Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-07-12 20:08:34

LOGOUT.hu

Az új hardverapróban beépített értékelési rendszerét használd, de ha szeretnél, itt is adhatsz e szabályok betartásával:
- akkor értékelt, ha már nem fog megváltozni a véleményed!
- rögzített pontokat az értékelésből nem törlünk
- hozzászólásodban szerepeljen a hozzászólásban üzletfeled neve, linkeld a megkötött üzletről szóló apróhirdetést és az üzletfél adatlapját is. például: kukoricajános: piros pont, mert megvettem ezt.
- hozzászólásod NE tedd OFF-ba, ezt a Topikgazdák teszik, ha lepontozták!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) zotyko71 válasza pcguru23 (#253) üzenetére

Sziasztok!
Viszont jár a PIROS pont pcguru23 kollégának EZÉRT és EZÉRT az üzletért.
Köszönöm a vásárlást! :R

(#502) e-zoli


e-zoli
tag

Kérném a pirospontot kisza25 részére, ezt vettem tőle, minden a megbeszéltek szerint történt. Bár mindenki ilyen pontos és megbízható lenne :R

(#503) kisza25 válasza e-zoli (#502) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

kérnék egy pirosat e-zoli kollégának ezt az alaplapot vette tőlem minden a megbeszéltek szerint zajlott csak ajánlani tudom :R

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#504) sztikac


sztikac
őstag

Kérnék egy pirospontot CodeRed részére, ezért az üzletért. Korrekt vevő :R

(#505) tortaur2006


tortaur2006
tag

Egy pirosat kérnék dozo76 nak! [link]

Az üzlet:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#506) henter


henter
tag

Piros pontot kérnék thgergo kollégának. Memóriát vettem tőle, minden maximálisan rendben volt. Köszönöm

Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal! --Ha sürgős, hívj: 30/212-7754--

(#507) thgergo válasza henter (#506) üzenetére


thgergo
tag

Piros pont henter felhasználónak, gyorsan jött, és gyorsan el is vitte a ram-ot.

-

(#508) solaris7


solaris7
tag

kérnék egy pirosat dudasj fórumtársnak ezért a vásárlásért [link] gyors és korrekt,bátran ajánlom mindenkinek.

(#509) Orion82


Orion82
tag

Kéerk egy pirosat CoolBoy323nak ezért a frankó veintiért.

Köszönet!

(#510) noby


noby
aktív tag

kérnék egy nagy pirosat Fecniii[link]kollégának ezért az üzletért[link]korrekt megbízható ember.

Megbízhatóságom:noby felhasználónak 55 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!a régi rendszerben+az új :)

(#511) solaris7


solaris7
tag

Kérnék egy pirosat csoresz fórumtársak ezért a vásárlásért [link] minden a megbeszéltek szerint történt,pontos és gyors volt!
Ajánlom mindenkinek!

(#512) Sareth


Sareth
senior tag

Egy újabb pirosat kérnék behúzni Balu12-nek aki most egy nagy zsák kábelt vásárolt meg tőlem innen a szokásos pozitív hozzáállásával. Köszönöm a gyors üzletet!

(#513) tking


tking
csendes tag

Norb37: piros pont,
Minden rendben ment.
A házhoz szállítás pedig értékelendő extra volt !

(#514) tomatos


tomatos
aktív tag

Szeretnék kérni egy piros pontot ibookg4 kollégának az USB OTG kábelért! Működik minden a vásárlás is gyors volt. :)

Ha nem írnék vissza 24órán belül adatok közt megtalálod a számom! Viberen üzenetekre is válaszolok! Email címemet használhatod Hangoutsnál!

(#515) Fecniii


Fecniii
tag

Kérnék egy pirosat noby kollégának ezért az üzletért
megbízható eladó

(#516) lebowski91 válasza fonseca (#449) üzenetére


lebowski91
csendes tag

Kérnék egy piros pontot [fonseca] kollégának, ezt a CPU-t vásárolta tőlem... korrekt megbízható vásárló!

