Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) sith7


sith7
nagyúr

Hogyan tudok TP pontokat szerezni, amikkel tudok a store - ban vásárolni ? :F

(#352) Wolverine válasza sith7 (#351) üzenetére


Wolverine
félisten

Bizonyos küldetések teljesítéséért kaphatsz, és vehetsz valódi pénzért.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#353) sith7 válasza Wolverine (#352) üzenetére


sith7
nagyúr

Utóbbit láttam, köszönöm, azok a bizonyos küldetések kellenének akkor ... :))
Gondolom majd idővel jönni fognak

(#354) bigadam94


bigadam94
tag

Megkezdtem pályafutásom az új Withywindle szerón, nyugodtan meg lehet keresni Tribo nevű hobbitomat.. :)

GAMERS szerkesztő, hétköznapi szuperhős, képregény-addikt

(#355) whitezo88 válasza kovsol (#350) üzenetére


whitezo88
nagyúr

sajnos csak lff illetve a globallff channellel lehet (/joinchannel globallff), de legalább annyit raktak most bele hogy beteleportál.
bármivel lehet találni partit könnyen, legkönnyebben healerrel, de mivel van sok, tank meg pláne, nem kell nagyon sokat keresni. ugyanúgy kell champion mert erős dps, trashen főleg, burg meg fellowship conj-t csinál, debuffol, capt is kell 1, ranged is kell(hunter) stb stb
alacsony szintre leginkább annyi h nem muszáj 100%ig rátraitelni (talentolni)

[ Szerkesztve ]

(#356) sith7 válasza whitezo88 (#355) üzenetére


sith7
nagyúr

Te magyarul beszélsz ? :DDD

Ezek mik ? :F

[ Szerkesztve ]

(#357) bigadam94 válasza sith7 (#356) üzenetére


bigadam94
tag

Ezeket Deedeknek hívják, ezek azok a bizonyos "küldetések" amiért Turbine Pointokat kaphatsz. Pl. Ölj meg 30 pókot, fedezz fel X területet, stb..

GAMERS szerkesztő, hétköznapi szuperhős, képregény-addikt

(#358) kovsol válasza whitezo88 (#355) üzenetére


kovsol
titán

kösz a választ
én elf Guardiant kezdtem tegnap este, most level 9 vagyok, Kovsol néven azon a szerveren amin ti is

May the Force be with you!

(#359) sith7 válasza bigadam94 (#357) üzenetére


sith7
nagyúr

Értem, köszönöm

Egyébként én is ott vagyok azon a szerveren, ahol ti Sithhet néven ... ha egy kezdő MMO - s valakit érdekel ... :DDD

(#360) parabob


parabob
csendes tag

Sziasztok!
"As part of the LOTRO Free to Play European Preview Event, we’d like to gift your account with an extra 5000 Points" - ezzel kapcsolatban írnék.
Nagyon örültem a levélnek, és a megadott instrukciókat pontosan követtem is. Mikor végeztem kiírta a webes progi, hogy a pontok sikeresen hozzáadódtak az accomhoz. Viszont ezt sehol nem tapasztalom. Ha a játékban költeném őt, akkor azt látom, hogy 0 pontom van.
Vkinek van valami ötlete?
:(

(#361) smisa válasza parabob (#360) üzenetére


smisa
őstag

Mikor kaptad a levelet gondolom nem mostanában hanem amikor a Preview Event volt és ott aki beváltotta meg is kapta de azt csak a Preview Event ben lehetett felhasználni.

(#362) Csokicsibesz


Csokicsibesz
tag

Hello, én most csatlakoztam a LOTR onlinehoz ,hogy F2P lett a játék. Letöltöttem a klienst minden felment frankón. Tudtam csinálni karaktert is, játszani is tudtam, viszont azóta nem vagyok képes bejelentkezni a játékba. Fellép a szervere, látom a karakteremet, kiválasztom, elkezdek belogolni a játékba és itt vége. A töltőképernyőn a csík meg se mozdul aztán pár perc után kiírja , hogy : The connection to the server has been lost. Próbáltam utána olvasni a dolognak külföldi fórumon de nem igazán találtam semmit. Win7-et használok alap tűzfalal,ott hozzá adtam minden a játékhoz tartozó exet a kivételekhez : lotrclient, the lord of the rings online és a turbine louncher exeket. De így sem tudom feljelentkezni. A játékot már újraraktam a probléma így sem oldódott meg. Esetleg valakinek ötlete a dologra ? Már nagyon zavar, hogy akárhogy próbálkozok nem javul a helyzet.

