Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3351) 1010


1010
őstag

ez megint egy gyenge rész volt
des szerencsétlenkedett
ennyi volt és nem több

(#3352) Dylen válasza Woodslave (#3348) üzenetére


Dylen
aktív tag

Szerintem az csak egy sima flashback volt.

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#3353) bagyulajuve válasza 1010 (#3351) üzenetére


bagyulajuve
addikt

nekem tetszett, szerintem izgalamas volt

Resistencia eterna

(#3354) @lbert válasza Woodslave (#3350) üzenetére


@lbert
tag

Csak tudod néma gyereknek... :U
De nem enjünk ebbe bele, mem civakodni jöttem ebbe a topicba. ;)
Csk nem tudtam hova tenni az említett epizódokat. De most már értem.

(#3355) Woodslave válasza @lbert (#3354) üzenetére


Woodslave
nagyúr

oké. De nem is újonc vagy. itt a Lost topic, max 3-4 oldalt kellene visszaolvasni, hogy kiderüljön már 5 hete megy a sorozat, erre te meg benyögöd hogy kár hogy nem folytatják :DD :DD Na jó hagyjuk

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3356) @lbert válasza Woodslave (#3355) üzenetére


@lbert
tag

Most némileg vissza olvasgattam, nem teljes oldalakat, csak bele olvasgatam többe.
Nézegettem a linkeket, de egyenlőre nem látom még át a dolgot. Egyenlőre úgy tűnik, hogy láttam már a tárgyalt sorozetot, de az is lehet hogy mégsem, mert helyenként elég zavaros nekem. De azrt háromezer akárhányszáz hsz-t idő átolvasni. De az tény, hogy buta lépés volt amivel beléptem a topikba.
Koromat illetően, volt három év pause...

(#3357) @lbert válasza Woodslave (#3355) üzenetére


@lbert
tag

"oké. De nem is újonc vagy. itt a Lost topic, max 3-4 oldalt kellene visszaolvasni, hogy kiderüljön már 5 hete megy a sorozat, erre te meg benyögöd hogy kár hogy nem folytatják"
Bármennyire is sért a dolog, nem bánnám ha normálisabb hangvételt használnál, mert azt hiszem Én nem ilyen hangnemet hazsnáltam! De ne ragozzuk!

(#3358) Adrián29 válasza Woodslave (#3342) üzenetére


Adrián29
aktív tag

"állandója" ez az :R

(#3359) Adrián29 válasza 1010 (#3351) üzenetére


Adrián29
aktív tag

szerintem teljesen ember függő.

(#3360) Adrián29 válasza Woodslave (#3346) üzenetére


Adrián29
aktív tag

Hát az tuti,hogy ritka az olyan nő mint Desmond barátnője.
Évekig kitartóan vár a pasira,főleg,hogy a pasi szakitott vele :)

(#3361) Woodslave válasza Adrián29 (#3360) üzenetére


Woodslave
nagyúr

az a telefonbeszélgetés nagyon ott van :R

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3362) Adrián29 válasza Woodslave (#3361) üzenetére


Adrián29
aktív tag

SP

Hát nekem a telefonbeszélgetés volt a csúcs.
Már vártam,hogy a telcsibe az aksi mikor merűl le,de hála kibirták mondani egymásnak,hogy szeretlek :K

Plussz a csaj még évekig meg sem változtatta a telefonszámát. :)
Tényleg tud valamit a forgatókönyviró.
Most már azért szeretném,hogy a szigetre visszatérne a következő rész,kiváncsi leszek a japánnal mi történt,azért Lock brutális volt a kézigránáttal,ahogy a szájába nyomta ;]

(#3363) 1010 válasza Adrián29 (#3362) üzenetére


1010
őstag

nekem 6éve ugyanaz a számom :U

(#3364) RexpecT


RexpecT
addikt

Áhh nagyon nagy volt ez a rész :Y .

(#3365) Adrián29


Adrián29
aktív tag

hát az tuti,hogy én mégjobban várom a következő részt :R

(#3366) Hujikolp válasza Adrián29 (#3362) üzenetére


Hujikolp
őstag

Szerintem nem volt már éles az a kézigránát. Csak jól rá akart ilyeszteni ;]

(#3367) Adrián29 válasza Hujikolp (#3366) üzenetére


Adrián29
aktív tag

Hát ahogy elnéztem sikerült neki! :)

(#3368) Pompi válasza Woodslave (#3343) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"bár azt nem értem, miért pont Desmond."

Miért miért pont Desmod mi? Ha arra gondolsz, hogy miért pont Desmondnál lett mellékhatás, arra a bunker felrobbanásakor kapott sugárzás a válasz (ugyebár azóta van a kvázi jövőbelátó képessége is).

Feel Good Inc.

