Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) RCH663 válasza mr.saint (#600) üzenetére


RCH663
aktív tag

Ha csak a Lotro fagy akkor tipikusan hang baj, sb-xfi kártákkal is ezt csinálja, a beállításoknál a hang eszközt át kell állítani software-re, és elvileg megoldódik.

(#602) mr.saint válasza RCH663 (#601) üzenetére


mr.saint
tag

Oh köszi pont egy ilyen hangkártyával szarakodok akkor kipróbálom köszönöm!
Mert már kezd nagyon idegesíteni mire visszalépek instant halál:)

[ Szerkesztve ]

(#603) mr.saint


mr.saint
tag

Tényleg működik thx!
Régen nem csinált ilyeneket gyorsan húztam a burgin 3 szintet most kicsike még csak 23. Bánom már, hogy régen csak a huntert nyomtam csak ott áll a cap és a mini is 65-ön na nem baj majd most újra a lotro került a középontba a wotot egy darabig szüneteltetem! Jó csatákat minenkinek!

(#604) L_ajos


L_ajos
őstag

Feléleszteném a topicot és egyúttal olyan társaságot keresnék ahol TS-t is használnak, egymás szórakoztatására :)

nem Guild! :)

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#605) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Ez az Epic Battle a legnagyobb unbalanszolt, rosszul designolt idegőrlő marhaság az egész játékban. Felesleges unalmas időhúzás és soloban lehetetlen megoldani. A Rohaniakat is tapasztalt segítséggel sikerült, most a Gondori van és megint elakadtam. Nem is értem ezt hogy gondolták. Totál lehetetlenség. Nem lehet működtetni egyedül se a katapultokat, és a hookok is gyorsan jönnek, egyszerűen elswarmol az ellenség. Aki ezt kitalálta egész nap játsztatnám vele ilyen kevés trait ponttal, pedig engire rakok mindent de kevés.

És MUSZÁJ megcsinálni, hogy ment tovább a történetben...

(#606) Attila2011 válasza whitezo88 (#605) üzenetére


Attila2011
aktív tag

Ha már van elegendő trait pontod az epic battle fán kiosztva, akkor egyáltalán nem vészes, csak pár trükköt kell tudni. Például bear trap mindenhova. Váltogatni engi és officer ágat, egyikkel buffolni, másikkal csapdázni, építeni.
Amíg ezeket nem tudod fejleszteni, tényleg szenvedős, de legalább elég egyszer megcsinálni mind.

Egyébként valóban nem a legjobb koncepció, szerencsére MT után nem eröltették tovább, hanem visszatértek a rendes insták és raidek.

(#607) basaharc502


basaharc502
aktív tag

Megpróblom a lehetetlent és kérdezek :DDD

Nemrég rámtört az újra mmoprg-vel játszanék láz. Hosszas nézelődés után kikötöttem a lotro-nál és elkezdtem játszani. Indítottam egy champion karit és egészen meg is tetszett a játék.
Ami viszont mostmár elég idegesítő, hogy az időm nagy része a játékban A-ból B-be futkosással telik. Szép a táj, hangulatos a zene, de kezd kissé unalmas lenni, hogy mindig futok ide-oda és persze vissza. Erre láttam a megoldás az, hogy veszek 95 pontért riding skillt és veszek egy lovat. A kérdés a turbine pontok gyűjtögetése pontosan hogyan megy? Érdemes előfizetni 1 hónapra? Mert sok játékossal nem találkoztam. Mennyire lehet könnyen csapatot találni instához vagy raidhez?

(#608) Attila2011 válasza basaharc502 (#607) üzenetére


Attila2011
aktív tag

Evernight szerver elég népes, csatlakozz kinshiphez (írhatsz egy karakternevet, akkor ebben segítek). VIP-et érdemes, mert sok dolgot ad, pl riding skillt is questtel megszerezheted 20-as szinten.
Ha pedig 2 nappal előbb jön rád a játszhatnék, akkor egy csomó területet is meg tudtál volna szerezni ingyen :W

(#609) basaharc502 válasza Attila2011 (#608) üzenetére


basaharc502
aktív tag

Pár napja már játszom vele...és meg is szereztem a quest pakkokat :DDD

(#610) Roland861010


Roland861010
addikt

Helló, van még aktív játékos bázis magyarok között?
Kedvem támadt újra elő venni a játékot.

