Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Laptop hűútés és Akku (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Pincsimut


Pincsimut
csendes tag

Üdv ! Egy kérdéssel fordulnék hozzátok. Van egy Fujitsu Siemens Li 1705 tipusú notebook-om. Az a baj, hogy néha felmegy 90°-ra, volt, hogy 95°-nál lekapcsolt. Az átlaghő üzemelés alatt 80°. Szeretném valahogyan csökkenteni, minimum 20-30 fokkal. ÉS még lenne egy olyanom kérdésem, hogy a laptopom csak 1 órát bír ki egy egész napos töltéssel, ezért egész nap bedugva kell lennie, és ha megyek valahova, nem tudom használni, mert ha pl. netezek wifi-n, akkor már csak 30 perc az üzem idő. Nagyobb akksi kéne? Vagy valami ? És ha igen, hol lehet kapni ?

Előre is köszi !

Üdv, PincsiMut

[ Szerkesztve ]

(#2) (Darkwood) válasza Pincsimut (#1) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Próbáld itt: [link] Nem poros nagyon belülről a notebook-od? Az akksi valószínűleg már gyenge. Cseréld le.
Mod: Ezt zárni fogják!

[ Szerkesztve ]

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#3) Bordoi válasza Pincsimut (#1) üzenetére


Bordoi
őstag

Használd a linkelt topikot légyszíves.

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Laptop hűútés és Akku (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.