Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Logitech MX1100 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#401) Fix


Fix
tag

Logitech-ről csak annyit, hogy a mostani MX1000-rem nekem az etalon 3-4éve (de inkább 4) meg van és én ezt az időt végig neteztem végig játszottam (pl.:MOH,COD ,offen.,2 (ezt orr vérzésig),4,és most a 4/2-őt tolom multiban, és emellett egyéb kaland játékok) és az alatt azóta csak annyi, hogy a vulkanizált gumiréteg hát fogalmazzunk úgy helyenként hiányos lett az aksija nem bír játék mellett 2napot de ekkor én is át álltam arra, hogy ha le van merülve ha nincs akkor is megy dokkolójába alukálni és így észre sem veszem a kimerültséget rajta. A burkolata helyenként mattból átment kipolírozottba, a tappancsokon lassan már nem inkább a burkolaton fog csúszni az egér, és mostanában csinál olyat mint az elődje , hogy duplán kattint (de ez utóbbi még nagyon ritka) és mostanra lejött a seggéről az oda ragasztott embléma. :P

Nem, nem vagyok Logitech-es marketinges emberke csak egy elégedett vásárló és a fentebb leírtakat csak azért írtam le, hogy legyen pozitív kép is a mai lehúzlak cég politikák mellett. :R
Bocs a kis OFF ért

Aki utoljára hagyja el az országot, az kapcsolja le a villanyt. A tudás bűn, de nyugodj meg te ártatlan vagy. Egyszer azt hittem, hogy tévedtem, de tévedtem.

(#402) Fix válasza Fix (#401) üzenetére


Fix
tag

Valaki aki napi szinten használja és játszik is (kb.:2 órát) legyen szíves nyilatkozzon meddig bírja a rágcsáló szusszal. :F
A válaszokat előre is köszi. :R

Aki utoljára hagyja el az országot, az kapcsolja le a villanyt. A tudás bűn, de nyugodj meg te ártatlan vagy. Egyszer azt hittem, hogy tévedtem, de tévedtem.

(#403) Sasal1ty válasza Fix (#402) üzenetére


Sasal1ty
tag

Szia!
Nekem akksis verzió van napi 12 órában használom néha 8óra wow de mióta feltöltöttem lassan 3 hete maxon van az akksi viszont nekem vannak vételi problémáim nemtudom miért (lehet bezavar a nem logiteches rádiós bill)
Üdv.

GTA V : Pacikuki007

(#404) Fix válasza Sasal1ty (#403) üzenetére


Fix
tag

Köszi. :R
Még valaki esetleg? :C

Aki utoljára hagyja el az országot, az kapcsolja le a villanyt. A tudás bűn, de nyugodj meg te ártatlan vagy. Egyszer azt hittem, hogy tévedtem, de tévedtem.

(#405) troland26 válasza Fix (#404) üzenetére


troland26
őstag

én is vettem
és kb 3 napja nyúzom és még mindíg fullon van a battery :D gihihi

(#406) dolezsal válasza Fix (#404) üzenetére


dolezsal
tag

Szerintem, ha Te játékpárti vagy, nem ez az egér való Neked... Ezt az egeret inkább netezésre és egyéb irodai célokra készítették. Akkor ott van a Microsoft Sidewinder! :D
Nekem elemes van és már csak azért is ezt választottam, mert az aksis egy elemmel, max másfél-két honapig birja, addig ez (játék nélkül) akár fél évig is. Én meg vagyok vele elégedve, bár a fogását jó sokáig szoknom kellett(nagy kezem van és a gyűrűs meg a kisujjal bajaim voltak - értsd nem találták a helyüket a rágcsáló jobb oldalán), míg ráállt a kezem. Most már jó. De szerintem ezért az árért sokkal jobban megéri mint a Revo vagy a Perfo... Sztem... Azok nem tudnak sokkal többet. Max az aksi, oldalgörgő,jobb lézertechnológia...

(#407) Fix válasza dolezsal (#406) üzenetére


Fix
tag

Köszönöm
Nézd még vacilálok de ha belegondolok akkor az MX1000-es sem játékos egerek sorát erősíti. Bár abban aksi van meg dokkolós is.
Ennek ellenére kezdek egyre jobban hajlani arra, hogy megtartom. (pláne ha ilyen sokáig bírja)

Aki utoljára hagyja el az országot, az kapcsolja le a villanyt. A tudás bűn, de nyugodj meg te ártatlan vagy. Egyszer azt hittem, hogy tévedtem, de tévedtem.

(#408) dolezsal válasza Fix (#407) üzenetére


dolezsal
tag

Szerintem ha nem vagy hardcore gamer tartsd meg, mert nemhiába van a népszerűségi listák élén és viszik mint a cukrot. Én Dead space-el játszottam eddig vele, ott maradéktalanul megállta a helyét. Az egy gondom, hogy nem tudom miként lehetne beállitani a rejtett gombra az újratöltést a fegyverben. Nah az nagy flash lenne...:D

(#409) Tom19


Tom19
tag

Sziasztok!

Nekem ugyan nem ilyen egerem van, hanem MX5000 szettem, de talán tudtok segíteni.

Az a gondom hogyha fut a segédprogramja a tálcán, akkor egyfolytában frissítget bárhol vagyok.
Ez böngészésnél, és amikor írni akarok akkor a legrosszabb. 2-3másodpercenként csinálja. Villog a fejléce is az ablakoknak, de az asztalon is csinálja. Ha kilépek a programjából akkor ok minden. De akkor meg nincsenek meg a billentyűzet extrái.

A másik az egérrel van magával, van hogy nagyon belassul, késik. ez mitől van? És akkor egyszercsak megjavul. MX1000-es az egér.

Köszönöm a segítséget!

(#410) Fix


Fix
tag

Sziasztok
Használatba vettem az egeret mert rájöttem nem találok ezen az áron jobbat.
Viszont úgy néz ki az elemekbe vissza termelem az energiát nem fogyasztom. :N :D
Nekem 279napról indult két nap használat mellett 282napra emelkedett. :DDD
Ha ez így folytatódik akkor felhívom Paksot nem kell-e nekik egy kis plusz kraft. :DD
A fa...zomat, hogy ipari szinten rángassam az egeret. :))

Aki utoljára hagyja el az országot, az kapcsolja le a villanyt. A tudás bűn, de nyugodj meg te ártatlan vagy. Egyszer azt hittem, hogy tévedtem, de tévedtem.

(#411) TeeJay


TeeJay
félisten

sziasztok

van egy ezer éves A4tech egerem, ideje lenne már lecserélni mert akkor is mozgatja a kurzort mikor simán csak áll az egérpadon, aztán nézegettem a Logitech egereket
és megtetszett ez az MX1100 laser egér, a vezeték nélküli vevőjével meg úgy mindenhogy.
látom sokan írják hogy hónapokig bírja AA akkuról is, tartós elemről meg 6-8hónapot is elmegy. kicsit sajnálom hogy nem a pici USB vevőt adják hozzá hanem egy nagyobbat de végül is azért vennék ilyen egeret hogy bármelyik gépre amit használok rádugom és tudjam használni. engem nem izgat hogy tölthető vagy sima verzió mert van IPC-1L akkutöltőm, és két darab alacsony önkisülésű akkuval meg gondolom elmegy szintén hónapokat.

aki tud valami jó pesti boltot ahol olcsón be lehet szerezni, lehetőleg 10pénz alatt az nyugodtan adjon tippet mert én is szeretnék egy ilyet venni. :R

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#412) canniball válasza TeeJay (#411) üzenetére


canniball
nagyúr

Úgy látom felfelé megy az ára, talán mert kifutó modell...

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#413) TeeJay válasza canniball (#412) üzenetére


TeeJay
félisten

akkor érdemes várni valami utód félére?
7ezerért láttam egyik kiskerben, azt írták nekem hogy rendelés esetén 2nap alatt be tudják szerezni az OEM verziós cuccot. tetszik az egér kinézetre, meg jó hogy lézeres és vezetéknélkül, bár szívesebben látnám ha a kis vevőt mellékelnék hozzá, de a nagy kezemhez jól állna és megérné megvenni.
ezer éves A4tech egeremet meg már ki kellene kukázni végre :B

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#414) Thrawn válasza TeeJay (#413) üzenetére


Thrawn
félisten

Annál nemigen fog lejjebb menni az ára, a tavaly év végi 'akció' is elég meglepő volt, nem is hagytam ki. A nagy kezedhez passzolni fog, nekem bevált, gyorsan megszoktam :K
Az utód már itt van, de ha gyenge a szíved ne nézd meg az árát.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#415) TeeJay válasza Thrawn (#414) üzenetére