(#363) Wolverine válasza Csokicsibesz (#362) üzenetére


Wolverine
félisten

Milyen szoftvered van még a tűzfalon kívül, ami megfoghatja a Launchert?

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#364) Csokicsibesz válasza Wolverine (#363) üzenetére


Csokicsibesz
tag

Semmi, az alap win tűzfalat használom, még vírusirtó sincs fent. Tehát ezek nem blokkolhatják.

(#365) Wolverine válasza Csokicsibesz (#364) üzenetére


Wolverine
félisten

A biztonsági beállításoknál állítsd be, hogy a Launcher adminjogokkal fusson. Más ötletem nincs... (szerk: esetleg ellenőrizd, milyen portokat kér a játék, és azokat nyisd meg a Win tűzfalában)

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#366) Dreimus


Dreimus
senior tag

[EN] Snowbourn szerveren megtalálható leszek Dreimus néven.

(#367) Kynet


Kynet
csendes tag

ööö, lészen kis gondom, nem tudom ti mennyire craftingoltok, én űzöm az ipart rendesen ^^

Nohh, viszont mint tudjuk átlag kell 1 munkapad és 1 felszerelés, (pl fejsze)
Artistan szinthez már kell 1 fejlettebb munkapad, amit nem találok sehol, pedig pár megyét körbelovagoltam már.. voltam a céh mesternél is, stb-stb..

woodworking-es vok (expert master - jeleneg)

Körözött munkapad : superior workbench

megtaláló a Snowbourn szerveren kap 1-2 jó cumót :D (feltéve ha kb 38 as szint alatti) felettieknek csak 1 danke-t tudok mondani ^^

[ Szerkesztve ]

(#368) whitezo88 válasza Kynet (#367) üzenetére


whitezo88
nagyúr

azt hiszem az Esteldínben van.

(#369) Kynet válasza whitezo88 (#368) üzenetére


Kynet
csendes tag

kicsit lehetne pontosítani?? :)

valami efféle képpen ha lehet :D :

Bree land - Bree - pajkos póni - nagy bajszok skinhead bácsitól 2 méterre :D

najó ennyire nem kell pontosan, csak valami távpont kéne ^^

(#370) Wolverine válasza Kynet (#369) üzenetére


Wolverine
félisten

Esetleg innen kiderülhet.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#371) sith7 válasza Wolverine (#370) üzenetére


sith7
nagyúr

Ez nagyon jó, gondolom magyarul ez nincs meg, ugye ? :F

(#372) GabN73


GabN73
addikt

Hali!
Lenne egy kis problémám Letöltöttem újra (argh) és ugyan ez...megoldás?

(#373) Wolverine válasza sith7 (#371) üzenetére


Wolverine
félisten

Meglepne.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#374) sith7 válasza Wolverine (#373) üzenetére


sith7
nagyúr

gondoltam ... :((

(#375) Allien válasza sith7 (#374) üzenetére


Allien
veterán

Próbáld meg így, hátha...
Koránt se tökéletes, de azért a semminél jobb, szerintem. :B ;)

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#376) sith7 válasza Allien (#375) üzenetére


sith7
nagyúr

úhhhh ... köszi :DDD

(#377) sith7


sith7
nagyúr

Ebben a játékban van valami fps állítási lehetőség, mint az sc2 - ben, amivel lehet limitálni az fps - t ? Mert állandóan 2000 - 2500 - zal teker a vga hűtő, és nem akarom, hogy baja legyen
Már visszavettem a felbontást is Full HD - ről, de még mindig nem az igazi

(#378) Kynet válasza whitezo88 (#368) üzenetére


Kynet
csendes tag

nohh, picit off voltam, de vissza olvasva, és át értékelve, meglett a körözött pad :D

whitezo88 ha a Snowbourn szerón vagy, és 38-as lvl alatti, akkor állok szolgálatodra ^^ fegyver terén biztos tudok adni valami szépet , csak előtte kérek 1 nevet h felvehesselek :D aztán a többit majd online ügyintézzük :D

(#379) sith7 válasza sith7 (#377) üzenetére


sith7
nagyúr

Még annyit, hogy DX10 - be fut ... állítsam át DX9 -re ? :F

(#380) RexpecT válasza sith7 (#379) üzenetére


RexpecT
addikt

Ha nem számít a grafika akkor butítsd le a játékot, akkor nagy valószínűséggel a ventilátor is halkabb lesz :K .
Egyébként kell a játéknak a 4GB ram illetve a 4 magos proci, illetve egy SSD-sem árt szerintem.

