Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) col


col
addikt

Érdekelne a véleményetek.

Kinek ''mi'' és ''mire kell'' a mobiltelefon? Mitől ''mobiltelefon'' a mobiltelefon?

Én alapvetően telefonálok vele.
Tárolom a fontos infokat (szövegek, bejegyzések, stb).
Gyakran wapozok vele (hirek, infók, sms, mms, email).

Van az enyémben is fényképezőgép, de fényképezéshez inkább digitális gépet használok.
Szoktam néha zenét is hallgatni, meg bevallom időnként játszom is, ha már nagyon el kell ütni az időt valahol :)

De mitől lesz ''manapság'' egy mobiltelefon mobiltelefon? Mi fontos és mi nem?

És nem (csak) ''márkák'' a fontosak, hanem a funkciók.

Kinek, mi a fontos?

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#2) csiga997 válasza col (#1) üzenetére


csiga997
őstag

Leginkább keresésre használom. Kattintok: kereső és ő keres. :DD

Bővebben: link

(#3) Viktor0610 válasza col (#1) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A telefon sz.tem.
Nagy kijelzős, könnyű, kamerás, kinyitható.

Én, személy szerint sokat SMS-ezem, telefonálok, sok infót szerzek a WAP-ról (t-zones rulez), ha lenne a GX25-re normális játék (nem csak egy passziánsz), akkor többet is játszanék vele...

A telefon nekem egy olyan valami, amire mindig számíthatok -ezért is v.ok előfizetéses.

[Szerkesztve]

Samsung Galaxy A54

(#4) -Jackson- válasza col (#1) üzenetére


-Jackson-
őstag

loltopik:U

azévan mobilom hogy ha nem otthon vagyok akkor is el lehessen érni, illetve ha nem otthon vagyok akkor is eltudjam érni akit akarok.

الله أكبر | [J][A][K] [10][Q]

(#5) gergely2005


gergely2005
tag

Én aligha használom telefonálásra! :)
Én kifejezetten avi teljes filmeket nézek rajta!
De legfőképpen játsszok vele!főlleg az emulátorokkal (pl: gameboy advance emulátor)
:D

Nekem a mobiltelefonok azok a régitelefonok, azokra azt lehet mondani, mobiltelefon, és vannak rajta kiss jó játékok!
De én inkább az ilyen újjabb telefonokat inkább úgy nevezném, hogy egy mini számitógép és lehet vele telefonálni! :)
De ez csak az én véleményem!

http://nagygergely.info

(#6) col válasza csiga997 (#2) üzenetére


col
addikt

Ezt a telefonoddal tetted? Milyen típus? :)

Máris a tied a hónap hsz-a megtisztelő cím :)

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#7) parandroid válasza col (#6) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Mennyivel hatásosabb lett volna a ''kereső és keres ő'' frázissal. :(
Ez a csiga egy poéngyilkos... ;]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#8) AS


AS
félisten



Legyen széthúzhatós!
2.2 vagy 2.4 col kijelző VGA felbontásban 640-480 16 millió szín.
3 vagy 5 vagy 7 megapixeels mindegy csak olyan képeket készítsen mint egy 50 ezres digi gép ezres gép.

Ne legyen hatalmas. d500-nál lehet azért nagyobb.
EDGE + 3g ás 3g+ sávszélesség.

Beépített hátértároloval ( min 5 giga)

Beépített műholdas csippel ellátva, (lopás ellen)

Lézeres bilentyüzet kivetítés.

Ilyen hogy mp3 meg kékfog megse említek, mert alap,
legyen egyben a hitelkártyám a személyim, a jogosítvány minden!
Úgyis ez lesz ha látátok freey Tamás müsorát!

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#9) col


col
addikt

Valóban ezek a ''számító'' dolgok, hogy elérjenek és én is elérhessem akit akarok..
( Persze az éjszaka közepén mást mondok, ha keresnek :)) )

Régi ''szép idők'', mikor éveket, évtizedeket kellett várni a vezetékes telefonra is :)

Én még vártam éveket rá .)))

