Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mobal


mobal
MODERÁTOR

Hi' ide várom ezzel a játékkal kapcsolatos hozzászólásokat. Single Player, Multiplayer, ...

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#2) mobal


mobal
MODERÁTOR

ki szokott interneten jáccani a gaméval? és hol? :U

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#3) Dilikutya


Dilikutya
félisten

most toltam végig először a múlt héten, nagyon bejött. bár elég nehéz volt :D a Call of Duty sokkal könnyebb ott nem nagyon kellett visszatöltenem, de itt... főleg amikor a ködös erdőben bolyongtam, az ágyúk után kutatva. az kicsit para rész volt... :D itt nagyon sokszor töltöttem vissza. aztán a végén amikor a bázisról kellett menekülni miután sikeresen felgyújtottam, mindig az arcomba robbant valami és kezdhettem elölről :D de a többi részen 1-2x kellett csak visszatölteni :D najó a partraszállásnál, amikor eljutottam a bunkerekig, majd egy gödörbe kellett ugrani sniperolni ott elbaromkodtam sok időt mire rájöttem hol kell futni hogy ne lépjek aknára. meg hogy ne is nagyon legyen lyukas az a szép egyenruha :D tetszett hogy elég változatosak voltak a küldetések.
a kiegészitők milyenek? azokhoz még nem volt szerencsém.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#4) mobal válasza Dilikutya (#3) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

azt nem tom mert én se toltam végig de egy havernál láttam breakthrough -ot és teccet. az első pályája rögtön nagy hadművelet és homokvihar. :D neten nyomod?

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#5) Dilikutya válasza mobal (#4) üzenetére


Dilikutya
félisten

ahhoz még sokat kell gyakorolnom:) amugy elvesztettem az eredeti kódomat, úgyhogy szereznem kellett egyett netről ;] azzal meg nemtom felengednek-e valahova szerverre.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#6) LLKobe


LLKobe
veterán

Én minden medal of honort végigvittem majdnem...
Pontosan ezeket:

Medal of honor allied assault
Medal of honor allied assault spearhead
Medal of honor allied assault breaktrough
Medal of honor ( a legelsö playstationos rész, pc emulátorral:DD)
Medal of honor Underground (a második playstationos rész....)

Ku*/+!%!va jó mind.
De a legjobb az elsö PSX-es.
Ha kérdés van válaszolok.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#7) t-shirt válasza LLKobe (#6) üzenetére


t-shirt
veterán

elöször PS-en utána XBOX-on most PC-n MOHA minden mennyiségben és multiban

akkor játék, olyan hangulata van ....
még PS-el az átvirrasztott éjszakák a ''csak még egy küldetés és fekszem'' végtelen efektus

és alig várom a mohpa-t :D

[Szerkesztve]

(#8) LLKobe


LLKobe
veterán

1etértek!!!
Na csak még egy pálya aztán alszok:DD

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#9) tkesy válasza mobal (#1) üzenetére


tkesy
őstag

Végigvittem:

Medal of honor allied assault
Medal of honor allied assault spearhead

Medal of honor allied assault breaktrough - kb felénél abbahagytam...

Net:
Napi 3-4 óra Gamespy-Eastern Front- Team Match (99,9%-ban) de ennek már vagy fél-háromnegyed éve vége...

[Szerkesztve]

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#10) Latissimus Dorsi válasza t-shirt (#7) üzenetére


Latissimus Dorsi
senior tag

Sziasztok!

Ha rám jön az agresszivitás mindig ezzel játszom:) Aztán persze rájövök, hogy a nálam jóval fiatalabbak sokkal jobban nyomják, és még idegesebb leszek:DD

Álltalában a LOTR klán publikus szerverén szoktam nyomni Sztálingrádban.

[suttogás on]
Aszem nem minden szerveren kell az eredeti kód;)
Ajánlanám az The All-Seeing Eye nevezetü progit, amit letölthetsz a hivatalos? magyar MOHAA honlapról!
Bővebben: link
[suttogás off]

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#11) Dilikutya válasza Latissimus Dorsi (#10) üzenetére


Dilikutya
félisten

az jó lenne ha nem kéne eredeti kód. lehet kaja után kiirtom a klánokat :C

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#12) SCYTECH


SCYTECH
csendes tag

Én egyszer sem vittem végig se MOHAA-t se Spearhead-et.
nem szeretek gép ellen játszani.
Lan vagy ASE.
abban van/volt a kihivás.

most már BF1942!



amugy asszem mohaa-hoz nem kell eredeti kod hogy tudj neten jatszani.


