Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Logitech MX1100 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#401) Fix


Fix
tag

Logitech-ről csak annyit, hogy a mostani MX1000-rem nekem az etalon 3-4éve (de inkább 4) meg van és én ezt az időt végig neteztem végig játszottam (pl.:MOH,COD ,offen.,2 (ezt orr vérzésig),4,és most a 4/2-őt tolom multiban, és emellett egyéb kaland játékok) és az alatt azóta csak annyi, hogy a vulkanizált gumiréteg hát fogalmazzunk úgy helyenként hiányos lett az aksija nem bír játék mellett 2napot de ekkor én is át álltam arra, hogy ha le van merülve ha nincs akkor is megy dokkolójába alukálni és így észre sem veszem a kimerültséget rajta. A burkolata helyenként mattból átment kipolírozottba, a tappancsokon lassan már nem inkább a burkolaton fog csúszni az egér, és mostanában csinál olyat mint az elődje , hogy duplán kattint (de ez utóbbi még nagyon ritka) és mostanra lejött a seggéről az oda ragasztott embléma. :P

Nem, nem vagyok Logitech-es marketinges emberke csak egy elégedett vásárló és a fentebb leírtakat csak azért írtam le, hogy legyen pozitív kép is a mai lehúzlak cég politikák mellett. :R
Bocs a kis OFF ért

Aki utoljára hagyja el az országot, az kapcsolja le a villanyt. A tudás bűn, de nyugodj meg te ártatlan vagy. Egyszer azt hittem, hogy tévedtem, de tévedtem.

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Logitech MX1100 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.