Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) TitiRii válasza Gáborka (#50) üzenetére


TitiRii
senior tag

2 öt aza za érzésem 3 at is fogok
meg többet is
mivel nincs pénzem
pedig jo volna venni mig van pláne az én csöp lábamra

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#52) Gáborka válasza TitiRii (#51) üzenetére


Gáborka
tag

no csak nem azt akarod mondani, hogy nem nagy lábon élsz? :DD
mekkora kéne?


na ja.tudja valaki a jég méretét?négyzetméterben, nem olyan sacc per kb tipusú mértékegységben.a honlapon nincs lófütty se. :F

[Szerkesztve]

(#53) TitiRii válasza Gáborka (#52) üzenetére


TitiRii
senior tag

forumon kérdezd meg
(müjég forum) ott csak tudják a benfentesek :)
46 os a lábam ha minden igaz
tehát egy 47 es kori jo lenne
bár nem tom az mekkora ,mert koriknak más a számozása

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#54) Gáborka válasza TitiRii (#53) üzenetére


Gáborka
tag

nohát nekem oda nincs bejárásom kéremszépen.nem is tudtam, hogy már ilyen helyeknek is van fóruma, mint a műjég.

(#55) TitiRii


TitiRii
senior tag

Szerdán azaz már ma én meg engusz kolega valószínű kinézünk a jégre
esetleg csatlakozik még valaki?(én sajna csak régi korival egyenlőre:( )

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#56) adalbert1 válasza TitiRii (#3) üzenetére


adalbert1
veterán

Szerintem használt korit ne vegyél, ugyanis ha már valaki kitaposta előtted, lehet, hogy neked nem lesz jó.Legalább is görkorinál így van.

(#57) TitiRii


TitiRii
senior tag

Hy all
Jó volt tegnap a jég:D
Akkora köd volt hogy a pálya közepét már nem lehetett látni(hátul a dühöngőre gondolok, azaz a pálya széleségének a felét)
de jó volt, már csak az uj kori kéne és akkor mehetne a móka

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#58) Gáborka válasza TitiRii (#57) üzenetére


Gáborka
tag

Egész fel volt fagyva?
Ki a jobb koris, te vagy engusz? :)
jaaa és csajok voltak? :U :C

(#59) T_bee


T_bee
aktív tag

Holnap valaki?

''Az erőszak a gyengék végső menedéke'' /Isaac Asimov : Alapítvány/

(#60) TitiRii válasza Gáborka (#58) üzenetére


TitiRii
senior tag

Cska 3/4 jég van
és voltak jo csajok
A ki a jobb koris? hát nem tudom, erről Enguszt kéne megkérdezni ;) :P ;]

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#61) Gáborka válasza TitiRii (#60) üzenetére


Gáborka
tag

engusz gyere má ide és válaszolj lécci a kérdésre :))
jó csajok, hmm na csak menjek egyzser haza... :C

(#62) T_bee


T_bee
aktív tag

Na volt ma du. valaki? Meg jön holnap du. valaki?

''Az erőszak a gyengék végső menedéke'' /Isaac Asimov : Alapítvány/

(#63) Gáborka válasza T_bee (#62) üzenetére


Gáborka
tag

sorry, de karácsonyig tuti nem tudok menni mivel nem Mao-n vagyok :Y addig mindenkinek előre is jó jegelést.No de utána ;] ;]

(#64) TitiRii


TitiRii
senior tag

Na a mostani hervis röplap vagy miben benne van a nike kori
félek hogy most már hogy meg is van hirdetve el fogják kapkodni :(
:O

[Szerkesztve]

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#65) T_bee válasza TitiRii (#64) üzenetére


T_bee
aktív tag

Ne félj, az a Nike sztem elég ganéj, nekem nagyon kényelmetlen, persze lehet hogy az én lábam sz@r, fel kell próbálni.
Egyébként voltam ma du. is 4től, a jég egész jó volt ahhoz képest hogy előtte esett az eső, meg meleg volt. Jövőhét suliszünet, megyek is majd minden nap de. Valamelyik nap egy nagy PH!s koris tali esetleg? :F

''Az erőszak a gyengék végső menedéke'' /Isaac Asimov : Alapítvány/

(#67) today05


today05
csendes tag

Sziasztok, nekem lenne egy olyan kérdésem, hogy a nike quest 4 es kori milyen minőségű, mert láttam egyet 15e huf ér ami nem rossz ár, valamint egy másik kérdés, hogy tud e valaki szerezni olcsobb jegyet a mujégre, mert nekem a 700 egy kicsit sok 3 ora korizásért. koszi.