[Szerkesztve]

Ha nem tudsz úszni, ne mássz fára mert elüt a villamos

(#13) mobal válasza SCYTECH (#12) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

jah de ha beállítod a hard fokozatot akkor azért a mohaa nem egyszerű! :C

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#14) mobal


mobal
MODERÁTOR

tibboh megtaláltad má! :))

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#15) tibboh


tibboh
csendes tag

igen meg
most olvastam mailodat :)
na én nem vittem végig egyiket se
sima mohaa-t majdem
többit asszem egy misszi azt szevasz :)
multiba nyomom mohaa-t nem ell kulcs lehet nyomni ilegálisan tuti minden
elsö üzenetem ennyi :)
na csáóka

(#16) mobal válasza tibboh (#15) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

gyertek net emberek.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#17) Speed


Speed
őstag

Ez egy elmondhatatlanul jó Multi játék! több ezer órát multiztam már a társoságában!

\\\--->>> HUN eXtreme OC Team <<<---///

(#18) mobal


mobal
MODERÁTOR

jah nekem is tecci de én csak tegnap kezdtem! :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#19) sziszegő


sziszegő
senior tag

Van hozzá okosság hogy a neten nyomulhass és akkor nincs gond a kód miatt, legalábbis nálam nem volt gond.

(#20) szesz válasza mobal (#13) üzenetére


szesz
tag

Probaljatok ki a Breaktrough-t hardban:)) Elso palya a sivatagban, 3 mp az elet..

Egyebkent vegignyomtam mind a 3 reszt 3 fokozatban, kiveve a Breaktrough-t.
Nagyon bejott a jatek, foleg a hard fokozat, az aztan kihivas:)

Meg asszony pajtit is megfogata a jatek es ha van ideje tolja ezerrel (plus Call Of Duty). Elsore sikerult Neki a partraszallast megcsinalnia, persze easy-ben.

Mar nagyon varok a kov. kiegeszitot;)acific Assault.
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link

Augusztus elejere igertek egy multi demot belole, hivatalos kiadas szeptember 30.

UDv,
Sz

Csak szép sorban, mint az aknamezőn

(#21) mobal


mobal
MODERÁTOR

up! írjatok valamit. rég olvastam ezt a topicot.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#22) Lord Zero válasza mobal (#21) üzenetére


Lord Zero
addikt

valami
:(

nem, mindegy

(#23) wrz


wrz
aktív tag

Ha akartok egy kis PH-s lövöldözést csapni, gyertek fel a szerveremre.Írjon akit érdekel, aztán ha leszünk páran megadom a címet, jelszót.

Minden ellenállás hasztalan!

(#24) jamez


jamez
senior tag

Én végignyomtam az 1-2-t, de a breakthroughban elakadtam egy pályán ahol jönnek a tankok és aknavetőzni kell őket.
nekem nagyon bejönnek.

Ingatlan eladás-vétel, ingatlan jogi kérdések, bérbeadás kérdésed van? Hívj vagy pü.

(#25) jamez válasza wrz (#23) üzenetére


jamez
senior tag

benne vagyok....:)

Ingatlan eladás-vétel, ingatlan jogi kérdések, bérbeadás kérdésed van? Hívj vagy pü.

(#26) wrz válasza jamez (#25) üzenetére


wrz
aktív tag

oks, ha leszünk legalább úgy 5-6-an akkor már van értelme egy dm-nek, vagy tdm-nek.

Minden ellenállás hasztalan!

(#27) LLKobe


LLKobe
veterán

Én jönnék..

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#28) wrz válasza LLKobe (#27) üzenetére


wrz
aktív tag

Akkor már 3-man lennénk:)
Annyi fontos, hogy mindenki aki jönni akar az 1.11-es verziót használja, máskülönben nem tud fellépni a szerverre.

Minden ellenállás hasztalan!

