Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) Anulu79


Anulu79
addikt

Olyan kérdésem lenne, hogy van-e arra valami mód, hogy kiderüljön, hogy valaki cheat-el egy szerveren? Nem saját szerver. Nincs valami program ami kimutatja az ilyeneket?

(#552) Anulu79


Anulu79
addikt

Úgy tűnik, hogy ezzel már senki nem játszik csak én? :))

(#553) Akibooy válasza Anulu79 (#552) üzenetére


Akibooy
tag

Nem tudod kideríteni, de azért vannak egyértelmű jelei. :C
Anti cheat - et a szerverre tesznek fel (feltéve hogy akarnak), ennek több fajtája van. Te mint egyszerű játékos nem tudsz semmilyen software-rel chat-et szűrni.

Akibooy felhasználónak 73 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#554) Anulu79 válasza Akibooy (#553) üzenetére


Anulu79
addikt

Hát ez nagy kár. Így marad akkor a káromkodás meg a játékos szidása magamban. :DDD

(#555) Akibooy válasza Anulu79 (#554) üzenetére


Akibooy
tag

Melyik szerveren nyomod?

Akibooy felhasználónak 73 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#556) Anulu79 válasza Akibooy (#555) üzenetére


Anulu79
addikt

Általában magyar szervereket keresek. Mindig azon vagyok amelyik játéktípushoz kedvem van. :)

(#557) fpeter07


fpeter07
veterán

Na, azt hiszem ideje lesz végigvinni eztet a játékot. Valami jó nehéz fokozaton. Egyébként eddig kimaradt valami folytán... Most viszont 1000Ft-ért 3 játék...Hm... :D

(#558) fpeter07


fpeter07
veterán

Ez a hard fokozat nem nehéz hanem frusztráló... Azt gondolná az ember hogy ül a kocsiban és lelő mindenkit. Csak 2 lövés vagy egy rakéta eltalál (fogalmam sincs honnan) és kampec.
A garázsban lévő tankot meg videó alapján találtam meg. Nem láttam a sötéttől semmit.
Ennyiszer rég nem haltam meg egy játékban. :D

(#559) fpeter07


fpeter07
veterán

A repülő kilövős küldit nem igazán értettem. De 3.-ikra meg lett. Kezdek ráérezni az ízére. ;]

(#560) bivalyolo válasza fpeter07 (#558) üzenetére


bivalyolo
őstag

hát ha már most frusztrálónak találod hardon akkor szerintem hagyd is abba amíg az elején vagy :D ugyanis ha eljutsz a sniperes küldetésig ott lesz csak igazán sok(k) halálod :D

[ Szerkesztve ]

"Let's agree to disagree!"

(#561) fpeter07


fpeter07
veterán

Ezt a játékot gyanítom hogy a takarítók készítették. Megértem hogy a riasztó megszólalása miatt vagy 20x kellett azokat az embereket lelőnöm, de hogy a fenébe juthatok tovább, ha az ellenfél átlát a bokrokon. A mezei, halandó játékos nem képes ilyen trükkökre. Csak a szerencsén múlik, hogy eltalál-e, vagy sem. Az már csak cseresznye a tortán, hogy hátulról is sikerült valakinek lelőnie. :Y

Szerintem azaz ezer forint is sok ezért a játékért. :(

(#562) fpeter07 válasza bivalyolo (#560) üzenetére


fpeter07
veterán

Azt hiszem megvan. Nem látok egy embert se, mégis lelő valaki, bármerre megyek is. Ehhez időre lesz szükségem. :D

(#563) Incognito


Incognito
senior tag

Hi

Csapatja ezt mostanában valaki? Mi igen :) Multizni szoktunk hamachi-n keresztül...ha van kedvetek csatlakozhattok :D

(#564) xdx@ válasza Incognito (#563) üzenetére


xdx@
aktív tag

Szia!
Én most kezdtem el vele játszani. :)

(#565) Incognito válasza xdx@ (#564) üzenetére


Incognito
senior tag

Hamachi multi? "Sajnos" akkora pályák vannak multiban, hogy kell oda min 3-4 ember, hogy pörgős legyen :D

(#566) xdx@ válasza Incognito (#565) üzenetére


xdx@
aktív tag

Igen, benne vagyok, bár nem játszom olyan jól. :D
Időpontot egyeztessünk majd. :)

