállítani, hogy a lejátszott/eltelt időt századmásodpercre pontosan kiírja vagy ha azt nem, akkor a frame-t?
Lehet egyszerre több, legalább két MPC-t futtatni egyszerre?

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#68) Fire/SOUL/CD válasza tknof1871 (#67) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

"Lehet egyszerre több, legalább két MPC-t futtatni egyszerre?"
Igen, egyszerűen nyisd meg többször

Arról nincs tudomásom, hogy pl századmásodpercben jelezze ki a lejátszási időt... :(
De lehet, hogy valaki tud megoldást...

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#69) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Hali!

Valaki tudja mi a legjobb beállítás a mp-hc-ban? Ati 4670-en van és olyan a kép mintha egy kcisit recés lenne. Minden defaultun van, azon az egy *-os on. :DDD Remélem értitek.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#70) WonderCSabo válasza Sub-ZeRo (#69) üzenetére


WonderCSabo
félisten

(#71) martin66


martin66
senior tag

Üdv!
Van egy kis bibi a media player classic és az összes többi lejátszóval. Mindegyikben szaggat a kép, a k-lite-t próbáltam már többször újra tenni más verziókban de nem működik ugyan úgy szaggat. Gondoltam hátha az oprendszer, nem az mivel már 3. újra rakásnál is még mindig szaggat a kép. Nem tudom mi lehet a baj de nem tudok így filmet nézni vagyis nagyon kellene a help. Köszi mindenkinek!

(#72) WonderCSabo válasza martin66 (#71) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Milyen videóval? Ha nem tudod, másold be a Mediainfo progi részletes eredményét ide.

(#73) martin66 válasza WonderCSabo (#72) üzenetére


martin66
senior tag

Hogy érted milyen videóval? Minden filmnél szaggat. Mediainfo ezt hol tudom elérni?
Bocs kezdő vagyok ;)

(#74) WonderCSabo válasza martin66 (#73) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Bmilyen filmnél szaggat? Ez súlyos. A Mediainfot a netről lehet leszedni, de ez esetben akkor nem lényeges.

Első lépésként uninstalláld az összes kodeket, kodekcsomagot, amit felraktál.

(#75) martin66 válasza WonderCSabo (#74) üzenetére


martin66
senior tag

Igen, sajnos minden filmnél. Még egyszer jó volt azért csodálkozok, hogy most egymás után harmadszorra se jó. A gépem megfelel mindennek a piacon. Egy k-lite-ot tudtam meg egy media player classicot tudtam törölni.

(#76) WonderCSabo válasza martin66 (#75) üzenetére


WonderCSabo
félisten

És miután törölted, úgy se jó? Windows Media Playerben sem? Nem teker durván a vinyó? Nem megy lemeztöredezettségmentesítés, vírusellenőrzés, vagy vmi ilyesmi?

(#77) martin66 válasza WonderCSabo (#76) üzenetére


martin66
senior tag

Sima windows media playerben szerintem mindig is tökéletes volt, csak nem jön be, illetve csak 2.1-ben tudom nézni amikor 5.1-em van. Szép halkak a vinyók. Semmi se megy.

[ Szerkesztve ]

(#78) WonderCSabo válasza martin66 (#77) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Nem jön be? Szóval nem tetszik? Többcsatornás hanghoz AC3Filter kell. Ha minden vackot ledózeroltál, olvasd el ezt a cikket, és állíts be mindent úgy, ahogy abban le van írva. A CUDÁs rész nem kell.

(#79) martin66 válasza WonderCSabo (#78) üzenetére


martin66
senior tag

Igen nem tetszik, viszont sikerült mindent megcsinálni az a hd-s cikknek köszhetően. Nagyon szépen köszönöm a cikknek és neked a segítséget!!
1000 köszönet ;)

(#80) WonderCSabo válasza martin66 (#79) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Nincs mit! ;)

(#81) Sub-ZeRo válasza WonderCSabo (#70) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Köszönöm szépen.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#82) martin66


martin66
senior tag

Viszont RL , RR a hátsók ettől az Ac3 Filter-től recsegnek :S. Amúgy miért lehet ez, hogy régebben ugyan ezzel a configgal minden jól ment most meg szarakodik?

