Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Allien válasza Allien (#50) üzenetére


Allien
veterán

MEGVAN! The All-Seeing Eye-n megkeresed a servert, aztán jobb egérgomb (vagy F4), tehát, erre a serverre jobb gomb, és a legalsó sor ''server properties'', ahol meg lehet adni a jelszót, és aztán rákattintva kétszer, már tölti is!:))
:C

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#52) bobek1


bobek1
csendes tag

up

(#53) ShadowLord


ShadowLord
senior tag

Nem találom a servert hol van obj még mindig az alap mohával nyomulnánk?

Aki kételkedne megbizhatóságomban: http://pics.coldline.hu/pics/632701-20120805-68R28Z.jpg

(#54) Allien válasza ShadowLord (#53) üzenetére


Allien
veterán

Igen, ez az alap MOHAA!:)) Tehát, frissitesz, és megkeresed pl. IP alapján megtalálható, mert ugye sorrendbe tudja rakni.:B

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#55) Latissimus Dorsi válasza Allien (#50) üzenetére


Latissimus Dorsi
senior tag

Leírtad hogy mi az a TASE:DDD

T_he A_ll S_eeing E_ye

[Szerkesztve]

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#56) Allien válasza Latissimus Dorsi (#55) üzenetére


Allien
veterán

Ja, akkor jó, mert mi ASE-ként emlegetjük.:B

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#57) GrotESC


GrotESC
aktív tag

Hat, aszem +talaltam a szervert, de se jelszo nem kell neki, se jatekos nincs fent. Lehet, hogy megse talaltam +? Vagy mar mindenki elment? Ennyit kestem volna?:F

Brit tudósok megállapították, hogy tíz emberből négy az hat.

(#58) Allien válasza GrotESC (#57) üzenetére


Allien
veterán

Van ilyen! Lekésted, de ha wrz is úgy gondolja, máskor is össze lehet röffenni egy kis puf-puf ra.:C
Köszi wrz!

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#59) mobal


mobal
MODERÁTOR

na emberek ma este? 1930 vagy 2000? tegnap nem értem rá! :(

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#60) mobal válasza wrz (#44) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

és mondd a honlapotokon az áll ,hogy van egy tdm server is. vagy csak lesz?

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#61) mobal


mobal
MODERÁTOR

nyomassunk majd rifle only -t az úgy tök király! :DDD

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#62) LK


LK
addikt

Szevasztok! Egy kis segítség kéne.MOHAA-ban lehet szervert indítani? Mert a haverom indított,de nem látszódott a szerver listában. A MOHAA.hu elolvastam,és tényleg csak spearhead kiegészítővel lehet szervert indítani? Illetve.:aki jönni akar játszani annak is fent kell hogy legyen a Spearhead? :F Előre is köszi

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#63) jamez válasza mobal (#59) üzenetére


jamez
senior tag

Ott leszek. Tegnap kissé gyér volt a csapat!

Ingatlan eladás-vétel, ingatlan jogi kérdések, bérbeadás kérdésed van? Hívj vagy pü.

(#64) t-shirt


t-shirt
veterán

ha lesz még ilyen PH-s moha party én is szívessen jönnék

(#65) LK


LK
addikt

Megkérhetnék valakit,hogy válaszra méltasson? Köszike

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#66) t-shirt válasza LK (#62) üzenetére


t-shirt
veterán

szerintem nem kell hozzá, minek lenne benne a lehetőség ha nem lehet használni, próbáljátok meg: valaki megadja az IP-jét és csinál egy szervert és ti IP alapján csatlakozzatok ne név alapján

ha nem megy mindenkinek a csatlakozás két gond lehet tüzfal vagy verzió különbség, javaslom tegyétek fel 1.11-es verziót általában már mindenhól ezt használják

ezek csak tippek amikor lett chellom már fent volt az összes kiegészítés


[Szerkesztve]

(#67) LK


LK
addikt

Próbáltuk. Verzió azonos.Konzolon keresztül még nem próbáltuk,csak a játék Multi részében. Nincs más tipped? Esetleg v-mi szerverindító progi? Mert erről már hallottam.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#68) t-shirt válasza LK (#67) üzenetére


t-shirt
veterán

melyik verziót használjátok?
ASE-val kerested a szervert vagy a játék multis részében?
az IP-snek mennie kell, a multis résznél rá mész a csatlakozás, internetes és
Bővebben: link beírod a barátod IP-jét

a szerverindító progi szerintem valódi szerverekhez kell nem otthoni gépekhez

(#69) mobal válasza jamez (#63) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

jah akkor szóljunk majd wrz -nk is. remélem ma nem lesz semmi este és szét tudom lőni a s****ek. :DDD

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#70) wrz


wrz
aktív tag

Lehet ma is egy meccs.A rifle only rohadt jó, stalinon, vagy V2-n kiugrálni az épületekről, egész frankó őskáosz ki szokott alakulni:)

Minden ellenállás hasztalan!

(#71) mobal válasza LK (#67) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

próbáld ki: ase host game tehát csináltok az aseval egy gémet akkor szerintme látni fogja.van egy kék host gomb. azaz

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#72) mobal válasza wrz (#70) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

ok akkor olyan 1930 2000 környékén. pass maradt a régi a server meg a favouritsban! :)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#73) wrz


wrz
aktív tag

Sorry, de úgy néz ki nem jó a mai nap, mert most szóltak hogy warunk lesz.

Minden ellenállás hasztalan!