(#567) Incognito válasza xdx@ (#566) üzenetére


Incognito
senior tag

Mi sem vagyunk profik...és szinte minden este jó :D

Hamachi hálózat adatai:
Hálózati azonosító: VIP Net
Jelszó: medal

(#568) ftc válasza Incognito (#567) üzenetére


ftc
nagyúr

Ok akkor majd jelentkezem ... miylen tájban lehet róla szó? holnap este 8-ig van időm :D

(#569) Incognito válasza ftc (#568) üzenetére


Incognito
senior tag

Este 8-ig? Hááát nem tudom, elég képlékeny a dolog. Jelentkezz be hamachi-ra, és meglátjuk....vagy írj rám hamachin, ha ott vagy. Tomi név alatt futok...általában :D

(#570) fpeter07


fpeter07
veterán

4 hónap után elindítottam újra a játékot. Az első fél percben háromszor haltam meg, úgy, hogy megölt a senki! Fél óra próbálkozás után feladtam. Pixelről pixelre átnéztem mindent, sehol semmi, ahogy kibújok, páff, kapom a lövést.
Volt egy hasonlóan szívatós rész, ahol az ellenfelek a sövényen lőttek át. Szerencse folytán tudtam megcsinálni azt is...

(#571) Mustármag válasza fpeter07 (#570) üzenetére


Mustármag
őstag

Sziasztok
MOH Allied Assault-ot rá lehet valahogy venni hogy gamepad-el tudjak vele játszani?
Vagy melyik az a rész ami már támogatja a gamepad használatát?

(#572) YOZ


YOZ
tag

Hali.
Tudom hogy 2014 van még de nem lenne kedve néhány embernek multizni?
Én nagyon imádtam és találtam még működő szervereket :)

(#573) laceszgamer válasza YOZ (#572) üzenetére


laceszgamer
addikt

Nem rossz ötlet, lehet elő kéne keresnem a lemezeit, gondoltam rá amugy is nosztalgiázni kéne picit.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#574) YOZ válasza laceszgamer (#573) üzenetére


YOZ
tag

Na akkor már ketten vagyunk :)
Lehet sorakozni mert nemrég bementem az egyik szerverre aztán csak hárman gyilkolásztuk egymást :)

(#575) laceszgamer válasza YOZ (#574) üzenetére


laceszgamer
addikt

Ha lennénk 6-8-an akkor remek lenne.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#576) YOZ válasza laceszgamer (#575) üzenetére


YOZ
tag

Pontosan. Leagalább 8 jó lenne. De több még jobb lenne. :DD

(#577) Incognito válasza laceszgamer (#575) üzenetére


Incognito
senior tag

+1 fő jelen :)

(#578) Memphis79


Memphis79
aktív tag

Sziasztok! :)
Van még normális működő szerver?
IP címet valaki tud? :F :K

Origin:Memphis79HUN

(#579) Memphis79


Memphis79
aktív tag

Sehol senki bakker?? :( :F :F

Origin:Memphis79HUN

(#580) Incognito


Incognito
senior tag

Egy működő szerver címe nekem is jól jönne :D
De ha jól rémlik, akkor létezik ehhez is egy program amiben össze vannak gyűjtve a szerverek. Jól rémlik?

(#581) wjbhbdux válasza Incognito (#580) üzenetére


wjbhbdux
veterán

(#582) t-shirt


t-shirt
veterán

Van arról tapasztalat, hogy win 10 alatt elindul a mohaa?

(#583) Memphis79 válasza wjbhbdux (#581) üzenetére


Memphis79
aktív tag

kurvára nehéz egy olyan szervert kifogni amin vannak is és nem 10K Km-re van és persze a ping is ok. :( :K

(#582) t-shirt
Sztem menni kell neki...

[ Szerkesztve ]

Origin:Memphis79HUN

(#584) Memphis79


Memphis79
aktív tag

Kár,hogy eltűntek a magyar szerverek! :O :O

Origin:Memphis79HUN

(#585) core i7 válasza t-shirt (#582) üzenetére


core i7
addikt

Miért ne indulna el?