[ Szerkesztve ]

(#611) Golden9


Golden9
addikt

Sziasztok!

The Lord of the Rings Online - The Further Adventures of Bilbo Baggins - Május 9-ig ingyenes.

[ Szeretkezve ]

(#612) L_ajos válasza Golden9 (#611) üzenetére


L_ajos
őstag

Köszi az infót! Indítom is :)

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#613) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Csak egy kis head up, nagyon sajnálom hogy a tulajdonosváltás miatt teljesen meghalt a support, az oldalak közül van ami halott, de ami van is elég gyenge. 2 hónapja ellopták az accom, szerencsére hamar zárolták és a PP visszaadta a pénzt, mert 200 dollárért vettek pontokat rajta. Nagy nehezen megtaláltam a SSG supportot, mert a Turbine címe volt meg, ami ráadásul ÉL, vissza sem pattant az email... ott írták hogy SSG címe él, befogadták a ticketet és zárolták az accom. de KETTŐ HÓNAPJA SEMMI, most már a 2. választ írtam hogy mi van, de az előzőre se válaszoltak. Nevetségesnek tartom hogy így állnak a VIP előfizetőkhöz. Kár hogy ide süllyedt ez a játék.

[ Szerkesztve ]

(#614) Gereth7


Gereth7
csendes tag

Olvasva a kommenteket, sajnálom, hogy idáig jutott ez a remek játék. Sajnos nem tudok belogolni, mert a szerver választó ponton nem tudok túljutni, hibát dob, és sehogy nem tudom életre kelteni.
Milyen jók voltak anno a kinshipek. Last Enclave, majd utána Callidus...hiányoznak azok az idők.

(#615) Trucker39 válasza Gereth7 (#614) üzenetére


Trucker39
tag

Szerintem nálad lehet a hiba.
Most elindítottam és megvártam, hogy frissítsen. Már egy hónapja nem jártam a játékban.
Szépen frissített és beléptem a játékba.
Igaz, én csak azt a szervert próbáltam, ahol a karaktereim is vannak.
Az is igaz, hogy Steam verziót használok azóta, hogy áttértem Linux op. rendszerre, de semmi nem változott amúgy. Legfeljebb csak annyi, hogy a boltot külön web lapon nyitja meg.
Az meg könnyen szokható.
A játékból nem készítettem képet, de simán beengedett.

(#616) Gereth7 válasza Trucker39 (#615) üzenetére


Gereth7
csendes tag

Idáig engem is beenged, csak akkor dob hibát, mikor rányomok a Play-re. Most pont melóban vagyok, így nem tudom a hibakódot, csak azt, hogy nagyon sok mindenkit érintett, visszamenőlegesen is. Majd egyik nap tesztelem, hátra egy repair esetlegesen megoldja. Jó lenne már újra nosztalgiázni kicsit. :)

(#617) Trucker39


Trucker39
tag

Érdemes lenne utána olvasni a témának, mert engem - mint ahogyan írtam is - probléma nélkül beengedett.
Bizonyára van rá megoldás.

(#618) Gereth7 válasza Trucker39 (#617) üzenetére


Gereth7
csendes tag

Nekem mindig ezt a hibát adja, bármit csinálok. Ahogy olvastam régebben utána, nem igazán van működő megoldás rá.

(#619) Attila2011 válasza Gereth7 (#618) üzenetére


Attila2011
aktív tag

(#620) Gereth7 válasza Attila2011 (#619) üzenetére


Gereth7
csendes tag

Szia.
Pont innen raktam újra, ma. Semmi. Mindent is kipróbáltam. Steamről telepítve, nem steamről telepitva. Windows csere után is. Win7-en még ment. Tudom, sok embernek Win10-van és megy, de soknak ugyanúgy nem.

[ Szerkesztve ]

(#621) Attila2011 válasza Gereth7 (#620) üzenetére


Attila2011
aktív tag

Próbálj esetleg írni a supportnak, nem tudom mi lehet. Kicsit lassan fognak válaszolni.
Nálam legfrissebb win van, gond nélkül megy. Re-install esetén néha bezavarodik, de régi UserPreferences fájlt betolom alá és jó lesz. Érdemes 64 bites verziót elindítani.

(#622) Gereth7 válasza Attila2011 (#621) üzenetére


Gereth7
csendes tag

Írtam nekik, hátha.

(#623) whitezo88 válasza Gereth7 (#622) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Sok sikert, én azóta is várom a válaszukat hogy visszadják az accom... szégyen.

(#624) Gereth7 válasza whitezo88 (#623) üzenetére


Gereth7
csendes tag

Ha jól látom, az augusztus közepe óta van. Nem sietik el. Mi lett ezzel a remek játékkal? :( :(

(#625) whitezo88 válasza Gereth7 (#624) üzenetére


whitezo88
nagyúr

nem, júniusban volt a történet.

(#626) Trucker39 válasza Gereth7 (#620) üzenetére


Trucker39
tag

Szerintem máshol lehet a hiba.

Írtam korábban is, hogy Linux alatt játszom, Steam verzióval. Tehát nem lehet, hogy a Win7-Win10 dolog kavarna be nálad.

Olvasgattam egy kicsit a témában, hátha találok valamit.

Az egyik érdekesség, hogy be kellene lépni a profiloddal a hivatalos fórumba és megnézni a státuszát. Több esetben azt tapasztalták a játékosok, hogy inaktivitás vagy más dolog miatt tiltás alá került az Acc. Érdekes a dolog.

A másik meg - ez csak teszt - készíteni kellene egy friss acc-t. Mindennel, ami szükséges hozzá. Ha készen van, azzal kellene próbaképpen belogolni a játékba.
Így azonnal tesztelheted, hogy van- e valami gond a gépeddel, játékoddal, stb. Ha elsőre gond nélkül be tudsz vele lépni, máris érdemes elmélyedni az első ponttal kapcsolatban, mert lehet, hogy tényleg van valami tiltás azon.

[ Szerkesztve ]

(#627) Trucker39


Trucker39
tag

Elnézést a dupla post miatt.

Ez most jutott eszembe.

Amíg vártok a válaszra, esetleg lehetne próbát tenni egy másik kedvenc játékommal.

Ez is szépen fut az én öreg gépemen is linux alatt. Bizonyára ismerős a neve: Guild Wars 2

Nem részletezem, sok info van róla a neten. Jó régi játék már Ő is.

Most jön ki hozzá valami újabb csomag.

A játék alapja az ingyenes, de érdemes megvenni a kiegészítőket akciók során.

Nekem azért tetszik, mert kicsit hasonlít a LOTRO világára, egészen jól el lehet benne boldogulni egyedül is. Ennek ellenére sok játékossal lehet találkozni, így ha segítség kell, mindig van valaki a környéken.

Az sem mellékes, hogy van EU-s szervere. A LOTRO-t mióta elköltöztették, sajnos 160-s pinggel érem csak el. Ennek a játéknak meg nálam 40-60 között mozog.

Jó a története, jók a játszható kasztok, nagyon szép a grafikája, lehet benne craftolni, stb.

(#628) whitezo88 válasza Trucker39 (#627) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Én a New Worldot várom, bétán bejött, de sokat nem játszottam. Lesznek társak is IRL-ből ami egyik MMO-ban sem volt nálam sajnos. LOTRO esetében még az fáj, hogy sokéve gyakorlatilag csak azért nem lehet halottnak tekinteni mert nyomják a kontentet de ennyi, revamp, overhaul, QoL, szinte semmi semmiben se volt régóta vagy valaha. Rengeteg idegesítő dolog van amivel sose foglalkoztak. Harcrendszer dinamikája kiadás óta egy katasztrófa, azt hiszem egyszer fixelték hogy annyira ne legyen csúszkálás de az se sok volt. Nagyrészt ugyanaz minden mint mikor kijött. Az hogy rendesen kidolgozott weboldala sincs, az a másik.

