Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#15651) Foglalt név


Foglalt név
addikt

Megkérnék mindenkit, hogy linkelje a megkötött üzletről szóló apróhirdetést. Köszönöm :R

(#15652) Zewa


Zewa
senior tag

Egy szép nap pirosat kérnék Nbl2 forumtársnak a pontos, korrekt üzletért. "Különösen ajénlott!" :R

Ps.: Nem volt apró :B Pécsi topicba írtam hogy kéne deszka, ő írt egy privit és megyegyeztünk. :B

[ Szerkesztve ]

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#15653) SLY19xx válasza pargeting (#15050) üzenetére


SLY19xx
csendes tag

piros pont GRaul kollégának, gyors korrekt megbízható :R

(#15654) Menahem válasza oregcsóka (#15623) üzenetére


Menahem
tag

öregcsóka fórumtársnak kérnék én is egy pirosat, korrekt partner!

(#15655) vikcsi


vikcsi
aktív tag

szeidlee kollégának jár a piros!
Tényleg megbízható! Egyszerre kellett feladni a levelet időhiány miatt és nem csalódtam! :R

ELADÓK: IBM T60 bontás, ssd-k, pc alkatrészek, Nikon P4 digi fényképező, Panasonic FULLHD kamera, stb... cserélek is; KERESEK régi/hibás CPU-kat gyűjteménybe!

(#15656) Bordoi


Bordoi
őstag

SLY19xx, Menahem, vikcsi ezt és ezt olvastátok :F

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#15657) emilio66


emilio66
csendes tag

D@ni88-nak szeretnék kérni egy jó nagy pirosat a P5B hátlapért. Segítségnyújtásból és korrektségből jeles Vagy :R

Gyenge hardverba csak hálni jár a szoftver

(#15658) Oczu


Oczu
senior tag

#15651

Innentől csak az kaphat pirospontot, aki belinkeli a az adás-vétel tárgyát képező topic-ot. Erre a sorozatos visszaélések miatt van szükség.

[ Szerkesztve ]

(#15659) kavicssli


kavicssli
addikt

<NewL> barátomnak egy hatalmas pirospontot kérnék! Korrket ,megbízható PH-s tag! Öröm volt üzletelni vele! :R

De hogy linkeljem be ha már nem tudom előkeresni a topicot! :F :W

Csak egy ilyen hozzászólásom van!

Amúgy ezt most nem értem! :F minek kell a topicot belinkelni ahonnan veszem a cuccot! :F Legtöbbször megnézem az apróhirdetést írok privit és kész!Nem a topicba üzletelek! :F

[ Módosította: Foglalt név ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#15669) Móci


Móci
addikt

Ismét nagy pirospont Dubmaster fórumtársnak a korrekt ügyintézésért!

[ Szerkesztve ]

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#15670) pakos85


pakos85
csendes tag

Hát srácok sajna már nekem sincs meg a link. Azért leírnám, hogy Menahem kolléga korrekt volt. Minden időben, és rendben megérkezett! Megérdemel egy pirosat!

[ Szerkesztve ]

Sector 340 férfi karóra eladó

(#15671) <NewL> válasza kavicssli (#15659) üzenetére


<NewL>
addikt

Igen! Azt én vettem meg!
Megy vissza a piros kavicssli kolégának!
Korrekt,jófej ph-s!

keseredjen meg az új rendszer meg minden!
mit kell mindent variálni...

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#15673) vikcsi válasza vikcsi (#15655) üzenetére


vikcsi
aktív tag

hirdetés

előző hsz-ben pedig mniden más.
Remélem így megfelelő lesz :R

jah google keresés sokmindent megkönnyít :))

ELADÓK: IBM T60 bontás, ssd-k, pc alkatrészek, Nikon P4 digi fényképező, Panasonic FULLHD kamera, stb... cserélek is; KERESEK régi/hibás CPU-kat gyűjteménybe!

(#15674) szeidlee válasza vikcsi (#15655) üzenetére


szeidlee
tag

Vikcsi kollega is megérdemel egy piros pöttyöt, korrektsége miatt :R

(#15675) <NewL> válasza <NewL> (#15671) üzenetére


<NewL>
addikt

itt a hirdetés
mostmár megy egy bazinagy pirospont kavicssli kolégának!

vikcsi : köszi!

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#15676) emilio66


emilio66
csendes tag

gyuri152-nek szeretnék kérni egy bazi nagy piros pöttyöt a korrekt üzletelésért és a megbízhatóságáért. :R A hirdetés linkje már nincs meg,mert egyből töröltem,amikor létrejött az üzlet. Egy 2,8-as Prescott procit vett tőlem, Celeron beszámítással.