(#74) Latissimus Dorsi válasza wrz (#73) üzenetére


Latissimus Dorsi
senior tag

majd drukkolunk;)

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#75) mobal válasza wrz (#73) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

ok akkor sok sikert. és lehet spectatolni? :DD

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#76) Allien válasza wrz (#73) üzenetére


Allien
veterán

Még szerencse, hogy én sem érek rá. Kiderült, hogy a haverok azért nem tudtak belépni, mert mind a Break változattal akartak lépegetni, és arra is kerestek rá a TASE-vel. Pedig mondtam, hogy simán mohás ( :DDD ) a server.

[Szerkesztve]

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#77) Latissimus Dorsi válasza Allien (#76) üzenetére


Latissimus Dorsi
senior tag

Azért valahol nyomhatnánk 1 laza hentet.

LOTR tdm szerver?

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#78) t-shirt


t-shirt
veterán

szerintetek egy ha egy chellos (768/256) ad egy szervert az kb hány embert bír el lag nélkül, persze ha a többieknek is normális a kapcsolata?

esetleg ki kéne próbálni

(#79) t-shirt válasza t-shirt (#78) üzenetére


t-shirt
veterán

senki nem akar tesztelni?

(#80) mobal válasza t-shirt (#79) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

szerintem max. 8 de lehet ,hogy csak 6.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#81) mobal válasza wrz (#73) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

na mennyi lett az állás?

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#82) LK válasza mobal (#71) üzenetére


LK
addikt

Köszi,majd megpróbáljuk.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#83) tibboh


tibboh
csendes tag

megyek játszani basszeg
én tuti fogok mert mobalt ismerem basszeg
:DDD:DDD:DDD

(#84) Allien válasza tibboh (#83) üzenetére


Allien
veterán

:)) Szép ízes magyar (???) beszéd, VAZZE! :B Legalább lehetne tudni, kinek köhögtél be. :((

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#85) mobal válasza Allien (#84) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

ezt ilyenkor csak úgy a tuttunkra hozza de ne bántsátok érte. ki jön teamspeak? mohaa.hu szoba sly.hu szerver?

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#86) Allien válasza mobal (#85) üzenetére


Allien
veterán

Mennék, csak nem tudom a beáálitásokat.:B

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#87) Conki


Conki
tag

Én kb 2 éve nyomom neten, UDT klánban játszottam, a mi klánunk alakult azt hiszem negyedikként. Soha nem játszottam a Single-lel. Mohaa powa:)

(#88) t-shirt válasza mobal (#85) üzenetére


t-shirt
veterán

én nem találtam mohaa.hu nevű ts szervert :F

[Szerkesztve]

(#89) t-shirt válasza t-shirt (#88) üzenetére


t-shirt
veterán

de láma vagyok, most látom hogy az a szoba és nem a szerver neve, bocsi

(#90) Allien válasza t-shirt (#89) üzenetére


Allien
veterán

Nekem úgy is Errort ordít a fülembe.:(

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#91) t-shirt válasza Allien (#90) üzenetére


t-shirt
veterán

nekem ment, használtál már elötte ts-t

(#92) Allien válasza t-shirt (#91) üzenetére


Allien
veterán

Nem, ez lett volna az első alkalom.:B

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#93) mobal válasza Allien (#92) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

én is csak tegnap kezdtem igaz kicsit félzem tőle mert a roger meg sehogysem akart menni.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#94) mobal válasza mobal (#93) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

hi wrz. nem tudsz velümk egy ts2 szervert is megosztani h játszanánk? :)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#95) tibboh válasza mobal (#94) üzenetére


tibboh
csendes tag

nem rossz ötlet :)

(#96) GrotESC


GrotESC
aktív tag

Lesz még ilyen PH!-s net gém ugye? Csak mert az 1.-ről sikerült lemaradnom... későn érkeztem:( szal UP

Brit tudósok megállapították, hogy tíz emberből négy az hat.

(#97) t-shirt válasza GrotESC (#96) üzenetére


t-shirt
veterán

én sem bánnám, mindig nézem a topicot de semmi

(#98) t-shirt


t-shirt
veterán

jó lenne szervezni egy partyt :)

ilyen kevesen moházbak :( hogy alig jönnek ebbe a topicba

[Szerkesztve]

(#99) FaBatka


FaBatka
aktív tag

Sziasztok!

Segítség kellene a következőhöz: A MOHAA után fel lett telepítve a Spearhead, a szükséges 1.11 patch felkerült a gépre, minden ok eddig. Viszont az újabb frissítéseket (2.11, 2.15) hiába telepítem fel, a game verziószáma nem változik, és a netes játéknál -megfelelő verzió (2.15) hiányában- nem tudok a szerverekhez csatlakozni. Mi lehet a gond? Kell egy újabb crack a 2.11 és 2.15-ös verziókhoz? És azt hol találom meg? És egyébként is...MI A BAJ?? :F

Mindegy mit csinálsz a Windowsban, a Nagy Kék Halál úgyis ítélkezik feletted...

(#100) GrotESC válasza FaBatka (#99) üzenetére


GrotESC
aktív tag

A sima MOHAA 1.11-es patch-e nincs semmilyen hatassal a spearhedre, azt attol teljesen kulon tudod patchelni. A patch utan szukseged van a patchelt carckre. Hol talalod? Ezt igy hirtelen nem tom.

[Szerkesztve]

Brit tudósok megállapították, hogy tíz emberből négy az hat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.