(#3369) 1010 válasza Pompi (#3368) üzenetére


1010
őstag

jaj ezt már el is felejtettem
remélem használja még

(#3370) lesaux


lesaux
veterán

Nagy-nagy spoiler: link.
Ez azt jelenti, hogy Des azért látott a jövőbe, azért tudta, hogy mi fog vele történni, mert mindezt már átélte? Mint ahogy a patkány is tudta az útvonalat, amit a tudós fazon csak később mutatott meg neki.

(#3371) lesaux válasza Adrián29 (#3362) üzenetére


lesaux
veterán

Ha belegondolok, nekem is nyolc éve ugyanaz a számom. Bár engem inkább Kate hívjon fel, mint Desmond. ;]

(#3372) Woodslave válasza Pompi (#3368) üzenetére


Woodslave
nagyúr

miért pont Des-t választja állandójának.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3373) Pompi válasza Woodslave (#3372) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Mert akkor 96-ban ő tünt olyannak akivel a jelek szerint a "múltban" és a "jövőben" is találkozik. Mondjuk, hogy mi van akkor ha nem 96-ba, hanem előbbre viszi a "mellékhatás" azt nem tudni ;)

Feel Good Inc.

(#3374) Adrián29 válasza lesaux (#3371) üzenetére


Adrián29
aktív tag

Hát nekem meg max 1 évig volt majd minden számom. :P
Tényleg nagyon mély benyomást tett rám az előző rész,mivel Lost elvonási tüneteim vannak :)

(#3375) Adrián29 válasza Pompi (#3373) üzenetére


Adrián29
aktív tag

Nekem az első pillanattól fogva kicsit mellékhatásosnak tünik Desmond :)
Más kérdés,hogy nagyon csipem a karakterét.

(#3376) 1010 válasza Adrián29 (#3375) üzenetére


1010
őstag

hát ja des ez egy ien érzelmes karakter
a szerlemes történetek mindig vele esnek meg

(#3377) Adrián29


Adrián29
aktív tag

Na már nem kell várni sokat az új részre :)
Kivácsi leszek,hogy megint igazából össz 1 karakterre fog-e épülni megint a következő rész...

(#3378) athomi


athomi
veterán

Utoljára szerdán hányad részt adta a TV és hanyadik éveadból?

(#3379) Dylen válasza athomi (#3378) üzenetére


Dylen
aktív tag

Szerintem 3x20.

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#3380) Ősember


Ősember
őstag

volt szerencsém most megnézni a lost-ot és rájöttem, hogy miért nem szeretem az ilyen müsorokat. az utolso jelenet is pl abszolut életszerütlen. egyik fél sem kérdez egy egyszerü miért?-et sem csak ez az állando "higyjen nekem" szöveg megy. a film fele érzelmi csapongásokkal van tele, csupa olyan esemény, aminek semmi értelme, senki nem magyaráz meg semmit, csak ugy történnek dolgok és egész egyszerüen az teszi nézhetövé a dolgot, hogy nem tudod mi történhet, mert az egész kiszámithatatlan, de nem azért, mert olyan nagyon jo lenne a forgatokönyv, hanem azért, mert semmi logika nincs az egészben.
a következö részben ajánlaom, hogy jöjjön a katonaság és amikor mindneki fegyvert fog a másikra essen le egy hütöszekrény az égböl és pattanjon ki belöle a kinder pinguis majom és osszon csokit. :U

mod: remélem negativ kritikát is fogadtok a topikban és nem csak fanatikusok járnak ide :DD

[ Szerkesztve ]

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#3381) LOTR válasza Ősember (#3380) üzenetére


LOTR
addikt

kötél ;]

mod:
még 2 és 2/3-ad évad visszavan, állítólag mindenre lesz válasz, kíváncsian várjuk

[ Szerkesztve ]

One Ring to rule them all

(#3382) gaben válasza Ősember (#3380) üzenetére


gaben
aktív tag

Igen én is így látom a dolgokat....
Most is a befejezés elég furcsa lett...ott vanank a szigeten,telefonálnak,és egyszercsak a jövőben vannak..
egy csomó részt ki is hagytam,mert már nem győzöm kivárni az eseményeket...

(#3383) Ősember válasza LOTR (#3381) üzenetére


Ősember
őstag

te sem érted, mit vigyorogsz? :P

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#3384) Dylen


Dylen
aktív tag

Szerintem ezt a sorozatot nem érteni kell (jó persze azt is, de nem úgy, mint más sorozatoknál), hanem átélni és átérezni. Logika pedig van benne, de ehhez meg szükség van arra, hogy kicsit el tudjunk rugaszkodni a valóságtól és ne legyünk túl földhözragadtak.

