Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Logitech MX1100 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#151) direwolf válasza Freeman6600 (#150) üzenetére


direwolf
őstag

A Wave Pro és az s510 Cordless Desktopok nem zavarják egymást, ezt tapasztatból mondom.

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#152) canniball válasza Freeman6600 (#150) üzenetére


canniball
nagyúr

Nálam 3 Logitech rágcsáló sem zavarta egymást (ha nem tévedek ezeknek dedikált csatornájuk van). ;)

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#153) lumber_hw


lumber_hw
csendes tag

Én is erősen szemezgetek az egérrel, de mindenképpen az akksis változat érdekelne, viszont a billentyűzetre abszolút semmi szükségem nincs. Van köztetek esetleg olyan, akinek sikerült hasonló módon (csak akksis egér, no bill.) beszereznie az MX1100-at és ha igen, akkor honnan?

(#154) canniball válasza lumber_hw (#153) üzenetére


canniball
nagyúr

Segít a gugli. ;)

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#155) lumber_hw válasza canniball (#154) üzenetére


lumber_hw
csendes tag

Gondoltam, hogy ez lesz az első válasz, de én nem arra vagyok kíváncsi, hogy melyik cég tette ki kamuból, kamu áron a weblapjára az egeret, hanem hogy ténylegesen hol vásárolható meg.

(#156) canniball válasza lumber_hw (#155) üzenetére


canniball
nagyúr

Ha hozzátetted volna, hogy ennél és ennél a boltnál már érdeklődtem, de az árlista ellenére nem tudnak szerezni egyből érthetőbb lett volna mi a dilemma. :)

Ha emlékeim nem csalnak a topikba írók közül egyedül KrenAtesz kolléga az, akinek ilyen egere van és nem szettben vette. #117

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#157) nyunyu


nyunyu
félisten

Expert nagykerben 11.6+fat irnak az MX1100R-re, tobbinel viszont arlistan sem latom.
Sima MX1100 10.1+fa.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#158) lumber_hw


lumber_hw
csendes tag

Köszönöm mindkettőtöknek! :R

(#159) GyureX


GyureX
tag

Hello!

Nekem is lenne egy kérdésem, hátha van rá megoldás.
Szóval először egy desktop wave pro-t szerettem volna venni, de az épp nem volt, és mivel barátnőm laptopjához úgyis kellett volna venni még egy egeret, így lett egy sima desktop wave, amihez lx8 jár, meg külön egy mx1100.
Én naív azt hittem, hogy mindegyikhez egyforma vevőegység jár. Szóval kibontás után, összedugva, szomorúan tapasztaltam, hogy egyik a másikkal és fordítva, nem kompatibilisek. Legalábbis eddig nem jöttem rá.

Esetleg van valakinek valami ötlete?

(#160) nyunyu válasza GyureX (#159) üzenetére


nyunyu
félisten

Valamelyik eger topikban nemreg leirtam, hogy kell paroztatni a 2.4GHz-s kutyuket, azt probald meg eljatszani a desktop vevoje+MX1100, aztan masik gepen az MX1100 vevoje+LX8 felallasban, aztan a vegeredmenyre kivancsi lennek.

Billzetesben volt :DDD

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#161) GyureX válasza nyunyu (#160) üzenetére


GyureX
tag

Már fél órája próbálgatom, de eddig semmi.
Ha a desktop vezérlője van bedugva, akkor a re-connection utility el se indul, mármint kiírja, hogy csatlakoztassam a vevőegységet.
Ha meg az mx1100 vevőegységével indítom a progit, nem is ezeket írja ki.
Bár próbáltam progival, progi nélkül, így is úgy is, de semmi.

Amúgy arra még kíváncsi lennék, amit a pro kiszereléshez adnak vevőegységet, akkor az megint egy más fajta, netán az ahhoz járó mx1100 is valamiben különbözik?

