Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) troland26 válasza Yaye (#250) üzenetére


troland26
őstag

ááá az a gáz , hogy 41-es a lábam és nem szeretnék nagyobbat venni , de azért köszi :)

(#252) troland26 válasza troland26 (#251) üzenetére


troland26
őstag

de tudod mit küldj képet és ha tetszik akkor lehet bele ugrok ismerősöm azt mondja 1-2 számmal nem árt nagyobbat venni

(#253) Yaye válasza troland26 (#251) üzenetére


Yaye
őstag

Én pedig általában 42-es mérettel kezdem az utcai cipők próbálását. Az áruházban fölhúztam ugyan, de ott még úgy éreztem hogy épp elmegy. Aztán otthon rendesen befűzve, kis ideig viselve derült ki hogy bizony nyom. Van egy másik korim, ami jó, az 44-es, pedig soha nem volt 43-nál nagyobb utcai cipőm! Szóval tényleg érdemes nagyobbat venni, egyrészt gondolj rá hogy vastag zoknit kell venned hozzá, másrészt a fagyban nincs nagyobb átok mint egy szorító cipő, elnyomja a vérkeringést és szétfagynak a lábujjaid (nem szó szerint :) ) A lábbelik számozása pedig finoman szólva sem mérvadó, az a cipő ami perpill a lábamon van, életem első 44es csukája, az eladó is mondta mikor kicseréltem a 43-ast, hogy a Nike cipők pl sokszor kicsik a számozáshukhoz képest.

Egyszóval nem akarlak semmire rábeszélni, de szvsz 41es lábra egyáltalán nem gáz a cucc.
Holnapra csinálok pár képet.

(#254) troland26 válasza Yaye (#253) üzenetére


troland26
őstag

thx várom a képeket , küld majd priviben :R

(#255) Yaye válasza troland26 (#254) üzenetére


Yaye
őstag

Ím:

[kép]

és nagyobb méretben: [link] [link] [link]

Összefoglalva: Bauer 990 Supreme Professional, 43-as méret, 0 kilométeres, Tuuk pengés, élezve, ára fix 16k. Pengevédőt nem tudok adni hozzá.

(#256) axel011


axel011
újonc

Sziasztok!

Tudtok valami véleményt mondani a CCM Vector ZG 90-es re????? milyen kényelmes töri e a lábat vagy se ,ja és milyen a t-bleda felszerelése

előre is kösz

(#257) fap333


fap333
aktív tag

Üdv mindenkinek!

Korit éleztetni hol érdemes? Vagy csak árban van különbség az egyes helyek között?

10 fajta ember létezik. Aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#258) fap333 válasza fap333 (#257) üzenetére


fap333
aktív tag

Nem nagyon pörög a topik...
UP

10 fajta ember létezik. Aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#259) tildy


tildy
nagyúr

Itt az idő korizásra! Hol mikor, kikkel?
Mennék én is:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#260) bsza


bsza
újonc

Hello!

Most készülök korit venni, a régi csatos műnyag kori már foszlik a lábamról... Valami hokikorira gondoltam, olyan 15-25 ezer között.

Amiket kinéztem:
CCM V2.0 http://www.lokahockey.hu/jatekos/CCM/reszletek.php?modellkod=529
CCM 92 http://www.lokahockey.hu/jatekos/CCM/reszletek.php?modellkod=14
Easton synergy 200 http://www.lokahockey.hu/jatekos/EASTON/reszletek.php?modellkod=613
Bauer Supreme 11 http://www.marcziskate.hu/ms_img/jeg_nagy/korcsolya_supr.11_nagy.jpg
Bauer Vapor II

Ezekből szerintetek melyik éri meg a legjobban? Ti mit választanátok? Vagy esetleg hasonló kategóriában tudtok valami jobbat?? Nekem a CCM-ek jonnek be legjobban...

(#261) Makaveli


Makaveli
senior tag

Mindig hívnak a haverok a Westendbe de kicsit gáz mert nem tok korizni, azt mondják megtanítanak, de én eléggé idegenkedek tőle...

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#262) fap333 válasza Makaveli (#261) üzenetére


fap333
aktív tag

Én tavaly koriztam először. Az első alkalommal volt néhány esésem (meg a későbbiekben is :D ), de a második alkalommal már élveztem a korizást. Mindenképpen menj el, pláne ha valaki mondja, hogy mit is kéne csinálni... Mi anno öten mentünk úgy fel a pályára, hogy senkisem korizott még soha életében. Vicces látványt nyújthattunk, de mostmár én is mosolygok a zsenge kezdőkön.

