Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Polacheck válasza Wolverine (#47) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Én innen töltöttem le a béta klienst, majd amikor ki akartam tömöríteni, kiírta, hogy hiba a zipben. Nektek honnan jött le a kliens?

less qq more pewpew!

(#52) Wolverine válasza Polacheck (#51) üzenetére


Wolverine
félisten

Nekem innen jött le hiba nélkül... A Total Commander simán meg is ette.

Más. Ingame a rendszer kissé instabil külső területeken; negyedóra alatt kétszer omlott össze ok nélkül... Hmm.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#53) proper válasza Polacheck (#51) üzenetére


proper
őstag

én a saját letöltökliensével szedtem le, itt van [link] probáld meg ezzel

(#54) Polacheck válasza proper (#53) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Thx, ez lesz az igazi, a másik csak 100k környékén jön, ez pedig kihasználja a teljes sávszélt.

less qq more pewpew!

(#55) Wolverine


Wolverine
félisten

Délután valamennyi karakterem beragadt, így az elf minstrelemmel csak negyedszerre sikerült végigvinni a kezdő tutorial küldit... A loot azonban megmaradt :DDD
Ha valaki jön majd: a Northmooron vagyok, Dharin törp tank, Fanrodel elf healer és Maraelle ember DD a karaktereim :)

[Szerkesztve]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#56) proper


proper
őstag

ez a lotro már kiakaszt
letöltöttem a turbine-rol feltelepitem frissit 2-3 orát utána azt mondja regisztráljak
ahhoz meg kéri a key-t amit nem fogad el (cvg-röl van)
most letöltöm a cvg-röl, ez is turbine-s és hibás is mert nem tudja kibontani a *.dat fájlokat
''valaki nem akarja hogy ki tudjam probálni''

(#57) trassher válasza proper (#56) üzenetére


trassher
addikt

nekem épp most lelepül de bétakulcsm még nincs. Wolverine linkelt egy onlinewelten nevű helyet, próbáltam is igényelni de németül nem tok. írt valamit a regi végén volt benne mail is :D .
mikor kellen megjönnie a kódnak?

Redmi Note 7

(#58) trassher válasza trassher (#57) üzenetére


trassher
addikt

na most én vagyok a balfasz vagy a játék szopat? kaptam a kódat a cvg-ről amikor meg a turbine-on akarok regizni és kéri bdobom neki erre ezt írja ki:
The Product Key you entered is not valid for use. If you believe this is an error, please contact the business from whom you received the Product Key. [ERROR 30022]

nah most akkor mi is van :F

Redmi Note 7

(#59) proper válasza trassher (#58) üzenetére


proper
őstag

épp ezt irtam én is az elöbb, nem fogadja el a turbine a kodot amit a cvg adott

a német oldalon én is regisztráltam már 1 hete de még nem kaptam meg a kodot

lehet ráhagyom a francba ha nem megy, most megprobálom ujra a legelejéről

(#60) Wolverine válasza trassher (#57) üzenetére


Wolverine
félisten

Fileplaneten próbáld (link a #47-ben) ;)

Ha nem tudnám, hogy ez Középfölde, nem jönnék rá; mindenhol hobbitok meg elfek rohangálnak, bazi nagy kardokkal... Szegény Tolkien úgy foroghat a sírjában, hogy metrót lehet vele fúrni :( A WoW-nak (Azerothon biztosan) van Warcraft-feelingje az első perctől, de ebben nincs Középfölde-érzésem... Az mondjuk vicces, amikor törp karival a Kék-hegységben kezdek és Thorin meg Gandalf épp arról beszélgetnek, hogy kell egy betörő, akit Gandalf a Megyében vél megtalálni :D (lásd még Gyűrűk Ura Függelék ;))

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#61) trassher válasza Wolverine (#60) üzenetére


trassher
addikt

megvan csak azt ne mtom hol kell használni :D
tegeltem a codemasters-nél ahogy a fileplanet-en írták. ott mást nem tudok csinálni. hol kell a játékhoz accountot regelni?

Redmi Note 7

(#62) Wolverine válasza trassher (#61) üzenetére


Wolverine
félisten

A COG-os acc-odnál a MyGames menü alatt add hozzá a LotRO bétát, akkor kérni fogja a bétakulcsot ;)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#63) trassher válasza Wolverine (#62) üzenetére


trassher
addikt

engem a filaplanet-ről tolt át link oda ahol regelni kell de utána olyat hogy my games olyat nem látok. ennyit még egy játékkal se szívtam :D

Redmi Note 7

(#64) Wolverine válasza trassher (#63) üzenetére


Wolverine
félisten

[link]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#65) Polacheck válasza Wolverine (#64) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Azt hiszem én is feladom. Szépen beregeltem a codemasters accomhoz a lotr keyt, ami el is fogadta, de a játék nem fogadja el a codemasterses accomat.

less qq more pewpew!

