Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#431) MR007RM


MR007RM
addikt

Szerintetek az emberek többsége mire bukik jobban legbelül, az egyedi mindent verő innovatív hardver újításokra vagy a sokat emlegetett ökoszisztémára, mely szolgáltatások garmadáját jelenti elsősorban, persze túlnyomó részt fizetős oldalról. Úgy értem, ha választanod kellene a kettő közül a mérleg hova süllyedne? Lehetsz tech őrült és a számodra fontos hardver elem késztet vásárlásra, melytől még egyedinek is érezheted a cuccot a technika varázsában, vagy egy biztos sokat hype-olt rendszert választasz millió beigért alkalmazással, a legnépesebb tábor tudatával, mely rengeteg program választást igér? Divat kérdés? Én az elsőnél maradok. Remélem érthető voltam.

Szerintem míg a Nokia fel tud mutatni olyan megkülönböztető technikai bravúrokat, mellyek kiemelik a konkurencia által nyujtott unalmas megoldások tengeréből és egyedi tőle, addig kellene félnie bármitől is?

A baj és veszély nem kívül van, hanem belül.

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.