[ Szerkesztve ]

(#162) GyureX válasza GyureX (#161) üzenetére


GyureX
tag

Írtál valami új vevőről, amit a revohoz adnak, meg az újabbakhoz. Az lehet, hogy jó lenne? m
Mert akkor kérnék egy linket, mert én akárhogy kerestem a logi honlapján nem találtam. :)
Amúgy az egyik vevőm gondolom a régi fajta, amin van egy connect gomb, amit az egérhez adtak, az meg gondolom az a féle, amit a gyárban már párosítottak.

(#163) nyunyu válasza GyureX (#162) üzenetére


nyunyu
félisten

Amúgy az egyik vevőm gondolom a régi fajta, amin van egy connect gomb

Szopas.

Connect gomb a 27MHz-s vevokon volt...

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#164) mikloss

Két hete kaptam ezt az egeret csak így önmagába és nagyon bejött. Eddig csak vezetékeseim voltak(Geniusok), de ez fényévekkel jobb! Az AA kiadású van nekem, jó benne, hogy egy elemmel is működik. Ha Energizer Ultimate Lithium elemet teszek bele akkor még a súlya sem zavaró. Valami 200 napig bírja vele az egér azt írta ki, de aztán letöröltem a progiját mert sok rosszat hallottam róla.
Azt nem tudjátok, hogy a rejtett gombot a logitech program nélkül nem-e lehet valahogy programozni?

Improvise, Adapt and Overcome! "Ne beszélj, ha nem javítod vele a csendet!"

(#165) direwolf válasza mikloss (#164) üzenetére


direwolf
őstag

És mondjuk tapasztaltad is azt a "sok szart" vagy csak így szimplán elhitted? ;)

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#166) mikloss válasza direwolf (#165) üzenetére

Csak így szimplán elhittem azt a "sok rosszat", meg csak a memóriát szívta, abból meg nagyon kevés van.(512) :)
Majd ha lesz laptopom akkor lehet felteszem...

Improvise, Adapt and Overcome! "Ne beszélj, ha nem javítod vele a csendet!"

(#167) direwolf válasza mikloss (#166) üzenetére


direwolf
őstag

Semmi sem ér fel egy igazi testközeli tapasztalattal ;)
Amúgy 7,8Mb a ramban. Döntsd el.

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#168) nyunyu válasza direwolf (#167) üzenetére


nyunyu
félisten

SetPoint x64 4.72:
setpoint.exe: 9416KB
setpoint32.exe: 1196KB
khalmnpr.exe: 4824KB

Ez osszesen 15436KB.

32 bitesre nem emlekszem, tul regen hasznaltam mar XP-t.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#169) canniball válasza nyunyu (#168) üzenetére


canniball
nagyúr

Win XP 32bit, SetPoint 4.72.40:
KHALMNPR.exe: 3268 K
LOGI_MWX.EXE: 1372 K
SetPoint.exe: 7456 K

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#170) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

MÉg mindig nagyon bejön már hosszas használat után is az egér, egyedül egy bajom van vele, ami sokszor idegesít.
Általában lendkerekes módban hazsnálom a görgőt és ilyenkor amikor keveset lapozok néha visszafelé is gördít:S Nagyon érzékeny.
Gondolom másnak is fennáll néha ilyen problémája?

(#171) canniball válasza 8nemesis8 (#170) üzenetére


canniball
nagyúr

Bár ritkán használom így a görgőt, de én is tapasztaltam ezt.

Más: korábban írtad, hogy Steelpad QcK padot használsz és könnyen koszolódik, de könnyű tisztítani - hogyan? (Ha műanyag lenne vágnám, de ha jól tudom ez szövet.)

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#172) 8nemesis8 válasza canniball (#171) üzenetére


8nemesis8
veterán

Hát a koszolódás annyiban merül ki, hogy szöszöket gyűjti meg ezaz. Ki lehet rázni, de mondjuk mosószeres ronggyal letörölgetni lehet és olyan mintha új lenne.

Nagyon jó ezzel az egérpaddal. Pontosabb és könyebben csúszik.