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#10) Viktor0610 válasza col (#9) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A lényeg, h. mindig, minden körülmények között tudd használni, akár hívni akarsz, akár téged keresnek vagy ha a WAP-ról kell v.mi infó, stb...
Én pl. mindent abban jegyzek fel, arra kelek, a jelszavaim abban tárolom (persze -remélhetőleg- más számára csak krix-kraxokat mutatva... :B )

[Szerkesztve]

Samsung Galaxy A54

(#11) AS válasza AS (#8) üzenetére


AS
félisten

Söt hamarosan ezt is überelem!:DD

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#12) col


col
addikt

Mi igazán ''felesleges'' egy mobilba és mi az, ami 'nélkülözhetetlen''?

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#13) AS


AS
félisten

Hamarosan a mobil szó megfog változni mert már nem az lényeg!:DD:R

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#14) Viktor0610 válasza col (#12) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Felesleges a nagy felbontású (<2 MP) kamera, mert optika hiányában úgysem ad igazán szép képet.
Ami feltétlen kell bele:
- óra, ébresztő, naptár, számológép, BT és/vagy infra...

[Szerkesztve]

Samsung Galaxy A54

(#15) gergely2005


gergely2005
tag

Hát a telefonálás nélkülözhetetlen, vagy ha meggondolom... :D
java/symbian a nélkülözhetetlen nekekm! :D

http://nagygergely.info

(#16) AS válasza Viktor0610 (#14) üzenetére


AS
félisten

de teknika fejlödik és jo lezs!
Minden kisebb és jobb lesz. nem kell a multban gondolkodni!:)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#17) col


col
addikt

Az is érdekes kérdés, hogy ki ''honnan'' indult? Milyen mobillal kezdte, és milyen mobilokra váltott? Miért cserél, és megérte-e? Megtalálta-e azt amit ''keresett'' az új mobilban? És mi az, amivel még mindig nem elégedett, amit továbbra is hiányol.

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#18) Balli


Balli
őstag

Nekem az MP3+rádió része a legfontosabb, legyen 512MB-os memje min, se nagy, se kicsi ne legyen, legyen szolíd mégis vagány külseje
LEGYEN SE W800 :) :R

Athens 2004

(#19) col


col
addikt

Én a praktikusság és méret, meg kezelhetőség miatt cseréltem mindig.
Volt Symbianosom is. De nem igazán szerettem.. Persze okos, de nem igazán kellenek ilyen funkciók'' egy telefonba (TV távirányító, szúnyogriasztó, zseblámpa :) )

A gyorsaság és szolgáltatások annál fontosabbak, a megbízhatóság. Szépség. És minél egyszerűbb legyen. Ne kelljen 3 kéz a használatához. Meg azért ne is tűnjön el a lapát kezemben ha használom :)

És bevallom a tili-toli, kihúzom, csattogtatom, felcsapom, lecsapom a fedelét, széthúzum készülékek idegesítenek :)) Ráadásul sok a hibaforrásuk is....

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#20) Viktor0610 válasza col (#17) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem v.ok túl régi motoros... bocs, mobilos... :DD
Egy N 6150-el kezdtem 2001-ben, mert a vodánál az volt olcsóért,
aztán váltottam egy használt N 6210-re (rezgő hívásjelzés végett), amit eladtam, mert gagyi volt,
aztán jött a N 3510 a GPRS WAP miatt,
majd csere egy N 3100-ra a szines kijelző miatt (meg mert nem volt sehol Mot V525),
aztán Mot V525 (kamera), de eladtam, mert az akksija nem birta egy napnál tovább,
jelenleg egy Sharp GX25-öm van. Ebben a gyönyörű kijelző tetszik.
Legközelebbi csere a 3G elterjedtével lesz esedékes (meg a pénztárca megvastagodásával... :DD )