[ Szerkesztve ]

(#629) Gereth7 válasza Trucker39 (#627) üzenetére


Gereth7
csendes tag

A GW2 tényleg nagyon szép, nagyon jól balanszolt játék, nem mellesleg tényleg el lehet benne veszni órákra, napokra is. Maga a craft rendszere is nagyon tetszett, a grafikáról ne is beszéljünk, pedig már nem mai. Régebbi gépeken is nagyon jól fut, remekül skálázható játék. Talán lehet újból letöltöm és játszom vele kicsit :)

(#630) Gereth7 válasza Trucker39 (#626) üzenetére


Gereth7
csendes tag

Igazad volt, megnéztem a hivatalos fórumon, és tényleg bannolva van az account, magyarázat nélkül. Hát azért ez elég komoly és szánalmas, úgy, hogy régóta nem léptem be.

(#631) Attila2011 válasza Gereth7 (#630) üzenetére


Attila2011
aktív tag

Bannolás esetén sose szoktak magyarázkodni, de tudsz írni a supportnak, hogy vizsgálják felül. Nem csináltál olyasmit régen, amiért bannolás történhetett? Vagy lehet más fért hozzá accountodhoz.

(#632) Gereth7 válasza Attila2011 (#631) üzenetére


Gereth7
csendes tag

Szia. Írtam nekik. Nem csináltam semmi olyat, igazából pár éve játszottam utoljára, egy másik gépen. Azóta új gép van, és próbáltam pár hónapja is elindítani, ugyanezzel a hibával, csak akkor nem írtam a supportnak és nem néztem utána ennyire tüzetesen, mint most, illetve nem néztem meg a hivatalos fórumon, hogy bannolva vagyok.

(#633) Attila2011 válasza Gereth7 (#632) üzenetére


Attila2011
aktív tag

Néha nem is feltétlenül tudjuk, hogy "olyat" csinálunk, csak amikor a bannhammer critel egyet rajtunk :DD
De remélem hamar megoldódik.

(#634) Gereth7 válasza Attila2011 (#633) üzenetére


Gereth7
csendes tag

Igazából raideltem puggal, utána kiléptem a játékból. Majd jó sok idő elteltével el akartam indítani a játékot, és paff, banned.
Várom a supportot, hátha lesz valami belőle. :)

(#635) Gereth7


Gereth7
csendes tag

Közben amíg várok a nagy eseményre, ti hallottatok valami új Gyűrűk Ura mmo-ról, amit készítenek? Belogoltam egy free accounttal most a játékba és hát...a grafikán már elszállt az idő, kellene egy frissebb, szebben kinéző játék. Hiába megy maxon a játék, ami 2006-ban ütős volt, az ma már nem elég.

(#636) Attila2011 válasza Gereth7 (#635) üzenetére


Attila2011
aktív tag

Igen, lehetett hallani, már le is állították a projektet, szóval nem lesz.

(#637) Gereth7


Gereth7
csendes tag

Közben visszaírt a support, hogy account kereskedelem miatt véglegesen bannolták az accountomat :) kicsit vicces, mindenesetre írtam neki, hogy valami bizonyítékot toljanak már, hogy mégis hol hirdettem, hol kereskedtem vele az elmúlt inaktív időszakban. kész vicc.

(#638) whitezo88 válasza Gereth7 (#637) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Akkor neked is remek a pozitiv tapasztalatod. Melyik címre írtál? Kéne megint írnom mert azóta is a türelmem kérik.

(#639) Gereth7 válasza whitezo88 (#638) üzenetére


Gereth7
csendes tag

Itt írtam nekik, utána jött egy szokásos automata email, majd ma a válasz.
[link]
Ráadásul 2 emailt is küldtem és mindkettőre ma válaszoltak.