(#517) Wizzy25


Wizzy25
csendes tag

Hatalmas Piros Pontot szeretnek kerni Tito3-nak[link] a korrekt, gyors uzletert! [link]

(#518) Wizzy25


Wizzy25
csendes tag

Nagyon nagy Pirosat kerek RECSKA-nak[link] a hatalmas ritkasagbameno VGAert, es a gyors uzletert![link]

(#519) Wizzy25


Wizzy25
csendes tag

Es ujra piros jar Tito30-nak[link] a Tapert! Eletmento volt!!!

(#520) Balu12


Balu12
csendes tag

Egy nagy pirosat szeretnék Sareth kolegának ezekért a kábelekért!
Rendes és megbízható mindenkinek ajánlom!

Haswell hőproblémáinak megoldása: http://logout.hu/bejegyzes/balu12/haswell_hoproblemainak_megoldasa/hsz_1-50.html

(#521) Balu12


Balu12
csendes tag

Pirosat szeretnék kérni Sareth nak ezért a Maxtor DiamondMax Plus 9 vinyóért!
Hibásan vettem mégis működik nagyon köszönöm :)
Mindenkinek ajánlom!

Haswell hőproblémáinak megoldása: http://logout.hu/bejegyzes/balu12/haswell_hoproblemainak_megoldasa/hsz_1-50.html

(#522) ladislao80


ladislao80
csendes tag

Kérnék egy piros pontot SirRasor -nak ezért az üzletért

(#523) gaboca0527


gaboca0527
csendes tag

Piros pont thumbnak a remek áron adott processzorért.

Köszönöm!

One for the money, two for the show!

(#524) BraveHeart


BraveHeart
tag

CosmO_O kollégának nagy pötty az üzletért! :R

★�◄╣♛★☆███♪♫★♪♫███☆★♛╠►�★

(#525) Skyrider1


Skyrider1
csendes tag

Egy piros pontot szeretnék kérni alfa156 [link] kollégának az alábbi üzlet lebonyolításáért:

[link]

We live in the World of Tanks

(#526) marci-04


marci-04
csendes tag

Kérnék egy pirosat F1stat kollégának.
Egy noti vinyót (160Gb) vettem tőle és egy 1gb-os DDR2-es noti memóriát. Sajnos a hirdetés le lett szedve.

79 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése

(#527) cashback


cashback
őstag

Kérnék egy pirosat geor részére. Processzort vásároltam tőle: [link]

Gyors, rugalmas, megbízható eladó.

Köszönöm. :R

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.

(#528) CosmO_O


CosmO_O
tag

Pirosat kérnék BraveHeart-nak ezekért a remek kártyákért! Köszönöm újfent :R

[Team Hungary - hwbot.org] |ASUS ROG|Intel|nVidia|

(#529) benzin


benzin
csendes tag

Szeretnék küldeni egy pirosat Tojasleves felhasználónak, ezért a remek kis Gigabyte alaplapért!

https://www.facebook.com/groups/besthithungaryforum/

(#530) zotyko71

Egy NAGY PIROSAT kérnék Duliee fórumtársnak ezért a TÁPÉRT és ezért a remek PROCIÉRT!
Minden rendben ment és rendben működik! Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#531) lajbii


lajbii
tag

Nagy pirospontot kérnék " ljungberg " [link] számára.
Ezért : [link] a termékért mely kifogástalan.Nagyon korrekt segítőkész volt az üzlet során.
Ráadásul pontosan el is hozta megbeszélt helyre mivel dolgoztam és nem tudtam én menni a termékért.
Mégegyszer köszönöm :R
MINDENKINEK AJÁNLOM!

lajbii felhasználónak 52 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! + A Mostani.

(#532) MasterHUn


MasterHUn
senior tag

bundata kllegának egy hatalmas pirospontot kérnék Ismét vásároltam tőlle és nagyon korrekt volt mint mindíg! Vinyót vettem tőlle (WD green 2TB)

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#533) sziku69


sziku69
senior tag

Egy PIROS PONTOT szeretnék kérni ati32bp fórumtársamnak, ezért az üzletért.