(#66) trassher


trassher
addikt

már meg sem lepődöm. hozzáadta ma lotro bétát, benne van a listámban mégsem tudok loginolni. :DDD

Redmi Note 7

(#67) Wolverine válasza Polacheck (#65) üzenetére


Wolverine
félisten

A #64-ben levő linken reggeltél? És azt nem fogadja el? Hmm. Érdekes, én ma egész este bent voltam, bár elég sokszor szállt el hibával, és vagy kétszer hiba nélkül is... A legfrissebb béta kliensed van?
Amúgy eddig két pozitívumot tudok mondani: 1. a grafika szép; 2. ötletes, hogy a kezdő player egy szóló instance-ban kezd, és a n00b questek végén lvl6-on egy újabb szóló instában zárja le a tutorialt. Egyébként az irányítás WoW-os (mondjuk azt ott nagyon eltalálták, könnyen kezelhető), az interface hasonló (de nagyon forradalmi interface-t még nem láttam MMO-ban), és van pár beépített fícsör, pl. az EquipCompare... A questek a szokásosak (keress meg valamit, ölj meg valamiket), szal semmi forradalmi.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#68) Wolverine válasza Wolverine (#67) üzenetére


Wolverine
félisten

Emellé: a lagmeter zöld, de mégis szaggat (nem grafikai szaggatás, szerverlag) a kezdőterületeken (tömeg talán? mi lesz akkor a live szervereken?), és a mai volt az első olyan nap, amikor egyetlen karakterem sem ragadt be rejtélyesen sehol. Hátrány: nincs ingame bugreport, és az official oldalon sem túl készségesek ezügyben... (figyelmeztetnek, ha nagy nehezen megtalálod, hogy lehetséges, hogy a kutya sem fogja elolvasni...) Duel parancsot nem találtam, PvP ugye alapjában van kizárva. A human és az elf modell tök egyforma, csak némi textúrakülönbség van, a hobbit-törp viszonylatról nem tudok nyilatkozni, hobbitom nincs még (illetve nem éreztem ingerenciát, hogy legyen...)...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#69) proper


proper
őstag

kész, én befejeztem ezzel a játékkal
harmadjára töltöttem le, nem fogadja el a turbine a keyt hogy tudjak regisztrálni
a cog viszont ment hozzá tudtam adni a játékot és elfogadta a keyt
csak azt tudnám miért kell ennyire tulbonyolitani ezt a regisztrácios dolgot
gondolom én az oldalak közti kommunikácioban relylik a probléma

böven elég lett volna az is hogy kapsz egy kodot regisztrálj hozzá egy nevet és játsz de nem, inkább kell 3-4 oldal mire tudsz játszani :W

(#70) proper válasza proper (#69) üzenetére


proper
őstag

ja ennyire futotta :W

cog levél:
Congratulations, you have successfully created a new subscription for LOTRO Beta.
You can now log in using your COG username and password.
If you haven't already done so, please install your game now.
If you ever want to edit your account details or review your subscription, click here:
Happy Gaming!


cog oldal:
Product: LOTRO Beta
Creation Date: 20/03/07
Gametime remaining: unlimited
Status: open
Payment History:
No payment history found


na most én vagyok a hülye? de egy hivatalos oldalon sincs se utalás vagy link hogy honnan szerezd be magát a játékot ha már regisztráltál, de buzditani azt tudnak hogy telepitsd fel és játsz
csak turbine-s játékot tudtam eddig letölteni de az meg nem fogadja el a key-t
ez már nekem kicsit sok''k'' és nem csodálkoznék rajta hogy sok embert fognak igy elveszteni ezzel a hercehurcával

(#71) Szőrös 


Szőrös 
veterán

na nézd csak így feléledt a topik ? én még pár hónapja jutottam be a bétába. szerencsére nem volt gondom az accountal. játszottam vele vagy 2 napig aztán gyors törlés lett belőle. Turbine-nak sikerült egy nagyon átlagos lotr hangulatot egyáltalán vissza nem adó mmo-t heggesztenie. persze ez csak az én szubjektív véleményem. :P

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#72) neooen válasza proper (#70) üzenetére


neooen
aktív tag

Nem olvastam el minden hozzászólásodat, ezért ha olyat mondanék amit már tudsz, akkor bocsi!
Nekem is volt ilyen problémám először, az volt a gond, hogy ''amerikai'' játékot töltöttem le.