Tele van érzelmi csapongásokkal tényleg, erre azt tudnám mondani, hogy ez benne az akció:) Pusztán attól, amit a szereplők mondanak és ahogyan mondják teljesen ki tudok készülni, persze jó értelemben:) (A legutóbbi részben a Des és Penny közötti telefonbeszélgetéstől például teljesen kész voltam. Itt kell megjegyezni azt is, hogy ezekből a dolgokból szinkronon keresztül jóformán semmi nem jön át :( )

Aztán lehet rajta agyalni is, gondolkozni, amíg meg nem érkezik a következő rész. Sokszor nem érteni, hogy mi miért van, aztán jön a csattanó, ami vagy mindent megmagyaráz, vagy akkora kérdőjelet hagy maga után, hogy egész héten lehet rajta agyalni :D Szerintem akik nem tudják az érzelmi oldaláról megközelíteni a sztorit, azok itt mondják azt, hogy ez milyen ésszerűtlen, érthetetlen és esetleg unalmas is:)

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#3385) Ősember válasza Dylen (#3384) üzenetére


Ősember
őstag

hogy tudsz valamit átélni, amiröl azt sem tudod mi az? ezt hivják ugy, hogy fanatizmus ;) ha elrogaszkodsz a valoságtol, akkor abban már nem lehet logika, mert azt mesének hivják. :D
azt viszont megint nem érte, hogyha ez egy érzelmi csöppenés, akkor a bemutatokban miért akciofilmsorozatnak van beállitva? :))

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#3386) 1010


1010
őstag

valóban teljesen bambán néz mindeki mikör történik valmi és tátja a szájat
és mindig az a vége aki nekünk nem teccik az megverjük és megöljük
de nem kérdezzük meg miért van az hogy?

(#3387) legiaap


legiaap
nagyúr

Jók voltak ezek az ucssó részek. Amúgy hány évad van összesen?
És lehet tudni mikor vetítik a tv-ben a 4. évadot?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3388) Pompi válasza legiaap (#3387) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

A sorozatot 6 évadosra tervezik. A 4. évadtól rövidített, 16 részes évadok lesznek. Január óta megy kint a 4. évad, jelenleg 5 rész ment le belőle.

Feel Good Inc.

(#3389) attisx válasza legiaap (#3387) üzenetére


attisx
addikt

A "Retekklub" valószínűleg majd csak szept./okt. környékén fogja adni. Az első három évadot én is náluk néztem, viszont a negyedik évadot nem várom meg. A(z) S04.E01. már csordogál lefelé... ;)

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#3390) legiaap válasza attisx (#3389) üzenetére


legiaap
nagyúr

Szinte sejtettem, hogy csak szeptemberben fogják adni a TV-ben... :W

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3391) Dylen válasza Ősember (#3385) üzenetére


Dylen
aktív tag

És a nem valóságos sztorikban nincs logika? :D Minden értelmetlenül és logikátlanul történik? Nem.
A sci-fi filmek is távol vannak a valóságtól, lényegében mesék, mégis fel vannak építve, ki vannak találva.
Miről nem tudod, hogy mi az? pl a füstről? hát én sem tudom. Lehet, hogy egy nagy baromság lesz a megoldása (bár remélem nem), mégis rohadtul lehet élvezni, mikor előle szaladgálnak. Így tudom átélni a dolgot:)
Azt, hogy az rtl mért állítja be akciósorozatnak, nemtudom, mert nem az:)

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#3392) Adrián29 válasza Ősember (#3380) üzenetére


Adrián29
aktív tag

Te itt?:)
Nekem meg pont egyrészt azért tetszik,mert nem lehet kiszámolni mindent,igaz kicsit véletlenszerüek a részek,de szerintem elmondanak sok dolgot,amit eddig ne mtudtunk.Nekem privát véleményem az,hogy eszméletlen a forgatókönyv ;]

(#3393) Gyuri27 válasza attisx (#3389) üzenetére


Gyuri27
félisten

Viszont addig lesz ismétlés szvsz.

