Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) kecz


kecz
aktív tag

Helló!
Arra lennék kíváncsi, hogy quest packokat a store-on belűl hogy találom meg? Meg hogy mennyibe kerül egy quest pack átlagban. Mert ha jól vagyok informálva, akkor csak a kezdőhelyeken lehet mostmár f2p-ben questelni ingyen és az nem olyan sok. A válaszokat előre is köszi.

(#302) Kynet


Kynet
csendes tag

Sziasztok,

Én nemrég kezdtem el a lotro-t még trialos volt.. ma "szépen" át is állt. Ám mivel már 1 ideje fejlődök így sok q-et és sok deed log-ot teljesítettem már, amikért lotro point -ot kéne kapnom, így most sac/kb 400 pont elúszott. :S erre lehet megoldást találni, v csak a új kari a magoldás?? :(

(ha csak fejlődni és ölnöm kéne akkor azt mondanám h ok új kari, de a szakmát is húztam, nem kicsit, ami mellékesen rengeteg idő, mert mester fokra viszem mindig :S )

(#303) kovsol


kovsol
titán

[link] itt regisztráltam valós adataimmal, ezek után van valami dolgom még? Mert játék azt írja nem jó a felhasználó név/jelszó
láttam ha belépek ott ahol regisztráltam van olyan, hogy add new game, és ott van, hogy LOTRO, de pénzt kér ott érte

May the Force be with you!

(#304) RexpecT válasza kovsol (#303) üzenetére


RexpecT
addikt

Azon a linken az amcsi szerókra regeltél, az európai oldalon csinálj egy accot.

(#305) kovsol válasza RexpecT (#304) üzenetére


kovsol
titán

ide dob pedig engem a kilens mikor rányomtam, hogy regelni akarok :((( [link] itt meg már azt írja foglalt a nevem és amikor beírom az email címet azonnal azt írja már létező account, és ha új email címmel akarok regelni itt az EU oldalon azt írja próbáljam meg holnap :W

LOTROEU_Enedwaith_EN_GB_Downloader ezzel szedtem le a gamet amúgy és [link] itt találtam a linket hozzá

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#306) WillJon


WillJon
csendes tag

Hmmm...Nekem nagyon korlátoltnak tűnik a premium player szekció :( Limitált aukció, chat, mail és gold cap... a többihez nem nagyon tudok hozzászólni mert nem ismerem, de szerintem azért ezek a dolgok lehetettek volna unlimitedek egy premium player számára szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#307) WillJon


WillJon
csendes tag

Egyébként mennyivel érdemesebb az európai szerveren játszani?Csak azért kérdem mert ahogy elnéztem itt is sokkal olcsóbban jön ki az ember, ha az amerikai szerveren vásárol pontokat.

(#308) sith7 válasza kovsol (#305) üzenetére


sith7
nagyúr

Hát mindenhol összefutunk ... :DDD

(#309) RexpecT válasza kovsol (#305) üzenetére


RexpecT
addikt

A kliensed tuti jó:

Az account reget pedig itt próbáld:
https://www.lotro-europe.com/Home/Index/en

(#310) kovsol válasza RexpecT (#309) üzenetére


kovsol
titán

sikerült egy másik mailcímre regelve, épp egy elf hunterrel próbálkozom :B

May the Force be with you!

(#311) whitezo88 válasza WillJon (#307) üzenetére


whitezo88
nagyúr

időzóna miatt könnyebben találsz csapatot instára, raidre, és több magyar ha jó helyen keresed.

(#312) RexpecT válasza WillJon (#307) üzenetére


RexpecT
addikt

Illetve a lagg is alacsonyabb, mivel közelebb vannak a szerverek.

(#313) sith7 válasza kovsol (#310) üzenetére


sith7
nagyúr

Melyik szerveren tolod ? :U

(#314) smisa


smisa
őstag

Van olyan aki béta tesztben részt vett és megkapta az 500 TP-t?

