Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Ki, mivel tuningol videókártyát? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) dodie


dodie
tag

Szevasztok! A PowerStrip-en kívül milyen jó ingyenes, korlátlan napig használható tuningprogi van? :F

(#2) PeliScan válasza dodie (#1) üzenetére


PeliScan
addikt

RivaTuner, meg az újabb Detonator-okban is van tuning szekció.

(#3) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

coolbits.reg file-t megkeresed,elindítod,és behozza a driverben a tuning fület.kell ennél több?

(#4) Atom válasza PeliScan (#2) üzenetére


Atom
aktív tag

Rivatunerrel nekem az volt a gondom ,hogy nem volt hajlandó rebbot után is megtartani az overlockot. hiába pipálgattam bármit is.

Te mit csináltál, hogy megy? vagy nem megy?

Konfig: Már nincs

(#5) AttackR


AttackR
tag

Power strip

Túl sok a jóból..... túl szép lehet!

(#6) Bálintosz válasza AttackR (#5) üzenetére


Bálintosz
senior tag

A Power strip-en kívül a Power strip-el?:F

Xelo vagyok.... GanXta aXta maAAXta...

(#7) AttackR


AttackR
tag

lol! Jó voltam! :C

Túl sok a jóból..... túl szép lehet!

(#8) DrSoul


DrSoul
őstag

Srácok! De az hogy lehet, hogy a kártyámmal (alapon 6200 pont 3DMark2001SE), ha próbálok állítani a frekvencián (csak keveset, 10Mhz-et), akkor alacsonyabb eredményt kapok ? (5700 pont körül)
Konfig: Radeon 8500LE 250/230 4 ns; ASUS A7N8X; 2x256Mb Hynix Pc2700 DDR;

Mindig az X jelöli a pontot...

(#9) dodie


dodie
tag

És Ati Radeonokra melyik a legjobb freeware tuningprogi? Előre is köszi. Azt se bánnám, ha valaki egy jó linket tudna adni. Köszi

(#10) #57764352


#57764352
törölt tag

Ez engem is érdekelne!

(#11) rudi válasza dodie (#1) üzenetére


rudi
nagyúr

Ati-s vagyok:

Powerstrip
Rivetuner
Redline - [L]http://www.netmatch.host.sk/download.htm[/L]
Rage3d tweaker - [L]http://www.rage3d.com[/L]
Rdeonator 2.0
RADedittel BIOS módosítása [L]http://www.netmatch.host.sk/radeon.html[/L]

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#12) rudi válasza DrSoul (#8) üzenetére


rudi
nagyúr

Valami izé lehet Nálad. Nekem PM RAdeon 8500le ABIT nf7s 1700+os XP 2×256 Infineon PC2700 és 10×166on vga 250/240en közelít a 9000hez. Ajánlom a 3.4es catayistet nekem eddig ez jött be igaz az új 3.7est még nem próbáltam.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#13) Atom válasza rudi (#11) üzenetére


Atom
aktív tag

Egy kérdésem lenne. látom te járatos vagy ebben :)
Hogy elehet regelni a powerstripet, vagy hogyan tudom eltüntetni a bootoláskor mindíg megjelenő tippek,trükkök ablakot?

Konfig: Már nincs

(#14) rudi válasza Atom (#13) üzenetére


rudi
nagyúr

[L]http://astalavista.box.sk/cgi-bin/robot?srch=PowerStrip&submit=+search+[/L]

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#15) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

ezt nem lehetett emailben megírni?:(

(#16) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

rage3d rulez! sztem az a leg1xübb, és a legprofibbb 1ben. szal be lehet állítani az órajelet, és 1 csomó finomítás is van.
de volt még nekem 1 ''radeon tweek'' nevű progim is.
term mind a 2 csak ATI kártyákhoz jó :)

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#17) DrSoul válasza rudi (#12) üzenetére


DrSoul
őstag

Igen, már más is mondta hogy izé van nálam, próbáltam nagyon sok mindent, de még mindig nem tudom, mi a gond. Majd megpróbálom a Catalyst 3.4-el, lehet, hogy ennyit számit. Még egy dolog: én nem Updateltem a Windows 98SE-met. Mármint ugye format után, miután bejön az internet, egyből automatikusan ipgradelne a Windows, de én nem engedtem.... miért is? :DD
AMúgy nálam a chipset beállítás az 166x9.