[ Szerkesztve ]

(#83) martin66


martin66
senior tag

Ja most meg néztem egy filmet abban mind recsegett amikor a film nem is recseg és úgy szint a zenénél is. Régen olyan tökéletes volt szimpla k-lito-t fel tettem és ment minden. most meg :S:S

(#84) atom87


atom87
aktív tag

WMV fájl lejátszása közben véletlenszerűen bezáródik az MPC. Tudja valaki, hogy ez mitől lehet? Minden újratelepítés után előjön. Valaki valamit tud esetleg segíteni?

Kawasaki z1000

(#85) WonderCSabo válasza atom87 (#84) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Próbáltad az MS szűrőjével? MPC vagy MPC-HC? Ha az előbbi, próbáld ki az utóbbit.

(#86) Orgi


Orgi
őstag

Sziasztok,
MPC-HC-t használok már egy ideje és nem egészen értem a dvd-lejátszó részét annyiból, hogy ha megy a film nem tudok hangsávot vagy feliratot váltani, csak elején a menüből. A felirat rész szürke, a hangsávban pedig csak az aktuálisat látom, váltani egyik esetben sem enged. Ez mitől lehet? :(

[ Szerkesztve ]

(#87) WonderCSabo válasza Orgi (#86) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Így próbáltad?

(#88) Orgi válasza WonderCSabo (#87) üzenetére


Orgi
őstag

Pfff, navigálás menüben eszembe se jutott nézni, az én hibám - köszi!

(#89) WonderCSabo válasza Orgi (#88) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Nincs mit! ;)

(#90) atom87 válasza WonderCSabo (#85) üzenetére


atom87
aktív tag

Home Classic-ot használok.

Szűrőt megnézem, köszi.

[ Szerkesztve ]

Kawasaki z1000

(#91) martin66


martin66
senior tag

Hi
Egy kérdés miért nem tudom a magyar hangsávot lejátszani?

Nagyon köszönöm a segítséget! ;)

[ Szerkesztve ]

(#92) WonderCSabo válasza martin66 (#91) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Tuti u.a. a filenév? A File menüből is be tudod tallózni a szinkront.

(#93) martin66


martin66
senior tag


ugyan az, és pontosan hol lehet betallózni?

(#94) WonderCSabo válasza martin66 (#93) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Ctrl+O.

(#95) martin66 válasza WonderCSabo (#94) üzenetére


martin66
senior tag

Ctrl+O-val ha be tallózom a magyar hangsávo akkro csak a hangsávot nyitja meg a filmet nem és csak a hang megy a film nem :S

(#96) martin66 válasza martin66 (#95) üzenetére


martin66
senior tag

Sikerűlt én sem néztem a navigálást, köcc

[ Szerkesztve ]

(#97) RexpecT


RexpecT
addikt

Sziasztok!

Hanganyagok gyorsított hallgatásához szeretném használni a MPC -ot de ha gyorsítok egy egységet rajta akkor már legalább 3-4× es tempóra vált.Ezt kellene valahol beállítani, hogy csak 2× es sebesség legyen egy "egység".

(#98) WonderCSabo válasza RexpecT (#97) üzenetére


WonderCSabo
félisten

HomeCinemát használsz? Az nekem normálisan játssza kétszeresen.

(#99) arnyekxxx


arnyekxxx
veterán

Üdv! Van valakinek tippje mi lehet az oka, hogy win7-en a homecinema mindennel beszaggat? Egy 1cd-s xviddel is. Valahogy az Aero-val akadhat össze mert ha bepipálom az asztali elemek kikapcsolását akkor lekapcsolja az Aerot a win, átmegy csunya alapkékbe viszont megszűnik a szaggatás. Emellett ha ablakban fut a film, rövid ideig rendben megy aztán jön a szaggatás, ha megfogom az ablakot és elmozditom akkor rendbejön pár pillanatra aztán ujra szaggat. Nincs semmi codekpack feltelepítve, csak az alap win és a MPCHC. Ugyanazt csinálja az stabil meg beta verzióval is.

(#100) RexpecT válasza WonderCSabo (#98) üzenetére


RexpecT
addikt

Igen.Most néztem és talán tényleg 2×-es sebességen játsza le, de ilyen mikiegér hangja lesz tőle az embereknek :F VLC-t használok jelenleg, de az meg más miatt rossz :( .

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.