(#586) voodoo98


voodoo98
addikt

Magyar szinkronnal lett/lesz valami? 2010 óta csinálják azóta kb. kijött 2-3 trailer. Tavaly karácsonyra ígérték, de semmi azóta sem!

A link is halott már!

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#587) SyMbioTe válasza voodoo98 (#586) üzenetére

Nem hiszem, mivel a Baker Online feloszlott, a CoH2-t is abbahagyták, pedig már vége fele voltak... :(((
De azt valaki más elkezdte szerencsére.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#588) Levi123


Levi123
senior tag

Sziasztok!
Nem tudom mennyire figyelitek ezt a témát, de hátha..
Aktív magyar szerver van még MOHAA-ra vagy teljesen kihalt a magyar oldal?
Én külföldi szervereken szoktam játszani, de ott a pingek magasak 50+ sajnos.

[ Szerkesztve ]

Levi

(#589) Memphis79 válasza Levi123 (#588) üzenetére


Memphis79
aktív tag

Szia!
Szerintem magyar szerver már régen nincs sajna.. :(

Origin:Memphis79HUN

(#590) Levi123 válasza Memphis79 (#589) üzenetére


Levi123
senior tag

Volt nekem is egy alap szerver bérletem régebben.
Most ha bérelnék egyet hiába, nem jönne senki, mert nincs már xfire..

Levi

(#591) PsycHo88


PsycHo88
senior tag

Sziasztok !

Valaki tudja hogy hogyan lehet elindítani win10-el ? Jó lenne egy kicsit nosztalgiázni :) aki tud segítsen pls !!

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#592) batman91 válasza PsycHo88 (#591) üzenetére


batman91
őstag

Így: [link]

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#593) Frawly válasza batman91 (#592) üzenetére


Frawly
veterán

Az a baj, hogy nálam Intel HD3000-es IGP-n ez a GOG-os Warchest sem megy. Írják is az oldalon:
Other:
Intel integrated graphics cards and ATI Radeon X1800 cards are not supported

WTF? Ezt írják több MOH:AA-s oldalon is, a nem Warchest verzióra is. Nekem ez azért tűnik bullshitnek, mert tisztán emlékszem, hogy játszottam ezzel a játékkal IBM Netvista vékonyklienssel, amiben 800 MHz-es P3 volt Intel 810-es alaplapra integrált GPU-val, Win2k és WinXP SP0-val futott. Aztán később játszottam egy T1400 procis laptopon is vele, amiben GMA965-ös szintén alaplapi Intel GPU volt, WinXP SP3-mal. Igaz a játéknak az 1.0-ás alapverziójával játszottam akkoriban.

Most az 1.11-eset próbáltam (felpatcheltem), sikerült nagy nehezen elindítani Win10 x64 Prof v1803-as alatt, de azonnal kilép, még a főmenü előtt, már az intrókat sem játssza le. Megpróbáltam linuxos Wine alatt futtatva is, ugyanezt a telepítést, ott csak egy üres konzolt mutat (előtte a kiírást nem lehet elolvasni), a játék helyén meg csak szürke képernyőt, és lefagy (ki lehet lőni).

Próbáltam a 2015-ös, legújabb verziós OpenMOHAA-t is, de Win10 alatt a hiányó dll-fájlok pótlása után valami runtime error 0x000007 hibával nem indul el. Linux alatt meg forráskódból forgattam le ugyanezt a verziót, az a verzió meg elavult hangalrendszert használ, ezért nem volt hang, meg az első pálya legelején sem lehet túljutni, mivel nem érzékeli az objetive-ek teljesítését.

(#594) SyMbioTe válasza Frawly (#593) üzenetére

Én játszottam i5-4460 igp-n az AA-t, szóval tuti hogy lehet vele játszani valahogy.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#595) batman91 válasza Frawly (#593) üzenetére


batman91
őstag

Nálam most is gond nélkül fut. Imádom ezt a játékot, a kedvenceim között van.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#596) Frawly válasza SyMbioTe (#594) üzenetére


Frawly
veterán

Nálam nem megy. Pedig én is olvastam fórumokon, hogy HD3000 és HD4000 GPU-val is megy. Megcsináltam azt a lépést is, amit a neten javasolnak, hogy letölteni a GLDirect-ből az opengl32.dll-t, amit be kell tenni a MoH:AA mappájába, ezzel már tovább jutok, de új hibába futok a konzolban:

GLW_StartOpenGL() - could not load OpenGL subsystem

Valahogy nem akarja a tutit. Talán az Intel GPU drivert downgrade-eljem régebbi verzióra?