Mindig az X jelöli a pontot...

(#18) dodie válasza DrSoul (#17) üzenetére


dodie
tag

Egyébként nálam is van valami összeférhetetlenség. Nekem Asus a7n-8x alaplapom van, Athlon Xp (166x12), 2x256 Elixir 400 Mhz-es memória és egy Sapphire 9100-as (250/230) videókártya. A karesz csak 6200-at kap, a 8800 helyett, hiszen Pentium 4 alatt ennyit megy, és az sehogy sem jövök rá miért. A létező összes drivert megpróbáltam, de semmi. Van egy sanda gyanúm, miszerint az NForce 2-es alaplapok nem szeretik a 8500=9100-as sorozatot. A haverom kis fos 9000-esét meg beletettem és 7200-at kapok vele. Egyszerűen nem értem. :(

(#19) Mosqu!to válasza dodie (#18) üzenetére


Mosqu!to
addikt

nekem 8500-am volt ebben a configban, és 10000 pont körül nyöszörgött. pontosan 9500-9700-10000...(HÚZÁS NÉLKÜL!!!)
a régi gépemben meg(aristo lap via csipszettel, amd athlon 1000mhz, 133mhz fsb, 256mb 133mhz sd ram)6000pont.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#20) rudi válasza DrSoul (#17) üzenetére


rudi
nagyúr

Szerintem pakolj fel XP-t akár a 98 mellé is. Egy ilyen gépnek már komolyabb oprendszer kell. Amúgy a winupdate nem sokat számít, elég a 98SE.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#21) dodie válasza Mosqu!to (#19) üzenetére


dodie
tag

És miért cserélted le ezt a király alaplapot?

(#22) Mosqu!to válasza dodie (#21) üzenetére


Mosqu!to
addikt

mért cseréltem le a régi via csipszetes, 133fsb-t bíró, tuningra nem képes, kompatibilitási problémákkal kűzdő lapomat? nem értem a kérdést :)

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#23) rudi válasza dodie (#18) üzenetére


rudi
nagyúr

Nekem ABIT nf7s van nforce2vel, semmi gond vele.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#24) dodie válasza dodie (#21) üzenetére


dodie
tag

Mindegy, lényegtelen. Amúgy meg egy kicsit elkalandoztunk. Tehát: 1. Ingyen a legjobb tuningprogi mi Radeonokhoz?
2. Mellesleg még ki tud nekem mesélni 9100 és ASUS A7N-8X összeférhetetlenségről?

(#25) dodie válasza Mosqu!to (#22) üzenetére


dodie
tag

Ja értem már. Csak egy olyan alaplapban próbáltad ki, de nem volt a tied. Leesett. :DD

(#26) dodie válasza dodie (#25) üzenetére


dodie
tag

Két kérdésem kettővel feljebb adott. Ja és nem tudja valaki, hány évet kell még a PROHARVER-en eltöltenem, hogy senior tag legyen belőlem? :]

(#27) Mosqu!to válasza dodie (#25) üzenetére


Mosqu!to
addikt

''Csak egy olyan alaplapban próbáltad ki, de nem volt a tied. Leesett. '' mivan????
az volt a régi gépem. az amit ott irtam h 1000-res athlon, stbstbstbstb.
a vga is az enyém volt, de először csak proci+deszka+ram+táp ment cserére, aztán utólag meg a vga, és van az ami most van. tiszta már?

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#28) rudi válasza dodie (#24) üzenetére


rudi
nagyúr

#11! és ott a linkek is.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#29) NForce


NForce
csendes tag

Nálam a PowerStrip nem nagyon használ.

A nő addig jó míg nem hisztizik. A sex is addig jó míg nem bőg a gyerek. De te mindig is jó vagy.;]

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Ki, mivel tuningol videókártyát? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.