Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38301) YCbCr


YCbCr
csendes tag

Egy pirospontot írjatok Zitronensaft fórumtársnak ezért az üzletért!
Remek ketyere; gyors, rugalmas, korrekt ügymenet!

(#38302) cil101


cil101
tag

Kérek egy pirosat maxrad1580-nak ezért az üzletért

(#38303) ltoth


ltoth
csendes tag

Nagy piros pontotokat kérek pcminden fórumtársnak:
P4 3,0Ghz/2M/800 HT SL7Z9 Socket775, (több darab is a hirdetésnek megfelelően hibátlan) és 1GB DDR2 800MHz RAM

[ Szerkesztve ]

(#38304) puller


puller
csendes tag

Üdv! Kérnék egy nagy pirossat Pel.kollégának ezért:

http://hardverapro.hu/apro/acer_emachines_e642g_notebook_19_honap_szamlas_gar/hsz_1-50.html

(#38305) drahotab


drahotab
tag

Piros:

tjhooker464
meeeable
jawbone
N_A_S

Mindegyik gyors, korrekt, no problem! :R

Köszi az üzleteket!

[ Szerkesztve ]

(#38306) drahotab válasza drahotab (#38305) üzenetére


drahotab
tag

Előző üzlet linkekkel javítva:

Piros:
Meeeable üzlet
jawbone üzlet
N_A_S üzlet

Mindegyik gyors, korrekt, no problem!
Köszi az üzleteket!

(#38307) Isee


Isee
senior tag

Szeretnék pirosat kérni Gazsi00 kollegának, ezt a Corsair HX450-es tápot vettem tőle. Minden a legnagyobb rendben zajlott, korrekt, megbízható eladó, bátran ajánlom :R

[ Szerkesztve ]

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#38308) hobo_blues


hobo_blues
csendes tag

Pirospontot kérnék Tiderenszky -nek

Egy Alaplapot vett tőlem. Nagyon gyors pontos korrekt vásárló, másnak is bátran ajánlom.

(#38309) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Egy piros pontot kérek Isee-nek. Egy Corsair HX450 tápot adtam el neki. Korrekt, megbízható vevő, mindenkinek ajánlom!

(#38310) sirszevenap


sirszevenap
addikt

Hatalmas nagy Piros pontot szeretnék adni André kollégának! :) A PH-s pályafutásom során az eddigi legkorrektebb emberrel akivel találkoztam! Egy Asztali PC-t cseréltem vele ERRE a notira! A noti tökéletes! Minden a megbeszéltek szerint történt. A személyes átvétel érdekében 340Km-t autózott. Ez a nem semmi! :) Azt kaptam amire számítottam, ő pedig nagyon kedves , talkativ volt. Csak ajánlani tudom mindenkinek! ++++

Bankkártyával? Hát persze!

(#38311) botsaska


botsaska
csendes tag

Kérnék egy pirosat Lacess kollégának ezért az üzletért.
Köszönöm!

(#38312) mmm13


mmm13
csendes tag

shuttle részére kérnék egy nagy pirosat a gyors korrekt vásárlásért ezért

(#38313) SzaboLorinc


SzaboLorinc
csendes tag

hgabor001 vásárolta tőlem ezt az asus eee pc töltőt és minden rendben zajlott. pirospontot érdemel.

(#38314) RizeAllard


RizeAllard
csendes tag

Ezért az üzletért jár a piros d3xt3r számára. Minden a megbeszéltek alapján történt.

A gyári adatok a kiindulási értékek. Az üzem freqvencia egy teljesen más tartomány....:D

(#38315) roland_17 válasza RizeAllard (#38314) üzenetére


roland_17
tag

Nagy pirosat szeretnék adni !!...

Jani1979

Kollégának , A pontos , és gyors vételért !..
Egy Asus Silent Squre hűtött vett tőlem !...

