Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Kinek milyen a desktopja? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-05-02 10:59:34

LOGOUT.hu

Kérek mindenkit, olvassa el figyelmesen ezt a hozzászólást!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3901) Kareszovics válasza Cyberslider (#3895) üzenetére


Kareszovics
addikt

Talán mert azzal tuningol :U

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3902) AtiGef válasza Kareszovics (#3901) üzenetére


AtiGef
senior tag

Pontosan :R

Amúgy egy új téma az XP-re ;] :[link]
elég jó :R

(#3903) zoltanz


zoltanz
nagyúr

A mostani Windows desk van mellette Ubunu Linuxom is annélkül meg sem mozdolunk. Háttérkép a www.wincustomize.com találtam ObjectDock van még elindítva, nem csilli-villi de jól használható:

[link]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#3904) zvaragabor


zvaragabor
senior tag

Most így néz ki:[link]


[Szerkesztve]

I put a joke into the joke so you can laugh while you laugh,

(#3905) Vincsó


Vincsó
aktív tag

Sziasztok

Valaki tudja hogy hogyan lehet vistaban visual style-okat :F
pl ezt:[link]

(#3906) Draken válasza Vincsó (#3905) üzenetére


Draken
őstag

az jó kis téma a képen, jól néz ki

(#3907) Draken


Draken
őstag

Valaki tudna ilyesmi widgetet ajánlani ami a képen van? (hdd jelzése)
[link]

(#3908) dni válasza Draken (#3907) üzenetére


dni
őstag

Itt megtalálod amit keresel, csak reggelni kell. [link]

Valamint az épülő, letisztult desktopom: [link]

[Szerkesztve]

(#3909) dni válasza Vincsó (#3905) üzenetére


dni
őstag

Úgyanúgy megy mint XP alatt, csak be kell másolni a fájlokat a \Windows\Resources\Themes\ mappába és ráklikkelve aktiválja magát. Egyes témák esetében felül kell írni megadott .dll fájlokat pl. a Welcome Center módosításához, de nem kötelező (célszerű másolatot készíteni a fájlokról, nekem kellett is rendszervisszaállítást csinálni az egyik dll felülírás miatt :DDD )

[Szerkesztve]

(#3910) [pod]Diablo válasza LLKobe (#3873) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

Csa.Lenne 1 olyan kerdesem hogy ott latszik alul a bongeszo ksi meretbe.Azt meik progival is csinaltad?Regebben az nekem megvolt csak er nemtom mia a neve.
Elore is kosz!

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#3911) LLKobe válasza [pod]Diablo (#3910) üzenetére


LLKobe
veterán

[link]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#3912) [pod]Diablo


[pod]Diablo
őstag

Lenne 1 olyen kerdesem hogy letoltottem 1 cuccot,es 1 shellstyle.dll-van csak benne.Azzal mit kene csinalnom hogy bejojjon az a skin,kinezet amiert letoltottem a cuccost?

Es lenne meg 1 olyan kerdesem hogy ha mozzila firefox-hoz letoltok 1 team akkro hogy tom azt berakni hogy ugy nezzen ki a fire foxom?

mod:
ll-kobe:Thx!:)

[Szerkesztve]

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#3913) [pod]Diablo válasza [pod]Diablo (#3912) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

hopp 1 up!

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#3914) Vincsó válasza [pod]Diablo (#3912) üzenetére


Vincsó
aktív tag

Firefox-ban tudok segíten , asszem jól értem a kérdést :)

Szóval megnyitod ezt: Eszközök->Kiegészítők->Témák és ebb az ablakba behúzod a téma .jar kiterjesztésü fálját. pesrez miután kicsomagoltad valahova. ezek után használatba tudod venni a kívánt témát.