Samsung Galaxy A54

(#21) Balli válasza col (#17) üzenetére


Balli
őstag

Nekem most per pill SX1-em van, amit nagyon szeretek benne az a memje: 512MB- sok zene fér rá+rádió része, rájöttem hogy nekem ez kell: elég sokat uzazok a cégbe (kb.: 1ó) onnan haza (1ó) BKV-n, sőt néha ott is jól esik néha zenét halgatni ha megtehetem :), haza vidékre. Az SX1 nagyon-nagyon sokat tud sokrétű amit én nem használok ki, s engem zavar a mérete. Azelőtt T610-em volt az a nekem való méret. +magával az SE*vel is nagyon meg voltam elégedve, ebbe az SX1-be nem szerettem bele annyira :) Ergo W800 kellene. De én már nem akarok telóra költeni, igy marad az SX1

Athens 2004

(#22) Viktor0610 válasza col (#19) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

És bevallom a tili-toli, kihúzom, csattogtatom, felcsapom, lecsapom a fedelét, széthúzum készülékek idegesítenek Ráadásul sok a hibaforrásuk is....
Ezt majdnem 100%-ban osztom, de a kinyithatóssal nem értek egyet. Az a legtartósabb az általad felsoroltakból, mindamellett megvan az az előnye, h. a kijelző nem karcolódik.

Samsung Galaxy A54

(#23) Viktor0610 válasza Balli (#21) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

De én már nem akarok telóra költeni, igy marad az SX1
Ezt mondod most, aztán jönnek a marketingesek, te pedig mész a mobilboltba... :))

Samsung Galaxy A54

(#24) col


col
addikt

Én nagyon szerettem a 6310-emet :) (most is használják még a családban :) )

Meg kifejezetten imádtam a 6610-emet :) hetente max egyszer kellett töltenem, kicsi volt, de kellemesen kézbeillő..és amit az kibírt, ollé, potyogott, pattogott, szétesett, összeraktam és ment :))

Általában utálom, ha egyik zsebemben telefon, a másikban a töltőm hozzá, mert ki tudja mikor merül le :))

Nagyon fontos a wap is, reggelente KV mellett ezen nézem át a híreket :) És ha bármire kiváncsi vagyonk napközben is megnézem a neten/wapon. Persze tényleg jó a zene is, ha rádió van benne még jobb :) Sőt ha netelni is lehet vele könnyedén a PC-vel, az is előny :)

De ma is ittt üldögél a polcomon az első 900-as mobilom a Nokia 1611-esem :)) emlékül :)

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#25) col válasza Viktor0610 (#22) üzenetére


col
addikt

Több, mint egy éve van meg a ''nem kinyitható'' 6230-am. Nincs ma sem karcolás még a kijelzőjén :)

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#26) Balli válasza Viktor0610 (#23) üzenetére


Balli
őstag

Nem, nem gyűjtögtnem kell a pénzt :) Egyébkébként mobilba a legrosszabb befektetni a pénzt, az áruk állandóan esik. S tényleg sajnálok rá kiadni cash-t, de eddig viszonylag jól kitudtam jönni a cserékből

Athens 2004

(#27) Viktor0610 válasza col (#25) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Természetesen, én is vigyázok a telefonjaimra, de egy két karc mindig ''becsúszik'' v.hogy, nem gáz, csak idegesít... :DDD

Samsung Galaxy A54

(#28) Drótszamár


Drótszamár
őstag

Álom telefon:
- megy 2 hétig töltés nélkül
- ébreszt kikapcsolt állapotban
- ott is van rajta térerő, ahol más telefonokon nincs
- esetleg van rajta egy GPS, és egy térképes navigátor

ennyi.

Fényképezésre ott a fényképező, játékra ott a PC, zenét halgatni ott az MP3 lejátszó, viszont gyakran kirándulok, bringázok, és akkor jól jöhet egy GPS.