(#68) T_bee válasza today05 (#67) üzenetére


T_bee
aktív tag

minőségre biztos jó, asszem a marczi skateban van leértékelve most.
olcsóbb jegy: rendezők elvileg kapnak tiszteletjegyet, amit ismerőseinek adhat tovább. kell keresni egy rendezőt aki hajlandómegválni ilyenektől némi pénzért. vagy vegyél bérletet, úgy ,,csak '' 630 1 hétvégi alkalom

''Az erőszak a gyengék végső menedéke'' /Isaac Asimov : Alapítvány/

(#69) Gáborka válasza today05 (#67) üzenetére


Gáborka
tag

a nike korit nem ismerem, de ha 15e az nem tűnik rossz vételnek...

hogy hogy 3 óra korizás? 4-8ig van nem? ha jó vagy akkor ez 3:45 perc minimum vagy akár még több.Én már úgy kötöm a korim, hogy sok csatos csodakorizós csak pattogtat, amikor én már rég kész vagyok....

(#70) MACSKUSZ@


MACSKUSZ@
újonc

Sziasztok nem tudja valaki hogy ma hánytol hányig van nyitva a HŐsök terei műjég?? léci segitsetek!!

(#71) MACSKUSZ@


MACSKUSZ@
újonc

Valaki segitsen léci!!!!!!!!!:F

(#72) Vikkk


Vikkk
újonc

sziasztok!!!
Eladó korcsolyát keresek, max 18e ért, Bauer vagy Roces, fűzős jöhet szóba. Sztem 43mas kellene :D

(#73) The Creature


The Creature
tag

a hardver piacba nem illett volna :)
a barátnőmnek van egy alig használt csattos Trezeta korija(asszem 39-es vagy 40-es nemtom...:F.)
ya és rendes kori nem jégrevaló :DDD
Ha valakit érdekel akkor hívjon, vagy írjon mailt, vagy ide is beoffolhat :))


[Szerkesztve]

''Nem te vetted el, én adtam neked..''

(#74) TitiRii


TitiRii
senior tag

na
néztem ma másik boltot
uj qvest v2 22.000 local creditért
mi a külömbség ezek között? ránézésre tök olyan volt mint a hervisben a másik.
Melelsleg érdekelne esetleg vkit a roces 2 csatos kifogástalan állapotú korim?(aszem 46 os méret) ár megegsezés szerint, csak kerüljek már közelebb az uj korimhoz :)

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#75) Gáborka


Gáborka
tag

nagyon leültünk fiatalok :U Mindenki korizik, és azért döglődik a topic? :F ;] remélem ez az oka... :DD

(#76) T_bee válasza Gáborka (#75) üzenetére


T_bee
aktív tag

ááá... egész nap szakadt az eső, esik még most is. tavaly voltam párszor esőben, annyira azért nem jó móka :(

''Az erőszak a gyengék végső menedéke'' /Isaac Asimov : Alapítvány/

(#77) Gáborka válasza T_bee (#76) üzenetére


Gáborka
tag

Na ja az eső... :U
itt is fost@licska idő van, így én is csak csüt tudtam utoljára menni.Meg is áztam...no de drukkoljunk, hogy minél hamarabb fejezze abba.

