Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) t-shirt válasza Nakata (#300) üzenetére


t-shirt
veterán

Legnagyobb örümönkre :)

(#302) bim válasza t-shirt (#301) üzenetére


bim
veterán

:DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

(#303) barkzso


barkzso
csendes tag

Sziasztok!

Új gépet vettem, felraktam a MOH trilógiát és elért a nyűg
Az alap MOHAA simán fut, a BT és a SP elindul lefut a konzol - pillanatra mintha elindulna a játék és kilép aztalra. Hiba üzi NINCS.
A CD gyári, a video kari driver kb 50 féle kipróbálva.
A patch mindegy hogy fent van-e vagy nincs ua.a helyzet.
A gép ASUS M2M32-SLI DELUXE WIFI EDT.,AM2 64 3800+, 7300GT 128MB DDR3, 1GB ram dualban, a többi ...

Előre is köccike!

Acer ASPIRE, Core I7, 8GB RAM, Radeon, SSD...

(#304) cor válasza barkzso (#303) üzenetére


cor
őstag

csak a kiegeknél van ez?(ha jol értem :B )
hmm érdekes,probáltad ujra tenni?

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#305) t-shirt válasza barkzso (#303) üzenetére


t-shirt
veterán

Volt hasonló egy ismerősömnél, neki is vígan futott az alap moha de a kiegek kivágták, mondjuk őt hibaüzenettel. A 84.21-es driver segített a dolgon. Miután ezt felrakta, már fel tehetett újabbat is, akkor már ment.

(#306) t-shirt válasza bim (#302) üzenetére


t-shirt
veterán

Te meg hogy kerültél ide :Y

(#307) barkzso válasza cor (#304) üzenetére


barkzso
csendes tag

Igen: reinstall aa,bt,sp kari-driver ... és az alapmohaa az fut rendesen jól értetted :)

Acer ASPIRE, Core I7, 8GB RAM, Radeon, SSD...

(#308) barkzso válasza t-shirt (#305) üzenetére


barkzso
csendes tag

Hát itt a probléma: 7300GT -t csak a 9x.xx verziók ismerik, ha pl a 8x.xx valamelyikét próbálom telepíteni kilép hibaüzivel...
Közben leszedtem azt is amit írtál, de ez sem megy föl.

Acer ASPIRE, Core I7, 8GB RAM, Radeon, SSD...

(#309) cor válasza barkzso (#308) üzenetére


cor
őstag

hát ez lol,nem lehet 7-es szériával moházni :F
ha win98-as kompatibilitási modban inditod?
van még egy abszurd 5letem:xp csökkentett mod
vagy csak simán leszeded nv drivert s a win saját drájverével ráproba?

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#310) bim válasza t-shirt (#306) üzenetére


bim
veterán

olvasgattam és láttam a beszervező tevékenységedet! ;] :DDD

(#311) t-shirt válasza cor (#309) üzenetére


t-shirt
veterán

Bizosan állítom lehet a 7-es szériával moházni, nekem is az van ;)

(#312) t-shirt válasza barkzso (#308) üzenetére


t-shirt
veterán

Arra nem is gondoltam hogy az újabb kártyák nem eszik a régi drivert, próbálok majd a neten keresgélni hátha van rá valami megoldás mert ez rövidesen akkor égető probléma lesz...

(#313) t-shirt válasza t-shirt (#312) üzenetére


t-shirt
veterán

megpróbálom megtalálni hogy melyik file (filék) a problémásak, remélem egy egyszerű felülírással orvosolható lesz a dolog

(#314) cor válasza t-shirt (#311) üzenetére


cor
őstag

akkor ezek szerint a 7300asokkal nem lehet...
ez egyedi vagy áltlános,ezt jo lenne tudni...

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#315) t-shirt válasza cor (#314) üzenetére


t-shirt
veterán

Tul képpen nem a 7300-asokkal van a gond hanem a driverrel. Ha új rendszert raksz fel és egy 9X.XX-es drivert pakolsz a gépre elsőnek akkor nem fog menni az SH. Ha felraksz egy 8X.XX-est és után egy 9-es minden gond nélkül megy. A gond csak az hogy ezek szerint a 8-as driver után megjelent vga-k (amik nem szerepelnek a driverben) nem fognak működni vele. Eddig azért nem volt gond mert a 7600 - 7900 mind benne vannak, de a 7300 késöbb jött ki. Jó lenne megoldást találni mert ugye itt van már aG80-as széria is, ami meg pláne nincs benne.