Megbízható ajánlom mindenkinek !!
:R :R

--> Hirdetéseim: http://href.hu/x/inio <-- --> Megbízhatóságom: http://href.hu/x/inin <-- -->06-30/368-12-71<--

(#38316) Aitrui válasza Graphics (#37989) üzenetére


Aitrui
csendes tag

Kérnék egy pirosat Duliee -nek ezért az üzletért! Ajánlom másnak is! ;)

(#38317) maxisama


maxisama
tag

Pirosat szeretnék kérni iHave -nek ezért az üzletért :R

(#38318) iHave válasza maxisama (#38317) üzenetére


iHave
csendes tag

Vissza is megy a piros, maxisama-nak, ezért az üzletért: üzlet. Gyors, pontos megbízható! Ajánlom! :R

(#38319) Macka


Macka
veterán

Piros pont omikron23-nak ezért és ezért.

:R :R
Korrekt, mindenkinek csak ajánlani tudom.

(#38320) mokujin2


mokujin2
csendes tag

Szeretnék kérni egy piros pontot Billy84 fórumtársnak, ezért az üzletért!
A gépét cserélte el velem egy PS3-ra.
Nagyon korrekt, a megbeszélt helyen /lakásában/ találkoztunk, elrendeztünk mindent! :R
Csak ajánlani tudom! :K :R

!!! Visca el Barca, y Visca Catalunya !!!

(#38321) Jani1979


Jani1979
csendes tag

Pirosat szeretnék kérni [roland_17] -nak [ezért] az üzletért :R

Egy Asus Silent Squre hűtött vettem tőle !...

Megbízható, korrekt ajánlom mindenkinek !!!

(#38322) rizso


rizso
addikt

Kérnék egy pirosat jfehervari1 fórumtársunknak ezért az üzletért! Minden a megbeszéltek szerint történt, korrekt, pontos, megbízható vevő, csak ajánlani tudom! Köszönöm az üzletet! :R

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#38323) kisbago


kisbago
aktív tag

Egy hatalmas pirosat szeretnék kérni joccy-nak mert segített sok mindenben a telefonom érdekében!! köszönöm!! :R

(#38324) 04ahgy válasza leximester (#38138) üzenetére


04ahgy
nagyúr

leximester fórumtársnak is jár egy kövér, pirospozsgás. Korrekt, pontos. A legmacsóbb hűtőt, a Thermalright HR-02-t vette meg tőlem. Remélem ezekben a kezdődő nyári melegekben is hasznát veszi. :R

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#38325) Nachtflug válasza kekjjoe (#38084) üzenetére


Nachtflug
csendes tag

kekjjoe-nak piros pontot kérek, mivel korrekt és gyors üzlet-et bonyolítottunk, mindkét fél megelégedésére. ;]

Ha nem kérdezel, nem kapsz választ...

(#38326) jfehervari1


jfehervari1
tag

Kérnék egy pirosat
rizso fórumtársunknak Minden a megbeszéltek szerint történt, korrekt, pontos, megbízható eladó, csak ajánlani tudom! Köszönöm az üzletet!

(#38327) Zolee11


Zolee11
senior tag

Kérnék egy nagy pirosat dscholtz1975 fórumtársnak ezért az üzletért. Pontos és megbízható!

no brain, no problem

(#38328) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

Piros pont cofon fórumtársnak. A hirdetett intel 320 series 120GB-os SSD megvásárlásáért. Nagyon korrekt, pontos, csak és kizárólag ajánlani tudom. Személyes találkozó volt.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#38329) bercii


bercii
csendes tag

Sziasztok!

Nagy pirospont CYX ezért az üzletért!

Üdv

bercii

http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?sfor_all=bercii&submit= EMAIL: headset1000@hotmail.com TELEFONSZÁM: 06-20-543-1969

(#38330) >Deego..


>Deego..
senior tag

Pirosat kérnék 7300 fórumtársnak ezért az üzletért.

Rugalmas, korrekt vásárló.

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#38331) feri4850


feri4850
újonc

Vettem Ylgram1 -től egy procit jár a piros pont,korrekt.

(#38332) badika


badika
tag

Egy pirospont peterke135-nek ezért

(#38333) rebel56 válasza pelikán01 (#38114) üzenetére


rebel56
tag

Én is kérnék egy piros pontot pelikán01 forumtársnak ezért a bizniszért.

(#38334) Speedhs


Speedhs
őstag

Kérnék egy pirosat Levmen kollégának a gyors ram bizniszért!

(#38335) Levmen


Levmen
tag

Kérnék egy pirosat speedhs kollégának ezért az üzletért. Minden rendben zajlott! A ram tökéletes.

Üdv.: Levente

(#38336) bb.bocs


bb.bocs
őstag

pirosat kérnék gazso007nevű felhasználónak, a töle vásárolt routerrendesen működik, és 2 hónap garit is vállalt rá :) megbízható gyors és korrekt eladó ajánlani tudom mindenkinek

(#38337) Qru


Qru
MODERÁTOR

Pirosat kérnék Gabo0905 kollégának, gazdagabb lett egy egérpaddal.

#nincsbennetarcsi

(#38338) lipido


lipido
senior tag

Sziasztok!
Szeretnék kérni egy pirosat Autoboy felhasználónak. Egy dfgt-t vettem tőle. minden rendben zajlott!

(#38339) Gabo0905


Gabo0905
aktív tag

Qru kollégának kérnék egy piros pontot, egérpadért.

[ Szerkesztve ]

(#38340) moongoose


moongoose
őstag
LOGOUT blog

tim_tim kollegának piros pötyi egy gf2 gts asus v7700 üzletért.
Nagyon megbízható és korrekt fórumtárs.
Köszönöm neki a projektemhez a vga-t.

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

(#38341) lazlo16


lazlo16
aktív tag

Kapeq-nek kérek egy piros pontot Az xboxos üzletért :))

(#38342) sptkyle


sptkyle
senior tag

Rick92 kolegának kérnék bevésni egy pirosat. Némi helyfoglaló cucctól szabadított meg. Az üzlet során minden rendben, példásan, és gördülékenyen ment. :R

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#38343) classifieds


classifieds
csendes tag

joe442-től vettem egy pci sata vezérlőkártyát, teljesen oké minden, mehet neki a piros pötty! A kapcsolatfelvétel nem volt 1xŰ, ezzel az ügylettel mégis teljesen elégedett vagyok. :)

PS Felmerült már, hogy a fórum szoftverének frissítésével kommentálni, pontozni lehessen az adatlapon és/vagy az egyes hirdetések oldalán? :U Ez is működik, csak egy kicsit körülményesnek (idő- és munkaigényesnek) tűnik számomra. Plusz ha lekérdezek valakit ezen az oldalon akkor csak a darabszám jelenik meg, nem pedig az értékelés oka, ami pedig talán sokkal érdekesebb volna...

(#38344) osonte


osonte
senior tag

Küldök egy pirosat petya1992 részére, ezt a processzort vette tőlem.

Gyors és korrekt vevő.

(#38345) classifieds


classifieds
csendes tag

statisztika-tól (is) vettem egy pci sata vezérlőkártyát, oké volt minden, piros .ot kérnék, köszönet! :)

(#38346) Fulunkulus


Fulunkulus
csendes tag

droving fórum társnak kérnék egy pirosat emezért az üzletért.

Kaparós sorsjegy: ██████████. Kapard le egy csavarhúzóval és ha szerencséd van, a Jézuska talán hoz egy új monitort:-) Aki nem válaszol, megy tiltóra, mert az megbízhatatlan! Köszönöm az együttműködést!

(#38347) szab.tam


szab.tam
nagyúr

kérnék egy pirosat Yuri B-nek ezért az üzletért!

köszönöm! :R

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#38348) Yuri B válasza szab.tam (#38347) üzenetére


Yuri B
csendes tag

szeretnék egy pirosat [ezért] a bizniszért, [szab.tam]-nak, hibátlan üzletért és a korrekt hozzáállásért.

(#38349) Billy84


Billy84
csendes tag

Kérnék egy pirosat mokujin2 fórumtársunknak ezért az üzletért! Minden a megbeszéltek szerint történt, korrekt, pontos, megbízható vevő, csak ajánlani tudom! Köszönöm az üzletet!!

(#38350) zka79


zka79
tag

Kérnék egy nagy piros pontot bevésni ataiksz kollégának a gyors és pontos üzletért!
2 db zsanért vettem tőle! :R

[ Szerkesztve ]

A barátnak álcázott ellenség a legrosszabb!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.