Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archivum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#43501) Mihail88


Mihail88
csendes tag

Akkor tehát Big Big Respect manchester85 kolleganak!!! Legmegbizhatobb Legjofejebb Legtisztessegesebb Legsegitokeszebb Legtisztessegtudobb Legkorrektebb Ember akivel eddig talalkoztam itt a hardverapron! Akkora pirospontot kerek neki beiratni mint a haz :D:D
ezert az uzletert : iPad. Sajnos a business nem (teljesen) jott letre (egyonk hibaja sem volt) de megegyszer kihangsulyozom Benne Bárki megbizhat nyugodt szivvel !!! :R :R :R

[ Szerkesztve ]

Clara pacta, boni amici.

(#43502) vzm


vzm
újonc

Kollégának szeretnék egy nagy piros pontot amiért félretett nekem innen egy játékot és meg is vettem tőle fillérekért!
Megbízható fickó!

(#43503) szoki007


szoki007
aktív tag

MrTwister-nek jár egy nagy piros ! SanDisk 4GB Cruzer Contour pendrive-ot vettem töle, gyors és megbizható !

(#43504) dr.hard


dr.hard
csendes tag

Hatalmas piros pont Edei88 [link] kollégának.
Ezt vettem tőle: Gigabyte GTX 460 OC2 1GB (sajnos nem találom a hirdetést, így nem tudom belinkelni)
Előre utaltam a pénz ő pedig becsülettel elküldte nekem, annak ellenére, hogy sajnos a postaköltség nem a tervezettek szerint alakult. Mindenkinek ilyen eladót kívánok!
Köszi a jó ki vga-t :R

(#43505) papusz


papusz
csendes tag

Randras kolegának piros pont,korrekt eladó és az sd kártya is amit vettem tőle,teljesen tökéletes.[link]

[ Szerkesztve ]

(#43506) Nagytalp


Nagytalp
senior tag

GyaLo részére kérnék egy szép nagy pirosat bevésni a tápegyység bizniszért.

Nvidia RTX és AMD RX videókártyák raktárról!

(#43507) Dressi


Dressi
csendes tag

Kérnék szépen egy piros pontot zsozsi33 kollégának, ezért az üzletért(konkrétan szalagkábelek). Korrekt, megbízható eladó. :R

(#43508) Nagytalp


Nagytalp
senior tag

LalaApo szerintem az egyik legkorrektebb ember akivel valaha is üzleteltem a hardveraprón!!! Ezt az alaplapot vettem tőle.

Nvidia RTX és AMD RX videókártyák raktárról!

(#43509) Nagytalp


Nagytalp
senior tag

Ééééés! LalaApo részére kérnék bevésni egy nagy piros pontot!Az újabb alaplap bizniszért

Nvidia RTX és AMD RX videókártyák raktárról!

(#43510) endreee válasza dangerzone (#43499) üzenetére


endreee
csendes tag

Pirospont dangerzone fórumtársnak, erre csapott le :D Minden rendben ment, ajánlott partner.

(#43511) japy


japy
őstag

Kérnék egy pirosat kukac1999 fórumtársnak a korrekt gyors üzletért! Mint mindíg!

(#43512) M1k133


M1k133
tag

Piros pontok:

1. megema : Megbízható üzletfél volt , gyorsan és szépen csomagolva küldte az árut.

2. sirály69 : Szép állapotú , garanciális írót kaptam , jó áron ,garanciával. Tökéletes csomagolás és gyors feladás.

3. aszti93 : Megbízható betartotta amit ígért. 1db Rev venti innen (ennek nem volt hirdetése, de olyan mint a linkelt hirdetésben is van).

Köszönöm Nekik! :R

--== M1k133® ==--

(#43513) gYaLo válasza Nagytalp (#43506) üzenetére


gYaLo
őstag

Vissza is megy a piros, Nagytalp kollégának, aki megvette a tápegységemet. :)

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#43514) megema válasza M1k133 (#43512) üzenetére


megema
őstag

Szeretnék egy pirosat kérni M1k133-nak a korrekt üzletért. Ajánlom!

(#43515) tarti19


tarti19
senior tag

Óriási piros pontot kérnék [emerico2004]-nak aki volt olyan kedves, a megrendelés után bő 1órára házhoz szállította [VGA-t] Köszönet érte

[ Szerkesztve ]

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#43516) kukac1999


kukac1999
csendes tag

Kérnék 1 pirosat japy fórumtársnak a korrekt és igengyors üzletért 10 perc :)

Nem postázok senkinek!! Ha kell gyere nézd meg, így látod mit veszel és nincs probléma!!