Ha valaki jól beszél angolul akkor írhatnánk egy e-mailt az AE-nek meg az nV-nek, hátha velemelyik mond valami okosat.


Én most azt próbálom kideríteni, hogy mi a különbség a két driver között ami a felülírás után is megmarad.

(#316) barkzso


barkzso
csendes tag

Megoldottam, már fut mind:
Az eszközkezelőben kitöröltem a 7300GT-t, restart, megtalálja a videokarit
ÉN! jelölöm ki neki a a kari tipusát: 7300LE-t jelölök neki!
ÉN! jelölöm ki driver helyét - nálam C:\NVIDIA\Win2KXP\84.21 könyvtárból szemezgethet.
Szépen telepíti.. újrainditok...
Elindítom a 93.71 telepítőjét, lefut és már az eszközkezelőben 7300GT-t látok
Minden OK, és a moh bt,sp is hasít :DD

Köszönet a segítő szándékú társulatnak!

Ja és még valami: BF2 és a COD UO is stabilabb lett így, néha volt korábban ezekkel is hiba most viszont ezek is megszüntek...

[Szerkesztve]

Acer ASPIRE, Core I7, 8GB RAM, Radeon, SSD...

(#317) t-shirt válasza barkzso (#316) üzenetére


t-shirt
veterán

Örülök hogy megoldódott, bár jobban örültem volna valamivel elegánsabb megoldásnak :)

Nincs kedved multiba SH-t játszani?

(#318) gabe_


gabe_
őstag

Hali!

Nemrégiben újra felraktam a mohaa-t, gondoltam, kipróbálom hardon... Viszont az már annyira nehéz, hogy az omaha beach-i partraszállásnál nem tudok kijutni a partra sem... Illetve nagy nehezen sikerült, maradt 3% élet, amivel qrvára nem tudok eljutni a lövészárokig...
Szóval megtaláltam cheatet a Medal of Honor Allied Assault-hoz, de valahogy nem megy a dolog...

'' A játékot indítsuk a következő módon (jobb egér az ikonra és a Cél (Target) sorba egésztítjuk ki):
MOHAA.exe +set ui_console 1 +set cheats 1 +set thereisnomonkey 1''

ez eddig oké, most jön tovább:

'' Ezután a játékban nyomjuk le a ~ gombot és írjunk:

dog - Sérthetetlenség
fullheal - Teljes életerő
wuss - Összes fegyver és max löszer
noclip - Átjárás a falakon
notarget - Játék verzió
fullhead - Gyógyítás
listinventory - A játékosnál lévő tárgyak
tele x y z - Koordinátákra ugrás
coord - Jelen helyzet
health - Jelen életerő
kill - Játékos megölése
giveweapon weapons/''weapon_name''.tik - Az idézőjelbe a következő fegyverneveket írhatjuk:

colt45, m2frag_grenade, p38, steilhandgranade, m1_grand, kar98, shotgun, bazooka, panzerschreck, bar, mp44, thompsonsmg, mp40, springfield, kar98sniper ''

Namost ott a gond, hogy a játékban melyik az a ~ gomb? Tud ebben valaki segíteni?

Köszi!

Gabe

Sovány szakácsban sose bízz!

(#319) t-shirt válasza gabe_ (#318) üzenetére


t-shirt
veterán

Gondolom a consolba kéne beírni, az a 0 gomb.
Ez a jel ~ elvileg az 1-es gomb altal nyomva.

Egyébként meg ne tessék csalni :P :D bevallom hard fokozatban még nem próbáltam :) biztos húzós.

(#320) gabe_ válasza t-shirt (#319) üzenetére


gabe_
őstag

Csak egy pici gyógyítást akarok, hogy át bírjak szaladni a lövészárokba, mert jelenleg be vagyok szorulva az első bunker elé, ahonnan se előre se hátra... :)

Sovány szakácsban sose bízz!

(#321) Hebry válasza gabe_ (#320) üzenetére


Hebry
senior tag

Ki lehet onna jönni, minden gond nélkül, nekem már volt, hogy 99%-al mentem bunker alá HARD fokozatban, csak jókor kell jófelé futni, használni a fedezékeket, a aparton a dokit megkeresni, azaz először hozzáfutni, az meggyógyít, onnan meg kuszva mészva fedezékek mügott mikor töltenek akkor előreosonni.