(#78) Gáborka válasza TitiRii (#74) üzenetére


Gáborka
tag

no mi van a korival? megvetted?
kicsit körbenéztem még a múlt héten, hogy mi mennyibe kerül erre felé és a következőket láttam.
Bauer vapor xv 200 euro, vapor2 80 euro,
Nike quest v2 65 euro
nem tudom ezek otthon mennyibe kerülnek, de ha valaki megtenné, hogy beírja, ha tudja, igazán lekötelezne vele.Thx

(#79) T_bee válasza Gáborka (#78) üzenetére


T_bee
aktív tag

én ezek közül csak a V-2 niket láttam, az a hervisben 20 körül. azt nézd meg plz hogy kb mennyibe van quest 12 nike, me XX bauer.
neked milyen korid van?

''Az erőszak a gyengék végső menedéke'' /Isaac Asimov : Alapítvány/

(#80) Gáborka válasza T_bee (#79) üzenetére


Gáborka
tag

az a helyzet, hogy voltam több boltban, és csak ezeket láttam.Tehát akkora választék nincs, inkább ugyan az van mindenhol, kicsit más árakon.
nekem bauer 40 van. Ez még nem TUUK pengés.Jó kis koca hokikori :C

(#81) Batman


Batman
őstag

Végig olvastam a topicot de csak meg jobban összezavarodtam ,hogy milyet vegyek!:O
Pedig a napokban kéne vennem egy korit.
Amit leszűrtem hogy mindenképpen gyöngyvásznas kell, és kivancsi vagyok arra a nike-ra ami TitiRii vesz vagy vett.
De ha valakinek van egy nagyon isten kiraly ajállata ne kíméljen!

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#82) Batman


Batman
őstag

Talatem két korit ami jonak tűnik:
Bővebben: link
Mi a véleményetek róla?Az első kettőre gondoltam.

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#83) T_bee válasza Batman (#82) üzenetére


T_bee
aktív tag

Az elsőből sztem ne vegyél, arról csak rosszat hallottam, ellenben a második (Vapor I.) az nagyon jó, tavalyi szezonban olyanom volt, csak kinőttem. Szerintem jó kori, kényelmes, strapabíró, és annyira nem is drága.

''Az erőszak a gyengék végső menedéke'' /Isaac Asimov : Alapítvány/

(#84) Finwe


Finwe
őstag

Helló, ti hogy bírjátok a műjég jónak nem nevezhető ''jég'' minőségét?
Ok, el lehet rajta csúszkálni de pl hétvégén mégiscsatk tele van és ........

bár én még idén nem jutottam ki de gondolom ugyan olyan

-{PoH}- Patriots of Hungary

(#85) Finwe


Finwe
őstag

Nekem Vapor II van és nagyon sokat javultam mióta megvan. (tavaly szezon elei)

-{PoH}- Patriots of Hungary

(#86) T_bee


T_bee
aktív tag

TitiRii, Batman megvan már az új kori?

''Az erőszak a gyengék végső menedéke'' /Isaac Asimov : Alapítvány/

(#87) Gáborka


Gáborka
tag

mindenki a jégen lóg, és azért haldoklik ez a topik

(#88) Finwe


Finwe
őstag

Na akkor leírom: hasítom a hátrafelét!!! Iszonyat kir. még fogozni is tudok. (persze folyton elesek nem úgy megy mint szeretném de hát ezért járok)

-{PoH}- Patriots of Hungary

(#89) norbiphu


norbiphu
senior tag

Sziasztok!

A Városligeti Műjégpályán milyen korikat lehet bérelni?Nem voltam még a városligetin mert a szegedire járok néha és nem tudom, hogy ott mire számíthatok.

Üdv
Screammm

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#90) norbiphu válasza norbiphu (#89) üzenetére


norbiphu
senior tag

Egy UP! alvás előtt.

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#91) launcser válasza norbiphu (#89) üzenetére


launcser
senior tag

lehet 36ostól 45ös méretig kb :)
olyant lehet, aminek az alján van ilyen fémizé, natúr korcsolya, rámegy a bokádra is, 500 Ft/óra
múltkor amikor mentünk, már kitették a táblát hogy elfogyott..

tütüü

(#92) F1DO válasza T_bee (#86) üzenetére


F1DO
senior tag

ÜDv!

