Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) gergoke

Akkor felejtsem el, hogy az egyetlen gépemen a laptopomon ez menni fog, ugye?
Kevés lesz neki az Intel GMA950 3D lassító... :D

(#102) Thom6


Thom6
csendes tag

Hali! Letöltöttem, telepítettem és regisztrációnál kéri a registrtation key-t, ami ugye nincs.Tudna vki segíteni? :B

(#103) immi77 válasza #32070144 (#100) üzenetére


immi77
tag

Pedig nem rossz játék ám ez. Elég komoly magyar tábor van kialakulóban.
A béta óta sokat változott a helyzet. Szerintem a hangok, zene jó lett. Grafika is szuper. A történetvezetés fantasztikus. Arra a béta nekem sem volt elég, hogy meggyőzzön. De most hogy kezdek egyre jobban belemerülni, roppant élvezetes, és hangulatos.
Amúgy a játéknak nem hiszem, hogy célja a WoW -ot kiütni a nyeregből. A LOTRO inkább a szerepjáték vonalban nagyon erős. A craft rendszer is jobban ki van találva.
Aki a HC PvP-t részesíti előnyben, az ide ne jöjjön, mondjuk az a WoW-ot is jobb ha elkerüli, az tolja inkább a Guild Wars-ot, annál jobb PvP rendszert még nem láttam, és legalább nem kell érdte havonta perkálni.
A játékos korosztály inkább 25+, tehát vérpistikék még nem igazán tűntek fel, egyszóval jó a közösség hangulata is.

Flickr: http://goo.gl/CQVhcp

(#104) Thom6


Thom6
csendes tag

Hali! Kaptam 1 kulcsot, de a a Codmasteren, a nwe subscriptionnál nem fogadja el :W
Mit tegyek?

(#105) Wolverine válasza Thom6 (#104) üzenetére


Wolverine
félisten

Vedd meg a boltban és fizesd a havidíjat.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#106) LOTR


LOTR
addikt

olvastam róla gs-ban, az egekig magasztalják, 95%-ot kapott (wow annak idején 97et), azt írja Gyu a végén, hogy wow-os karakterét kölcsönadta amíg ezzel játszik - azt hiszem ez azért sokat elárul
gépigényéről annyit, hogy állítólag csak sok memória kell neki 1gb alap, de 2vel az igazi
árban ugyan annyi, mint a wow, viszont korábban olvastam olyan hírekről, hogy ha 3x ezer ft-ért megveszi valaki azt a verziót, akkor nincs havidíj, nem tudom, hogy ez csak terv volt, vagy meg is valósult

One Ring to rule them all

(#107) Wolverine válasza LOTR (#106) üzenetére


Wolverine
félisten

Előrendelőknek volt olyan lehetősége, hogy 200$-ért lifetime tagságot fizethettek be, de ez már lejárt. Nálam a béta (konfog adataimnál) 1280*1024-ben mediumon elkaristolt - de engem nem győzött meg.

Warhammer Online bétakulcsot akarok :O

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#108) Thom6


Thom6
csendes tag

http://s4.bitefight.hu/c.php?uid=36698

(#109) Gordiann válasza Thom6 (#108) üzenetére


Gordiann
őstag

Hülyegyerek :P :W

(#110) Joe/Jordan


Joe/Jordan
csendes tag

Mennyi lehet vajon az ára? Nem szeretnék túlzott sokat fizetni egy játékért...pláne nem több 10 ezret!!!

(#111) .:Kristian:. válasza Joe/Jordan (#110) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

szét kéne nézni a boltokban

[Szerkesztve]

(#112) Wolverine válasza Joe/Jordan (#110) üzenetére


Wolverine
félisten

Alapjáték 10-12k, 2 havi gamecard 8k. (a bankkártyás havidíjat nem tudom...)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#113) S_E_R_I


S_E_R_I
aktív tag

Hello, érdeklődnék h van-e még lehetőség vmi folytán költségmentesen kiprobálni a játékot. Beta kulcsok élnek-e még vagy mint a WoW-nál guest pass esetleg? :) Elöre is kössz.

