Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-21 19:00:29

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89896) Dzsedáj válasza h1mpi (#89894) üzenetére


Dzsedáj
tag

A személyes véleményem alapján szerintem egyáltalán nem m1. Gondolj bele ha mondjuk pl.: 2 méterről a pirosat rózsaszínnek látod akkor az 5 méterről is rózsaszín lesz. Tehát ha a fekete szürke lesz egy gyengébb IPS panelen az 5 méterről is szürke. Persze bizonyos részletek össze fognak mosódni ez igaz. Vannak nálam tapasztaltabb rókák itt, ők majd kijavítanak, ha hülyeséget írnék. :DDD Viszont ha 5 méterről néznéd akkor szerintem a 65" majdnem kicsi, éppen még méret, de abból is az alsó. Ismerősnél egy kisebb garzon lakás méretű a nappali és 65" tv van amit kb. ő is 5 m-ről néz. Elvész a tv a hatalmas térben. A panelra visszatérve ugye a VA kisebb betekintési szöggel rendelkezik és ha egy nagy kanapén ülve, aki a legszélén ül lehet, hogy már torz képet lát majd és lehet az IPS jobb lenne, függetlenül a színek megjelenítésétől. A 400k behatárolja valamelyest a dolgot, így az oled kiesik.

''Az én akarásom nem bolondság,hanem tövig kalászos táblája a tibennetek még csak csirázó búzaszemeknek!''

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.