(#43517) molka


molka
csendes tag

Kérek egy piros pontot essexboy kollégának a sikeres üzletért. Pár procit vettem ezek közül.

Régi processzorokat, co-procikat (386, 486, korai Pentium) keresek gyüjteménybe. >>>>> http://molka.x86-guide.com/en/collection.html

(#43518) MrTwister


MrTwister
őstag

szoki007-nek jár egy nagy piros ponty! SanDisk 4GB Cruzer Contour pendrive-ot vett tőlem, pontos és megbízható, mindenkinek ajánlom !

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#43519) aszti93


aszti93
aktív tag

M1k133: Megbízható, korrekt eladó. Egy Revoltec nentit vettem tőle és az áru 2 nap múlva meg is érkezett hibátlanul. Jár neki ezért egy hatalma PIROS pont. :R

Üdv.: Aszti

(#43520) replay007 válasza Robez88 (#43381) üzenetére


replay007
tag

Robez88-nak is jár a piros. Ezt üzleteltük.

(#43521) Pete87


Pete87
tag

vedeneyev kollégának szeretnék egy pirospontot kérni. Pontos és megbízható vásárló. Ezt vette tőlem!

(#43522) szolzol


szolzol
csendes tag

Piros pontot adnék illes14-nek ezért! Nagyon korrekt és becsületes partner, ajánlom mindenkinek! :)
Üdv,Zoli

http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#43523) Pete87


Pete87
tag

zooly kollégának szeretnék egy pirosat kérni. Ezeket vette tőlem!

(#43524) kem


kem
addikt

nem megy a kiskerárak link a honlapon.

ui: ezt a hsz-t nyugodtan törölhetitek amint valaki illetékes láttamozta.

Köszi!

(#43525) jamba


jamba
csendes tag

Sziasztok

Piros ponttal szeretném jutalmazni:zoza 24 kollégát,ezért a kártyáért:[link] és természetesen a gyors és korrekt üzletért.

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#43526) Kaiser


Kaiser
csendes tag

Piros ponttal szeretném jutalmazni danomiki partnert!
korrekt, megbízható, csak ajánlani tudom!
Üzletünk: Canon IP4300-as CD tálca.

(#43527) zsozsi33 válasza Dressi (#43507) üzenetére


zsozsi33
csendes tag

Viszont is jár a piros pont a szalagkábelek megvásárlása miatt Dressi fórumtárs részére. Ajánlom mindenkinek, korrekt vevő. Köszönöm :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=zsozsi33 Angol órát adok-veszek :)

(#43528) gallus


gallus
aktív tag

Egy pirosat kérek szépen zekm társunknak.
Remek üzletet bonyolítottunk.
Remélem Ő is így gondolja.
:R

(#43529) Zoza24


Zoza24
senior tag

üdv!

ezért az üzletért is jár a pirospötty jamba kollégának!

gyors,pontos,mindenkinek ajánlom!

Forza Italy!

(#43530) kem


kem
addikt

Halihó!

Kérnék egy pirosat Helkisnek, notit cseréltünk gépre. Köszi a bizniszt, mindenkinek ajánlom Helkist! :R

kem

Köszi!

(#43531) Endreas válasza Gyuszi 78 (#43468) üzenetére


Endreas
tag

Kedves, korrekt srác, már volt bizniszünk ezelőtt is.
Egy piros pontot kérek Gyuszi 78 fórumtársunknak ezért!

Kérdezz.

(#43532) Hakuoro


Hakuoro
aktív tag

Egy piros pontot kérek vittuka fórumtársunknak! Egy vinyót vettem tőle!

(#43533) rocco021


rocco021
tag

Kérnék egy pirosat ezért az üzletért baalberith-nek mert pontos gyors megbizható partner volt! :R

(#43534) Lasy


Lasy
veterán

Szeretnék egy piros pontot kérni Smile8822-nak a cseréért.
w595-öt kaptam és 3650-et adtam.
Köszönöm.

+36702778032

(#43535) baalberith


baalberith
csendes tag

Nagy Piros Pont jár rocco021 fórumtársnak a vásárlásért!

(#43536) nightmare13


nightmare13
senior tag

Piros pontocskát szeretnék kérni endreee kollégának, aki kisegített eme ügylet során: MW2. Segítőkész volt, pontos, gyors! Csak ajánlani tudom!

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#43537) nukemasterrr


nukemasterrr
csendes tag

http://prohardver.hu/tag/venusz_2.html tagnak jár a piros pont, egy Sempron 140-es cpu bizniszért.Korrekt ügyfél, gyors lebonyolítás.Ajánlom. :R

[ Szerkesztve ]

Az igazság odaát van...most már csak azt kellene tudni, hol van az odaát...esetleg a szomszédban?:)

(#43538) rambo666


rambo666
csendes tag

Piros pont sfshad fórumtársnak, ezért az üzletért!!!

Köszönöm a pontos korrekt lebonyolítást.

rambo

[ Szerkesztve ]

(#43539) szszk34


szszk34
csendes tag

Üdv pirospont ezért stb kollégának a gyors üzletért :))

(#43540) endreee válasza nightmare13 (#43536) üzenetére


endreee
csendes tag

Pirospont nightmare13 kollégának, ebben az ügyben.
Minden rendben zajlott, nagyon ajánlott partner és köszönöm a kapott bizalmat.

[ Szerkesztve ]

(#43541) BiP


BiP
nagyúr

Kérnék egy pirosat SUNIHungary fórumtársnak ezért az üzletért. Gyors, pontos, korrekt vevő.

(#43542) Norb3rto


Norb3rto
senior tag

Kérnék egy pirosat mepet kollégának ezért, korrekt és megbízható!

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#43543) lyoczy


lyoczy
csendes tag

Hatalmas piros pontot szeretnék kérni joky72-nek ezért. Végtelenül korrekt. Végigizgultuk a 7 napot, mire a posta hajlandó volt kiszállítani a pakkot. Felajánlotta h visszautalja az árát. Végtelenül korrekt. Köszönöm...

Csak komoly érdeklődők írjanak - ha lehet. Aki csak unatkozik, vagy ígérget, inkább kerüljön el !!! Köszi

(#43544) atos19881101


atos19881101
senior tag

Egy nagy piros pontot kérnék f27 kollégának ezért az üzletért. 3darab házat kaptam tőle. Gyors, korrekt és megbízható PH-s! Mindenkinek ajánlom! :R

/** while (state(Korso) != BROKEN) go (Korso, &Kut) **/

(#43545) zotyi85


zotyi85
tag

Szeretnék fagyalllo -nak adni egy piros pontot. Egy samsung s5230-hoz vettem tőle érintőpanelt. Előreutaltam, ő gondosan becsomagolta és postára is dobta még aznap! Azóta már be is szereltem, és végre tökéletesen működik a telóm :)
Bátran vegyetek tőle, megbízható!

ASUS TUF GAMING B460M PLUS, INTEL i5 10400F, BE QUIET PURE ROCK, SAMSUNG 970 EVO PLUS 500GB M.2, 2x8GB KINGSTON 2666 C16, ASUS RX 6600XT 8GB, COOLER MASTER MASTERBOX MB311L, ASUS ROG STRIX 650G, REDRAGON KUMARA, A4TECH BLOODY

(#43546) #13260800


#13260800
törölt tag

piros pont Penndragon kollégának ezért az üzletért! Csak ajánlani tudom!

(#43547) Penndragon


Penndragon
tag

Én is kérek 1 piros-pontot Dyra barátomnak ezért az üzletért... Gyors, megbízható, rugalmas, csak ajánlani tudom mindenkinek!

A kreativitás csak a tudás pótlása improvizációval.

(#43548) duc


duc
aktív tag

Kérek egy nagy pirosat Pj0tr kollégának a gyors postázásért és a gondos csomagolásért. A tápegység időben megérkezett!

üdvöske, redmondi óriás, tetszetős, rendre, légkavaró, akár, megoldás, kicsike, ipar.

(#43549) KSparrow


KSparrow
senior tag

Eupalaestrus kollégának jár egy nagy piros pont, Cseréltük az én Nokia 6600-ámat az ő 2 Gigás MicroSD kártyájára. Minden rendben volt, időben postázott, végig tartottuk a kapcsolatot.
:R :K

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#43550) Wrrraith


Wrrraith
tag

Üdv!
Piros pontot szeretnék kérni Tibor92 kollégának ezért az üzletért!
Korrekt,gyors,rendkívül barátságos és minden akadályt leküzdő üzlettárs!Csakis ajánlhatom mindenkinek!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archivum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.