Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Kinek milyen a desktopja? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-05-02 10:59:34

LOGOUT.hu

Kérek mindenkit, olvassa el figyelmesen ezt a hozzászólást!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3602) [pod]Diablo


[pod]Diablo
őstag

Valaki aki tud adni nekem egy jo feher tehemt,stylet za szoljon please.

Előre is köszönöm!

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#3603) PazsitZ válasza [pod]Diablo (#3602) üzenetére


PazsitZ
addikt

Esetleg ezek?: [link]
[link]

- http://pazsitz.hu -

(#3604) [pod]Diablo válasza PazsitZ (#3603) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

nemrosszak,csak ezek wb-hez vannak,és azt msot nem használok.Csak style xpvel váltom most a styleokat.De azért köszi:)

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#3605) Shadowfax válasza aton-hawk (#3592) üzenetére


Shadowfax
addikt

Szóval...[link] ezen a képeden van egy objectdock. Abból az ikonokat honnan szerezted?
A Deviantart-ról szerezte, pit-tux műve, innen letölthető: [link]
(A többi ikonkészletét is érdemes megnézni, nagyon ügyes srác. ;) )

(#3606) [pod]Diablo


[pod]Diablo
őstag

Na szal az iconokat feltettem,de az a baj hogy a widgeteket nem találom.Mjad ha meglesznek felrakom azoakt is.De addig elküldöm nektek az infokat ftprol és za iconokat letudjatok szedni:)

mod: tényleg jo iconokat csinál,csak az a baj hogy nem találtam belőlük sokat :( :D

[Szerkesztve]

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#3607) [pod]Diablo válasza Shadowfax (#3605) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

Tényleg inne vannak.:)Mind1 azért leküldöm a uccot nekik:) Tényleg jo iconjai vanna.többit is megnézem majd:)

mod: el is kültem az ftp adat

mod2: továbbra is áll hogy aki tduj jo fehér stylet akkor az szolhat:D

[Szerkesztve]

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#3608) [pod]Diablo


[pod]Diablo
őstag

Na szal megtaláltam a widgeteket is.Az ftp-n majd menjetek be az ASASDSADASD mappába és ott vannak a cuccok:)

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#3609) C4mp3r


C4mp3r
addikt

Sziasztok!

Nem tudjátok, hogy tudom alkalmazni ezeket a témákat? Mert amiket letöltöttem azokban nem volt egyikben sem png fájl csak két mappa?

Előre is köszi!

(#3610) [pod]Diablo válasza C4mp3r (#3609) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

melyik témákat? ha adzs linket a témákrol amiket használni akarsz megmondom ohgy hogy tudod oket hasznalni

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#3611) C4mp3r válasza [pod]Diablo (#3610) üzenetére


C4mp3r
addikt

Pl. ezt:[link] Az ilyenekre gondoltam amikben csak mappák vannak.

(#3612) aton-hawk válasza [pod]Diablo (#3610) üzenetére


aton-hawk
tag

írtam privit. Vmiért nem jók az adatok az ftphez
van vmi ötleted? :R

''A tudatlant lehetetlen érvekkel meggyõzni.'' William Gibbs McAdoo

(#3613) [pod]Diablo válasza aton-hawk (#3612) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

megvan mia votl a szar.Rozs kiszolgálot adta meg:D.Bocsi.A kiszolgálo az az: ftp.atw.hu

Így már jó lessz

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#3614) aton-hawk válasza [pod]Diablo (#3613) üzenetére


aton-hawk
tag

ok...thx..nézem :DD

''A tudatlant lehetetlen érvekkel meggyõzni.'' William Gibbs McAdoo

(#3615) [pod]Diablo válasza C4mp3r (#3611) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

Na szoval ezt a tehemet ezzel a programmal tudod hasznalni: [link]

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#3616) [pod]Diablo válasza aton-hawk (#3614) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

sziv:D

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#3617) C4mp3r válasza [pod]Diablo (#3615) üzenetére


C4mp3r
addikt

Köszi!