(#173) canniball válasza 8nemesis8 (#172) üzenetére


canniball
nagyúr

A szöszgyűjtés mondjuk nem egy előnyös tulajdonság, mert abból nálunk akad rendesen... Amúgy azt hittem arra gondolsz, hogy zsírosodik az ember kezétől.
Mosószeres ronggyal tisztítani? Na de a szövet azt beissza, nem? :F

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#174) 8nemesis8 válasza canniball (#173) üzenetére


8nemesis8
veterán

Igazából port látni rajta meg könyebben vagy esetleg piszkot, amit egyszerű rázással szoktam korrigálni. Nincs vele bajom. Sima nedves ronggyal töröltem eddig át 1szer elég bőven. Meg egeret nem is merem koszos kézzel megfogni:D

(#175) canniball válasza 8nemesis8 (#174) üzenetére


canniball
nagyúr

"Meg egeret nem is merem koszos kézzel megfogni"
Félsz hogy akkor megharap? :DDD Természetesen nem is arra gondoltam, hogy zsíros kenyeret majszolva tologatod, hanem hogy akármennyire is tiszta a kezed nyilvánvalóan akkor is zsíros (adott esetben még izzad is). :)

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#176) 8nemesis8 válasza canniball (#175) üzenetére


8nemesis8
veterán

Jah ez elkerülhetetlen, hogy izzad a kezem. De attól még nem lesz koszos annyira, mintha mondjuk zsíros kézzel fogdosom.
Vigyázok az egérre:) Nem szeretném mostanság lecserélni.

(#177) Tutivesztes válasza nyunyu (#168) üzenetére


Tutivesztes
tag

Ezt honnan szedtétek le? Mert amit a logitech (vagy akármilyen) oldalról leszedek az kínaiúl akar elkezdeni telepíteni (nyelvet nem választhatok előtte) azt a nyelvet viszont nem beszélem:)

Agyatlan idiótaként élni jó. Én csak tudom.

(#178) canniball válasza Tutivesztes (#177) üzenetére


canniball
nagyúr

Én innen.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#179) Tutivesztes válasza canniball (#178) üzenetére


Tutivesztes
tag

Jólvan, megoldottam, tényleg vesztes vagyok. (de alapból miért kínai nyelv ugrik be?? Miért nem angol?:)

[ Szerkesztve ]

Agyatlan idiótaként élni jó. Én csak tudom.

(#180) canniball válasza Tutivesztes (#179) üzenetére


canniball
nagyúr

Miért csodálkozol, ma már minden Made in China... ;]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#181) nyunyu válasza Tutivesztes (#177) üzenetére


nyunyu
félisten

Ezt honnan szedtétek le? Mert amit a logitech (vagy akármilyen) oldalról leszedek az kínaiúl akar elkezdeni telepíteni.

Csak a next gombot kell nyomogatni, aztan feltelepul az magatol, nem kell tudni kinaiul hozza.

Egyebkent az elso ablak aljan levo legordulo menuben a 13. menupont angolra valtja a telepitot. :))

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#182) canniball válasza nyunyu (#181) üzenetére


canniball
nagyúr

"Csak a next gombot kell nyomogatni..."
És hogy mondják kínaiul hogy next? :F :DDD

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#183) nyunyu válasza canniball (#182) üzenetére


nyunyu
félisten

Gyengebbek kedveert ra van irva a hotkey a Next gombra, szoval ha nyomsz egy N gombot a billzeten, akkor is tovabblep :DDD

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#184) KrAt


KrAt
veterán

Lassan 1,5 hónapja van meg a rágcsáló, 3 hete alacsony az egér töltöttségi szintje, 1 hete kritikus :D És még megy... :D Első használatra az 1+ hónap fullos, pedig kurvasokat használom.. És sose kapcsolom ki :)

(#185) 8nemesis8 válasza KrAt (#184) üzenetére


8nemesis8
veterán

Nekem még 15nap van hátra:)
Jó, hogy szóltál nem vettem volna észre:S
A szoftver nem jelez semmit sem.
Sokat használom, bár most vizsgaidőszakban próbálok nem gépnél tanulni tételeket.
Illetve kikapcsolni csak szállításkor szoktam.