Amugy a hardban a legutolsó pályának a legutolsó része a gáz, mert a tüzet túlélni, és onnan a vonatig eljutni, na az szép. Én azzal tököltem nagyon sokat.
Először azt a kettőt lelőni, aki befut, aztán a mesterlövészeket leszedni, ugy hogy ők ne lőjenek rád, mert van vagy fél centi életed.

Mindenesetre sok sikert!

Ja és ha a nullával nem jön be, akkor keresd meg az ASCI cúdját és akkor bejön, vagy az altGr 1-et.

(#322) t-shirt


t-shirt
veterán

Fogadok azt nem sokan tudják hogy a 3 nehézségi fokozatnál más az utolsó kitüntetés (a nevét nem tudom fejből) bronz, ezüst és arany.

(#323) gabe_


gabe_
őstag

Nah, sikerült, bejutottam a bunkerhez vezető lövészárokba, most már nem csalok... :)
Jó nehéz így tényleg, de most megint élvezettel játszom a jó öreg mohaa-t... :)

Sovány szakácsban sose bízz!

(#324) kp78 válasza gabe_ (#318) üzenetére


kp78
addikt

Bocsi, de nekem már a játék indítás is bonyolult. :F Hogy is van ez?
Megköszönném, ha kicsit kifejtenéd az elejét, vmint azt, hogy mivel is sikerült végül beírnod a ~ jelet? Köszi elore is :R

(#325) t-shirt


t-shirt
veterán

:)

(#326) kp78 válasza kp78 (#324) üzenetére


kp78
addikt

Help me please!

(#327) gabe_ válasza kp78 (#324) üzenetére


gabe_
őstag

Szóval:
1. Asztalon a játék ikonjára jobbklikk-tulajdonságok. A ''Cél'' sort kicseréled erre:
MOHAA.exe +set ui_console 1 +set cheats 1 +set thereisnomonkey 1
2. Elindítod a játkot, betöltöd a mentett állásodat, majd ha bejött benyomod az Esc billentyű alatti 0 -át. Ekkor be kell jönnie egy kommunikációs ablaknak, ahová beírhatod a csalásokat...
3. Ha kész akkor Enter, kiírja, hogy oké-e vagy sem, nyomsz mégegy 0 -át, és mehet a játék...

Szóval a ~ jel a 0...

Sok sikert!

Sovány szakácsban sose bízz!

(#328) kp78 válasza gabe_ (#327) üzenetére


kp78
addikt

Köszi, kipróbálom :R

(#329) kp78 válasza gabe_ (#327) üzenetére


kp78
addikt

Nem akar menni a dolog. Kicserélem a célt sort, pontosabban kiegészítem úgy ahogy korábban írtad, de azt mondja a gép okézásra, hogy érvénytelen elérési út, és nem engedi berakni.
Kell ehhez a csaláshoz vmi plussz még?
A game amúgy eredeti lemez, nem crack-es, de csak a sima MOHAA, nem az amelyik a kiegészítéseket is tartalmazza.
Ez lehet gond?

(#330) t-shirt válasza kp78 (#329) üzenetére


t-shirt
veterán

''C:\Program Files\EA GAMES\MOHAA\MOHAA.exe'' +set ui_console 1 +set cheats 1 +set thereisnomonkey 1

a cél rész így nézzen ki, ne innen másold ki mert a fórum motor kicseréli az idézőjelet másikra, meg lehet neked máshól van a moha :)

szóval moha indító file elérési útvonala idézőjelek között és utána írni a többit

(#331) kp78 válasza t-shirt (#330) üzenetére


kp78
addikt

A szóközöket meg kell hagyni, vagy egybe kell írni?
Amúgy :R :R

(#332) t-shirt válasza kp78 (#331) üzenetére


t-shirt
veterán

Az indító file címénél úgy kell lennie ahogy a címben is van, azaz igen meg kell hagyni. Ami után van írva gondolom ott is, de azt nem tudom még nem próbáltam.

(#333) kp78 válasza t-shirt (#332) üzenetére


kp78
addikt

Nem tudom mit módosítottam rajt de most jó lett, előjött az a konzol.
Végig is nyomtam gyorsan, csak a legutolsó pályán kellett kimenekülnöm. Ezt egyszerűen nem bírtam megcsinálni halandóként :DDD
De azt hittem vmi azért még lesz a végén, vmi befejező kisfilm, de semmi.
Azért köszi, és majd kereslek, csak az a helyzet, hogy adsl csak az irodámban van(itthon szutyok voda gprs net), én meg hétvégén, pláne este nem dolgozom, de vmikor mindenképp ki szeretném próbálni az egymás elleni harcot.
Ott ha csalsz az látszik vhonnan? Egyszer mintha azt olvastam volna, hogy ki lehet szúrni, ki játszik cinkelt lapokkal.
Én amúgy becsületes ember vagyok, de a játék végéhez kellett egy kis help.