Amúgy uj desktop(ez mindenkinek): Sikewrült használatba vennem Vista alatt visual style-t :)
Van egy jó uxtheme-patcher Vista alá ha kell valakinek linkelem csak most lusta vagyok megkeresni :DDD [link]

(#3915) [pod]Diablo válasza Vincsó (#3914) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

Koszi!Mostmár be is tudtam igy rakni amit akartam:)És gart a deskhez!:)
Amugy mien a vista?Csak azert kerdem ert ha egesz jo,akkor mikor megleszenk a a gepembe az uj cuccok akkro igyus ujrarrakom a cuccot es elofordulhat hogy felrakok xp elel 1 vistat is:)

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#3916) [pod]Diablo válasza [pod]Diablo (#3912) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

Nah marcsak erre a shellstyle-os dologra kene vmi megoldas,meg azt nemtudja vki hogy miert van az hogy van jo par visualstyle amit ha beakarok hozni style xp-be akkor nem hozza be?eg ha a themes-be is beásolom a megjelenesnel normalisan a visualstyleok kozott akkorse latom.
Elore is koszonom!

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#3917) eastsider


eastsider
nagyúr

[link]
hogyan tartsunk rendet :DDD

(#3918) [pod]Diablo válasza [pod]Diablo (#3916) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

Nah sikerult megoldanom a problemat:)

eastsider: :D

[Szerkesztve]

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#3919) n0se


n0se
tag

az egyszerűség jegyében [link]

n0se

(#3920) [pod]Diablo


[pod]Diablo
őstag

Nah egyenlore igy nez ki az uj deskem:) :[link][link]

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#3921) [pod]Diablo válasza [pod]Diablo (#3920) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

1 kep lemaradt[link]

[Szerkesztve]

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#3922) Csapi007 válasza [pod]Diablo (#3921) üzenetére


Csapi007
veterán

:C
Mi ennek a témának a neve?

"Csak úgy mondom"

(#3923) [pod]Diablo válasza Csapi007 (#3922) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

Oooo AeroGlass a neve es Windowblinds-hez van

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#3924) Draken válasza Vincsó (#3914) üzenetére


Draken
őstag

'Van egy jó uxtheme-patcher Vista alá ha kell valakinek linkelem csak most lusta vagyok megkeresni [link]'

Na ezen a képen oldalt a hdd jelző, ugyanilyen kellene nekem csak widgetbe és nem gadgetbe :D

(#3925) [pod]Diablo válasza Draken (#3924) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

Itt lehet erdemes lenne korbenezned:[link]

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#3926) [pod]Diablo válasza Draken (#3924) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

Ja meg most jut eszebe hogy ez a program is jol johet:[link]

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#3927) Calogero


Calogero
addikt

Az enyém ilyen:

Alap: [link]
Ablakok
- nyitva: [link]
- összehúzva: [link]
ALT+TAB: [link]
Task Tip: [link]

Asztal forgartás: [link] (video)

Programok:
Az időjárás: Samurize
Ablakok összehúzása: WinRoll
ALT+TAB: TaskSwitchXP Pro
Task Tip: Visual Task Tips
Asztal forgatás: Yod'm 3D
Video elkészítése: HyperCam

(#3928) [pod]Diablo válasza Calogero (#3927) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

Jo kis desk:)
Amugy a progik nem lassitjak a geped?

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#3929) jakewyler válasza Calogero (#3927) üzenetére


jakewyler
senior tag

Szép :C

(#3930) Calogero


Calogero
addikt

Köszönöm.
Futás során nem vettem észre lassulást, csak a bootolás lett egy kicsit hosszabb...

(#3931) Draken


Draken
őstag

Nekem pont ilyesmi hdd jelző kellene kinézetileg, csak nem gadgetbe, bármi másba jöhet, ha esetleg tudtok. köszönöm!

(#3932) [pod]Diablo válasza Draken (#3931) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

Ajanlanam a samurizert.Nagyon jo,hasznos program.Ittvan a topicja:samurizer

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#3933) Yooha válasza Calogero (#3927) üzenetére


Yooha
aktív tag

Helló!
Látom, jól kihasználod az időjárás-plugint! Egy kérdésem lenne: Ha ez a weather.2004.dll plugin, akkor hogy csinálsz pár órás előrejelzést vele? Ha nem az, akkor mi az, és hol lelhetem fel? :)

Én a kardomat a kezemben hordom. Te a tiédet a szívedben és az elmédben. Ahogy én látom, ez 2:1 fegyverelőny a részedre.