Üdv:
Peti

10 fajta ember létezik. Aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#263) Snoop-y válasza tildy (#259) üzenetére


Snoop-y
veterán

Ha nem lesz ennyire takony idő akkor kiruccanunk megjáratni a Bauer csúszkát :)
Gondolom hétvégén még mindig millióan vannak így marad a hétköznapi délután kijárás.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#264) Snoop-y válasza bsza (#260) üzenetére


Snoop-y
veterán

Szia,

Ebben az árkategóriában nagyot nem lehet tévedni. Én magam a Bauer-t favorizélem már évek óta.Megbízható tartós korikat gyárt.marcziskate-be nézzél be ilyenkor szoktak lenni leértékelve középkategóriás korik. pl ez jó választás lehet abban az árban ahol nézelődsz:

ez 21k ért bőven megéri.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#265) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Mi a véleményetek a korimról?

(#266) Makaveli válasza Bencus88 (#265) üzenetére


Makaveli
senior tag

***** jól néz ki! :D

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#267) Bencus88 válasza Makaveli (#266) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Köszi kár, hogy még nem probálhattam ki nem akar befagyni az a k*** balaton :B

(#268) Chris82


Chris82
senior tag

Sziasztok!
Nike Bauer korit keresek!
Bajai vagyok, és nincs kedvem felmenni Pestre. Tudtok vidéki helyet, ahol lehet vásárolni?

(#269) bandita666


bandita666
csendes tag

Sziasztok!

Ritkán korizom, valami olcsó korit akarok venni.
Néztem egyet 11k-ért, Spartan Act Pro a neve.
Tudtok róla valamit,érdemes ilyet venni ?
És még valami: NET-en akarok rendelni 42-43-as cipőket hordok.
Hallottam,hogy nagyobbat érdemes venni.
Hanyas méretet rendeljek? 44-es elég, vagy inkább 45-ös lesz a kényelmes?
Help! :F

(#270) molecula válasza bandita666 (#269) üzenetére


molecula
csendes tag

Hú! Ha 43-44 es cipőt hordassz a 44-es korinak jónak kell lenni söt!
Én 37-es cipőt hordok műanyag koriból jó a 37-es (vastagzoknival) bőrből meg elég a 36-os!
Mindenképpen próbálj előtte egy méretet, hogy melyik kényelmesebb, mert úgy szét töri a lábadat, hogy elmegy a kedved a korizástól.

Pályázatok írását, figyelését, vállalom cégek és civil szervezetek számára! sokadik nap

(#271) modimoo


modimoo
csendes tag

Sziasztok! Tudnátok segíteni ? Szerintetek mekkora korit vegyek, ha 27 cm hosszú a lábam (van 39, 40 és 41-es cipőm is)?

(#272) bandita666


bandita666
csendes tag

Hali !
Spartan Act Pro
Tud róla valaki infót?
Így néz ki : [link]

[ Szerkesztve ]

(#273) PredatorNo1


PredatorNo1
aktív tag

Hali, NikeBauer vapor sppedet akarok venni, egy fontos kérdés, mi a különbség a vapor, supreme, flexlite korik között ??Kezdö vagyok nem kiröhögni a kérdésért ! Kösz az infót !

(#274) PredatorNo1 válasza modimoo (#271) üzenetére


PredatorNo1
aktív tag

Hi sztem amelyik kényelmes látatlanba meg ne vegyél korit mindenképp próbáld fel ! Vagy keress egy mérettáblázatot valahol !

[ Szerkesztve ]

(#275) PredatorNo1 válasza Makaveli (#261) üzenetére


PredatorNo1
aktív tag

Sztem is menny ki westenden jó a pálya is annyira nincs tömeg sem na meg nem lökik fel az ember !, meg ott a palánk mész amellett de ha már görkoriztál már az is egy löket ! Menny ki bátran !