[link]

Ezen a linken van egy ilyen:

To begin downloading the newest EU client for the game simply click here.

Remélem ez segít!

[Szerkesztve]

Semleges értékelés oka: Az eladott vidokártyán a HDMI bemenet miniHDMI volt, amit én soha nem használtam és fel sem tűnt, hogy az nem a "hagyományos". Ezt nem jeleztem, ami a vevőnek kellemetlenséget okozott.

(#73) proper válasza neooen (#72) üzenetére


proper
őstag

europait töltöttem le
2x a turbine letöltő kliensével ami müködik is
1x a cvg-röl saját letöltő kliensel ami szintén a turbine-s game csak telepitéskor nem birt olvasni egy csomo *.dat fájlt

(#74) Wolverine válasza Szőrös  (#71) üzenetére


Wolverine
félisten

Kb. ugyanezt mondtam :DDD

mod: #73: én a Fileplanetről szedtem le, perfektül megy, amikor épp nem omlik össze... :U

[Szerkesztve]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#75) proper válasza Wolverine (#74) üzenetére


proper
őstag

fileplanet-en beta sign upra kattintva ezt kapom
We're sorry - The Lord of the Rings Online:
Shadows of Angmar beta test event is
available only to our European players.

most elkezdem keresgélni a letöltés oldalát de azért ha kisegitenél egy linkel :R

(#76) proper válasza proper (#75) üzenetére


proper
őstag

na megtaláltam csak várnom kell 15percet hogy elkezdhessem tölteni
mostmár tényleg az utolsó probálkozás ;]

(#77) proper válasza proper (#76) üzenetére


proper
őstag

feladom, fileplanetről letöltésvezérlővel is megszakad a letöltés :W

(#78) Polacheck válasza proper (#77) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Van a fileplanetnek egy saját download managere, próbáld azzal, nekem gond nélkül lejött. Igaz, után a zip hibát jelzett, és nem engedte kitölöríteni.

Tegnap megpróbáltam, továbbra is az a gond, hogy turbine accot kér a játék, az pedig nem fogadja el a fileplanetes serialt. A Codemasters elfogadta, de az ottani accot nem fogadja el a game. Azt hiszem, nálam is uninstall lesz a megoldás és hagyom a fenébe a egészet. Pedig megnéztem volna, hogy hány Frodo nevű karakter járkál benne :)

less qq more pewpew!

(#79) Wolverine válasza Polacheck (#78) üzenetére


Wolverine
félisten

Az európai bétaklienst szedted le? (ha lenne megfelelő tárhelyem, feltenném valahová, de nincs... :()

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#80) Wolverine


Wolverine
félisten

A bétakliens fájljai:

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

Nekem ugyanez van meg, és simán működött.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#81) Kraptor


Kraptor
őstag

Én jó régóta benne vagyok már a bétában closedben is. Szeritnem elég sokat javúlt a játék, mondjuk még mindig van sok hiba és javítani való benne. Hangulatban is, mondjuk maga a táj és környezet elég jóra sikeredett, csak a küldik, meg az egész feeling egy kicsit hiányzós érzetet kelt bennem.

Én simán tudtam reggelni úg accountot fileplanetes kulcsal. Lehet, hogy fileplaneten volt valami gebasz a klliensek körül.

(#82) proper válasza Wolverine (#80) üzenetére


proper
őstag

elkezdtem szedni de ha ez is turbine-s akkor ennek se adok sok esélyt

na majd este kiprobálom hátha

(#83) proper válasza Wolverine (#80) üzenetére


proper
őstag

és megy a gém :R :C

tetszik, szerintem megtartjuk :DDD

köszönöm mindenkinek a segitséget :R

(#84) proper


proper
őstag

hol kell menteni a játékban? mindig a legelejére rak vissza :O

(#85) Szőrös  válasza proper (#84) üzenetére


Szőrös 
veterán

menteni ??? ez mmo ! :DDD

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#86) proper válasza Szőrös  (#85) üzenetére


proper
őstag

értem én hogy villanymotor de mi hajtja? :C

akkor hogy tudom elérni hogy ne mindig a legelejére rakjon ha elinditom a játékot :R

(#87) Kraptor válasza proper (#86) üzenetére


Kraptor
őstag

Hogy érted, hogy a legelejére? Van egy kezdőterület az lvl5ig van utána kerülsz be az igazi világba ahol már rendesen tudsz barangolni és ott mindig oda rak vissza ahonnan kiléptél.

(#88) Kraptor válasza Szőrös  (#85) üzenetére


Kraptor
őstag

Torzi Vanguard milyen? Elég olcsón lehet kapni meg is lepődtem rajta.

(#89) proper válasza Kraptor (#87) üzenetére


proper
őstag

köszi :R
akkor én rontottam el :W level 4nél léptem ki
na akkor kezdhetem elölröl, betudható ez tudatlanságomnak mert még életemben nem játszottam mmo-val

további jótanácsokat is elfogadom :R

(#90) Szőrös  válasza Kraptor (#88) üzenetére


Szőrös 
veterán

pöpec. bugokat egyfolytában javítják , tartalmat frissítik és jóóó nehéz .

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#91) Wolverine válasza proper (#89) üzenetére


Wolverine
félisten

Ne viccelj :Y Csináld meg a kezdőquesteket, akkor el fogsz jutni kb. lvl6-ig (nem olyan hosszú idő az, max. két óra a kellő angoltudás birtokában :) ), a fő cselekményszálat csak akkor fejezd be, ha minden mással már végeztél (erre figyelmeztet is), és ha azon túljutottál, akkor kezdődik az igazi móka :) De a lvl4-es kariddal sem kell elölről kezdeni, onnan folytatod, ahol abbahagytad; mentés nincs, a te gépeden semmilyen adatot nem tárolnak, csak a központi szerveren ;)

torzonborz, Vanguard trial nincs? Bétázni nem tudtam vele, és kipróbálásra talán meg is nézném...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#92) Szőrös  válasza Wolverine (#91) üzenetére


Szőrös 
veterán

sajna még nincs. a CE mellé járt 10 buddy key de az már elfogyott.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#93) bélanéni


bélanéni
őstag

Az #53-ban lévő linken található kliensleszedővel érdemes leszedni a cuccot?
Olvastam valami ZIP hibáról, az itt fog előjönni?
(Jó lenne egybe leszedni, nem több darabban)

Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

(#94) Wolverine válasza bélanéni (#93) üzenetére


Wolverine
félisten

Tudtommal az amerikai kliens...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#95) neooen


neooen
aktív tag

Akit érdekel még Béta kulcs, az írjon egy PÜ-t nekem, mert van 1 feles, amit szívesen megosztok valakivel! 1. üzenet nyer!

Semleges értékelés oka: Az eladott vidokártyán a HDMI bemenet miniHDMI volt, amit én soha nem használtam és fel sem tűnt, hogy az nem a "hagyományos". Ezt nem jeleztem, ami a vevőnek kellemetlenséget okozott.

(#96) bsgy válasza neooen (#95) üzenetére


bsgy
csendes tag

Hali!

Privi ment!

Legyen mindig vidám az ember, nem baj ha akasztófa alá viszik csak fel ne húzzák!

(#97) neooen


neooen
aktív tag

Sajna már elkelt!

Semleges értékelés oka: Az eladott vidokártyán a HDMI bemenet miniHDMI volt, amit én soha nem használtam és fel sem tűnt, hogy az nem a "hagyományos". Ezt nem jeleztem, ami a vevőnek kellemetlenséget okozott.

(#98) Thauglor


Thauglor
aktív tag

Háát sajnos erröl ennyit, EU-s bétateszt vége...
Jó volt a game scak iszonyat kolosszus kell hozzá hogy folyamatosan lehessen barangolni... gyakran megdöcögött, amit a régi memoriavezérlés meg prociteljesítménynek tudhatok be:(
Remélem megtöri a wow képét!

(#99) Wolverine válasza Thauglor (#98) üzenetére


Wolverine
félisten

Én spec. nem tartom valószínűnek...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#100) #32070144


#32070144
törölt tag

Én nem tartom valószínűnek, hogy komoly siker legyen. Kipróbáltam a bétát, de nem volt meggyőző. Ami tetszik benne, hogy jól sikerült az interface, küldetésekből jól lehet fejlődni és érdekes a craftolási rendszer. Ami nem tetszik, először is nincs hangulata. Sem LotR, de másmilyen sem. Aki látta az intrót, talán érti mire gondolok. Sablonos, elnagyolt, nem adja vissza a világot. Hangeffektek általában nagyon rosszak, animációk sem tetszenek, a gépigény szerintem irreálisan magas (2 giga ram, E6300 proci + 8800 GTS sem viszi 1280x1024 felbontáson zökkenőmentesen).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.