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#29) col


col
addikt

Persze nem mondom, hogy nem cserélek én sem soha többé mobilt. De egyelőre megvárom, amíg a 3G ''felfut''. Most ismét ''robbanás'' lesz/van a mobilfonia piacon.

És már nem is tudom ki mondta, de igaza volt.. itt olvastam a forumon (sorry a plagizálásért) :)
''..ha legközelebb mobilt veszek, akkor sem fényképezőgépbe épített telefont keresek..'' vagy valami ilyesmi. .. :O)

De a lényeg a lényeg.. továbbra is telefont veszek, amin ''kommunikálni'' lehet, pár kellemes kényelmi szolgáltatással és megbizhatósággal köritve :)

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#30) col válasza Drótszamár (#28) üzenetére


col
addikt

Bővebben: link

:))

Nokia 6630 okostelefon LD-1W Nokia vezeték nélküli GPS-modullal és Wayfinder szoftverrel együtt :)

[Szerkesztve]

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#31) _mt_


_mt_
csendes tag

Ne legyen színes kijelzős, mert felesleges, nem kell rá játék és ''fényképezőgép''. Ellenben legyen masszív, sokáig bírja egy feltöltéssel. (ébresztő, minimális jegyzetelési lehetőség kell). Sok telszámot tároljon. Ennyi.

Siemens Me45 rulz! :R ;)

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre, és elvernek a tapasztalatukkal.

(#32) Drótszamár válasza col (#30) üzenetére


Drótszamár
őstag

Ha a többi felesleges fícsör nem lenne benne, és emberi áron lehetne kapni talán meg is venném.

Nekem 15.000-20.000 Ft-nál többet nem ér meg semmilyen telefon.



Tudom, így nehéz telefont szerezni :)) Ezért van még mindíg Pana GD35-öm.

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#33) col válasza Drótszamár (#32) üzenetére


col
addikt

Ok bocs, csak nem tudtam ''kihagyni'' :)

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#34) Protezis


Protezis
őstag

Telefon:
- Lehet vele telefonálni
- Nem túl pici, de nem is túl nagy
- Szép, semmi kifogásolnivaló nincs rajta
- Egyszerű a használata
- Stabil, nem lefagyós
- Sokáig bírja az akku
- Személyre szabható
- Bírja a behatásokat (víz, ütés)
- SMS tudás még belefér

Nem telefon:
- fényképezőgépes parasztvakítós
- 100 milliárd színű
- levelezős, faxolós, netezős, svájci bicskát rejtős, konzervnyitós fél tégla nagyságú

[Szerkesztve]

(#35) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Lecseréltem a K508-asomat egy P800-asra, mert rájöttem, hogy mi a fontos nekem egy mobilban: lehessen vele kommunikálni, telefonálni és lógni a hálón.
A P800-as nagyon tetszik, jobban, mint a K508-as, mert egészen más. Eddig szépnek tartottam a K508-at, de összehasonlítva élőben a kettőt, felfedeztem, hogy jobban vonz a P800-as ezüst-kék színe, mérete, finoman ívelt oldalvonala, nagy, érintős kijelzője és tudása. Nem akarok vele videózni, fotózni, csak rendben tartani az emberi kapcsolataimat, és erre ideális eszköz.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#36) Atombalu


Atombalu
senior tag

Helló Alle!

col ! Mivel érdekel a véleményünk Én is leírom.

Nemrég szerettem volna egy fényképezőgépet és egy új telefont is magamnak!
Erre pár napra rá látom, h az én hobbi fotózási igényimet kielégítő mobiltelefont reklámoznak. Ez volt a híres nevezetes Samsung D500!
Jó okom volt rá, h megvegyem. Egyrészt fényképezője nekem elég (1,3Mp) használom is sokat. Másrészt mint telefon vmi iszonyat szuper.
Kihasználom pl.: a bluetooth-t teljes mértékben. Képek áttöltése, internet használat, más telefonokhoz való kapcsolódás.
A kijelző nekem nagyon fontos szempont volt, azóta is csak ilyen --> :Y az arcom, ha ránézek :D
Gyors, áttekinthető menü nagyon hiányzott már -> Meglett.
Kapacitása kielégíti (per pill) a zene hallgatási vágyaimat! Filmet is feltettem rá! Nagyon is jól jött, amikor unatkoztam a vonaton :)
Maga a telefon kialakítása is durván bejön! Szempont volt ez is, mert a telefonját az ember minden nap látja és akkor ha már látom, nézzek rá úgy, h kellemes érzés töltsön el :)