[ Szerkesztve ]

(#276) darnellsmith


darnellsmith
senior tag

most értem haza a koriból elég jó volt csak sokan voltak, meg sok vadállat, amúgy CCM korim van, szerintem igen karaj :DDD

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#277) Qru


Qru
MODERÁTOR

Első ph! koris találkozót szervezünk akit érdekel: Topik

#nincsbennetarcsi

(#279) troland26


troland26
őstag

ááá én kb 3 hónapja kezdtem el korizni és mostanára el értem azt a szintet , hogy a kezdőknek én adok tanácsot . Nagyon imádom .... :D

(#280) Zoza24


Zoza24
senior tag

hali!

mit gondoltok,lassan lehet már a természetes vizeinken korcsolyázni?

;)

Forza Italy!

(#281) TAKÍÍ


TAKÍÍ
tag

Na írok ide jobb ötletem most úgy sincs. Lényeg, hogy korit szeretnénk venni.Eddig volt egy ősrégim fűzős, szar, valami orosz, 10 éves. Na most ez egy rémálom volt mert ilyen kemény műanyag volt a külső borítása és azt a fűzővel csak nagyon nehezen lehetett meghúzni. Kész erőpróba főként a téli nagykabátba.
Viszont ha meghúztad valahogy akkor meg az volt a baj, mert akkor meg szórított. De nem kicsit nagyon és nem egy ponton hanem úgy éreztem hogy az egész lábam összemegy, mint valami spanyol csízma. Ezt még tetézte az is, hogy hideg van ugyebár és benne a lábam összefagy. Akkor adtam föl mikor a lábam állandóan begörcsölt és a cipőfűző elszakadt.
Kiderült hogy fateromnak is ugyan ilyen élmény volt benne a korcsolyázás egyébként.

Na de most újat akarunk venni abban a raményben hogy egy normális korival nem lesz ilyen kín szenvedés.

Nem akarunk profi hokis korit venni 40 meg 60 meg 100ezerért az felejtő. Már csak azért is mert ahogy nézem ezek fűzősek és a rossz emlékek miatt nem. Ja meg persze ennyi zsetont nem akarunk rá áldozni.

Az lenne a fontos, hogy kényelmes legyen hobby célra csúszkálgatni a műjégen. mindenképpen csattos legyen. és én max egy 20 000 árkategóriára gondolok.(Láttam Roces t is ennyiér) Ezek milyenek van valakinek tapasztalata? iylen árkategóriában ?

Faterom persze mot már kitalálta, hogy a 7000 kori is jó az auchan ben mert jól néz ki. Őszintén szólva nem tudom ha kényelmes akkor az nekem is jó lesz.

[ Szerkesztve ]

(#282) troland26 válasza Zoza24 (#280) üzenetére


troland26
őstag

szia
szerintem 1-2 hét ..mert hogy mostanában jön a tartós hideg...

(#283) troland26 válasza TAKÍÍ (#281) üzenetére


troland26
őstag

szia

20 k környékén vagy alatta is kaphatsz jó korit pl:.CCM vagy NIkeBauert-t nézz szét alaposan ..nem érdemes megvenni a gagyit , úgyis több évig fogod használni......

(#284) dee.


dee.
csendes tag

sziasztok.

a fodrászom azt hallotta az egyik vendégétől, hogy a városligeti műjégpálya bezár...
nagyon remélem, hogy ez csak egy hülye ürügy volt, ezért mondta le a fodrászt( mondván bezárnak és utolsó nap elmennek korizni, ezért nem megy hajat vágatni abban az időben)

remélem téves infó.

A szerelem olyan, mint egy kád forró víz – nyakig elmerülsz benne, aztán szép lassan kihűl.

(#285) troland26 válasza dee. (#284) üzenetére


troland26
őstag

a weblapján azt írják , hogy zárás febr 15 este 20:00.....

de itt a számuk : 061-364-0013 kérdezd meg.... :) vagy írj mailt iroda@mujegpalya.hu

(#286) nagylaci32


nagylaci32
tag

Sziasztok!
Légyszíves valaki írja le, hogy mi a különbség a NikeBauer flexlite,supreme, és vapor korik között? Légyszíves úgy 15-20ezer Ft körüli jó hokikorikat írjatok! Egyáltalán milyen márka legyen? én most egy nikebauer supreme one 05-öt néztem ki! Minőségi kori kéne, hosszabb élettartammal! Csak hobbi koris vagyok!

(#287) troland26 válasza nagylaci32 (#286) üzenetére


troland26
őstag

szia

Pontosan nem tudom a különbséget.., de nekem flexlite van és nagyon meg vagyok vele elégedve . Szerintem ez neked is jó választás lenne..vagy a CCM korik jók még...Szerintem fogsz találni 20k alatt .

