Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3551) t1 válasza Woodslave (#3550) üzenetére


t1
addikt

jaja :D pedig már suli sincs ;]

(#3552) Woodslave válasza t1 (#3551) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem bírom már megállni, reggel elkezdtem nézni angolul, de aztán munkába kellett mennem. mondjuk Hurley beszólásait leszámítva elég jól értem.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3553) Dylen


Dylen
aktív tag

Szünet előtti utolsó rész :(

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#3554) Dylen


Dylen
aktív tag

Jól látom, hogy van felirat?
[link]

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#3555) eastsider válasza Dylen (#3554) üzenetére


eastsider
nagyúr

yes...MADAM :DD

(#3556) t1 válasza Dylen (#3554) üzenetére


t1
addikt

igen:D
Mindjárt nézem is

(#3557) t1 válasza t1 (#3556) üzenetére


t1
addikt

Ez jó rész volt.
SP
Te jó ég milyen hatalma van a szigetnek és Sayid mekkora hibát vétett... vajon Ben tudta, hogy a lányát a halálba küldi?

(#3558) Louloudaki válasza t1 (#3557) üzenetére


Louloudaki
aktív tag

sp

alex még nem halt meg. :D szerintem ben tudta, mi lesz. karlt utálta, meg ahogy ránézett indulás előtt, mikor tapizta a csajt, biztos tudta, mi lesz. én arra vagyok kivi, ki lődözött rájuk. lehet hogy odavittek a szigetre pár embert az előző részben, mikor nem volt ott a hajón a helikopter? :F

(#3559) t1 válasza Louloudaki (#3558) üzenetére


t1
addikt

SP
Nem tudom, jaja nem volt halott :D
Tom meg homokos....beszarás

(#3560) 1010 válasza t1 (#3559) üzenetére


1010
őstag

SP

tom meghalt
lelötték még asszem a3.évad végén?

1hónap szünet :O

(#3561) eastsider válasza Louloudaki (#3558) üzenetére


eastsider
nagyúr

sp

sztem a többiek, és azért, hogy Alexet "biztonságba" helyezze

(#3562) Dylen válasza eastsider (#3561) üzenetére


Dylen
aktív tag

Spoiler

Szerintem is Ben emberei lövöldöztek, Ben csinálta ezt is, Alexet direkt el akarta választani Karltól és az anyjától is.

1010: tomot lelőtték ja, de amit most láttunk, az még előtte történt.

És azt hiszem a gyereket nem szándékosan vitték el, vagyis nem úgy hogy Claire beleegyezett volna, legalábbis ezt vettem ki a promóból. Mindenki fut összevissza, Hurley kezében van a gyerek Claire meg sehol, és menni kell.

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#3563) 1010 válasza t1 (#3559) üzenetére


1010
őstag

bojler

nemtudom miért kell egyböl arra gondolnod, hogy homos lehet hogy biszex,
az eszedbe se jutott?

(#3564) Yooha


Yooha
aktív tag

Úgy emlékszem, hogy 1-2 résszel ezelőtt, amikor Desmond ide-oda ugrált az időben akkor volt Szenteste. De amikor Michael elmegy meglátogatni Walt-ot a nagyanyjánál, ott is ott a fa a szobában, látszik az ablakból. De ez a 2 dolog nem történhetett egyszerre! Vagy hamarabb állítanák fel a fát? Na mindegy, valószínű semmi jelentősége.
Tom nemi identitásának meg nem tudom milyen szerepe lehet.

Én a kardomat a kezemben hordom. Te a tiédet a szívedben és az elmédben. Ahogy én látom, ez 2:1 fegyverelőny a részedre.

(#3565) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Ez a rész nagyont ütött még az előzőhöz képest is. És elég jól összeállt a kép.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#3566) RexpecT


RexpecT
addikt

Megint látszik, hogy mekkora. ez a sorozat.Minden rész egymásra épül.I love Lost :).

(#3567) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Bár én sayid reakcióját nem nagyon értettem, hiszen segíteni ment oda nekik, hogy jóvátegye a bűneit.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#3568) néha


néha
aktív tag

Ahhh öcsém eszmélet állat a 4. évad!!!! olyan fordulatok vannak benne!!!!
naon fura csávó ez a ben->tiszta relytély!!! :))

"Győzni sohasem könnyű, de megpróbálni azért érdemes." by: Kimi raikkonen

(#3569) Adrián29


Adrián29
aktív tag

SP
Hát ez a rész nem tetszett.Sőt ez az első rész amit untam.
Sayid nem tudom milyen jutalmat fog kapni amit művelt,nem gondoltam,hogy beköpi Michaelt.
Üdv!

