Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38301) george11 válasza Chaser (#38267) üzenetére


george11
senior tag

Hát az ő szava annyit ér, mint ... :(((

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#38302) bsh válasza akom (#38296) üzenetére


bsh
őstag

nem az, hogy idegen vagy nem, hanem egyszerűen nem működik rajta semmi, nincs kitesztelve, nincs kész, és kirakják netre éles használatra így... :W

(#38303) faragojof válasza george11 (#38301) üzenetére


faragojof
senior tag

Szépen írjál a Chasernek, jó hosszan! Úgysem itt válaszol! :DDD

bsh: Hát nem most tesztelik? Ez egy zárt környezet... :DD

[ Szerkesztve ]

"Formicate Under Command of the King,,

(#38304) akom válasza bsh (#38302) üzenetére


akom
senior tag

Ez majdnem mindennel így megy... De ezek a dolgok javíthatók..
Nem úgy mint az design, az átláthatóság az egész szerkezete..

(#38305) george11 válasza faragojof (#38303) üzenetére


george11
senior tag

Azért írtam neki, hagy vágja szét az ideg :DDD (a másik fórumra ő regelt amúgy? :F )

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#38306) Norb3rto válasza bsh (#38302) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Éhesek lettek, de rosszabb lett mint a vatera :W Régi arculatért miért nem lehetett havidíjat szedni vagy éveset :F + megmaradt volna az a pénz amit erre a ..... költöttek. :(

Ennyi idő alatt ennyi futotta a tervező cégnek :DDD :((( :W

[ Szerkesztve ]

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#38307) alázógyík válasza Norb3rto (#38306) üzenetére


alázógyík
őstag

1 ÉV alatt?!?!?! :C :DDD :DD

Magyaros sikertörténetnek hívnám. :DDD

(#38308) Norb3rto válasza alázógyík (#38307) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Ha könyvet írnak róla az hamarabb hozza vissza a befektetett pénz mint ez a lap :DDD

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#38309) george11


george11
senior tag

Jelentem Kalandorral sikerült megbeszélnünk, hogy ki mit értett félre vagy nem értett félre.
Bár eltartott egy "kis" ideig, de a lényeg, hogy béke van, vagy mi :))

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#38310) alázógyík válasza george11 (#38309) üzenetére


alázógyík
őstag

Most vicces fijjúcska vagy, ugye? :DDD

(#38311) KTU válasza Norb3rto (#38306) üzenetére


KTU
addikt

kb szerintem annyi hogy a srácok beletettek jó-pár évet (talán 10 éve indult az ős PH)
és ha már ennyit foglalkoztak vele időt, pénzt, energiát rááldoztak, szeretnének kivenni belőle,
csak rossz oldalról kezdtek hozzá, ha reklámok nem tartanak el 1 ekkora lapcsaládot, akkor én új üzletkötőket vennék fel és abból tartanám el a családot is :D
ez így szánalmas :(

george11: igen regelt

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#38312) george11 válasza alázógyík (#38310) üzenetére


george11
senior tag

Istenbizony válaszolt ma a mailemre.
Mostantól figyellek benneteket ;] :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#38313) faragojof válasza george11 (#38309) üzenetére


faragojof
senior tag

;] Rangot lépsz?? :U :P

MOD: Eez :DDD :DDD :DD lemaradt...

[ Szerkesztve ]

"Formicate Under Command of the King,,

(#38314) Norb3rto válasza KTU (#38311) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Nem sajnálom tőlük a pénzt mert van vele munka (befeketett munka/bevétel nézve havi vagy évi díjjal sztm jobban jártak volna).Ami zavar az hogy vatera szint lesz és ezzel fogják az egészet hazavágni meg ezzel a fejlesztéssel vagy aminek nevezik 1év alatt ennyire futotta :F :B

szerk: elvielg ezek csinálták. forrás :DDD

[ Szerkesztve ]

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#38315) KTU válasza DeltaPower (#38279) üzenetére