Legközelebb már mentem a linket :)

Gyenge hardverba csak hálni jár a szoftver

(#15677) zoltan75


zoltan75
tag

A Hirdetés : [link]

szilrobi kollegának kérnék egy pirospontot,az üzlet flexibilis lebonyolitásért,miden a megbeszéltek szerint történt,csak ajánlani tudom mindenkinek,korrekt üzletfél :R Ezúttal is köszönöm mégegyszer az üzletet :K

[ Szerkesztve ]

Üdv.Zoli

(#15678) gyuri152 válasza emilio66 (#15676) üzenetére


gyuri152
csendes tag

Emilio66-nak egy hatalmas nagy piros pont a jutalma a rugalmassága és a megbízhatósága miatt :R . Öröm az ilyen ember :C . A hirdetés linkje nekem még megvan [link].

(#15680) Ukraan


Ukraan
aktív tag

Hirdetés: [link]
börik39 kollégának szeretnék egy nagy piros pontot kérni, korrekt üzletfél, kifogástalan áru, gyors postázás, egyszóval minden a megbeszéltek szerint!!!

BÚÉK!

(#15682) johniee


johniee
senior tag

Pirosat érdemelnek:

max_damage
pegazus

"Nekem a paszta szenvedély" by Tesco-Zsömle =)

(#15684) csigi válasza ngabor2 (#15681) üzenetére


csigi
addikt

És mi van akkor, ha a NAAAGY :B csigitopik -on keresztül adok el valamit. Abban van háromezer valamennyi hozzászólás, valaki a majd kihámozza, hogy van egy biznisz pár tucat hozzászólással lejjebb a végénél?
A minap eladott cuccomat pl. már töröltem is belőle képestül, csak néhány hozzászólás van meg róla bizonyítékként. :U
Köszi. :R

nofene

(#15685) börik39


börik39
tag

Egy nagy pirosat Ukraan kollegának korrekt üzletkötő minden a megbeszéltek szerint ment másnapra megtörtént a csere szóval csak ajánlani tudom.[link]

Az egyéniség nem kiváltság,csak választás kérdése!!!

(#15686) niti


niti
aktív tag

Bár már rég köttetett az üzlet, de így utólag is- egy piros Lasynak! :K

(#15688) syC


syC
addikt

Egy pirospontot kérnék bevésni Gaben01 neve mellé. Korrekt partner!

hirdetés

[ Szerkesztve ]

(#15689) qdak


qdak
addikt

gombavadasz, Jazzos kolléga piros pont :K

ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#15690) Dubmaster


Dubmaster
aktív tag

Pios pötty shrike7973 kollegának a korrekt üzletért!

Nem hallgatok rádiót, ugyanazt a 300 számot, én láttam sírni a srácot, mikor a zenekar Hendrix-et játszott

(#15691) Menahem válasza pakos85 (#15670) üzenetére


Menahem
tag

pakos85 kollégának jár a pirospont, korrekt volt :o

(#15692) Menahem


Menahem
tag

:o z0d1AK kollégának jár a pirospont. Gyors, korrekt, türelmes üzletpartner, AJÁNLOM! :o

(#15693) Janoska26


Janoska26
addikt

riska1982 kollégának adnék 1 pirospontot mert megvette a 3500+ -os 939-es procim, viszont a hirdetést akárhogy keresem már nem találom mert zártam pár napja, és a gugli se hozza ki, csak régebbieket :W ha beírjátok be lesz, ha nem akkor meg így jártam, valami nagytudásu modi ha akarja belinkelheti a hirdetést mert a zártra sajna nemtok visszakeresni :P

(#15697) z0d1AK válasza Menahem (#15692) üzenetére


z0d1AK
veterán

Menahem
kollégától vettem egy cm690-es házikót, és nagyon meg vagyok elégedve.
meg is érdemli a pirosat! :))
Szerk.:
remélem nem gond, hogy én nem linkeltem a hírdetést, amiben a házat láttam, most olvastam, h mostmár az is kell, de nem találom a kolléga hírdetései között, gondolom törölte:F

[ Szerkesztve ]

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#15699) riska1982 válasza Janoska26 (#15693) üzenetére


riska1982
tag

Nagyon szépen köszönöm a terméket! Abszolult korrekt üzlet ember! A megadott időben megérkezett éppségben a termék. A pénzt előre elutaltam a megadott számlaszámra és minden rendben zajlott! Redkivül gyors és kiváló kapcsolattartó csak Ajánlani tudom Janoska 26-os felhasználót! Természetesen piros pont neki!

[ Szerkesztve ]

https://autofejlesztes.hu Ahol az autódhoz szinte mindent megtalálsz. 06/70-507-08-38

(#15700) Janoska26 válasza riska1982 (#15699) üzenetére


Janoska26
addikt

erről van itt nagybaszó :DD köszi mindent, a linket is ;) :R

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.