Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#35401) LalaApo


LalaApo
csendes tag

Egy nagy piros pontot, kérnék redstar16 kollégának.
Korrekt,rugalmas,gyors.
Ajánlom mindenkinek! :K

(#35402) txx


txx
csendes tag

Piros pont holdnak ezért az üzletért.

(#35403) biznisz15 válasza txx (#35402) üzenetére


biznisz15
csendes tag

http://hardverapro.hu/tag/zsumi-1.html
naj szeretnék pozitivat adni gyors koreket üzetért 120 ezer ft os gépet cseréltünk. 2 falu van köztünk eljöt érte.
PÍROSAT KÉRNÉK NEKI.

Számitógép ház alkatrészek szinrefujása olcson.|Szoftverjavítás,szoftverfrisités

(#35404) Grampy


Grampy
aktív tag

Kérnék egy piros pontot Kiskokónak a gyors és korrekt üzletért. Megbízható partner! :)

(#35406) gascili


gascili
csendes tag

Kérek egy piros pontot kotibor kollégának,mert segített az Athlon 64 3200+ procim eladásában

(#35407) elfelejtette


elfelejtette
veterán

Hy!
Piros pontot kérek z0d1AK fórumtársnak, mivel egy fuvarért cserébe kaptam tőle egy monitort.
Valamint piros pont jár daniking fórumtársnak a 2GB-os M2-es memóriakariért. Utolsó hirdetése itt.
Üdv.

[ Szerkesztve ]

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#35408) Hold


Hold
őstag

Piros pont txx-nek ezért az üzletért
Gyors precíz eladó

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#35409) kotibor


kotibor
tag

Pirosat gascili
-nak, Ezért az üzletért

2004-óta csere-berélek, az ezt megelőző értékelési rendszer alapján: kotibor felhasználónak 227 pozitív és 0 negatív értékelésem volt---> http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=kotibor

(#35410) Kolondrum

Kiosztanám első piros pontját rajhas kollégának a Nokia 7650-ért. Teljesen korrekt, a megbeszélt helyen és időben megjelent, minden rendben ment. :R

(#35411) Almanach


Almanach
csendes tag

ki-ki elvtárs az igérteknek megfelelően Vasárnap jött, látta és vitte a Foxconn BloodRage GTI-t és a mellé kiajánlott Apacer Pc10600 2Gb-s GoldenCover rammokat is :)

Köszönönöm mindenkinek az érdeklődést, az új tulajnak pedig kívánom, hogy használja egészséggel ! :C :R

Ezt a körlevelet küldtem el minden 1ébb érdeklődönek, de ide is bevéstem és jelzem a Piros pontot azt emberem felé :)
:)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

Kérdezz, s én válaszolok

(#35412) kjany


kjany
tag

Ezért a bizniszért
FlashR
részére kérek egy piros pontot !

(#35413) gombcomp válasza Almanach (#35411) üzenetére


gombcomp
senior tag

:C :R :R :))

"Ha őseink is elszaladtak volna, valahányszor nehéz idők jöttek, ma üres lenne ez az ország." - Wass Albert

(#35414) m@tthew


m@tthew
csendes tag

Zsolesz1015-nek PirosPont.
Korrekt és rugalmas vevő. :K

(#35415) Osiris


Osiris
őstag

Egy piros pont jár Ybron kollégának a korrekt üzletmenetért. :R

(#35416) Ybron


Ybron
senior tag

Osirisnek is jár a piros. Megbízható, bátran üzleteljetek vele.

(#35417) MPowerPH


MPowerPH
félisten

atish15 -nek jár egy hatalmas piros pont ezért.
:R

Don't Tread On Me

(#35418) MPowerPH


MPowerPH
félisten

HoReSz1975 -nek jár egy piros pont ezért.
Sajna utólag kiderült, hogy a lappal amit eladtam Neki valami bibi van. Így hétfőn utalom neki vissza a pénzt, lapot viszem gariztatni. :R

Don't Tread On Me

(#35419) neuf


neuf
csendes tag

Mooka-Miki korekt megbízható eladó.
Ezért : [link]

Tel : >>> 06204476182 <<< Viberen is !!!