(#334) t-shirt válasza kp78 (#333) üzenetére


t-shirt
veterán

Gyakorlott játékos kiszúrhatja a csalókat, de nem könnyű dolog.

(#335) Nakata


Nakata
tag

Hehe T-shirt itt is :D Ahova lépek T-shirt terem :DDD a képeket nézve az uj MOH igazán fog tetszeni :DD

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#336) cor válasza Nakata (#335) üzenetére


cor
őstag

jo az aláirásod :D ;]

hát én kicsit a gépigényétöl tartok...

a két ilyen motorors game(ScDa,R6V) miatt..ezek ugy nagyjábol elfutnak még..
a R6 vmivel jobban,igaz ebben sztem joval kevesebb a szereplö mint a mohaban lesz
a SCDA meg (föleg infraszemüveggel) már nem ugy fut mint az elözöek :(

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#337) Nakata válasza cor (#336) üzenetére


Nakata
tag

Áááh te is itt vagy :DDD Hehe.Mér nem jó az aláírás?? :DDD :DDD :D Hát azért csak el fog futkosni 1 GB rammal megy egy szegénykés 6600GT-vel :U

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#338) t-shirt válasza Nakata (#337) üzenetére


t-shirt
veterán

Az aláírásod nagyon megtisztelő!

(#339) Nakata válasza t-shirt (#338) üzenetére


Nakata
tag

;)

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#340) Nakata válasza t-shirt (#338) üzenetére


Nakata
tag

;)

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#341) Nakata válasza t-shirt (#338) üzenetére


Nakata
tag

;)

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#342) cor válasza t-shirt (#338) üzenetére


cor
őstag

én meg aszittem a neve mikor elöször láttam,de nem rémlett ilyen nev a tagok között :DDD

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#343) Nakata


Nakata
tag

Az széép 3 hozzászolást rakott be pedig csak egyszer nyomtam :D Amugy Cor és WAde vagyok csak hát foglalt volt az a név és pont a foci vb valami keleti csapat játszott és az egyiket Nakatának hívták és így lettem Nakata :DDD

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#344) cor válasza Nakata (#343) üzenetére


cor
őstag

tudom ;)

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#345) Nakata


Nakata
tag

Nah nagy a pangás itt mostanság. :DDD

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#346) Nakata


Nakata
tag

Még mindig :D

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#347) t-shirt válasza Nakata (#346) üzenetére


t-shirt
veterán

Szerintem kár erölködni :D majd írnak ha van mit..., de nagyon nem lesz mit.

(#348) Nakata válasza t-shirt (#347) üzenetére


Nakata
tag

Hát látod ez a baj, nincs mit :O Lassan feledőmúltba kerül a Medal of Honor nagysikerű első kiadása,de lassan az Airborne lesöpör mindent(remélem :D )

-=Old-Boy'S=-FoREveR

(#349) hali01


hali01
őstag

Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni.
Feltettem újra a játékot és már jól benne is vagyok de közben feltettem egy javítást és a magyarítást és az összes mentésem oda lett.
Vagyis megvannak csak a játék nem látja őket.
Tudok ezzel vmit kezdeni vagy elölről kellene kezdjem az egészet?

hali01

(#350) Dotn válasza hali01 (#349) üzenetére


Dotn
aktív tag

Hei

Erdekes egy eset. Nekem nem volt vele ilyen gondom.Viszont van egy otletem,nem biztos,hogy mukodni fog,de egy probat meger.Veszteni valod nincs.

Na figyusz. Eloszor is csinalj egy uj mappat,es a mentesedet masold ebbe a mappaba.Ha meg vagy,indits egy uj jatekot,es csinalj egy vagy ket mentest. Ezutan lepj ki teljessen a jatekbol,es keresd meg a jatek mappajaban(save) az uj mentesedet. Ha megvan,akkor az uj mappabol amibe bemasoltad a menteseidet, masold at a jatek(save) mappaba es ird felul az egesszet. Remenyeim szerint mukodnie kell.
Ha nem mukodik jelezz vissza,mert van egy masik lehetoseg is,aminek viszont mukodnie kell mert en is igy csinaltam anno.

Sok sikert

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.