Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Ki tudna nekem segíteni (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) dr_karcsika


dr_karcsika
tag

szevasztok!

Ha van egy olyan feladat, hogy:

A könyvtárstukturák felépítése és kialakítása az ön által (win 2000) ismert op rendszerben.

ti erre mit mondanátok? persze azon kivül hogy mi ez a hülyeség :)

elöre is köszi

(#2) toeri válasza dr_karcsika (#1) üzenetére


toeri
aktív tag

Ha ez egy feladat én biza megcsinálnám, oszt' kérném a következőt... :DD
(Meg a fizetésemet!) :t

Üdv, toeri

(#3) dr_karcsika


dr_karcsika
tag

köszi, de én valami komolyabb segítségre várnék.

(#4) CsendPenge válasza dr_karcsika (#1) üzenetére


CsendPenge
őstag

Mit értesz ez alatt? Könyvtárstruktúrák létrehozása? Csinálj tetszőleges könyvtárakat? Vagy mi a lényeg?

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#5) tomcs válasza dr_karcsika (#1) üzenetére


tomcs
őstag

hol kerdezik?

gondolom a valasz arrol szol hogy hogyan epul fel a konyvtar es filerendszer, kerdes a dolgok melysege, mittomen tudni kell hogy ezt es ezt igy es ennyi biten es stb vagy eleg valami ''homalyos'' ize hogy meghajto gyoker es azon belul konyvtarak meg filek stb stb? esetleg valami gyakorlati feladat hogy csinalj intezoben valami konyvtarszerkezetet?

(#6) dr_karcsika


dr_karcsika
tag

sziasztok!

ez egy szoftverüzemeltetői vizsga szóbeli kérdése ami holnap reggel 7 kor kezdődik és ma észrevettem, hogy nemtok erre igazán értelmesset mondani :)

ezért gondoltam segítséget kérek.

Olyan nagyon mélyen nem kell belemélyednem, de azért valami értelmessebbet mondani róla.

elöre is köszi a segítséget

(#7) xteecee


xteecee
csendes tag

Szvsz ebből azt akarnék kisütni, hogy mi a szokásos felépítése az oprendszered könyvtárainak. Win2000 : van egy installált könyvtárs (ált. windows), ebben van a rendszer, ennek is leírhatod a szerkezetét, system, system32, profiles, etc., aztán van még a Program files, meg a my documents, meg a fő wincsin a gyökér, abban a boot fileokkal, gondolom ez lenne... Bocs de annyira nem ismerem a W2K-t.

Az élet mindig drága...

(#8) dr_karcsika


dr_karcsika
tag

szia!

nembaj, azért köszi, legalább adtál 1-2 ötletet amiről már tudok rizsázni :)

(#9) Nedudgi


Nedudgi
aktív tag

Ez nem az amit az előttem szóló mondott szorry (én is megcsináltam ezt a vizsgát és már előre vigyorogtam amikor az első hozzászólást megláttam)

A válasz a következő: Elmondod hogy hogyan épülnek fel a könyvtárstruktúrák a win2000-ben nevezetesen: Gyökér és abból egymásra épülő egymásban lévő könyvtárak(persze ne ilyen pongyolán) és hogy hogy alakítod ki tehát hogy hozol létre új könyvtárat stb.

Felelősséget nem vállalok mert régen volt de asszem ez volt.

Lehet még NTFS-ről is pofázni szerintem:)

Triviális ezért senki sem gondolná hogy ez az...

It took the computational power of three Commodore 64s to fly to the moon. It takes a 486 to run Windows 95. Something is wrong here. -- SC sig file UBUNTU - KDE - Rock'n'Roll

(#10) Nedudgi


Nedudgi
aktív tag

bocsi xteecee de arra emléxem hogy nem az amit te mondtál.

It took the computational power of three Commodore 64s to fly to the moon. It takes a 486 to run Windows 95. Something is wrong here. -- SC sig file UBUNTU - KDE - Rock'n'Roll

(#11) xteecee válasza Nedudgi (#10) üzenetére


xteecee
csendes tag

semmi baj, én sem tudtam, csak gondoltam ha már w2k meg könyvtárstruktúra, akkor talán az....

Az élet mindig drága...

(#12) Nedudgi


Nedudgi
aktív tag

Én se azért mondtam...

It took the computational power of three Commodore 64s to fly to the moon. It takes a 486 to run Windows 95. Something is wrong here. -- SC sig file UBUNTU - KDE - Rock'n'Roll

(#13) xteecee válasza Nedudgi (#12) üzenetére


xteecee
csendes tag

ok :)

Az élet mindig drága...

(#14) dr_karcsika


dr_karcsika
tag

köszi mindenkinek

(#15) psy-


psy-
csendes tag

Hi

Én ezen a szoftverüzemeltetöin jol be voltam szarva mert excelböl meg accesböl semmit nem tanultam az egy év alatt(1/2 oldalt jegyzeteltem kb.) és nem is tudtam mert nem is érdekelt. Végül kihuztam a 24. tételt, aminek a cimszava az internet volt. 4év netezés után elkezdtem rizsázni és félbeszakitottak hogy menjek már innen a francba, 5ös...

amigarulz

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Ki tudna nekem segíteni (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.