TeeJay
félisten

ja hogy ez az utód :D
láttam a tesztet és 10ezertől többet sosem adnék egérre, úgyhogy a performanceMX felejtős.
régi egerem valami 3ezer volt (A4tech WOP-35) és már megy vagy 8éve, de ideje lecserélni viszont elvárom hogy egy ilyen Logitech egér is bírja legalább 5-6évig
no megyek is megnézem azt az üzletet mert 7ezret megér az OEM verzió az MX1100-ból :R

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#416) ImI87


ImI87
őstag

Ma kicsit megtuningoltam az egeret eredeti QPAD GLIDZ teflon tappancsokkal, és nagyon király lett. :C Sokkal jobb, mint a gyári talp, úgy siklik mint állat. Ajánlom másoknak is! :K

(#417) dolezsal válasza ImI87 (#416) üzenetére


dolezsal
tag

honnan szerezted be és mennyiért?

(#418) sz.9


sz.9
tag

Sziasztok!

Ilyen egeret használok már egy éve, még anno 12 rugó körül vettem. Az egér nagyon jó, bátran ajánlom mindenkinek! Minőségi anyagok szuper gumírozott részekkel!
Eleinte nekem is voltak akadási gondjaim, de aztán rájöttem, hogy az asztalom faerezete tréfálkozik néha, azóta egy papírlapon használom és soha egy akadás. A vevő sem épp a legközelebb van a gépemhez, de stabilan működik.
Napi 3-4 órás használatnál nálam 3/4 évig húzta, de akkor sem merült le teljesen csak észrevettem, h a hatótáv már a "hatéresetre" csökkent. (mint mondtam nem túl közel van a vevője) Egyszóval: nem egy energiazabáló jószág, nem fogja senki megbánni!

Az a baaaj...

(#419) 8nemesis8 válasza sz.9 (#418) üzenetére


8nemesis8
veterán

Igen én is jó ideje használom már. Szintúgy meg vagyok elégedve vele, mint te.
Habár néha nekem nem reagál olyan félmásodpercig, megakad asztali gépnél, ha a hátuljába dugom. Notebookkal használva nem fordul elő.

Tényleg eléggé gazdaságos.

(#420) kranyi


kranyi
csendes tag

Hali,Pár hónapja vettem egy Logi MX1100-at minden jó de felraktam a programot amit kaptam a CD-n (hiba volt) azota játék közbe (cod2) néha megakad az egér (mindig akkor amikor az elefél jön -.-) Azota már letöröltem a programot de a hiba nem tünt el :/ Talán a drivert is kicserélte? Mit csináljak hogy eltünjön az akadás. A vevő 1 méteren belül van és 1 síkba van vele.

(#421) canniball válasza 8nemesis8 (#419) üzenetére


canniball
nagyúr

"Habár néha nekem nem reagál olyan félmásodpercig, megakad asztali gépnél..."
Egyik szemem sír (ezek szerint széria hiba) a másik nevet (ezek szerint nem csak az enyém ilyen).

kranyi!
Próbáld meg a honlapról letölthető (gondolom) újabb SetPointtal, hátha...

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#422) 8nemesis8 válasza canniball (#421) üzenetére


8nemesis8
veterán

Viszont új korában nem csinált ilyet. Nem is értem. Laptopnál fél méteren belül van vagy 30cmre és soha nem akad. Asztali génél kb 1méter. Igaz ott a gépház árnyékolhat valamennyit.

(#423) canniball válasza 8nemesis8 (#422) üzenetére


canniball
nagyúr

"Viszont új korában nem csinált ilyet."
Nekem már újonnan is ilyen volt, és emlékszem hogy azt mondtad nálad rendben működik...lehet csak nem használtad annyit PC-vel így nem tűnt fel...?

"Igaz ott a gépház árnyékolhat valamennyit."
Na az lenne aztán a gigalol ha a gépház gondot okozna... :N

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#424) 8nemesis8 válasza canniball (#423) üzenetére


8nemesis8
veterán

Igen emlékszem én is. De sokat használtam vagyis ugyanennyit, mint most. Talán a merülő elem miatt. Mostanság mindig csak félig vagy addig sem töltöttem az akkukat, amik benne vannak.