(#114) L_ajos


L_ajos
őstag

Nekem van egy 7 napos guest passom ha valakit érdekel. Privi ;)

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#115) F4nky87


F4nky87
csendes tag

Hello 2.5 éve wowozok van 2 70es karim de már kicsit kezdem baromira(valami ujdonság kéne amire megint füghetek pát évet....) uni zsákba macskát nem szertem minden féle kép ki akkarom probálni elöte 1 pár napig álitolag jár hozá egy 10 napos cd kulcs ha van valakinek ilyen pls /privát THY ELÖRE IS

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

F4NkY

(#116) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Sziasztok!

Felmerült az,hogy a baráti körrel nekiindulunk ennek a játéknak.Ami kicsit megdöbentett az a játék kezdeti ára,a topicban a kevés hozzászólás ;),illetve,hogy azt irtátok,hogy a pvp eléggé elhanyagolt.Ez pontosan mit jelent? Igazából nem 1 hardcore pvps a társaság,de azért nem árt,ha vannak nagyobb csaták,ahol 1-2 órán át lehet egymást halmra ölni,és még célja is van a dolognak (mondjuk valamilyen rank,vagy tárgyi jutalom;) )

Pár kérdés még:

- A kiegészitők a lotrohoz azok ingyenesek,vagy ugyanúgy 10k körülibe fognak fájni
- Mennyire nehéz a játék,illetve menynire monoton a játékmenet?
- Mennyire vannak sokat a szerveren,létezik e olyan,hogy piac ( pl aukciós ház a wowban az eszméletlen jó ötlet,itt ilyen van?)
- A havi dija,ha jól számoltam,akkor olyan havi 2k-2,5k körül van?
- láttam,hogy van kint a honlapon 7 napos trial lehetőség,ha apróbetűssel,hogy csak Amcsi,ausztália,meg mittomén micsoda még.Elképzelhető,hogy egy amcsi proxyn keresztül ki lehessen próbálni?
- karakterek lvlupja,hogy megy? skillpontokat osztasz szét (int,dex,str) vagy automatikus?
-skilleket szintek után kapsz,vagy van külön skillxp?
-Kasztoknak milyen szerepük van? (pl a tőrösnél,mi a küllönbség,hogy ember,vagy hobbit?;) )
-Kasztokról valami rövidke infót tudna valaki adni? Saját tapasztalat érdekelne,a honlapon már elolvastuk a leirást,de az sose az igazi :)

[Szerkesztve]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#117) Wolverine válasza CactuS (#116) üzenetére


Wolverine
félisten

A pvp elhanyagoltsága annyit jelent, hogy alapból mindenki a yóóó oldalon indul, ergo nincs PvP. Lvl10 után van lehetőség ''monsterplay''-re, azaz indíthatsz olyan karaktert, aki az ellentétes oldalon harcol; így akár PvP-zhetsz is, de más módszer nincs.
Nehéznek nem nehéz, és nem monotonabb a WoW-nál; vannak egész vicces questek is (pl. juttass célba a Megyében néhány levelet úgy, hogy ne lássanak meg a túl kíváncsi hobbitok), és persze vannak grindelősek is. A skillbővülés emlékeim szerint automatikus, AH van.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#118) CactuS válasza Wolverine (#117) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Eddig jó.Ahogy elnéztem minden fajnk van pár alaptulajdonsága ami egyedi.Ezek sajnos igy nem ismervén a játékot nem sokat mondanak.Alapvetően 2 kaszton gondolkozom:
Burglar illetve a Guardian.Pl Burglartól azért félek 1 kicsit,mert bár imádom az ilyen lopakodós leszúrós kasztokat,sajnos eddigi tapasztaélataim alapján nem sok hasznát veszik partyban :S It mennyir ahasznos bossolásoknál?Guardian meg első nekifutűsra törpe lene,bár nem tudom ez mennyire jó párositás.1-2 tipp?;)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#119) L_ajos válasza CactuS (#118) üzenetére


L_ajos
őstag

Én LVL 16-os dwarf guardian vagyok. Igyen jó karakter de szerintem jobban nézz szét. Az sem mind1 ha csatlakozol valahova és az adott kasztból már egy rakat van vagy találsz olyat amiből kevés és még tetszik is. A kevés hozzászólás valóban igaz igy ajánlom hogy az sg.hu LOTRO topicjában nézz szét (az a legfelkapotabb ;) ) (játékban foxxi vagyok :D )