[ Szerkesztve ]

(#315) kecz válasza Kynet (#302) üzenetére


kecz
aktív tag

Utánnaolvasgattam több fórumon meg a lotro faq-ban és úgy vettem észre, hogy a már megcsinált deedekért nem fogják jóvá írni a turbine pontokat sajnos. Mivel én Beertummy-val nem húztam fel érdemleges szakmát, szerintem én hagyom bukni az 2 plusz baget és kezdek egy új minstrel-t, vagy egy második karit csinálok és azzal gyűjtöm a TP-t. Egyébként ha akciós még a Lone Lands quest pakk azt érdemes megvenni, mert 50 tp-ért a hülyének is megéri, nemhogy nekem :D

(#316) RexpecT válasza smisa (#314) üzenetére


RexpecT
addikt

Én nem vettem részt,csak feliratkoztam meg beírtam a kódot a cogaccuontsban illetve van előfizetésem így kaptam 1005 pontot.

(#317) smisa


smisa
őstag

Jelentem: folytatam a 26os karimat 1505 TP pontom van pedig csak skirmist toltam :D

(#318) kovsol


kovsol
titán

ti melyik szerveren vagytok amúgy ?
én mint wow és guild wars hoz szokott ember egyenlőre még erősen ismerkedek csak a játékkal, szerencsére nem egy kaptafára készültek ezek a játékok így megvan még a felfedezés öröme :B

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#319) kovsol válasza kovsol (#318) üzenetére


kovsol
titán

már megint egyenlőrét írtam :W már magamat idegesítem vele fel :DDD

May the Force be with you!

(#320) sith7 válasza kovsol (#318) üzenetére


sith7
nagyúr

és te ? :U

(#321) whitezo88 válasza kovsol (#318) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Snowbourn, Last Enclave of Hope.
Aki itt van, Zoley néven megtalál, ha tudok segítek.

(#322) RexpecT válasza whitezo88 (#321) üzenetére


RexpecT
addikt

Szintén Snowburn, Blairen néven vagyok klánom még nincs, későbbiekben szeretnék valami értelmesebb és viszonylag sok tagú klánba belépni.

(#323) Allien


Allien
veterán

Szintén Snowburn, Sundancer vagyok, defender jellegű, vagy mi. :B

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#324) mr.saint


mr.saint
tag

Snowbourn, Gondolin's Heritage
Kronox alt Astad

(#325) whitezo88


whitezo88
nagyúr

felveszlek majd titeket friendbe.
amúgy lassan lehetne már online a szerver, bár még pontosan késnek.

(#326) mr.saint


mr.saint
tag

az időeltolodás miatt nálunk az 14 ora
Itt látod a szervereket mikor mennek majd
[link]
Milyen szintűek vagytok?És milyen karik
Kronox hunter 45
Astad kapitány 23
Ja ez meg a klán oldal [link]

[ Szerkesztve ]

(#327) Kynet


Kynet
csendes tag

Snowbourn . Kynet néven megtaláltak.

háh 1 vipelés belefér, úgy tudom tovább tolni a karit, és még pontot is kapok utána, de most skirmishezni fogok ^^

(#328) sith7 válasza Kynet (#327) üzenetére


sith7
nagyúr

de most skirmishezni fogok

ez jelen esetben mit takar ? :F

(#329) Kynet válasza sith7 (#328) üzenetére


Kynet
csendes tag

öö, 20 as szint után meg nyílik a skirmish lehetőség, efféle kis insták, amikhez kapsz 1 segédet is, amit magad fejlesztesz, skillezel, stb, segéded lehet healer-tank-buffes-debuffer, kb bármi :)

ezekért a kis instákért medálokat kapsz. (ezekkel fejleszted a segéded, és jó cumókat tudsz venni magadnak is ) rengeteg Deed log nyílik meg benne, sajna lotro pontot nem kapsz teljesítésükért, de medált annál többet. :)

többször teljesíthető insták, pl 20-65 ös szintig ajánlott kis insták, szinte mint wowban a hc-k amiken geareled magad a nagy instákra :) lehet soloban vinni, duoban, stb-stb :) minnél többen viszitek annál nehezebb, ésh annál több medál .

