Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gahor72

    aktív tag

    válasz ZaXXoN #25994 üzenetére

    Hello!

    Én egy 42lm640s-t raktam a falra,egy euronicsben vásárolt 3d-s konzolra.Ezt nem csak "rásimul" a falra,hanem el is tudom húzni onnan,majd forgatni is tudom.

    Ez fontos volt,hogy az asszony lássa kényelmesen vasalás közben is.

    Továbbá előnyös mert ez a modell tükröződik is egy kicsit,úgy hogy direkt jó,hogy el lehet forgatni.
    14 ezer volt ami egy 3d-s konzolért nem sok.

    Amire figyelni kell: ha falra rakod a kábeleket illik kulturáltan elvezetni vmi szebb alu csatornában.

    Továbbá a mögötte összegyűlt kábelektől,és ha van a konzolra rögzített HDD.akkor nem lehet a falra hajtani teljesen.
    Csak a bemutató fotókon van a tv a falra simulva,de ott nincs vezeték,illetve a falban megy.

    Ha szerencséd van akkor ki tudsz építeni csövezést a falban.De a még nagyobb szerencse a gipszkarton fal.

    Persze ügyelni kell a felrögzítésre is.A konzoloknak van VESA számuk is ami a tv hátulján levő rögzítő csavar furatok távolságát jelzi,ennek nem árt egyezni.

    Személyes tapasztalat,hogy a konzolon található kis vízmértéknek ne higgyünk a felrögzítésénél!

    üdv

    ui:Ha felteszed a falra akkor még több kacatot lehet a tv helyére tenni a tvszekrény/dohányzóasztal/hifi állvány stb -ra. :)

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés