Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-07-12 20:08:34

LOGOUT.hu

Az új hardverapróban beépített értékelési rendszerét használd, de ha szeretnél, itt is adhatsz e szabályok betartásával:
- akkor értékelt, ha már nem fog megváltozni a véleményed!
- rögzített pontokat az értékelésből nem törlünk
- hozzászólásodban szerepeljen a hozzászólásban üzletfeled neve, linkeld a megkötött üzletről szóló apróhirdetést és az üzletfél adatlapját is. például: kukoricajános: piros pont, mert megvettem ezt.
- hozzászólásod NE tedd OFF-ba, ezt a Topikgazdák teszik, ha lepontozták!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1051) themebuilder


themebuilder
senior tag

csbiro-nak is jár a piros a Xears-ért.

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#1052) themebuilder


themebuilder
senior tag

cLeanLess-nak is jár a piros a Xears-ért.

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#1053) themebuilder válasza Blitz23 (#931) üzenetére


themebuilder
senior tag

Blitz23-nak is jár a piros a Xears-ért.

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#1054) Tuvok85


Tuvok85
csendes tag

Igényelnék egy piros pöttyöt [olbaidhun] fórumtárnak, aki korrekt vevőnek bizonyult amiért megvette Asus notimat

(#1055) Darklight.


Darklight.
újonc

Tommy Da B1G kollégának kérnék egy pirosat ezért az üzletért.

(#1056) Bobo911


Bobo911
csendes tag

Nagy Pirospontot kérnék " lajbii " [link] kollégának ezért a [link] termékértt. Pontos,megbízható ember és nagyon korrekt volt az üzlet! :K
Mégegyszer köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

(#1057) pivi.l


pivi.l
tag

Piros pont jár adorjant kollégának ezért az üzletért.

[ Szerkesztve ]

(#1058) waithEard


waithEard
őstag

Pirosgombócot kérek gambeca kolléga részére, pontos és gyors volt. Előre utalással vettem tőle: ezt. Danke! :R

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#1059) Majkee84


Majkee84
aktív tag

Piros pontot kérnék fkaresz kolléga számára, akitől egy AM3 félkonfigot vettem. Korrekt, gyors eladó!

Steam / Origin / Discord / RSC / PUBG : Majkee84

(#1060) szepsuti


szepsuti
aktív tag

Pirospont jár pipi1113 fórumtársnak. Egy ipod-ot vettem tőle, minden a megbeszéltek szerint zajlott. Ajánlom mindenkinek!

(#1061) werdy


werdy
csendes tag

switowski fórumtársnak nagy pirospont jár: a tőle vásárolt Sapphire HD6850 Toxic hibátlanul működik. Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

http://www.werdy.hu | http://www.sidripalliance.com

(#1062) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Piros pont jár Monostory kollégának a számítógépéért. Megbízható, pontos, ajánlom! :R

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#1063) newbie81


newbie81
csendes tag

Lextor kollégának kérnék összesen 8 darab pirospontot ezekért az üzletekért: 1 2 3 4 5 6 7 8

Eredetileg egy termékért jelentkezett, végül minden hirdetett tételemet elvitt. Korrekt, pontos vevő, csak ajánlani tudom! :C

"newbie81 kollégának szeretném ha piros pontot adnátok mert időben a megbeszélt helyszínen volt, korrekt, barátságos, valamint pontosan azt kaptam amit hirdetett, szuper áron"....ez kéne, hogy a normális legyen mindenkinél, nem? :)

(#1064) pedozs


pedozs
csendes tag

üdv!

Funky0220 kollégának szeretnék pirosat kérni ,ezért az üzletért. Szavahihető vásárlóm volt. Ajánlom másnak is!

pedozs felhasználónak 642 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!Ha veszem a fáradtságot,hogy írok,akkor viszont is elvárom. Sikeres üzlet esetén a piros szinte kötelező!:) Mindig nézd meg a megbízhatóságom,nem Átverni,hanem ELADNI-VENNI akarok!! Köszönöm,hogy elolvastad!

(#1065) cbm1974


cbm1974
tag

Köszönet chgergo felhasználónak a prociért. Hibátlanul működik, jutalma egy nagy piros!

1. kapcsolatfelvétel módja PÜ...!!!

(#1066) InquisiThor


InquisiThor
csendes tag

Piros pont slimshady-nak, akitől memóriakártyát vettem. Gyors és korrekt eladó és a kártya is tökéletesen működik.

None can stand before the Inquisition!

(#1067) köszörü


köszörü
tag

Szeretnék pirosat kérni BeriHampeR kollégának
a gyors és korekt vásárlásért

A lehetetlent megoldom a csodára kicsit várni kell !(TEL:06702860681)

(#1068) zolee1309


zolee1309
újonc

Kérnék egy pirospontot marinea2 részére,ez a videókari volt az áldozat! ;)

[ Szerkesztve ]

(#1069) essox


essox
csendes tag

Szeretnék egy FEKETE pontot biznisz_elek -nek .A megbeszélt találkozóra nem jött el,első megkeresésemre nevetséges választ adott , majd azóta nem reagál.Elég sokat utaztam, 35 percet vártam rá....A találkozó le volt fixálva,Ő arra hivatkozott ,hogy nem hívtam.Kérdésemre,hogy minek hívtam volna,mikor megbeszéltük a találka helyét,időpontját - azóta sem válaszolt,holott többször volt már belépve.Kifogásokra,mellébeszélésre reagálva, szívesen bemásolom a levelezést.

(#1070) essox


essox
csendes tag

Feketét szeretnék prohard22 -nek.Megbeszélt találkozóra nem jött el,ráadásul semmi reakció ,azóta sem. Ne játsszatok más idejével!!! 18,47-ig vártalak.....
essox privát üzenete Prohard22 számára
Új Törlés 2013-04-10 14:43:45

essox
(újonc)
rendben,akkor fél 7 -re ott vagyok.
Prohard22 privát üzenete essox számára
Új Válasz Törlés 2013-04-10 14:39:00

Prohard22
(lelkes újonc)
ok
essox privát üzenete Prohard22 számára
Új Törlés 2013-04-10 14:34:04

essox
(újonc)
Szia!Ugyan ott fél 7-kor jó.
Prohard22 privát üzenete essox számára
Új Válasz Törlés 2013-04-10 14:19:50

Prohard22
(lelkes újonc)
hy el tudnank tenni kesobbre olyan 7re
essox privát üzenete Prohard22 számára
Új Törlés 2013-04-09 23:26:42

essox
(újonc)
4 - re ott vagyok.
Prohard22 privát üzenete essox számára
Új Válasz Törlés 2013-04-09 23:24:21

Prohard22
(lelkes újonc)
oké
essox privát üzenete Prohard22 számára
Új Törlés 2013-04-09 23:22:01

essox
(újonc)
A CBA (volt Match) előtt.
essox privát üzenete Prohard22 számára
Új Törlés 2013-04-09 23:20:21

essox
(újonc)
Blaha 4-kor jó?
Prohard22 privát üzenete essox számára
Új Válasz Törlés 2013-04-09 23:14:14

Prohard22
(lelkes újonc)
jó akkor holnap össze tudunk futni? valahol? én a nyugatinal lakom
essox privát üzenete Prohard22 számára
Új Törlés 2013-04-09 23:13:16

essox
(újonc)
Szia!Részemről mehet....

(#1071) Viszlát


Viszlát
addikt

Egy piros pontos szeretnék kérni McCain kollégának, korrekt és gyors partner volt az üzlet létrejöttében (a megvásárolt termék: [link]).

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#1072) chgergo


chgergo
tag

Kérek egy pirosat cbm1974 kollégának ezért az üzletért. Minden a megbeszélések szerint zajlott, azóta is elégedett a procival.

(#1073) essox


essox
csendes tag

Feketét szeretnék one-two -nak.Nem a megbeszélt cuccot hozta,ráadásul működő helyett rosszat....Persze ,azóta nyoma sincs.

(#1074) Biznisz Elek


Biznisz Elek
aktív tag

Szeretnék fekete pontot adni essoxnak.

Rágalmaz, illetve valóban megbeszéltük a helyet és az időpontot ahol én ott is voltam, de telefon hívást nem kaptam. Gondolom azt hitte, hogy látnok vagyok ki az aki rám vár!? A telefonszámomat tudta, de nem keresett.
Ez a találka előtt is leveleztünk, majd megadta a számát a párja, amin hívtam de nem vette fel.

▂▃▅▇█▓ eladó domain nevek - bizniszelek.hu ▓█▇▅▃▂

(#1075) Viszlát válasza essox (#1073) üzenetére


Viszlát
addikt

Rossz helyen vagy, ha problémád volt egy üzlettel itt kell jelezned: Jelentsd a csalókat és a rossz üzletfeleket (olvasd el a téma összefoglalót). (Előtte mindenképpen olvasd el az összefoglalót, hogy megfelelnek-e a körülmények.)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#1076) geor


geor
újonc

Kérek egy pirosat http://hardverapro.hu/tag/cashback.html fórumtársnak egy procit vásárolt tőlem. :)

(#1077) tocso83


tocso83
csendes tag

Kérnék egy pirosat daniele fórumtársnak, egy GTX 275-öt vett tőlem.

(#1078) <Dénes>


<Dénes>
csendes tag

Thomeee kollegának szeretnék egy piros pontot ezért a billentyűzetért.