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#120) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Itt az európai 7 napos trial: [link]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#121) maross


maross
veterán

engem csomoszor kivag...most pl nem latja az autentikalo szervert. +palyavaltaskor sem tolt be mindig. nem vagyok maradektalanul elegedett igy wow utan :). de meg guildwars s jobb vetelnek tunik.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#122) L_ajos válasza maross (#121) üzenetére


L_ajos
őstag

Azt csak te tudhatod. De hosszútávú következtetést levonni köbö 20 szint után lenne érdemes, az igazi játék pedig 40+ felett kezdődik. Amugyan a töltési gondok a legutóbbi patch hibája aminek orvoslása pár napon belül megtörténik elvileg. A szerverek meg atomstabilak ennek ellentetjét nehezen lehetne állítani mert napi 6-10 órát fent leledzem :D

De van ennél jobb játék is meg szebb is, szóval lehet azzalis játszani :) ;)

Amugyanmeg kinek mi tetszik :)

Peace

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#123) maross


maross
veterán

legalabb 50szer probaltam ujra..ha bejutok, akkor kb 5-10perc utan kivag, utana meg autentikalo szervert nem latja...utana megint latja, akkor loading screen fagy be :). 7napos trial, ebbol 5ot patchre fogok varni, biztato. ha fizettem volna erte, most kurva ideges lennek. egyszeruen eselyt nem adnak hogy megkedvelje az ember.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#124) Lacza válasza maross (#123) üzenetére


Lacza
senior tag

Teljesen igazad van földim:D
Most se WOW se LOTR:(

Béláim!!! Gyúrunk vazze?

(#125) L_ajos


L_ajos
őstag

Érdekes, mert én a fullosnál ilyet nem tapasztaltam már másfél hónapja. ez valószínűleg a trial keresztje...

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#126) maross válasza L_ajos (#125) üzenetére


maross
veterán

megoldottam a problemat ezermillio masik lehetoseg kizarasa utan vegul a routeremet nem kedvelte...

a trial keresztje: nincs player trade, se AH -> cseszhetem a woodcutter skillemet, pedig annyira beleeltem magam...de igy nem tudom megcsinalni a questjeit, mas player altal gyartott cucc kell hozza. el is ment a kedvem tole, ezert futkorasztam annyit fadarabok utan :(.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#127) maross


maross
veterán

azon gondolkodom, hogy van e valami osszefugges a jatek nivoja es a topicbeli hozzaszolasok szama kozott :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#128) Wolverine válasza maross (#127) üzenetére


Wolverine
félisten

:DDD Tudjuk, mire gondolsz és ne menjünk bele ;)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#129) Szőrös  válasza maross (#127) üzenetére


Szőrös 
veterán

azért mert nincs telespammelve a topik nem azt jelenti hogy nem játszanak vele. lehet a többségük nem is ismeri PH!-t... :U vagyis a lényeg hogy nincs összefüggés.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#130) maross válasza Szőrös  (#129) üzenetére


maross
veterán

remeket lattam :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#131) L_ajos


L_ajos
őstag

csak halkan jegyzem meg hogy van gyűjtőhelye a LOTROnak ;)

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#132) Lacza


Lacza
senior tag

Leszedtem a 7 napos trialt két helyről is, az egyiket torrenttel, a másikat simán és egyiket se tudom kicsomagolni:(

Miért?

Béláim!!! Gyúrunk vazze?

(#133) maross válasza Lacza (#132) üzenetére


maross
veterán

tobb oka is lehet. 1: explorerrel szedted 2: regi a winzip/winrarod.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#134) Lacza válasza maross (#133) üzenetére


Lacza
senior tag

hát ha figyelmesen olvstad volna ,akkor látnád hogy torrenttel is leszedtem.
A másikban lehet hogy igazad van:)

Kössz

Béláim!!! Gyúrunk vazze?

(#135) maross válasza Lacza (#134) üzenetére


maross
veterán

en figyeltem :DDD. tolts le uj tomoritoprogit, nalam is volt ilyen problema.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#136) Lacza válasza maross (#135) üzenetére


Lacza
senior tag

Ok eddig ment.

Most jött a legidegesítöbb gond.

Van egy nick, meg pass amit az account management elfogad.
A játékba viszont nem tudok vele belépni.Miért:F

Ez nem olyan mint a WOW?