fent említettek én eddigi megfigyeléseim, és gondolatmenetem, szall ha valami nem stimm a változtatás jogát fen tartom xDD

(#330) Kynet


Kynet
csendes tag

! U I !: ja meg sok xp is jön ^^ nemtom hogy csináltam de kb 4 kör alatt 1 teljes szintetrevaló xp jött össze (27-->28)

(#331) sith7 válasza Kynet (#329) üzenetére


sith7
nagyúr

Legközelebb lécci magyarul :DDD ... amúgy köszi, a lényeg átjött ... 4 - es vagyok szóval ez még odébb van :))

(#332) Wolverine válasza sith7 (#331) üzenetére


Wolverine
félisten

Ezt nem lehet ennél magyarabbul elmondani anélkül, hogy körülményes körülírásokat vagy borzalmas félrefordításokat ne használnánk :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#333) kovsol válasza Kynet (#329) üzenetére


kovsol
titán

gyanús volt nekem, hogy elf kezdőhely mellett level 5-ös szinten egyedül aprítottam az instában, szóval akkor létszámmal nő az erőssége, olyan mint Borderlands coop

az amúgy normális, hogy instában is nagyon gyors repop van ? kifelé irthattam végig szinte újra az egészet

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#334) sith7 válasza Wolverine (#332) üzenetére


sith7
nagyúr

ok ...

mi az az "insta" ? :U

(#335) whitezo88 válasza kovsol (#333) üzenetére


whitezo88
nagyúr

itt másról van szó, amiben te voltál az nem véletlenül egy open instance volt? Skirmishben állítható csak az erősség az meg 20+.
vagy inkább az Epic quest része. (abban ugye vannak külön "travel now"-os solo insták, questre.)

(#336) Wolverine válasza sith7 (#334) üzenetére


Wolverine
félisten

Instance. Általában olyan terület, ami zárt és csak a partyd tagjai vannak veled együtt benne. Nagyobb kihívás a teljesítése, mint a szabványos mobok leverése a nagyvilágban; de a loot is jobb, mint amit küldizéssel szerezhetnél.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#337) sith7 válasza Wolverine (#336) üzenetére


sith7
nagyúr

Akkor ahhoz először be kell lépni valami csapatba, és akkor megnyílik valami új hely, terület, ami szólóban nincsen, és akkor együtt megy a harc ?

Bocs, ha hülyeségeket kérdezek, de ez az első ilyen game, amivel játszom :F

(#338) Kynet válasza sith7 (#337) üzenetére


Kynet
csendes tag

Háth, újj területek nem nyílnak meg azzal h partyban leszel valakivel, a soloban vitt insta és a 2 fős insta közt (ezek után a 3-6-12 fős) annyi a kül h erősebb mobok jönnek,,

ha egyedül solozod a kis skirmiseket akkor mindig akkora szintü szörnyek ellen harcolsz mint amekkora a te szinted, ehez mérten erőssek, ám ha [ebben nem vagyok 100%-ig biztos -->]ha pl 2-en mentek le eggyikőtök 22-es másik pl 25 ös, akkor a mobok 25-ösek lesznek, szall mindig a legmagasabb játékos szintü szörnyek lesznek. ésh érezhetően erőssebbek.