Szóval örülök, mert ólcsóbban kijöttem, mintha vettem volna egy fenykepezo gepet es egy telefont és persze mindig nálam lehet egyszerre a kettő!
És mint mondtam Nekem fontos, h ne csak telefonálni lehessen rajta, mert az unalmas volna és átlagos és szürke ..... :( számomra!
Aztán most, h tudom, h jön még egy ennél tökéletesebb változata a telefonomnak, természetesen várom!

Üdv! :))

iPhone 5

(#37) Balli válasza Viktor0610 (#27) üzenetére


Balli
őstag

Én is nagyon vigyázok a telómra, bár egyszer beszúszott egy kis gigkszer, egész pontosan két hete:
5 emeleti erkélyünkön nézelődtem, kalinpáltam, mígnem elejtettem a telót s a padló legszélére esett, egész annyira hogy félig megdőlve nézett lefele, a telcsi csak a hosszú fülhallgató zsinórnak köszönheti az életét, ugyanis az hozzá volt csatlakoztatva, az tartotta az egész tellát hogy le ne essen. Szrencsere én meg fogtam a zsinór másik végét, melyet reflexből kaptam el. Huhh, meleg helyzet volt :)

Athens 2004

(#38) TotO'


TotO'
aktív tag

Mért hallt meg a topik ? :DDD Bocsi csak nézegettem a "régi" beszélgetéseket. (csakhogy ne legyen szóismétlés :D)

De akkor már válaszolok a kérdésre :DDD : Nekem elsősorban zenehallgatásra kell a telefon , utánna játék....és utánna telefonálás,SMSezés....

[ Szerkesztve ]

4a || Neuzer Courier DT

(#39) Coyote2000 válasza TotO' (#38) üzenetére


Coyote2000
őstag

col valami statisztikát vezet, vagy piackutatásokat végez :) Ő nyitotta a Nokia akkus topikot is ha jól emléxem :DDD

Szerintem ezt a topikot tele lehet tölteni olyan részletes, egyedi és hosszú hozzászólásokkal, amiket már soha senki nem fog elolvasni. :P

(#40) cornfake válasza col (#1) üzenetére


cornfake
aktív tag

háááááááááát
mire: első körben a zenehallgatás
aztán telefonálás,sms,wap,nagyritkán ha nincs nagygép kéznél akkor egykét viccesebb vagy ritkább dolog fotózása,teendők,bevásárlólista,munkabeosztás tárolása
nem szeretek sok cuccot magamnal hordani,ezert nincs kulon 3 gadget (mp3 lejatszo,buta mobil,pda) :D

jaes sztem manapsag inkabb a mobil a lenyeg a telefonpedig masodlagos funkcio.

[ Szerkesztve ]

I'm what's left, I'm what's right..

(#41) legiaap


legiaap
nagyúr

A telóm következő funkcióit használom ki:
-fényképezés (főleg dokumentumokat,terveket,rajzokat,számolásokat,meg persze a hobbi fotózás)
-zene hallgatás
-filmnézés
-GPS Térkép használata (ha lesz GPS vevőm akkor navigációként fogom használni)
-Szótár
-Számológép (bevásárlásnál jól jön..tudjátok meg kell húzni a nadrágszíjat napjainkban)
-Telefonálás,sms írás (de ez ritkábban)
-Naptárt kihasználom és ide írkálom be a fontosabb dolgaim (teendők,ünnep napok,stb.)
-Microsoft dokumentumok olvasgatása (régebben puskaként használtam ezt a funkciót)
A következő telómba miket fogok kihazsnálni:
-Az előbb felsoroltakat
-Wifizés
-Elő akarok majd fizetni valami mobil netre is és akkor netezni is szeretnék (főleg ide a fórumra felnézegetni ha nem leszek számítógép közelbe és email intézés)