Hát tudom, hogy nem szabadna leárnyékolni, meg eleve nem egy túl vastag fémház.
Viszont nagyon másra nem tudok gondolni, lehet a táptól kellene messzebb vinnem ,majd ezt még kipróbálom.

(#425) Tin válasza 8nemesis8 (#424) üzenetére


Tin
veterán

nekem is akadozott, én azt vettem észre, hogy amikor kezdett merülni, akkor jobban akadozott. aztán mivel zavart, fogtam egy kis usb hosszabbítót, és felraktam a vevőjét az asztal szélére (a gép az asztal mellett van a földön). így most a vevő kb fél méterre van, azóta egyszer sem akadt, remekül megy. mivel a wifi router sincs messze, lehet hogy az zavart be, vagy akár lehet a táp is. de azóta nincs vele probléma.

(#426) 8nemesis8 válasza Tin (#425) üzenetére


8nemesis8
veterán

Igen nekem is hasonló notebooknál amikor kb 30cm a távolság semmi gond sincs. Asztalinál meg akkor hazamegyek és akkor tesztelgetem mi a jó neki.

Amikor megvettem pedig kipróbáltam, hogy 2szobával arrébb is vitte.Sőt 3téglafalat vitt át. :Y

(#427) canniball válasza 8nemesis8 (#426) üzenetére


canniball
nagyúr

Sikerült kipróbálni? Ha nálad is bejön én is alkalmaznám Tin kolléga hosszabbítós megoldását, de feleslegesen nem rohangálnék a kanóc után.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#428) 8nemesis8 válasza canniball (#427) üzenetére


8nemesis8
veterán

Sajnos elfelejtettem. Majd megnézem amikor hazaérek péntek felé, hogyha a gép elejére dugom az USBre, akkor mit művel, bár nem szeretném ha véletlen is letörne.

(#429) Erdei88


Erdei88
veterán

3 hónap használt után elhalálozott az egerem. Okát nem tudom, az érzékelőjét átdugtam egy másik usb portba, és ezek után nem ismert fel a gép. Szakembernek sem sikerült életre keltenie.
Én személy szerint nagyon meg vagyok vele elégedve. Rendkívül kényelmes, szuper egér.

(#430) Fix


Fix
tag

Négy és fél hónap tapasztalata az MX 1100-ról.
Először is nekem nem jobb mint az elődje az MX1000.
Mert:
-jó dolog ez az új görgő dolog de ez azt is jelenti , hogy lötyög (bár ez használat közben nem sűrűn jelentkezik)
-(jobb kezeseknél) a kisujj felőli részen tappancs hiánya miatt billeghet
-a rejtett gombot néha akkor sikerül megnyomni amikor nem kéne és néha ez dühítő is lehet
-bár mostanában már ritkábban tapasztalom de az elején kifejezetten idegesítő volt a mutató nyíl meg akadása (ez azért érdekes mert nem tettem fel az új szoftvert)

Most négy és fél hónap után a szoftver szerint 0.7 napom van de az egéren lévő led-ek mindegyike világít. :(((
A pozitívum, hogy tényleg sokáig bírja. Pedig én tényleg nyúztam. :K

Aki utoljára hagyja el az országot, az kapcsolja le a villanyt. A tudás bűn, de nyugodj meg te ártatlan vagy. Egyszer azt hittem, hogy tévedtem, de tévedtem.

(#431) darky4e


darky4e
tag

Én karácsony elött vettem az egeret még igen jó áron!
Tapasztalatok:

-Ha rég nem töltöttem időnként megakad picit! Ilyenkor feltöltöm és megint jó! Ez ubuntu és win7/xp alatt szintén! Nem tudom töltés után mennyivel teszi ezt, talán 4-5 hét! De ez még bőőőven belefér.
-Ténleg sokat bír!
-A rejtett gombot én is megnyomom néha véletlen,de ritka. Meg lehet szokni!
-A görgő nagyon hasznos, főleg ilyen hosszúúú fórumokon mint ez :D
-Érzékenysége megfelelő bár valahogy nekem egy mx1000es jobban tetszett játékra havernál
-hordozhatóság!!! nem szeretek egereket váltogatni és van egy laptopom és otthon 2 gép, hasznos ha gyorsan tudom átvinni
-nekem vmiért 2 hónap után a középső gomb csak néha működött,de helyrejött már :D nem tudom mi volt a gond,de nem is érdekel
-Amúgy szeretem :D

Live long and prosper

(#432) canniball válasza Fix (#430) üzenetére


canniball
nagyúr

"-(jobb kezeseknél) a kisujj felőli részen tappancs hiánya miatt billeghet"
Én ilyet nem tapasztaltam.

