Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) doooo válasza kakuk.tamas (#20) üzenetére


doooo
veterán

Épp ezért nem fogjuk elveszíteni. Kínából lehetetlen Észak-Koreát csinálni (belülről is lehetetlen).
Tehát a rendszernek újra flexibilisebbnek kell lennie. Xi a probléma. Ő az, aki rossz irányba vitt mindent, és most mégis ő az, akinek a saját hatalmát meg ambícióit kell visszafognia.
Például az amerikai befektetésekre óriási szüksége van a rohamosan lassuló gazdaság, növekvő munkanélküliség, stb miatt, ezt szinte nyíltan kimondták múlt héten, San Franciscoban.
Ezt pedig csak akkor lehet elérni, ha normalizálódik a politikai helyzet és a KKP rendszere újra a nyitás felé megy, ahova eredetileg tartott 2016 előtt.

(#22) kakuk.tamas válasza doooo (#21) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

De a kérdés, hogy normalizálódik-e és hogy legfőképpen mikor.
Minden egyes nappal veszítünk valamit, aminek lehet most még nem érezzük a hatását és nem tudjuk mi az, de egyszer nagyon csúnyán odafog b@szni az asztalra.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#23) Elit3Zotya


Elit3Zotya
addikt

Elférne egy 3. rendszer is a piacon, szerintem jót is tenne neki.

S24 Ultra Titanium Grey

(#24) kakuk.tamas válasza Elit3Zotya (#23) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Akkor az lenne, hogy a kínaiak a Googletól lopták a rendszert, hiába nem ők találták ki. Sőt, megmerem kockáztatni, hogy az utóbbi időben a Samsungnak köszönheti az egész rendszer a fejlődését.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#25) FattyDove válasza Lami66 (#17) üzenetére


FattyDove
őstag

Tehát szerinted kína jelenti a keletet és micimackó képviseli ázsiát?

[ Szerkesztve ]

(#26) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Na ebből mi sül ki? :F

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.