Én nem szeretek külön hordozgatni mp3 lejátszót,telót,fényképezőt,meg még sok mindent,ezért én annak vagyok híve,hogy mindent egybe.
És lassan már ott tartunk,hogy minegyik funkció számomra 100%-osan megfelel.
Éljen a fejlődés!

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#42) TotO'


TotO'
aktív tag

"Szerintem ezt a topikot tele lehet tölteni olyan részletes, egyedi és hosszú hozzászólásokkal, amiket már soha senki nem fog elolvasni.:P" az nembaj !! :D

Azért sztem irogathatunk ide is :) :D

[ Szerkesztve ]

4a || Neuzer Courier DT

(#43) tkazmer


tkazmer
addikt

zene, telefonálás, email, sms, wap (hírolvasás), fényképezés

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#44) Coyote2000 válasza TotO' (#42) üzenetére


Coyote2000
őstag

nem hát, nem baj :DDD

(#45) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Én a telómat (6600) általában telefonálásra (milyen meglepő :D ) használom, de mellette még mp3 lejátszó és kamera is szokott lenni és főleg kézi konzol.
SMS-t már nem küldtem róla 3 hónapja (arra ott van a PC).

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#46) gibi.david


gibi.david
tag

Én nem tudom honnan került elő ez a topic, de ha már itt van, "használjuk" :P

Problémám:
Legutóbb arra adtam a fejem, h vettem egy bővíthatő memóriás, 3 megapixeles kamerával felszerelt "Ultra" :P telefont, és hatalmas csalódás lett.

Ami nekem fontos lenne, ill amit használok:
Jó szervezőfunkciók (tehát minimum egy középkategóriás telefon!), SMS, Tel, Zenehallgatás(+rádió) és a fényképezés is jó lenne ha nem madártrutyi minőségű.

Ugyanakkor már van digit.fényképező itthon, akkor az ember vegyen egy zene-telefont min. 2mpixeles kamerával, vagy vegyen egy olcsóbb középkat. telefont és mellé 30-ért egy MP3 lejátszót??És akkor minden zseb tömve van... plusz kistáska meg mittomén...
Vagy továbbra is felsőkategóriás teló, és akkor abban jó kamera, zene stb.
Maradéktalanul eleget tud-e tenni ez az igényeknek?
(A fényképező minőségét hagyjuk, mobilos viszonylatról beszélünk.)

(#47) Geli válasza col (#1) üzenetére


Geli
senior tag

Én elsősorban mp3at hallgatok rajta, telefonálok, és sms-ezek. Noteszként szoktam használni az sms-t is, meg az időponthoz kötött teendöket állitom csörgésre.
Képet, videót ritkán készítek vele, mms-t és a wap-ot egyáltalán nem használom. ( wapot régebben egyenleginfora használtam, de mióta a djuice kártyámra azt irja a pannon oldala hogy nem pannonos ugyfel vagyok és nem engedi megnezni az egyenleget nem használom :DDD )

(#48) Vapor


Vapor
aktív tag

zene, fénykép, video, naptár, számológép, ébresztő, időzítő, sms, telefonálás, szótár, játék meg néha használnám netre csak a rohadék web'n'walk bekavar.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: SaLa17 | http://www.flickr.com/photos/isasa7/

(#49) Nkboy


Nkboy
senior tag

Sziasztok!

Én a telefont telefonálásra használom és SMS küldésre.

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#50) Calogero


Calogero
addikt

Telefon, SMS, ébresztő

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.