"-a rejtett gombot néha akkor sikerül megnyomni amikor nem kéne..."
Ez szintén érthetetlen számomra: nálam olyan erővel kell megnyomni hogy az már kisebb csuklóedzéssel is felér, véletlen megnyomás kizárva. :N

darky4e!
"-A görgő nagyon hasznos, főleg ilyen hosszúúú fórumokon mint ez"
1. Erre szvsz ennél sokkal hasznosabb az oldal elejére/végére ugrás valamelyik gomb(ok)ra történő ráprogramozása.
2. Olyan hosszú amilyenre állítod, 25-ös blokkokba is lehet rendezni. :)

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#433) LifeSpirit


LifeSpirit
tag

mx518as egerem van és most BFC2höz nem működik az a beállítás hogy az asztali egér érzékenység mennyen a játékban (csak a menüben)
A miért van?
A BFBC2 exe hozzá van adva a recognizedgames-hez
Régen jó volt minden más alap a beállításon van.
Valaki tudna tippet adni,vagy más programmal nem helyettesíthető ez?

(#434) LifeSpirit


LifeSpirit
tag

Más gameknél is ez probléma....

(#435) Z(o)zz


Z(o)zz
tag

Én most vettem egy Logitech Cordless Desktop Wave Pro bill+egér kombót. 1,5 napja használom,de nem vagyok teljesen megelégedve vele. Anno 2-3 évig volt MX1000-em. Elkezdtem visszaolvasni a topikot és láttam másnak is vannak problémái vele. Amiket én tapasztaltam:
1. Megakad az egér, bill nem reagál a gombokra. Ezeket csak játék során tapasztaltam. Utána kipróbáltam, hogy a vevőegységet a gép elejébe dugom és azóta nem volt ilyen jelenség (?)
2. A hozzá adott progiban átállítgattam dolgokat (kikapcsoltam a rámutatás segítséget stb...)
De nem az igaz....főleg játékban.
3. A görgőben csalódtam, jobban szeretem a "kattanós" verziókat. Tapasztaltam én is túlgörgetést, csúszást stb....a kotyogást már meg sem említem.
4. Súly. Ezzel nincs különösebb gondom, bár tény lehetne könnyebb...lehet én is kiveszek egy elemet :)
5. Az egér tetején lévő nagy gombbal mit lehet állítani? Olvastam olyasmit, hogy a görgöl állít v.mit....

Amit birtokolsz, az birtokba vesz.

(#436) darky4e


darky4e
tag

A vevőegysége elromlott, így most nem tudom használni! És 3-4 ezer lenne egy új miközben 6 ezerért vettem az egeret.. vkinek nincs egy elromlott mx1100ese esetleg?

Live long and prosper

(#437) nyunyu válasza darky4e (#436) üzenetére


nyunyu
félisten

Szamla beszkennel, Logitech support felhiv, aztan kapsz egy ujabb egeret helyette, amire az eredeti egeredbol hatralevo egesz evek szama gari van. (2.5 eves eger eseten 0.)

Mondjuk az kerdes, hogy mit, MX Revo helyett Perf MX-et kuldenek.
VX Revo helyett is logikus az M705 Marathon, de az MX1100/1100R-et utod nelkul nyirtak ki.
(MX1100R tulzottan jora sikerult, gyakorlatilag majdnem ugyanazt tudja, mint a Perf MX, feleannyiert :DDD )

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#438) ronda


ronda
aktív tag

Üdv!
kb másfél éves az egerem. (MX-1100). a napokban jelentkezett egy probléma. a bal gombon néha nem érzékeli ha lenyomva tartom. sima kattintásnak veszi. sőt néha dupla kattintásnak.nagyon bosszantó tud lenni, hogy total commanderben nem tudok átpottyantani dolgokat, mert ahelyett hogy "megfognám" dupla kattintásnak veszi és elindítja/megnyitja az adott fájlt.vagy pl nem tudok képekből részleteket kivágni. vagy akár az asztalon egy ablakot arrébb tenni, sarkánál fogva nagyobbra/kisebbre húzni. nemrég emaileket helyeztem át outlookban egyik mappából a másikba. megfog, arrébbhúz és még a célmappa előtt elengedte és egy másik mappában landolt a 3 email. utána már meg sem tudtam fogni, pedig vagy 30-40 szer próbáltam. utána már csak jobbklikkel ment. sokszor szöveget sem tudok kijelölni. van mikor órákon keresztül semmi gond, de egyre sűrűbben egyre hosszabb időre bolondul meg. valakinek volt hasonló gondja?