Letöltöttem pár témát, de egyiknél sem változtatja meg a tálcát. Mindig a klasszikus windows-os tálcát rakja be és csak átszinezi. Mi lehet a gond? :F

(#3618) [pod]Diablo válasza C4mp3r (#3617) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

hát vann fen valamilyen ehhez hasonlo progi a gépeden?pl style xp?Ha nincs,akkor sztem nyomj 1 gép rr-t,aztán indítsd el a wb-t amit letölttötél,és abab ott változtasd meg.Ha van fenn más ilyen progi akkor zat töröld le.Ha igyse fog működni,akkor majd még gondolkodok rajta:)

mod: még mnidig keresek jo fehér styleokat:D

[Szerkesztve]

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#3619) C4mp3r válasza [pod]Diablo (#3618) üzenetére


C4mp3r
addikt

Nincs semmilyen más progi fent, de épp ez az, hogy hogy változtassam meg?

(#3620) [pod]Diablo válasza C4mp3r (#3619) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

htá fogod elindítod a progit,és ott megváltoztatod vele.

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#3621) C4mp3r válasza [pod]Diablo (#3620) üzenetére


C4mp3r
addikt

Úgykérdezem, hogy mivel(mire kattintsak, hova)?

(#3622) [pod]Diablo válasza C4mp3r (#3621) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

Hét az így mr fejből nemtudom,de nem egy nagyon bonyolult program:)

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#3623) Bero


Bero
aktív tag

Gnome-ra váltottam.

[link]

(Ubuntu 6.10 ''Edgy Eft'')

(#3624) Intruder A 6


Intruder A 6
aktív tag

Sziasztok!

Tudom nem ide tartozik de máshová nemigazán illik be!
Tegnap feltettem a windowblindst és azóta a betűk megvastagodtak, ikonokon ablakokon mindenhol!
Letöröltem de ez nem segített!
Probáltam a megjelenítésben álitgatni de az nem használ!
Nemtud nekem valaki segíteni?

(#3626) Intruder A 6 válasza Kalandor (#3625) üzenetére


Intruder A 6
aktív tag

Szia!

Mivel TFT-m van ClearTyp-alapbol bevan kapcsolva!
De ez előtte nem volt ilyen, sosem, pedig jópár éve így használom!
Olyan mintha a betűk félkövér stílusban lennének!

(#3627) aton-hawk válasza Intruder A 6 (#3626) üzenetére


aton-hawk
tag

Nem akarok kekeckedni...de nem lehet, hogy elálítódott a felbontásod? A tft-nél van egy olyan tulajdonság, hogyha nem az ajánlott felbontást használod...akkor a betűket nem rajzolja ki szépen. Vagy ha ez nem...akkor próbáld meg leszedni a WB-ot, és ha ez megvan, akkor válaszd ki a blue themet, és alkalmazd. Ha akkor sem...akkor reinstall ;)

[Szerkesztve]

''A tudatlant lehetetlen érvekkel meggyõzni.'' William Gibbs McAdoo

(#3628) aton-hawk válasza [pod]Diablo (#3613) üzenetére


aton-hawk
tag

Nos...leszedtem...és űberfasza :D
Köszi a helpet

''A tudatlant lehetetlen érvekkel meggyõzni.'' William Gibbs McAdoo

(#3629) [pod]Diablo válasza aton-hawk (#3628) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

szivesen:D.majd megmutathatud az uj desked:D.
Nekem most ilyen per pill.De ez még nem a végleges:[link]

[Szerkesztve]

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#3630) aton-hawk válasza [pod]Diablo (#3629) üzenetére


aton-hawk
tag

ok...nemsokára megcsinálom a képet, csak előtte újrahúzom, mert feltettem minden faszságot, hogy jó desktopot kreálhassak meg ilyenek :D . Estefele sztem.

''A tudatlant lehetetlen érvekkel meggyõzni.'' William Gibbs McAdoo

(#3631) Kobe


Kobe
veterán

[link]

nekem msot ilyen
a wallpaper saját kreálmány

[Szerkesztve]

(#3632) [pod]Diablo válasza aton-hawk (#3630) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

oks:D

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#3633) [pod]Diablo válasza Kobe (#3631) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

nemrossz kis desk:)