(#1079) KCJ


KCJ
csendes tag

Kérnék egy piros pontot Ed3r_X_ kollégának ezért az üzletért.
Nagyon korrekt eladó.

(#1080) karlosz17


karlosz17
csendes tag

Kérnék 1 Pirospontot tgb kollégának a megbízhatóságáért, ezért az SII üzletért. teljesen korrekt eladó. Ajánlom mindenki figyelmébe. :R :C

(#1081) nexus81


nexus81
csendes tag

Kérni szeretnék egy pirosat szente80 kollégának ezért a processzorért. Gyors, korrekt eladó!

(#1082) Blue Thunder


Blue Thunder
senior tag

Kérnék egy nagy pirosat Erdei88 fórumtársnak, eme csodálatos RAM pár eladásáért, nagyon korrekt megbízható kolléga, minden a megbeszéltek alapján történt, csak ajánlani tudom! :C

Telefonszámom: 06-30-6-570-800 +++ Ha írok PM-et tisztelj meg azzal ha bent jársz hogy válaszolsz!!!

(#1083) tgb válasza karlosz17 (#1080) üzenetére


tgb
senior tag

karlosz17 kollégának egy pirosat kérnék ezért az üzletért!minden a egbeszéltek szerint történt!

az irányár nem félarat jelent!

(#1084) emzeperix


emzeperix
tag

Kérnék ati012 kollégának ezért az üzletért.

(#1085) Erdei88


Erdei88
veterán

Blue Thunder-nek kérénék egy pirosat, ezért az üzletért. Minden a megbeszéltek alapján történt.
Köszönöm a bizalmát az előre utalást illetően, és a türelmét is!

(#1086) FAR


FAR
tag

Pirosat kérnék KTHOM kolléganak ezért. Gyors, készséges, rugalmas és korrekt eladó, ajánlom bárkinek.

NagyDOBOZOS PC játékokat keresek - "Say no to online codes!"

(#1087) Klikodesh


Klikodesh
senior tag

Tirexi: Pirospont, ezert az uzletert, elore utaltam es minden tokeletesen zajlott, ajanlom.

CPUs are not a "war", you are not a solider. And there certainly won't be any battles fought on these forums.

(#1088) sabertooth


sabertooth
csendes tag

Kérnék egy pirosat weeberkolos kollégának, korrekt és pontos vásárló Ezt vette tőlem, ajánlom mindenkinek.

(#1089) Speedy666


Speedy666
csendes tag

szeretnék kérni 1 pirosat [col.mag] kollégának [ezért] az üzletért

(#1090) Thomeee válasza <Dénes> (#1078) üzenetére


Thomeee
tag

Szeretnék én is küldeni egy pirosat <Dénes>-nek, mivel az adás-vétel a megbeszéltek szerint zajlott, pontos és megbízható ember. Ezt vette tőlem:[link]

"Thomeee felhasználónak 90 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!" a régi rendszer szerint.

(#1091) daniele válasza tocso83 (#1077) üzenetére


daniele
aktív tag

Szintén kérek egy pirosat tocso83-nak ezért a videokártyáért. :R

(#1092) KTHOM


KTHOM
csendes tag

Piros pontot kérek FAR kollégának egy ASUS TUSL2C alaplapot vett tőlem. Minden a megbeszéltek szerint zajlott, korrekt vevő. Köszönöm a beszélgetést! :R

(#1093) kiralylev


kiralylev
csendes tag

Kérnék piros pontot ezért
121212 Úrnak!
Köszönettel,

L.

(#1094) zotyesz66


zotyesz66
őstag

Piros pontot kérek kisfőnök úr számára! TV kártyát vettem tőle. A cucc hibátlan, ahogy az ügyintézés is az volt.

(#1095) zotyesz66


zotyesz66
őstag

Kérek egy piros pontot Neme kollegának! Alaplap + RAM kombóért kapja.

(#1096) tthom


tthom
senior tag

Kérnék egy szép kerek pirospontot J.J. András fórumtárs részére a nagyon szépen hasító i3 processzorért!

(#1097) zotyesz66


zotyesz66
őstag

Piros pontot küldök x_user fórumtársnak 1 pár hibátlan HP/Samsung DDR1 RAM-ért.

(#1098) madarasz92


madarasz92
őstag

Kérnék egy pirosat marinea2 forumtársnak nagyon korrekt és gyors eladó . :)

[ Szerkesztve ]

(#1099) rootkiller


rootkiller
őstag

Pirosat szeretnék bul07-nek az S2 akkuért!

Artengo TR 990 Pro

(#1100) marinea2


marinea2
addikt

madarasz92 -nek jár a pirospont az VGA üzletünk kapcsán.

Pontos és korrekt vevő. Minden a megbeszéltek alapján zajlott.

:R

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.