(#640) Attila2011 válasza Gereth7 (#637) üzenetére


Attila2011
aktív tag

Nem változott esetleg lakhely/IP cím, accounthoz tartozó mail cím?

(#641) Gereth7 válasza Attila2011 (#640) üzenetére


Gereth7
csendes tag

Az ip cím szerintem nem releváns, az mindig változik, ráadásul azóta isp váltás is történt. Többiben nem volt változás. Sebaj, már elengedtem.
Vannak még magyar progress kinshipek?

(#642) Attila2011 válasza Gereth7 (#641) üzenetére


Attila2011
aktív tag

Nem nagyon vannak már, nálunk egy ideig ment progress, de valahogy mindig kiütközik a magyar játékosok bomlasztó jelleme... Illetve néhányan más játékok felé néztek. Jelenleg magyar kinben vagyok, de külföldiekkel raidelek.

(#643) Gereth7 válasza Attila2011 (#642) üzenetére


Gereth7
csendes tag

Akárcsak wow-ban, a magyar mentalitás. Én sem találkoztam még olyan kinnel vagy guild-el, ami idővel ne szakadt volna szét érdekellentétek miatt.
Melyik szerveren játszol, illetve hol van most a legtöbb magyar?

(#644) Attila2011 válasza Gereth7 (#643) üzenetére


Attila2011
aktív tag

Ha csak érdekellentétek lennénk... :(
Amúgy Evernight szerver, most kicsit csökkent az aktivitás, de ősszel jön az új kiegészítő.

(#645) Attila2011


Attila2011
aktív tag

Ha valakinek hiányzik sok terület, elvesztett account, bannolták, vagy bármi történt és érdekli még játék, akkor érdemes ezt megnéznie:
Free Questing Coupon – Thank You from Standing Stone Games | The Lord of the Rings Online (lotro.com)

(#646) Gereth7 válasza Attila2011 (#645) üzenetére


Gereth7
csendes tag

Köszi szépen :R :R

(#647) Attila2011 válasza Gereth7 (#646) üzenetére


Attila2011
aktív tag

Nincs mit, kiegészítő quest és insta packok is 100 pontért mennek, szinte ingyen. Minden eddigi terület pedig teljesen ingyen a kuponnal. Hamarosan jön Gundabad, majd ott behozzák az árat :DD

(#648) duvi


duvi
nagyúr

Sziasztok,
Jó hosszú kihagyás után elkapott a nosztalgia és elindítottam a játékot. Anno én is a Snowbourn szerveren játszottam, de az most nem látszik az aktív szerverlistában. Transfernél látszanak a Snowbourn karaktereim, de itt csak két olyan szervert kínál fel költözésre, amik szintén inaktívak. Ennek mi az értelme :F Most hogy tudom aktívvá tenni a régi Snowbourn-ös karaktereimet, vagy van bármi más megoldás, amivel játszhatóvá tehetem őket? Akár fizetnék is érte, ha csak így lehetne megoldani. Még bétás voltam és az alapjátékot, illetve több kiegészítőjét is megvettem az évek során. Gondolom ezért van Prémium előfizetői státusz az accomnál és nem látok fizetős költözési lehetőséget se :(

(#649) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Újabb hónap, újabb hallgatás a ticketemről, újabb emlékeztető email amit írtam. Röhejes és felháborító. Júni 25-én írtam emiatt, másnap válaszoltak is, azóta SEMMI. Látom is a ticketet , meg a levelezésemet, elég érdekes magammal beszélgetni.

(#650) Attila2011 válasza duvi (#648) üzenetére


Attila2011
aktív tag

Úgy tudom, hogy jelenleg nem lehetséges transzfer lekapcsolt szerverről, de hamarosan (néhány hét) működni fog, érdemes lesz majd Evernight-ra vinni karaktereket. Egyébként teljesen ingyenes lesz, nem kell érte fizetni.
De addig is tudsz új karaktert kezdeni, van új class, új race is azóta.

@whitezo88
Szerintem írj egy pm-et Cordovannak fórumon, hogy nagyon elakadt a dolog. Általában segítőkész.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.