Amd - Radeon - Ryzen

(#3394) Ősember válasza Dylen (#3391) üzenetére


Ősember
őstag

ne forgassuk ki a másik szavait :D nem azt mondom, hogy egy kitalácioban sincsen logika. lásd ott van a jurassic park. összehántottak annak is egy kerettörténetet, legalább is a film alapjához, aztán az összes többi rész nézhetetlen lett :P köszönhetöen annak, hogy abbol állt a téma, hogy odamentek-megették öket-visszajöttek és ezt háromszor ha jol tudom :DDD
nem azt vitatom, hogy a lost-nak nincs története, mert van. csupán az olyan eszementségeket nem értem, hogy amikor a kopasz gyerköc az orvos gyerköcre éles löszerrel töltött fegyverrel mutogat akkor miért nem merül fel egyikükben sem az, hogy tisztázzák a helyzetet? :Y egyik megmondaná miért kell telefonálnia, másik megmondaná miért nem kellene, kiegyeznének, esetleg közben leesik a már emlitett hütöszekrény az égböl, hogy azért a film drámaiságához hüek maradjunk és máris sokkal több észt vittünk volna a dologba :K
nem is az a legnagyobb baj, hogy nem mindent tud meg a nézö elsöre, ez lényegében egy alap filmes trükk. a fürészben is volt ilyen, na de az aztán az egyszerüség minden határán tulment :D tehát a problémát én abban látom, hogy vannak durván gondolkodtatonak beállitott jelenetek, amik tul vannak füszerezve. visszakanyarodván az elözö példához (nem a hütö) simán meg lehetett volna oldani a konfliktust egy tea mellet, de inkább mindenki hallgatott és keménykedett. ezt ugy hivják életszerütlen. olyan mint a barátok közt, micimacko, hirado vagy az esti mese és még a türkmenisztán helyszinelök, ahol az égö izzora tapadt ujjlenyomatot is a zseblámpájukkal vizsgálnak meg ;)

Adrián29: különbözünk :D szerintem a kiszámithatatlanságnak is van egy határa. ebben a sorozatban már tulzásba viszik. amikor a zsirgéb beszállt a hippifurgonba és a semmiböl a gangxsterek közé hajtott... volt egyáltalán jogsija? miért volt golyoállo a személygépjármü? :F szoval érted mire akarok kilyukadni :))

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#3395) Dylen válasza Ősember (#3394) üzenetére


Dylen
aktív tag

de inkább mindenki hallgatott és keménykedett. ezt ugy hivják életszerütlen.

Nem. Ezt úgy hívják, hogy Lost:D
Ez már csak ilyen. Valóban tele van ilyenekkel. Tipikus benne az, hogy senki nem mond el a másiknak semmit. Szerintem ez a karakterek jellemzőiből fakad, a Jack - John párbeszédekben tipikusan. Mióta felmerült a hazajutás reális esélye, pokolba kívánják egymást. Ezek után az lett volna totál életszerűtlen, ha "leülnek teázni" :D De megértem, hogy annak, aki nem fanatikus, ez idegesítő. Én bírom :B

[ Szerkesztve ]

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#3396) Ősember válasza Dylen (#3395) üzenetére


Ősember
őstag

én az ilyenbe sosem tudtam beleélni magam :B a mértéktelen cigánykodás nem tesz jot a látiszervemnek. :D
valoszinü csak azért nem érzem ezt az áthato story-t, mert nem nézem rendszeresen a sorozatot :D lehet tul elhamarkodottan vontam le egy következtetést, de amit láttam az nem tetszett. nekem ez tul 'merican. eleve rühellem, ha lelkiznek, nem még akkor, ha azt a tv-ben teszik, ahol nem tudok elkussoltatni senkit sem :DDD

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#3397) Adrián29 válasza Ősember (#3396) üzenetére


Adrián29
aktív tag

:D

(#3398) Ati007 válasza Ősember (#3394) üzenetére


Ati007
őstag

Szerintem meg arról van szó hogy egy sorozat 3. évadjának utolsó részét láttad és ha nem láttad az egész sorozatot akkor persze hogy nem értesz dolgokat de attól az nem szar és nem logikátlan........ :W

(#3399) MaciG válasza Ősember (#3394) üzenetére


MaciG
addikt

Persze, hogy nem érterd a lényegét, ha nem nézed :P

Mikor "megérkeztek" akkor volt aki zárkozott volt ,de volt aki segítőkész,stb (tipikus emberi tulajdonságok). Aztán egy kicsit késöbb egy kicsit megnyíltaka emberek egymásnak,dumcsiztak,stb :D (ez is emberi), aztán mikor már egy jóideje be vannak zárva egy szigetre és szinte 0 esélyt látnak a hazajutásra és még fura dolgok is történnek a szigeten, persze ,hogy van aki megbolondul és az is természetese ,hogy nem bízik meg az ember abban akit szinte nem is ismer...

BANZAII

(#3400) lesaux válasza Ősember (#3380) üzenetére


lesaux
veterán

egyik fél sem kérdez egy egyszerü miért?-et sem

Na, ebben mondjuk van igazság. Ha én lennék Sayid vagy Locke, akkor Bent kikötözném egy székhez, és kezdhet szépen mesélni a szigetről, a füstről, a large boxról, Jacobról, de MINDENT ám, és folyamatosan, mert ha azt látjuk, hogy egy picit is elgondolkodik vagy megakad, egyesével elkezdjük levágni és besózni az ujjait.
Az is érdekes, hogy Juliet ott élt köztük, most meg jóban van Jackkel. Miért nem mesél semmit?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.