Közben Linuxon elindult a natív linuxos icculusos változat beta3-as verziója. Lett hangja is, fel kellett tenni az ossp és alsa-oss csomagoknak a 32 bites változatát, és az openal.so-ból meg azt a változatot kell használni, amit a beta3 mellé csomagoltak. A netes fórumok szerint néhol bugos lesz a hang, de eddig nem találkoztam vele. Nagyon szépen, vajsimán fut.

[ Szerkesztve ]

(#597) SyMbioTe válasza Frawly (#596) üzenetére

Én még ~3 éve egy teszt erejéig játszottam IGP-vel, akkor ezt a drivert használtam: 10.18.15.4256
Semmi gond nem volt, simán indult. Volt patch, magyarítás is pedig.

(#595) batman91
+1, rengetegszer végigpörgettem, megunhatatlan :B
Egyszer, amikor hardon csináltam még egy easter eggre is bukkantam véletlen :DD

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#598) Frawly válasza SyMbioTe (#597) üzenetére


Frawly
veterán

Kösz, meg fogom nézni ezt a drivert, vagy ha ezt nem találom, akkor valami régebbi verziót.

Közben a linuxos változatnál elkiabáltam. A hang valóban bugos, egyes hangok hiányoznak, mások meg túl halkak. De a readme írja is:
Second, I know the sound is a very wonky.

De nem csak a hang a baja, a billentyűket sem mindig veszi be az irányításnál. Szóval felejtős ez a verzió. Kár érte, mert ha ez az 1-2 bug nem lenne benne, amúgy egész jól futna.

(#599) batman91 válasza SyMbioTe (#597) üzenetére


batman91
őstag

Csak nem a Bazooka Medicre? :)) Én is meglepődtem ott, hogy mi a fene ez. Nem is tudom hányszor toltam már végig. Pont 2 hete játszottam újra megint. Örök kedvenc marad a számomra.

[ Szerkesztve ]

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#600) SyMbioTe válasza batman91 (#599) üzenetére

Dede :D
Mindenképp életben akartam tartani a társaimat. Sikerült. Aztán nem tudtam mi van :DDD
Kicsit utána is olvastam mi ez, akkor találtam meg, hogy úgy kell végigmenni hardon, hogy ne haljon meg senki, akkor jön a pályát tévesztett felcser. :))
Lehet lassan végig kéne vinni megint...

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#601) batman91 válasza SyMbioTe (#600) üzenetére


batman91
őstag

Ezt akkor itt ajánlom neked: [link]

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#602) batman91 válasza batman91 (#601) üzenetére


batman91
őstag

Közben beugrott a másik mod neve is: [link]

Ezeket látom egyedül érdemesnek kipróbálni, a többi hanyagolható szerintem.

[ Szerkesztve ]

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#603) SyMbioTe válasza batman91 (#602) üzenetére

Ez az utóbbi tetszetős, de nekem tökéletesen megfelel az eredeti formájában. :))
Hogy beindult a topik :DD

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#604) Frawly válasza Frawly (#598) üzenetére


Frawly
veterán

Nos, a natív linuxos beta3 verziót nem sikerült megjavítanom játszhatóra.

Windows 10 helyett Windows 7-en is megpróbáltam futtatni a játékot, úgy sem megy. Állítólag valami régi OpenGL verzió vagy GL_extension a baja, amit az újabb HD-s Intel GPU-k nem támogatnak.

Linuxon viszont sikerült életre keltenem a windowsos változatot Wine alatt. Elég trükkös.