Jah..és nehem is csak hobbikorinak indult.., de most már heti rendszerességgel járok :D

[ Szerkesztve ]

(#288) fatianegra válasza nagylaci32 (#286) üzenetére


fatianegra
csendes tag

a gyártó oldalán megnéztem, a supreme elvileg passzentosabb de mégis több mozgást enged a lábszárnak. A Vapor nekem merevebbenek tűnt mintha olyasmit írnának hogy ideális a gyor forfulókhoz, a flexlite talán a leginkább HOBBI kori kiemelt komforttal. Én végül a supreme one 05 mellett döntöttem de SEHOL nem lehet kapni 45-ös méretben :-(

Grat a forgalmazónak...

FAK, FAKFAKFAKFAK!

(#289) fatianegra válasza fatianegra (#288) üzenetére


fatianegra
csendes tag

ideális a GYORS fordulókhoz...

FAK, FAKFAKFAKFAK!

(#290) balesz^


balesz^
tag

Sziasztok!

Ha valakit esetleg érdekel, van egy eladó korim:

[link]

A kori 2 éves új ára kb. 100 000 Ft. volt.

Az irányár itt 25 000 Ft.

(új penge már 5000 Ft/db-tól kapható bele)

Üdv.

balesz^

(#291) madmike


madmike
őstag

Sziasztok!
Szeretnék korit venni (eddig mindig béreltem és 1 év alatt kb egy kori árát otthagytam a kölcsönzőkben). Nincs sok pénzem,sőt inkább kevés. 2 korit nézegetek. Nics szükségem profi cuccra, tényleg csak barátnőmmel szeretnék korizgatni. Spartan Act Pro vagy Spartan Ice pro. Melyikröl mit tudtok? Megéri ezeket megvenni?

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#292) madmike válasza madmike (#291) üzenetére


madmike
őstag

senki?

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#293) madmike válasza madmike (#292) üzenetére


madmike
őstag

végül Nike Bauer Vapor lett. 8000ft ért hozzájutottam egyhez."használt",megvették,de egyszer se használták.

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#294) kkazmer


kkazmer
csendes tag

hello! vki tud segíteni, hogy az Europarkban lehet korcsolyát venni, vagy ott csak pálya van????
előre is köszi :DD

(#295) cserepados


cserepados
újonc

Hali!

Én régen görkoriztam sokat, de nem a korlátugrálós extrém formában, csak úgy az utcán, szóval nem vagyok olyan pro. Aztán elmaradt és most pár éve ki szoktam járni télen jégkorizni. Bár saját korim nincs, mert annyit nem járok. Bátyámmal kimegyünk néha és bohóckodunk. És nem nehéz megtanúlni, abszolút kezdőknek is ajánlom. :))
Valami jó pályát tudtok Budapesten? Olyat, ahol nem az önjelölt "hokicsapat" randalírozik?

A cserepados is a csapat tagja!!!

(#296) cserepados válasza kkazmer (#294) üzenetére


cserepados
újonc

Hol van ott pálya?

A cserepados is a csapat tagja!!!

(#297) kkazmer


kkazmer
csendes tag

én tavaly voltam, akkor az üzletház előtt volt a pálya:P
egyébként nem az a hatalmas, de nekem bejött, hangulatos (hogy édesanyám szavaival éljek:P)
azt tudom, hogy lehet az e.parkban korit bérelni, de szted venni is lehet? kellene a hugicámnak... bár még nagyon nő a lába, addig lehet nemkéne..

(#298) kkazmer


kkazmer
csendes tag

no, úgy döntöttünk elhalasztjuk kicsit ezt a korivásárlást......
ma elmegyünk az Europarkba, és meg is lessük milyen a kínálat a bérlésnél, remélem azért nem full gagyi......mondjuk haverok szerint nem, nade majd ééénn megvizsgálom azt :DD

(#299) kkazmer


kkazmer
csendes tag

jelentem, megtörtént!
jelentem, nem gagyi...és asszem 200 Ft volt 2 óra
úgyh hugira rá van parancsolva, h bírja ki saját kori nélkül:P

(#300) kkazmer


kkazmer
csendes tag

hahóóóóóóóóóóóóóóóó mi van már, hogy itt magammal beszélgetek?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.