(#35420) Papaj x


Papaj x
tag

Egy piros pontot kérnék djkcs kollégának ezért, minden a megbeszéltek szerint zajlott, így csak ajánlani tudom!! :R

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

(#35421) <NewL>


<NewL>
addikt

Csabee.-nak jár egy :)). a korrekt üzletért,egy iPhone adatkábelt adott el nekem. Privátban üzleteltük,rendes segítőkész partner.
:R

There's an app for that

(#35422) CptMisi


CptMisi
őstag

Kérnék egy pirosat ATtIs_80-nak, még pedig ezért: Call of Duty 5
:R

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#35423) G Bedtime St


G Bedtime St
tag

Nagy piros pont [lucifer76] -nak. Egy samu tft bizniszben tanusitott hozzáállásáért.

[ Szerkesztve ]

(#35424) helkis


helkis
addikt

pesti körutam eredménye:

Zooka - kijelző biznisz :R

CsaBully - proci biznisz

SimonYana - vga biznisz

nemethati - h2o biznisz

mindenki korrekten, ph-s mivoltához híven rendezte ügyeit! több ilyet! :R

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#35425) vviktor1


vviktor1
aktív tag

JJános részére kéretik a pirosat bevésni ezért :[link]
Köszönöm

Ne dudálj, küzdj !

(#35426) JJános


JJános
addikt

A jó kis üzletért ([lipaq] [vviktor1]-nek jár a piros pont!

Kicsit kicsi, de ezt tuttam összehozni. :)

2007-05-06 óta itt!

(#35427) macko20


macko20
őstag

Kéernék pirosat kotibor -nak ezért az üzletért.

KÖSZÖNETTEL :M20

Villanyszerelés is ! Üdv.:m20

(#35428) gyiku


gyiku
nagyúr

pirospont _Warrior_-nak, felhivtam, es 20 perc mulva mar at is vehettem a lemezeket. hirdetes.

hüllő

(#35429) small devil


small devil
tag

egy nagy piros pont ughkollégénak ezért

[ Szerkesztve ]

Soha többé nem postázok(Megint). ---------Vasárnapig nincs nettem,napi egyszer vagyok gép közelben-----

(#35430) CsaBully válasza helkis (#35424) üzenetére


CsaBully
aktív tag

Helkis fórumtársnak is jár a pozitív..korrekt,pontos vásárló..van humora és még házhoz is jött ;) ezért

Referencia: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=CsaBully ..Írj privátot,ha fel akarod venni velem a kapcsolatot.

(#35431) thomboy


thomboy
tag

Piros pont jár a következő úriembereknek:

RocknRolla egy Zalman fülest vett tőlem, az árat tartotta, időben a megbeszélt helyen volt, ajánlom őt, mint vevőt.

Következő fórumtársunk nemethati, aki halk ventiket postázott nekem nagyon szépen becsomagolva, gyorsan megkaptam a pakkot, szintén ajánlom.

A következő Steve89, akinek egy 5850-es videókártyát köszönhetek, nagyon korrekt volt, késői időpontban, kocsival hozta a találkozóhelyre, őt is pirospontra terjesztem fel.

| Trance 4ever |

(#35432) lucifer76


lucifer76
csendes tag

Egy pirosat kérnék[G Bedtime St]-nak a korrekt üzletért[Samsung 930 BF] :R

Ha a cápa a tenyeredből eszik....................enni fog a lábadból is!!!

(#35433) G Bedtime St


G Bedtime St
tag

a #35423-ben (piros pont lucifer76 -nak) lemaradt az üzlet tárgya link amit most potolok :)

[ Szerkesztve ]

(#35434) ATtIs_80


ATtIs_80
tag

CptMisi-nek szeretnék kérni egy Pirosat, korrekt és pontos vevő!

(#35435) Angelo69


Angelo69
senior tag

Egy piros pont jár atish15-nek ezért az üzletért.Korrekt üzletfél, ajánlani tudom.