(#3934) Calogero válasza Yooha (#3933) üzenetére


Calogero
addikt

A weather.2004.dll plugin-t használom
Select Function to Run, listából válaszd ki a Hourly funkciót.

(#3935) Arnold2


Arnold2
őstag

Helló evribádi!
Két kérdésben szeretném nagy bölcsességeteket próbára tenni: Ezen a képen a tálcát ajánlanám szíves figyelmetekbe. Aki ismeri talán ezt a külsöt,az tudhatja hogy kell e hozzá más progi amivel megy (CrystalXP s barátai)? Amennyiben nemleges a válasz akkor tán azt is tudja e hogy hol tudnám beszerezni?
Előre is köszönöm a segítséget!

(#3936) [pod]Diablo válasza Arnold2 (#3935) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

Nemtom pontosan a nevet de itt a Deviantartonvagy igy Keresés-ben megtalálhatod sztem.

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#3937) Loretto


Loretto
veterán

(#3938) Rickenstein válasza Loretto (#3937) üzenetére


Rickenstein
senior tag

Akárcsak ez: :))

[link]

PS C:\>_

(#3939) Rickenstein válasza Rickenstein (#3938) üzenetére


Rickenstein
senior tag

Ja és egy kis video, hogy hogyan is tündökölhet még egy OS: [link]

PS C:\>_

(#3940) Arnold2 válasza [pod]Diablo (#3936) üzenetére


Arnold2
őstag

Nem ugyan azt,csak hozzá nagyon hasonlót találtam,de így is jól jártam. Köszönöm szépen a linkeket! :R

(#3941) fiATHaLON


fiATHaLON
őstag

Én így bolondítottam meg :

[link]

(#3942) eastsider


eastsider
nagyúr

rendetraktam
saját a háttér :)

(#3943) [pod]Diablo válasza Arnold2 (#3940) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

Nincsmit!:)

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#3944) Csapi007 válasza eastsider (#3942) üzenetére


Csapi007
veterán

Szép lett, jobb mint az a dzsungel. ;]

"Csak úgy mondom"

(#3945) [pod]Diablo válasza Rickenstein (#3939) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

Ezek a pluginokbol ennyi talalhato meg windwosra kb?:)Nemtod veletlenul?

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#3946) Csapi007 válasza [pod]Diablo (#3945) üzenetére


Csapi007
veterán

Miva? :F
nem értelek.

"Csak úgy mondom"

(#3947) Rickenstein válasza [pod]Diablo (#3945) üzenetére


Rickenstein
senior tag

Valamennyit biztosan be lehet állítani Windows alatt, pl. a munkaterület váltó 3D kockát (google-ban keress rá arra, hogy "3D virtual desktop"), Vista alapból tudja a tálcás élőkép nézetet, de XP alatt is van vmi progi rá. A többi effekt- tudomásom szerint - csak Linux alatt létezik. Ami poén, hogy nem kell hozzá 2 giga ram + hiper-brutál directx9-es videókari. Az én notebook-omon villámgyors (ATI Radeon 7500, 256MB RAM, 1,2GHz CPU).

PS C:\>_

(#3948) cyanide

Én kis asztalom: link

Ha ezt olvasod a topik meghalt...

(#3949) Rickenstein válasza cyanide (#3948) üzenetére


Rickenstein
senior tag

Király a háttér! Tuti letisztult felület. Így jó, ahogy van ... Ubuntu rulez :DD

PS C:\>_

(#3950) Rickenstein válasza eastsider (#3942) üzenetére


Rickenstein
senior tag

Nem illik egymáshoz háttéren a két kép szine. Vagy a balatont kéne fekete fehérré varázsolni, vagy a jányt kéne beszinezni - pl. valami narancsos-bronzos tónusra (harmonizáljon a balatoni lenyugvó nap vöröses-narancssárgás színeivel).
Szerintem.

PS C:\>_

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Kinek milyen a desktopja? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.