(#29) mobal válasza wrz (#23) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

és látni fogja majd a all -seeing eye is a szerverd? mert ha igen felőlem...

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#30) wrz válasza mobal (#29) üzenetére


wrz
aktív tag

Persze, ez egy rendes 100 mbites klánszerver, az ASE kilistázza a magyar obj-k közt.

Minden ellenállás hasztalan!

(#31) mobal válasza wrz (#30) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

és mi a szerver neve? PH! war & public? :DDD

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#32) GrotESC


GrotESC
aktív tag

Haat single-ben nem nyomtam 1-et se. Sima Mohaa, meg regebben spearhed neten. Sajnos csak a simahoz van sok szerver.
Amugy az en server valasztasi taktikam a kov: legjobb ping, ahova beengednek, es nem ures.
Ha este toljatok a gamat nekem is dobhatnal IP cimet, + jelszot.

[Szerkesztve]

Brit tudósok megállapították, hogy tíz emberből négy az hat.

(#33) Allien válasza wrz (#30) üzenetére


Allien
veterán

Akkor ott kezdem, hogy MOHA fan vagyok, már Playstationon is végig vittem azt a 2-3 részt, ami az elsőre megjelent. Igaz, a breaktrough-t csak most kezdtem, de már a ps-n is ''multiztunk'', igaz, egy gépen, egy tv-n, de az most mindegy. Ami azt illeti, a Mi csapatunk szerver gondokkal küzd, mert kb 5-6 ember fellép, és ennyi, beszaggat, pedig vagyunk kb. 8-n.:B Olyankor keres valaki egy ASE pályát, és jön a gyak, csak az a baj, hogy csalnak néhol az ellenfelek.:)) Persze, álltalában jobbak nálunk, de ez nem akkora baj.
Ami CoD-t illeti, azzal is most kezdtem multizni, de nekem nem jön be annyira, mintha nehezebb lenne eredményesnek lenni.:B
A Battlefield 1942-vel is játszogatok, de ugye azzal meg az a gond, hogy vannak eszmélettlen nagy kiterjedésü pályák, és mire akcióba lépnék, már nem is ott van a lényeg, ráadásul, az a legroszabb ilyenkor, hogy mire oda érek, egy repcsi lebombáz, oszt indulhatok újra át a sivatagon. Most olyan pályára járok, ahol 2 anyahajó van egymás ellen, és repcsivel megyünk írtani, már ha az ellenfél nem ér a mi hajonkhoz hamarabb, mert ugye akkor irány az ágyu.:))
Ha már itt tartunk, hogy a ménküben csinálják az extra mozgásokat (MOHA-ban)? Gondolok itt a gugolva hátra curükk, közben meg lőnek mint atom?:))

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#34) wrz


wrz
aktív tag

Itt a szervercím:HrF^| Powered by www.hrf.atw.hu | [-Obj Realism-]|66ms|195.228.75.1:12214
Jelszónak majd kitalálok valamit, ha már összeálltunk.

Én is mondhatni MOHAA fan vagyok, mikor megjelent ps-re az első rész akkor kezdtem vele játszani, és azóta folyamatosan.:)
Mozgásnál sztem mindenkinek megvan a bevett kombinációja.Én spec. nem szoktam gugolni, inkább futás közben hajlongok.Gugolást max. ha sarok mögül lövök.Egy trükk van amit ismerek, consoleban be lehet bindelni, hogy az oldalazás gombra oldalazzon+elhajoljon egyszerre, ilyenkor olyan a figura mintha kötélen rángatnák jobbra-balra, valamivel nehezebb eltalálni.Mondjuk ez se mindenhol jó, mert pl. objective-ben ha védő oldalon állsz, nem tudsz fedezék mögül kihajolni.

Minden ellenállás hasztalan!