(#534) kheops86


kheops86
csendes tag

Pirosat kérnék hernor02 kollegának noti HDD-t vettem tőle elöre utalással minden rendben volt

kheops86 felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! 70/417-3043

(#535) balu72


balu72
tag

dozo76 részére kérnék egy pirosat ezért az üzletért.Korrekt,megbízható fórumtárs! :R

"balu72 felhasználónak 263 pozitív és 0 negativ értékelése van a régi "ph megbízhatóság" fórumon!"

(#536) cinkoxid


cinkoxid
senior tag

DeMaio kollégának jár a piros pont ezért az alaplapért és tápegységért. Megbízható, korrekt.

(#537) vikingsanyi


vikingsanyi
csendes tag

Nagy piros pont Superhun kollégának ezért az üzletért!
Gyors és pontos, ajánlom mindenkinek!

Fő a jókedv!

(#538) pedozs


pedozs
csendes tag

üdv!

piros pont blau24 kollegának! xbox360 játékokat vásároltam tőle...és minden a megbeszéltek szerint zajlott le!
pontos és gyors a kolléga! nagy pirosat neki!

köszönöm

pedozs felhasználónak 642 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!Ha veszem a fáradtságot,hogy írok,akkor viszont is elvárom. Sikeres üzlet esetén a piros szinte kötelező!:) Mindig nézd meg a megbízhatóságom,nem Átverni,hanem ELADNI-VENNI akarok!! Köszönöm,hogy elolvastad!

(#539) ati32bp


ati32bp
tag

Üdvözletem. Sziku69 felhasználónak szeretnék egy piros pontot kérni. Ezt vitte el tőlem. Korrekt, pontos, megbízható felhasználó. Csak ajánlani tudom :R

(#540) ljungberg válasza lajbii (#531) üzenetére


ljungberg
tag

Egy piroskát kérnék lajbii kollégának ezért a vételért.

Korrekt, gyors, megbízható üzletfél, és még buszozni is elvitt :DD
Ajánlott!

(#541) exangel


exangel
csendes tag

Pirospontot adok Bacsko42-nek.

Bacsko42-nek
ezért az üzletért.

Köszi mégegyszer.
Minden rendben lezajlott, korrekt és megbízható partner.

[ Szerkesztve ]

(#542) ati32bp


ati32bp
tag

Ezért a korrekt üzletért szeretnék egy piros pontot kérni csabiuvb felhasználónak. Gyors, pontos, megbízható felsználó. Csak ajánlani tudom :R

(#543) XP NINJA


XP NINJA
őstag

pirosat kéretik tiggi-nek ezért az üzletért

(#544) aprodok


aprodok
újonc

Toi-Toi PH társ rugalmasan, még aznap vállalta az általam megadott találkozási pontot, mielőtt ezt a terméket adtam el neki. És még jól el is dumálgattunk. Jár a piros pont!

[ Szerkesztve ]

(#545) kurahmaru


kurahmaru
csendes tag

Pirospontot érdemel splinter001 gyorsasága, pontossága, és a jó játékok miatt.

Me: No problemo. Narrator: But it was all problemo.

(#546) roni009


roni009
csendes tag

Pirospontot szeretnék kérni neki ezért az üzletért. Minden rendben ment, amit kártyát küldött cserére tökéletesen működik.

(#547) mno


mno
tag

Szeretnék kérni egy piros pontot neon-ka fórumtársnak, ezért az üzletért. Gyors, pontos, megbízható vásárlóm volt :) üdv

Joe

(#548) Yodamest


Yodamest
addikt

Kérnék egy pirosat Aduasz bajtársnak, egy Urban Backpack laptoptáskát vett tőlem és még a fagyimat is fizette :)

(#549) cassus77 válasza szente80 (#486) üzenetére


cassus77
csendes tag

Piros pontot adok szente 80 kollégának korrekt megbízható vevő mindenkinek csak ajánlani tudom! :R

(#550) Tirexi


Tirexi
addikt

Hatalmas piros jár 04ahgy kollégának ezért az üzletért: [link]
Megbízható üzletfél csak ajánlani tudom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.