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#3634) hu-Ízirájder válasza Kobe (#3631) üzenetére


hu-Ízirájder
tag

nagyon nem rossz,
teljesen a nulláról, saját kútfőből csináltad a hátteret? vagy volt azért valami ami megihletett?
nagyon jól sikerült, minden eleme valahogy illik bele, és jó az összhatás, pedig külön külön ezeket a motívumokat nem jutna eszembe egyberakni, de vhogy jól néz ki együtt
ezek a virág sziluettek, a folt pacák és a csíkos háttr , és a szöveg résznél is alkalmaztad a csíkozást, király, egyben van, grat
ha van még pár háttered szívesen látnánk itt

grat

(#3635) Kobe válasza hu-Ízirájder (#3634) üzenetére


Kobe
veterán

a winchestert tisztogattam amikor találtam egy régebbi promó képet egyik kedvenc együttesem gitárosáról, ezt vektorizáltam meg egy két dolgot még utána PS es eszközökkel hozzácsaptam a virágokat és a pacákat, ennyi, hirtelen jött ötlet hirtelen jött megvalósítással de örülök hogy tetszik :) amolyan vektor gyakorlat volt, ugyis azzal akarok mostanába foglalkozni, tervezem továbbiak készítését

[Szerkesztve]

(#3636) Apollyon válasza Kobe (#3635) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Üdv!

Látom most winampot használsz, de volt egy korábbi desktopod amihez hozzáadtál egy foobar kinézetet is[link]

Nos, eltudnád küldeni nekem azt a foobar skint? :B Nagyon tetszik és már csak foobart használok!

Nagyon megköszönném!

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#3637) Kobe válasza Apollyon (#3636) üzenetére


Kobe
veterán

megpróbálom, de én speciel lemondtam foobar ról, ezért valahonnan elő kéne kukáznom....ne tetszett a hangja a proginak,legtöbbször rockot hallgatok és ott basszusgitár dörmögése jó ha megvan a háttérben de sztem foobar katasztrófálisan szabályozta le a basszust, akárhogy állítgattam.....de ez egyéni szocproblem :)

[link]

(#3638) aton-hawk


aton-hawk
tag

Nah...elkészültem. Picit sokáig tartott, mert a login screent meg a turn off boxot is át akartam varázsolni. Az XP belövésénél fontos szempont volt, hogy használható is legyen...és ne csak ''mindent fel'' típusú legyen (srry, ha vkit ez bántana).
[link]
[link]
:))

''A tudatlant lehetetlen érvekkel meggyõzni.'' William Gibbs McAdoo

(#3639) Apollyon válasza Kobe (#3637) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Köszönöm! :R

Én metal-t hallgatok, de nekem teljesen megfelel, sőt szerintem jobban szól mint a winamp...
Bár ez egyéni vélemény!
A skin pedig professzionális! :C

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#3640) MarKoo válasza Kobe (#3637) üzenetére


MarKoo
őstag

Nagyon pofátlan lennék, ha én meg elkérném valamelyik háttered? :B
A kék-fekete párosítás nagyon bejött pl. ezen: [link] :)

(#3641) [pod]Diablo válasza aton-hawk (#3638) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

Nem lett rossz:)

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#3642) aton-hawk válasza [pod]Diablo (#3641) üzenetére


aton-hawk
tag

köszi...örülök, hogy teccik :D

[Szerkesztve]

''A tudatlant lehetetlen érvekkel meggyõzni.'' William Gibbs McAdoo

(#3643) nofreenick


nofreenick
aktív tag

(#3644) Yooha válasza nofreenick (#3643) üzenetére


Yooha
aktív tag

Gyönyörű háttér, megkérdezhetem honnan van? Esetleg van ott még ahonnan ez jött? :)

Én a kardomat a kezemben hordom. Te a tiédet a szívedben és az elmédben. Ahogy én látom, ez 2:1 fegyverelőny a részedre.

(#3645) Kobe válasza MarKoo (#3640) üzenetére


Kobe
veterán

azt a háttérképet speciel nem én készítettem, ha jól emlékszem deviantartról van, ott vector kategóriában érdemes nézegetni pontosan nem tom hol volt, de tom h valamelyik kategória asszem a vector wallpaper- első pár sorában

(#3646) nofreenick válasza Yooha (#3644) üzenetére


nofreenick
aktív tag

[link] a cikkben (persze ez is a ph!-ról van :) )

(#3647) Jadro


Jadro
veterán

Nekem most ilyen:

[link]

[Szerkesztve]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#3648) bnss


bnss
veterán

Nekem egyszerű, semmi extra: [link] :R

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#3649) hu-Ízirájder válasza nofreenick (#3643) üzenetére


hu-Ízirájder
tag

klafa, ez samurize?

(#3650) Apollyon válasza bnss (#3648) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Direkt úgy jön ki hogy Szemétkos ár? :DD

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Kinek milyen a desktopja? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.