(#35) Allien válasza wrz (#34) üzenetére


Allien
veterán

HÚÚÚÚúúú. Az kafa lenne, csak nem bizti, hogy még ma sikerül minden emberkével megdumálnom, hogy oda lépjünk fel, főleg, mert jelszavas, ami spec engem nem zavar.:))

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#36) ShadowLord


ShadowLord
senior tag

:DDelőször azt hittem időzavarban szenvedek mert már tavaj szétjátszottam egy klaviatúrát evvel a game-el de most is fel szoktam járni pufogtatni:DDVélemény ISTEN CSÁSZÁR játék!:C

Aki kételkedne megbizhatóságomban: http://pics.coldline.hu/pics/632701-20120805-68R28Z.jpg

(#37) wrz válasza Allien (#35) üzenetére


wrz
aktív tag

Azért akarom jelszavasra tenni, mert rengeteg csiter van sajna a szervereken.Meg nem tudom ki hogy játszik az itteniek közül, és gondolom nem szeretnétek céltáblák lenni.:)Pl. ha feljön egy csomó klántag akkor esélyetek sincs valszeg.

Minden ellenállás hasztalan!

(#38) Sutter_Cane válasza LLKobe (#6) üzenetére


Sutter_Cane
tag

működött a Medal of Honor PC emulátorral? váó.. ezer éve szeretném végignyomni, de a PS-t nem tudtam megszokni. hogy is működik ez a PC emulator progi?

(#39) Latissimus Dorsi


Latissimus Dorsi
senior tag

Jövök ha lehet!

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#40) wrz


wrz
aktív tag

A cím:195.228.75.1:12214
pass: prohardver

Én sztem úgy fél8-8 körül felmegyek.Egyenlőre obj-n van a szerver, de lehet felőlem dm, tdm, akármi.

Minden ellenállás hasztalan!

(#41) jamez válasza wrz (#34) üzenetére


jamez
senior tag

Este jövök!!!

Ingatlan eladás-vétel, ingatlan jogi kérdések, bérbeadás kérdésed van? Hívj vagy pü.

(#42) Allien válasza wrz (#40) üzenetére


Allien
veterán

0/16 jelenleg, ha jól látom. Majd megpróbálok belépni, és szólok a haveroknak, mert ugye mi amatőrök vagyunk, és néha nagyon jó áldozatok tudunk ám lenni.:))

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#43) Latissimus Dorsi válasza wrz (#40) üzenetére


Latissimus Dorsi
senior tag

KIRCSI:DD

Megy mint a parancsolat:))

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#44) wrz válasza Latissimus Dorsi (#43) üzenetére


wrz
aktív tag

Még szép:)
Fél 8-kor felmegyek én is a szerverre, jöjjön mindenki aki tud, és hent;]

Minden ellenállás hasztalan!

(#45) aurum válasza mobal (#1) üzenetére


aurum
senior tag

az aa-hoz nem kell kod, a breakthrough mar nem ilyen egyszeru. igazabol neten csak az aa-t jatszak. en is nyomtam 1..2 evig. de a sok csiter miatt meguntam.

akkoriban jo tarsasag volt a neten azert is erdemes volt jatszani. sajnos a grafikaja kiabrandito es tele van buggal. falon atloves meg ilyenek.

I fuck the corner of your mouth, my dear Alexander!!

(#46) aurum válasza Allien (#33) üzenetére


aurum
senior tag

/*
Ha már itt tartunk, hogy a ménküben csinálják az extra mozgásokat (MOHA-ban)? Gondolok itt a gugolva hátra curükk, közben meg lőnek mint atom
*/

egyszeru legugolsz es kozbe tolatsz meglosz.

I fuck the corner of your mouth, my dear Alexander!!

(#47) bobek1


bobek1
csendes tag

sziasztok

az mitöl van hogy elinditom a breaktrough-t és elkezdek nyomulni az emberemmel és párperc mulva kilép és ujra indul a gép
1,3 atlon proci és 128mb 266mhz ddr-ram-om van lehet hogy keves a ram

üdv

(#48) Allien válasza wrz (#44) üzenetére


Allien
veterán

Nem enged fel. Hova kell beírni a passt? :F

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#49) Latissimus Dorsi válasza Allien (#48) üzenetére


Latissimus Dorsi
senior tag

TASE?

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#50) Allien válasza Latissimus Dorsi (#49) üzenetére


Allien
veterán

Mi TASE? Ez az akar lenni, hogy én se?:B Mert igen, én se. De, nem kéri a jelszót, pedig én megadnám neki, csak nem tudom, hogyan.:Y

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.