(#3570) t1 válasza Adrián29 (#3569) üzenetére


t1
addikt

az a kérdés h a kapitány elhiszi-e

(#3571) Adrián29 válasza t1 (#3570) üzenetére


Adrián29
aktív tag

Hát szerintem nagyon úgy nézett ki.Főleg úgy ,hogy Michael meg sem tudott nyikkanni :)

(#3572) Jégkokó válasza Adrián29 (#3569) üzenetére


Jégkokó
veterán

Szerintem meg pont az, hogy nagyon izgalmas és eseménydús epizód volt, máskor több rész alatt nem történik ennyi minden mint mostanába.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#3573) Adrián29 válasza Jégkokó (#3572) üzenetére


Adrián29
aktív tag

Hát mivel nem vagyunk egyformák,ez minden bizonnyal igy van,valakinek nem,másnak meg totál bejön,mint pl neked.
Engem ez a rész nem kötött le,de ez a személyes véleményem,ettől függetlenűl lehet valakinek ez lesz az eddigi legjobb rész ;)

(#3574) Dylen


Dylen
aktív tag

Ez a rész azoknak volt jó szerintem, akik minden héten a válaszokért sírnak, ebben aztán volt rendesen:) (Bár már az előzők is jók voltak ilyen szempontból) Megtudtunk Michaelről jó sok mindent, engem még az érdekelt volna, hogyan érték el a szárazföldet azzal a ladikkal:)

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#3575) 1010 válasza Dylen (#3574) üzenetére


1010
őstag

mert te talán csak úgy nézed
és tök mindegy mi történik :U

a lsot meg egy hülye sorozat ien szempontból
mert azzal a picike hajóval valóban nem lehet az óceánon messze jutni
máskor meg pont a részleteket hangsúlyozzák

(#3576) Algieba válasza 1010 (#3575) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Ez a Lost.
Meg aztán könnyen lehet a sziget tér-idő görbületének köszönhetően, a megfelelő szögön hajózva, egyből a lakott világ partjainál kötöttek ki. :D

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#3577) 1010 válasza Algieba (#3576) üzenetére


1010
őstag

jaaj nincs itt tér idő görbület

csak ben kombinál

ő a kezdet és a vég

(#3578) RexpecT válasza 1010 (#3577) üzenetére


RexpecT
addikt

Akkor miért volt feljegyezve hogy-hogy lehet innen kijutni?

(#3579) 1010 válasza RexpecT (#3578) üzenetére


1010
őstag

biztos erre is van valami logikátlan magyarázat :U

(#3580) Louloudaki válasza 1010 (#3575) üzenetére


Louloudaki
aktív tag

a sziget fijitől nem nagyon van messze, szal egy olyan kis ladikkal el lehet érni egész jó eséllyel. :D

sp

btw, tényleg van valami tér-idő anomália, mert amikor a hajóról kilőttek egy rakétát és a faraday gyerek rádión dumált a csajjal a hajón, a csaj mondta, hogy most ért oda a rakéta, viszont még nyoma sem volt a szigeten, csak x idővel később. meg mikor sayidék elmentek a helikopterrel, és jack odaszólt a hajóra, hogy megérkeztek-e már, akkor megdöbbent, hogy szintén x ideje elmentek, és mér nem értek oda még. meg sayidék is megkérdezték, hogy van az, hogy sokkal későbbi napszakban érték el a hajót, mint várható lett volna.

(#3581) néha válasza Louloudaki (#3580) üzenetére


néha
aktív tag

Ja valószínűleg vmi időzóna lehet a sziget és a külső Világ közt...! :Y

"Győzni sohasem könnyű, de megpróbálni azért érdemes." by: Kimi raikkonen

(#3582) emery2


emery2
tag

Szerintetek, hogy lehetett életben az a nagy darab fickó akit Sawyer lelőtt ? Oké, hogy a sziget nem engedi meghalni az embereket, de azért mégis túlzás.... Ja és hogy a fenébe tud ingázni a "való világ" és a sziget között ?