"Én ilyen egyszerű gyerek vagyok, oxigént alakítok széndioxiddá... semmi váratlan fordulat."

(#35436) Kiskokó válasza Grampy (#35404) üzenetére


Kiskokó
veterán

Dettó.
Piros Pont Grampy-nak.
Eladott termék

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#35437) kotibor


kotibor
tag

Macko20-nak pirosat kérek
Ezért az üzletért.

2004-óta csere-berélek, az ezt megelőző értékelési rendszer alapján: kotibor felhasználónak 227 pozitív és 0 negatív értékelésem volt---> http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=kotibor

(#35438) turorudi


turorudi
aktív tag

Piros pont Mooka-Miki - nek, mert a meghirdetett erősítőmre ellenállhatatlan csereajánlatot adott egy konfig. személyében és azt meg is toldotta még egy szép monitorral, egérrel és billentyűvel. Készséges üzletpartner, mindenkinek csak javallani tudom.

(#35439) jabbee


jabbee
csendes tag

zsoca929 : piros pont, mert a megpróbáltatások ellenére mindent elkövetett hogy a laptopom új videókártyát kapjon, és sikerrel is járt. Korrekt, megbízható. Csak ajánlani tudom.

[ Szerkesztve ]

(#35440) szmolcsi

Hy!!Egy nagy pirosat HEMOND-nak,gyors pontos vásárló csak ajánlani tudom mindenkinek,ezt vásárolta tőlem!!THX!!

**Kedvenc állatfajom a napokig nem válaszoló de minden nap többször belépő majmok !!!**

(#35441) zuhi_


zuhi_
senior tag

Dorkababa-nak megy a piros, mert rendkívül korrekt partner! :K ;) :R

(#35442) zuhi_


zuhi_
senior tag

Crosgals-nak nagy pirosat az fcpga->slot1 átalakítóért. :K

(#35443) crosgals


crosgals
tag

Nagy pirospont zuhi_ kollégának a korrekt üzletért.

[ Szerkesztve ]

A privátokat hamarabb észreveszem!

(#35444) Mooka-Miki


Mooka-Miki
senior tag

Piros pontot szeretnék kérni turorudi fórumtársnak
ezért az üzletért. Az erősítő remekül működik, megbízható eladó :)

(#35445) vacsi214 válasza pilu01 (#35294) üzenetére


vacsi214
újonc

pilu01-nek szeretnék kérni egy piros pontot a bizniszért. Korrekt, megbízható! Bátran ajánlom mindenkinek!

(#35446) Ugh


Ugh
tag

Piros pont jár Small Devil forumtársnak! Ajánlom mindenkinek!
Az üzlet tárgya: [link]

[ Szerkesztve ]

(#35447) Anal


Anal
tag

Piros pontot adományoznék ismét the dealer ifjú titánnak, aki ismét hozta a korrektségét, és hétvégén behozta nekem a kedvenc játékomat a Company of Heroes-t. :C

Linket sajnos nem tudok adni, mert még fel sem adta mikor már megvettem. :B

:DD :C :R

Ha gyüssz löszöl, ha hozol öszöl // 24/72 forever! Szól a Bumeráng!!!!!!!!!!!!!!!

(#35448) turorudi válasza Mooka-Miki (#35444) üzenetére


turorudi
aktív tag

:R :R

(#35449) Sak


Sak
csendes tag

Egy szép nagy piros pontot szeretnék kérni
elekesb
fórumtársnak ezért a tápos cuccért!
Korrekt, megbízható csóka!

Ha valami csinálsz, akkor azt tedd rendesen. Csak egy icipicit több ráfordítás, mintha szarul csinálnád... [www.sargakazi.hu]

(#35450) szajoho


szajoho
tag

Egy nagyméretű piros pontot kérnék SimonYana kollégának [link] a precíz festésért! :R :R :R

[link]

18 éve a PH-n. Nem ma kezdtem és nem is tegnap előtt! :-)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.