"Lehet-e jónak lenni egy rossz világban?" Galaxy S21

(#439) ronda válasza ronda (#438) üzenetére


ronda
aktív tag

(hátha valakit majd egyszer érdekel)
megvan a hiba. sajnos tönkrement a mikrokapcsoló az egérben. ha nagyon gyengén nyomom meg (épphogy csak kattan), akkor tökéletesen teszi a dolgát. de ha egy kicsit is erősebben szokásos használat szerint, akkor hibázik. szétszedtem, adtam neki egy kis wd-40-et és jó lett. előbb-utóbb viszont kapcsoló csere lesz....

"Lehet-e jónak lenni egy rossz világban?" Galaxy S21

(#440) Dark Archon


Dark Archon
addikt

Üdv,

Kaptam egy MX1100 egeret (billentyűzettel), de a lényeg, hogy a "régi" MX518-ammal 5 lépcsőben lehetett állítani az érzékenységet, mely játék közben marha jól jött. A mostani szoftverben viszont nagyon úgy fest, hogy 2 fokozat között kapcsolgat csak. Ez egértől vagy szoftvertől függ? Ha szoftvertől, melyiket tegyem fel, hogy 5 lépcsőben működjön a dolog? Most a legújabb, 6.2-es van fent.

Előre is köszi!

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#441) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

Sziasztok!

Több, mint 5 éve van MX610-es egerem, de WoW alatt a jobb gomb hosszanti nyomásra már nem reagál, egyszeri nyomással nincsen gond. Új egér után néztem és a jelenlegi felhozatalból az MX1100-ra esett a választásom.

Olvasgatva a témát láttam, hogy több embernek volt akadásbeli problémája. Ez annyit tesz, hogy mozgatja az egeret, de az szaggat v. egyáltalán nem reagál néhány másodpercig? Nekem az MX610-el megvolt mind a két problémám, de csak az elöbbi zavart. A szaggatás torrent esetén jelentkezett a leginkább, mely igen zavaró volt, a pár mp-s szünet az standby miatt, nem zavaró.

Várom a szaggatásbeli tapasztalatokat :-)

Üdv.

(#442) darky4e


darky4e
tag

Gondoltam leírom,hogy valóban megy nano receiverrel,DE nem mindegyikkel!
Logitech jól kitalálta,hogy firmware-t nem lehet frissiteni amire csak akarod így nem lehet megoldani könnyedén. Nekem egy régi firmware-el rendelkező nanoval sikerült működésre bírnom,de egy új m215-s egérhez kapottal már nem (megvettem az egeret 3 ezerért a vevő miatt,így jártam) ez van

Live long and prosper

(#443) darky4e válasza darky4e (#442) üzenetére


darky4e
tag

Ha felhívjátok a magyar logitechet ingyen küldenek másik vevőt!

Live long and prosper

(#444) Pikkolo^^ válasza darky4e (#443) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Törött vevő esetén is? :)

(#445) sing1ep1ayer válasza darky4e (#443) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Nano-t, vagy az origi pendrive méretűt? Illetve milyen feltételekkel? Csak úgy kérek egy másikat és kész? Akkor is ha megvan még a régi, meg akkor is ha nem garis már az egér?

Elég kevés infót adtál erről.

(#446) tomyt


tomyt
csendes tag

Logitech MX 1100 R van valakinek eladó, vagy tud valaki boltot ahonnan lehet szerezni?

(#447) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

Hogy lehet szétszedni ezt az egeret? Belül ragacsos lett a bal gomb, szerintem akkor, mikor nemrég ráfröccsent 1 kis kóla.
A csavarok a teflonlábak alatt lennének? Ha leszedem ezeket a talpakat, akkor vajon hogy tudom majd visszatenni?

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Logitech MX1100 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.