Én is idén belevágtam a korizásba.
Elsőre vettem az Árkádban lévő Hervisben 20e -ért egy Nike (asszem pond tipusnevű) hokikorit. Eleddig 3x volt alkalmam korizni vele és elmondhatom hogy megvagyok vele elégedve. Annyi a 'kellemetlen' helyzet mindössze, hogy plusz 1 vastag sízoknit kell felvennem, mert szerintem alapból nem elég vastag a bélése. Ettől eltekintve tökéletes a kori, (bár szinte semmihez sem tudom hasonlítani, révén ez az első korim) Megjegyzem, hogy ami Bauer korikat bérelni lehet a műjégen, azok is nagyon faszájosak és még talán kényelmesebb bélésűek mint a Nike.. - egyszer béreltem egyet - viszont 25e Ft körül vannak ahogy láttam.

[Szerkesztve]

(#93) norbiphu


norbiphu
senior tag

Sziasztok!

Sürgősen kéne nekem egy kis segítség, mert holnap megyek vidékről Pestre venni egy korcsolyát. 20 ezer Ft körül kéne, de inkább 20k alatt legyen.
Néztem a NIKE QUEST V-4 (senior)jégkorcsolyát ami most Marczi Skatenél 15k, de csak 47es van.Nekem A junior méretben mi a maximum, mert 44es az jó lenne nekem már.
Meg akarom még nézni a Hervisben is, hogy mik vannak.
Merre keressek még? Pontos cím, kerület meg hasonlónlók kellenének, mivel vidékiként nem nagyon ismerem a fővárosunkat :D. Sürgős lenne.
Köszi

Üdv
Screammm

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#94) norbiphu válasza norbiphu (#93) üzenetére


norbiphu
senior tag

UP!, mert tényleg sürgős.

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#95) norbiphu válasza norbiphu (#93) üzenetére


norbiphu
senior tag

UP! #2 Help :O

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#96) TitiRii


TitiRii
senior tag

hehey all
ha érdekel vkit
eladó a korim
roces 2 csatos müanyag hockey kori
nagyon kényelmes és jó állapotban van
képeket holnap teszek közé róla
46 os méret

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#97) Wildmage válasza TitiRii (#96) üzenetére


Wildmage
senior tag

Kinőtted vagy mivan? :D Egyébként mennyi egy ilyen kori? 23 éves fejjel azon gondolkozom, hogy ki kéne próbálni milyen a korizás. Mondjuk még gondolkozom a dolgon, mert úúútálom a hideget és mint tudjuk a jég körül nem éppen meleg szokott lenni. :(

[Szerkesztve]

(#98) TitiRii válasza Wildmage (#97) üzenetére


TitiRii
senior tag

igen kinöttem, de nem fizikailag hanem korlátilag
amilyen szinten korizok oda ez már negyon nehéz és merev :(
pedig nagyon kényelmes
elsö olyan korim amiben sose fájt a lábam és sohse törte fel
ha érdekel szolj küldök képet meg ami érdekel
árban is megegyezünk :)
ujonann egy hasonlo gyors záras roces a hervisben akciosan 25 ért volt kirakva
mellesleg a hideget én is utálom, de a korit egyszerüen imádom, megtanulni se lehetetlen elvégre nekem aztán botlábam van és 3 lány tanitott meg annó :D ha nekem ment mindenkinek megy :D nincs jobb mint száguldani öneröböl minimális erőfeszitésel és flikflakozni a lányok elött, hidd el nekem :D
de vigyáz mit vezsel, nekem anno az elsö korik kinszenvedések voltak, kezdö ne vegyen gyöngyvásznast, és olcso müanyag korit se, egyik nagyon durván feltöri az ember lábát a másik meg rohadtul nyomja és fáj tőle 20 perc után
ha én annak idején ezzel kezdtem volna... na ok nem reklámozom enyire:)



[Szerkesztve]

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#99) TitiRii


TitiRii
senior tag

Na fent van az oldalamon korirol kép, már akit érdekel :)

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#100) F1DO


F1DO
senior tag

Tényleg.. létezik valami 'tematika' hogy hogyan lehet minél gyorsabban, trükközve korizni? Ki hogy tanult meg?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.