Ja csak mellékesen, már szept 17.-e óta nem tudok belépni a WOW-ba, még mindig vizsgálódnak:(

Béláim!!! Gyúrunk vazze?

(#137) maross válasza Lacza (#136) üzenetére


maross
veterán

tippre azert, mert lejart cogaccounton az acc, vagy valami hasonlo. van cogaccountod? :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#138) Lacza válasza maross (#137) üzenetére


Lacza
senior tag

Most megpróbálom újra.
Más név meg email cím.

Az az igazság hogy a t-online ra nem jön be tőlük a levél:( nem tudom miért.

2 regisztráció kell ugye?
Egy az oldalon, egy meg a trial key miatt?

Béláim!!! Gyúrunk vazze?

(#139) maross válasza Lacza (#138) üzenetére


maross
veterán

nem emlekszem :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#140) Lacza válasza maross (#139) üzenetére


Lacza
senior tag

Na sikerült egy teljesen új reg-gel:)

De nem vagyok elájulva tőle:(

Béláim!!! Gyúrunk vazze?

(#141) Luos


Luos
tag

Enis letöltöttem a 7 napos trialt, tudna valaki segitseget adni, milyen szervereken van sok magyar, hova érdemes menni? (Eddig wowoztam) Valszeg nem fogom megvenni ezt csak ki akarom probálni :)
Valami amit nagyon tudni kéne róla?
Az updaterje kifejezetten jobban tetszik mint a wowé :)

[ Szerkesztve ]

(#142) Karr


Karr
tag

Valaki tudna segíteni?

Az account már kész, de vmiért nem működik. A játékba való belépéskor elfogadja
a nevet+jelszót (codemasters oldalán létrehozva), mutatja, hogy milyen
szerverek közül választhatok...választok is, aztán belép...elszámol 20ig, és
időtúllépés miatt disconnectel...és ez már 3 napja igy megy, szal nem tudom,
hogy én rontottem -e el vmit vagy mi van...
A játék tuti eredeti, boltban vettem, bontatlanul.

Előre is köszi.

(#143) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Kipróbáltam a trialt és meg kell, hogy mondjam, hogy ekkora WoW koppintást még nem láttam :D

(#144) L_ajos válasza Darth_Revan (#143) üzenetére


L_ajos
őstag

majd ha eljutsz lvl50ig, végigtolod a story linet, végigtolod az istákat, monsteren elérsz pár rangot, akkor rájösz hogy semmi köze a wow-hoz... :)

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#145) End-ru


End-ru
aktív tag

Kipróbáltam a 7 napos ingyen verziót, csak hogy belenyaljak a játék hangulatába, aztán fájjon a szívem miatta. Gondoltam az első utan a Pajkos Póni fogadóba vezet, hát nem egy "Pajkos Borz" volt a kocsma címerén sörrel a kezében. :(

Vagy nem is Bríben voltam? :DDD

„A mélység nem cél, hanem figyelem, türelem és önmagad csendje.”

(#146) Dizson


Dizson
tag

Hali, valaki tudna trialt adni vagy honnan tudok szerezni?

(#147) RexpecT


RexpecT
addikt

Kedden jön az alap+kiegészítő aztn nyomulok ezerrel :).Senki sem játszik itt a LOTRO-val? :(

(#148) RexpecT


RexpecT
addikt

Melyik kinshipben játszotok?

(#149) L_ajos válasza RexpecT (#148) üzenetére


L_ajos
őstag

De, sokan játszunk hála isten. Csak nem éppen itt van a gyüjtő topic (sg...). A lényeg hogy a Snowburn szerverre gyere mivel ott vagyunk a legtöbben. No de, pölö én :D a Last Enclave of Hope klánban vagyok ami egy nagyon baráti, nem HARDCORE guild. Sokan vagyunk és igyekszünk segíteni egymásnak. A klán honlapja: [link]

Amugy van még a Callidus és a Szabad Népek (más szerver), Super is Ready.

Magyar LOTRO fórum: [link]

Mi várunk szeretettel! ;)

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#150) RexpecT válasza L_ajos (#149) üzenetére


RexpecT
addikt

Már nézegettem a magyar Lotro-s oldalt, és a Last Enclave of Hope oldalát is :K .Holnap délután/este fogom indítani a karimat majd megpróbálom akkor felvenni valamelyik klántársaddal/veled a kapcsolatot! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.