(#186) KrAt válasza 8nemesis8 (#185) üzenetére


KrAt
veterán

Ma lemerült, egyszer csak StarCraft közben megállt :D Épp a legrosszabbkor, kapkodás, kábel elő, bedug, azt tölt :D Most zsinóros egér lett :D

(#187) 8nemesis8 válasza KrAt (#186) üzenetére


8nemesis8
veterán

Jó akinek tölthető az egere.
Nekem új elem lesz, mondjuk nem fogok belehalni.

(#188) Dracula válasza HartgeH3-2.8 (#16) üzenetére


Dracula
senior tag

Pedig én nem találtam anno... na mnd1, az én topicom nyert, de nem direkt volt! :DD

Üdv!

(#189) Dracula


Dracula
senior tag

Ja a témához annyit, hogy kb. fél évet bírt a hozzáadott Duracell elem, ami szerintem igen jó! Elég hamar lekapcsol takarékos módba az egér, és ilyenkor egy kis idő amig feléled, de cserébe sokáig bírja az elem.

Azóta egy tölthető akkuval használom, az kevesebbig bírja a SetPoint szerint.
Most 34 napot ír, és kb. 1,5 hónapja van benne.

Üdv!

(#190) zlotyi


zlotyi
csendes tag

Arról szeretném a tapasztalataitokat kérni, hogy Photoshopban (vagy más, esetleg CAD programban) a görgő lenyomásával működtetett "realtime pan" funkció hogyan működik?
Ezekhez az alkalmazásokhoz az MX510 és utódai a legjobbak, de zsinórosak ugye. Ez a görgő viszont más, és a MM-ban nem próbálhattam ki működés közben.. köszi

(#191) zlotyi


zlotyi
csendes tag

Kis *** vagytok, mindegyikőtök csak játszik, kár a kezetekbe ilyen holmi.

[ Módosította: philoxenia ]

(#192) philoxenia válasza zlotyi (#191) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ezt a hangnemet sürgősen felejtsd itt el. Figyelmeztetlek, legközelebb már nemcsak a szót törlöm ki.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#193) 8nemesis8 válasza zlotyi (#191) üzenetére


8nemesis8
veterán

Ha bárki játékra vette, akkor is mi baj van vele!?
Nem értem én ezt a hozzáállást.
Feltettem a photoshopot, de írd már le pontosabban mit nézzek neked, mert kezdő photoshopos lennék még.

(#194) Warek


Warek
tag

Ha a gyárilag kapott elem lemerült az egérben kicserélhetem benne ceruzaakkura? És abból bármekkora kapacitásút tehetek bele?

(#195) Dracula válasza Warek (#194) üzenetére


Dracula
senior tag

Persze, azzal lehet, hogy kevesebb ideig bírja, én a gyári után nemrég tettem bele ilyet...
Ez pedig azért van, mert az egér nem fogyaszt sokat, és közben az akku elem is merül magában. De most is folyamatosan 35-40 napot ír még rá, és ez már 2 hónapja így van :D

Üdv!

(#196) KrAt válasza KrAt (#186) üzenetére


KrAt
veterán

Második feltöltésre is kibírt 1+ hónapot, elég sok használattal.. Még megy, de már rádugom a töltőre, ne éhezzen.. :)

(#197) 8nemesis8 válasza Dracula (#195) üzenetére


8nemesis8
veterán

Nekem is azt írta kb másfél hónapja, hogy valami 30nap most meg 40 :D
Nem baj szépen bírja sima elemmel.

(#198) 8nemesis8 válasza KrAt (#196) üzenetére


8nemesis8
veterán

Nagyon agresszíven használod ;]
Lassan már én is lemerítem azért, de még bírja.

(#199) Dracula válasza 8nemesis8 (#197) üzenetére


Dracula
senior tag

Na most újranéztem, ugyan az az elem, msot már 40 nap... LOL! :DD

(#200) Sigismund


Sigismund
tag

Üdv!

Tervezgetem hogy veszek egy ilyen egeret, csak az volna a kérdésem, hogy valszeg aksis lesz. Még így is megéri? Azt hallottam, hogy az aksis verziók nem a legjobb ez mennyire igaz?

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Logitech MX1100 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.