(#381) Necroman_Mk2


Necroman_Mk2
őstag

Én is becsatlakoztam Középfölde földerítésébe. Necro nevű ember Championom (szokatlan, hogy nem varázslóval nyomulok...) van a Whytindale szerveren.

Kérdés: a többi fajnál is hasonló Instance-szal indul a játék, mint az embereknél a börtönből szabadulós?

[ Szerkesztve ]

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#382) Wolverine válasza Necroman_Mk2 (#381) üzenetére


Wolverine
félisten

Igen, mindenki instance-olt környezetben kezd, de fajonként más történettel.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#383) whitezo88


whitezo88
nagyúr

kaptam 500 pontot pedig Premium vagyok, hogy lehet?

(#384) RexpecT válasza whitezo88 (#383) üzenetére


RexpecT
addikt

Volt aktív előfizetésed a F2P indulása után is(akár 1 napig is), vagy részt vettél a F2P teszten(elég volt a kódot beírni a cogaccountsba, én sem szedtem illetve léptem be a béta kliensssel).

(#385) whitezo88 válasza RexpecT (#384) üzenetére


whitezo88
nagyúr

nem volt, és nem vettem részt :)

(#386) sith7 válasza RexpecT (#380) üzenetére


sith7
nagyúr

Értem, SSD - n kívül, minden megvan :))

(#387) RexpecT válasza sith7 (#386) üzenetére


RexpecT
addikt

Az én konfigom most full HD-ben Dx9 4× élsimítással a legtöbb beállítás very high vagy ultra illetve a víz effekt is bevan nyomva, így is egész jó átlag 70-80 fps-em van, de még ritkán így is kapok mikrolagot, ilyenkor hallható is a hogy a HDD seekel.

(#388) sith7 válasza RexpecT (#387) üzenetére


sith7
nagyúr

Nekem sem laggol, csak nagyon sivít a hűtőventi, 2000 fordulat körül jár , és nem szeretném ha baja lenne ... :F

(#389) GrotESC


GrotESC
aktív tag

Sziasztok!
Tegnap kipróbáltam a játékot, és hát hajnalig elég jól elszórakoztam :-)
Azt szeretném kérdezni melyik angol nyelvű szerveren játszik a legtöbb magyar? Jó lenne honfitársakkal nyomulni. Tegnap szinte csak Svédekkel találkoztam. Ja igen, a legrövidebb nevű angol nyelvű szervert választottam, ami "G"-vel kezdődik (nem emlékszem a névre).

Brit tudósok megállapították, hogy tíz emberből négy az hat.

(#390) RexpecT válasza GrotESC (#389) üzenetére


RexpecT
addikt

Snowburn szerón van a legtöbb magyar játékos illetve klán.

(#391) whitezo88 válasza sith7 (#386) üzenetére


whitezo88
nagyúr

legjobb lenne egy SSD Drive-ra kimásolni a játékot, megszünne minden swap azt hiszem :)

(#392) GrotESC válasza RexpecT (#390) üzenetére


GrotESC
aktív tag

Köszönöm az információt :R
Akkor ha időm engedi ma ott csinálok új karaktert...

Brit tudósok megállapították, hogy tíz emberből négy az hat.

(#393) RexpecT válasza whitezo88 (#391) üzenetére


RexpecT
addikt

Nekem van inkább gondom a swappel, bár én "érzékeny" is vagyok az ilyen dolgokra :).

(#394) RexpecT


RexpecT
addikt

Akinek kellene MOM kiegészítő a bolti storetol jóval olcsóbban(2800Ft) az írjon egy privátot.

(#395) bozont


bozont
veterán

Sziasztok
Egy elf hunter számára mi lenne legjobb szakma? Fegyverkovácsolás mondjuk érdekel, de még nem tudtam dönteni. Na meg, itt mennyi szakmát lehet felvenni egyszerre?

(#396) sith7 válasza whitezo88 (#391) üzenetére


sith7
nagyúr

Nálam nem swappol, csak nagyon pörög a hűtőventi a vga - n

(#397) whitezo88 válasza bozont (#395) üzenetére


whitezo88
nagyúr

amiben van woodworker és forester.
1 szakmát lehet amiben 3 alszakma van (1 gyűjtögető és 2 készítő)

(#398) smisa válasza whitezo88 (#385) üzenetére


smisa
őstag

a Prémium nem havonta kap 500 pontot?

(#399) whitezo88 válasza smisa (#398) üzenetére


whitezo88
nagyúr

tudtommal a VIP kap.

(#400) RexpecT válasza smisa (#398) üzenetére


RexpecT
addikt

Nem.Jó is lenne :DDD .

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.