Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    félisten

    válasz Ck. #5264 üzenetére

    KIA/Hyundai DCTk tudtommal mind szarok. Összes. 100.000kmet nem szoktak kibírni. Garanciáztatni nem lehet/nagyon nehéz őket ráadásul ha javítják is kövnek már gari időn kívül fog tönkremenni és az nagyon masszvan zsebbenyulós buli.
    GDIknál van ami jobb, rosszabb. 1.6 GDI/TGDI, a komplett Theta vonal biztosan kerülendő. Nem ritka, hogy már 60.000kmnél és teljesen átlagos, hogy már 100.000kmnél masszív olajfogyasztás van. Kia/Hyundai pedig tényleg mindent elkövet, hogy ne kelljen gariztatni. US perek miatt jól dokumetnált az egész. itt EUban persze nincs semmi.
    Hybrid rendszer gondjai dettó téma volt itt is. Gáz. Nem ugrik be melyikekkel van gond vissza kell nézni.
    Érdemes elolvasni kia garis feltételeket. A 7év gari egy nagyon masszív átverés.

    Amúgy toyotanal is vannak gondok 2.0, 2.2 d4d vagy pl első pár év 1krfe-je de összességében messze minőségibb a hozzáállásuk pedig kvázi ellentéte a KIA/Hyundainak. pl ha kiderül egy motorrol, hogy szériahibás rendszeres, hogy kiterjesztik a garit 3ról 8évre. Lexust nem ismerem annyi pénzem nincs. :)

Új hozzászólás Aktív témák