Erősségük a moboknak szerintem játékos mennyiséghez és szinthez van számolva, pl (nekem) soloban a nagyobb dögökkel kellemesen el "játszadozok" van 2k hplyuk. Ám amikor 2-en mentünk már izzasztottak rendesen, és némelynek 5k hapja is volt o.O

Játékon bellül rengeteg a beépített 1 fős insta, a fő történetszálban pl eddig csak 1 fős insták voltak, partytagokat be se enged :) később lehet már több fős is lesz, de ez még a jövő zenéje ^^

(#339) whitezo88 válasza Kynet (#338) üzenetére


whitezo88
nagyúr

régebben vol1 is tele volt csoportos questekkel de ezt kiszedték. vol2ben viszont maradtak.

(#340) sith7 válasza Kynet (#338) üzenetére


sith7
nagyúr

Kezdem érteni ... talán :DDD
Végülis ilyen skirmish majd csak 20 -as szint felett lesz, az meg még 15 szint :))

(#341) kovsol válasza sith7 (#340) üzenetére


kovsol
titán

látom alap mmo fogalmakkal nem vagy tisztában :DDD
vegyük azt haverjaiddal az lesz az új insta, hogy megölitek az USA elnökét :D az insta a fehérház kapujától indul ahova csak ti juttok be :D a többi "játékos" nem, és az őrök lesznek a mobok, de erősebbek mint a járókelők akiket előtte öltetek meg kint a kapu előtt, és a boss az elnök lesz, aki majd jó szaftos cuccot fog dobni ;]

May the Force be with you!

(#342) sith7 válasza kovsol (#341) üzenetére


sith7
nagyúr

Végre egy magyar ember :DDD :DDD :DDD

Így már kezd felszállni a köd , akkor ez olyasmi , mint amikor a Diablo2 - ben 4 - en indultunk megölni Diablo - t az utolsó kaputól. Ott tényleg sokkal erősebbek voltak a monszták , több xp is jött :K

(#343) Wolverine válasza sith7 (#337) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem, az instance-ok bejárata és a mögöttük levő terület akkor is elérhető, ha egyedül vagy; és játéktól függ, hogy egyedül is teljesíthetőek-e, vagy csak csapatban.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#344) sith7 válasza Wolverine (#343) üzenetére


sith7
nagyúr

Aha...

Akkor ezek a területek elkülönített részek a játékban, nem kapcsolódnak jelentősen a "főszálhoz" ?
Ha akarod megcsinálod, ha akarod nem ?
Akkor ezek is olyanok, mint a skirmish - ek ?
Vagy mégsem ? :F

Bocs, ha hülyeségeket írok, csak szeretném érteni :B , és tényleg ez az első MMO , amivel játszom

(#345) whitezo88


whitezo88
nagyúr

ez mekkora szemétség hogy csak akkor tudsz taxizni ha fizetsz 200at, ami marha sok? meg premiumnak újra meg kell venni a vanilla területeket??

(#346) Wolverine válasza sith7 (#344) üzenetére


Wolverine
félisten

Változó. Van, aminek a teljesítése nem árt a sztorihoz, és van, ami mellékszál.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#347) sith7 válasza Wolverine (#346) üzenetére


sith7
nagyúr

Értem, köszi, akkor majd figyelek, mikor lesz ilyen insta ... :U :DDD

Tényleg , később lesznek ork - ok, uruk - ok stb. amiket lehet írtani ?
Mert most csak farkasok, vaddisznók, meg valami kémek vannak, akiket lehet írtani + szedjek teafüvet, és hasonló quest - ek vannak :F

(#348) Kynet


Kynet
csendes tag

persze, goblinok, orkok, fél orkok, és egyéb szaftos "szépségek" várják h fejük a porba hullhassanak ^^

Erre szokás mondani h lesz ez, csak felkell nőni a feladathoz :D

(#349) sith7 válasza Kynet (#348) üzenetére


sith7
nagyúr

ok :DDD

(#350) kovsol


kovsol
titán

Az insta keresés az valami chat channel spameléssel megy vagy pedig van valami keresőrendszer a játékban ?
Melyik casttal lehet könnyen találni partit? Kis szinten mennyire fontos a megfelelő heal és a tank?

May the Force be with you!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.