Kell hozzá ez a két registry fájl:
disable_glext.reg
REGEDIT4

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Wine\OpenGL]
"DisabledExtensions"="GL_ARB_color_buffer_float GL_ARB_depth_texture GL_ARB_draw_buffers GL_ARB_fragment_program GL_ARB_fragment_program_shadow GL_ARB_fragment_shader GL_ARB_half_float_pixel GL_ARB_multisample GL_ARB_occlusion_query GL_ARB_pixel_buffer_object GL_ARB_point_sprite GL_ARB_shadow GL_ARB_shader_objects GL_ARB_shading_language_100 GL_ARB_texture_border_clamp GL_ARB_texture_compression GL_ARB_texture_cube_map GL_ARB_texture_env_combine GL_ARB_texture_env_dot3 GL_ARB_texture_float GL_ARB_texture_non_power_of_two GL_ARB_texture_rectangle GL_ARB_vertex_program GL_ARB_vertex_shader GL_ATI_draw_buffers GL_ATI_texture_float GL_ATI_texture_mirror_once GL_EXT_blend_color GL_EXT_blend_equation_separate GL_EXT_blend_func_separate GL_EXT_blend_minmax GL_EXT_blend_subtract GL_EXT_Cg_shader GL_EXT_depth_bounds_test GL_EXT_framebuffer_blit GL_EXT_framebuffer_multisample GL_EXT_framebuffer_object GL_EXT_gpu_program_parameters GL_EXT_packed_depth_stencil GL_EXT_pixel_buffer_object GL_EXT_shadow_funcs GL_EXT_stencil_two_side GL_EXT_texture3D GL_EXT_texture_cube_map GL_EXT_texture_env_dot3 GL_EXT_texture_filter_anisotropic GL_EXT_texture_lod GL_EXT_texture_mirror_clamp GL_EXT_texture_sRGB GL_EXT_timer_query GL_IBM_rasterpos_clip GL_IBM_texture_mirrored_repeat GL_NV_copy_depth_to_color GL_NV_depth_clamp GL_NV_fence GL_NV_float_buffer GL_NV_fragment_program GL_NV_fragment_program_option GL_NV_fragment_program2 GL_NV_framebuffer_multisample_coverage GL_NV_half_float GL_NV_light_max_exponent GL_NV_multisample_filter_hint GL_NV_occlusion_query GL_NV_pixel_data_range GL_NV_point_sprite GL_NV_primitive_restart GL_NV_register_combiners GL_NV_register_combiners2 GL_NV_texture_compression_vtc GL_NV_texture_expand_normal GL_NV_texture_rectangle GL_NV_texture_shader GL_NV_texture_shader2 GL_NV_texture_shader3 GL_NV_vertex_array_range GL_NV_vertex_array_range2 GL_NV_vertex_program GL_NV_vertex_program1_1 GL_NV_vertex_program2 GL_NV_vertex_program2_option GL_NV_vertex_program3 GL_NVX_conditional_render GL_SGIS_generate_mipmap GL_SGIS_texture_lod GL_SGIX_depth_texture GL_SGIX_shadow GL_SUN_slice_accum"

enable_glext.reg
REGEDIT4

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Wine\OpenGL]
"DisabledExtensions"=""

Játék futtatása előtt ezeket kell futtatni terminálban (Intel HD GPU esetén):
wine regedit ./disable_glext.reg
export MESA_EXTENSION_MAX_YEAR=2003

Utána indítható a játék:
wine MOHAA.exe

A trükk még, hogy a hangminőséget nem szabad 44,1 kHz-re feltenni (csak 22 kHz-re a seta s_khz "22" konfigparaméterrel), és tartani kell a 4:3-as képarány valami klasszikus felbontással (800×600 vagy 1024×768 vagy hasonlóval). Különben random ki fog lépegetni a játék "Z_Free: memory block wrote past end" hibaüzivel.

Ha esetleg nem menne rendesen az egér, akkor egy .cfg fájlba (amit nem ír felül a játék automatikusan) be kell tenni ezt a sort is:
seta in_mouse "-1"

Kilépés után:
wine regedit ./enable_glext.reg

[ Szerkesztve ]

(#605) YOZ


YOZ
tag

Sziasztok.
Gondoltam teszek egy próbát. Valaki esetleg nem akar nosztalgiázni? Újra multiznék MOHAA-val. :)

(#606) wor_zoli válasza YOZ (#605) üzenetére


wor_zoli
csendes tag

Hali nekem lenne...anno LOTR klánba nyomtam 2 évig.

(#607) YOZ válasza wor_zoli (#606) üzenetére


YOZ
tag

Ez már haladás. Még kellene pár ember aztán lehetne tolni hétvégén :)
Meg vennem kellene a laptopomhoz autós töltőt, és hétköznap is össze tudnánk ülni egy kicsit játszani.

(#608) wor_zoli válasza YOZ (#607) üzenetére


wor_zoli
csendes tag

én benne vagyok addig megpróbálok felhajtani pár régi mohaas arcot..

(#609) wor_zoli válasza YOZ (#607) üzenetére


wor_zoli
csendes tag

régen a stalingradon toltam éjjel-nappal, neked melyik jött be?

(#610) YOZ válasza wor_zoli (#609) üzenetére


YOZ
tag

Végülis szinte mindegyik mert kicsit túl sokat függtem rajta :)
Munka közbe is azon agyaltam hogy hogyan dobjam be az ablakon a kézigránátot hogy oda essen a másik lábához :) Persze az ablakkeretről.

(#611) wor_zoli válasza YOZ (#610) üzenetére


wor_zoli
csendes tag

ja lol ez tényleg durva, de hát ez már csak ilyen...

(#612) YOZ válasza wor_zoli (#611) üzenetére


YOZ
tag

:DD

(#613) anytime


anytime
őstag

Sziasztok,

meg tudjátok mondani nekem, hogy egy i5-ös DELL Latitude E5430-as noti IGP-je el tudja vinni ezt a játékot?

Örök kedvencem :), csak sajnos eltűnt a lemezem.

A steam-en nem lehet megvásárolni, tudtok nekem adni egy olyan linket, ami megbízható store-ra mutat és meg lehet vásárolni?

Köszi,
A

(#614) batman91 válasza anytime (#613) üzenetére


batman91
őstag

Elvileg fentebb, nem is olyan régen ezt tárgyalták. Valakinél gond nélkül megy, valakinek pedig trükköznie kell vele. Szerintem majd olvass vissza egy kicsit, hátha segít neked.

Beszerezni meg itt tudod: [link]

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#615) anytime válasza batman91 (#614) üzenetére


anytime
őstag

Szia,

köszi.

Ezt az oldalt nem ismerem, ez valami hasonlo mint a steam, origin stb ...?

(#616) SyMbioTe válasza anytime (#613) üzenetére

Originen is fent van a War Chest: Link

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#617) batman91 válasza anytime (#615) üzenetére


batman91
őstag

Igen, azokhoz hasonló. Teljes mértékben megbízható, semmivel sem rosszabb a többi kiadó kliensétől.

SyMbioTe: Tényleg, ezt el is felejtettem. Ott is fent van az összes Medal of Honor, ha az szimpatikusabb.

[ Szerkesztve ]

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#618) anytime válasza batman91 (#617) üzenetére


anytime
őstag

Köszönöm nektek!
Az az igazság, hogy az Origin-t próbáltam tegnap este, de ami van nekem netes bankkártyám, azt nem akarta elfogadni, gondoltam megpróbálom máshonnan beszerezni. Hátha.

(#619) anytime válasza anytime (#618) üzenetére


anytime
őstag

Megvettem a GOG oldalon, települ.
Kíváncsi leszek, a notim megbirkózik a feladattal avagy sem :)

(#620) anytime


anytime
őstag

Win10 alatt csak a képernyő 2/3-ban egy függőleges szürke mező látszik, pedig az elején a konfig ablak szépen le is futott, mit lehet megpróbálnom?

Hibát nem ír ki, tehát úgy tűnik, hogy elindul a program, és nyilván, feldobta, hogy nem ez az elődleges képernyő felbontás és ennyi.

A hibaelhárítót is megpróbáltam, azt írja nem kompatibilis program. XP SP3-at javasol, de azzal sem lettem előbbre ....

[ Szerkesztve ]

(#621) Ataxia


Ataxia
tag

Üdv

A coop módot próbálta valaki?
Leírnátok, hogy pontosan hogy kell működésre bírni?

(#622) YOZ


YOZ
tag

Sziasztok!
Létrehoztam egy facebook csoportot azoknak akik szívesen összejönnének néha egy kis multira. Így talán egyszerűbb lesz összehangolni hogy ki hogy ér rá. :D
Remélem leszünk páran. :D
Itt a [link]

(#623) batman91


batman91
őstag

Unreal Engine 5 Fan Remake: [link] :Y

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.