Minden igaz, még a hazugság is -csak éppen az megfordítva!

(#3583) Pompi válasza emery2 (#3582) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Kicsit olvass vissza. Segítek.

Feel Good Inc.

(#3584) Louloudaki


Louloudaki
aktív tag

tegnap vót lost, vagy ne keressek torrentet, mert tényleg 1 hó szünet van?

(#3585) Dylen válasza Louloudaki (#3584) üzenetére


Dylen
aktív tag

Keressél, és ha találsz szólj nekem is!:D
...
Sajnos szünet van :(

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#3586) Pompi válasza Louloudaki (#3584) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Következő rész április 24-én, ajándék a névnapomra ;)

Feel Good Inc.

(#3587) eastsider


eastsider
nagyúr

Arra gondoltam, hogy amikor a többiek elfogták barátainkat, akkor Ben megmonfta Mikenak, hogy mlyen irányt kell tartania, hog "kijusson" a szigetről...

na ezt hallották az embereink is, és Des hajójával el tudták volna hagyni a szigetet nem?(igaz úgyemlékszem a hajó a többieknél van)

(#3588) Dylen válasza Pompi (#3586) üzenetére


Dylen
aktív tag

Akkor a Wikipedia alapján legalább húszféleképpen hívhatnak. Kedvencem a találatok között a Hümér és a Kászon:D

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#3589) Blood Mage


Blood Mage
senior tag

Hi!

Valaki tudja hogy mikor folytattják a Lost-ot TV-n?? (nem akarom letölteni, csak TV-n nézném)
/Jó sz@r vége vót a 3.évadnak/

(#3590) 1010 válasza Blood Mage (#3589) üzenetére


1010
őstag

soha

(#3591) Blood Mage válasza 1010 (#3590) üzenetére


Blood Mage
senior tag

?!?!?! soha... az sz@@@r... :(

(#3592) t1 válasza Blood Mage (#3591) üzenetére


t1
addikt

leszeded torrentben és kész, nem tudom miért jó TV-ben nézni, szinkron elég gyér illetve többa reklám mint maga a rész

(#3593) Armahun válasza Blood Mage (#3589) üzenetére


Armahun
addikt

AXN-en nemsokára kezdik a 4. évadot.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#3594) 1010 válasza Armahun (#3593) üzenetére


1010
őstag

heti 1 rész

hányadék szinkron

[ Szerkesztve ]

(#3595) Jégkokó válasza 1010 (#3594) üzenetére


Jégkokó
veterán

Inkább az vele a probléma, hogy 10 percenkét beraknak egy csomó reklámot. Emlékszem az első évadnál még reklám se volt közbe, ezzel szembe most :W

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#3596) Armahun


Armahun
addikt

Neten is csak heti 1 rész van, ill most pont szünet.
Látom a szinkronnal senki sincs kibékülve, belenéztem rtl-en hát egyenesen idegesített.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#3597) Jégkokó válasza Armahun (#3596) üzenetére


Jégkokó
veterán

Szerintem semi baj nincs a szinkronnal, jól eltalálták a hangokat. Nem minden filmnél van ez igy sajnos.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#3598) Lortech


Lortech
addikt

Szerintem csak annak van baja a szinkronnal, aki nem látta eredetiben. Én az első két részt tv-n néztem és teljesen jó volt. Ma persze már nem vmi kellemes élmény. Csináltam olyat, hogy mikor a tv-n ment a rész, azt lenémítottam és bekapcsoltam hozzá az eredeti részt a gépen, és aztán elkezdtett csúszni a hang, egyik lassabb volt... :Y Talán a tv-s változat, de már nem emlékszem pontosan.

hoppá, bocs, Dylen voltam

Némánoda, itt szóltam hozzá! - Lortech :D

[ Szerkesztve ]

Thank you to god for making me an atheist

(#3599) Dylen


Dylen
aktív tag

:B

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#3600) Pompi válasza Lortech (#3598) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"Szerintem csak annak van baja a szinkronnal, aki nem látta eredetiben."

Szerintem pedig pont annak nincs baja a szinkronnal aki nem látta eredetiben. Az első jópár részt szinkronosan láttam nem volt vele bajom, aztán áttértem az eredetire és azóta már nem is bírom szinkronnal nézni annyira rossz az eredeti hangok után.

Feel Good Inc.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.