KTU
addikt

a 2 egyben szerintem nem megy, mármint olcsó és jó
akku eneloop, töltő Voltcraft, nem olcsók cserébe nagyon-jók, föleg fényképezőbe :K

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#38316) DeltaPower válasza KTU (#38315) üzenetére


DeltaPower
őstag

Nekem bicajlámpákba kéne, nem kell csúcsteljesítményű, de unom már cserélgetni a sima elemeket.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#38317) Remington


Remington
őstag

eladóóó

-HP gépből kiszedett mATX alaplap, sztem Asus, G31 chipset, int. vga, 4 memóriafoglalat, 5.1-es hang, hibátlan 7k

-C2D E6300, 2.8GHz-en használtam 1.248 volton, hibátlan 8k

-SMC WBR14-G2 54mbites router, hibátlan 4k

-Microsoft Comfort Curve 3000 billentyűzet, vadi új, nem használt 3k

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#38318) Rics22


Rics22
tag

Ittvan a nyakamon az eladó driveok hada...akit érdekel Drive

mellé van 2db notim is Acer-ek

CSAK MAILT ÍRJATOK,VAGY IDE LOKÁLBA!

BGA Rework állomás eladó Honton390,Chipek,bontott alkatrészek-X360,PS3/Privátra ha nem válaszolok,akkor rics22service@gmail.com

(#38319) bsh válasza DeltaPower (#38316) üzenetére


bsh
őstag

dinamó? ;]

(#38320) tibibi


tibibi
őstag

Chaser - 3 nap kitiltás - Kértük, hogy hagyd abba a trollkodást.
mi a f@szom az a trollkodás????

(#38321) Rics22 válasza tibibi (#38320) üzenetére


Rics22
tag

Mi a f@aszom az a kitiltás? ;]

ezt talán mondhatjuk trollkodásnak...ez,és ehhez hasonló,értelmetlen hülyeségek.

[ Szerkesztve ]

BGA Rework állomás eladó Honton390,Chipek,bontott alkatrészek-X360,PS3/Privátra ha nem válaszolok,akkor rics22service@gmail.com

(#38322) daninet válasza DeltaPower (#38316) üzenetére


daninet
veterán

agydinamó. Egyszer 9ezer plusz a beszerelés (akár te is ha tudod) és onnantól örök élet :K
Nincs ellenállása, 3W folyamatos teljesítmény kis sebességnél is, halogén izzóval úgy világít mint egy motor

[link]

Nekem régóta van, és nagyon megéri, 5-6 kör elemcseréből megvan az ára

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#38323) george11 válasza daninet (#38322) üzenetére


george11
senior tag

A motor nem világít, hanem füstöl miközben tüzelőanyagot éget el :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#38324) daninet válasza george11 (#38323) üzenetére


daninet
veterán

:P

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#38325) george11 válasza daninet (#38324) üzenetére


george11
senior tag

most mié?

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#38326) Rics22 válasza daninet (#38322) üzenetére


Rics22
tag

Lehet valahol a környéken BIZTONSÁGOSSAN tekerni?
mert itt falva felé egyáltalán nem...
most nem trial,meg atom bütykös cross,vagy csepelrő lenne szó,hanem 3mm-es slick gumis ferrariról :DDD viccen kívül érdekelne

BGA Rework állomás eladó Honton390,Chipek,bontott alkatrészek-X360,PS3/Privátra ha nem válaszolok,akkor rics22service@gmail.com

(#38327) DeltaPower válasza daninet (#38322) üzenetére


DeltaPower
őstag

Nézegettem már ezeket, valóban jók, de sajna nem igazi alternatíva. Kéne hozzá vennem 2 vezetékes lámpát, illetve újraküllőzni az első kereket (majdnem 3 centivel nagyobb a lyuktávja mint a mostani agynak, nem jók a mostani küllők). Mellette szól, hogy nem kell többé elemet tölteni és a lámpát se hagyom otthon :)

szerk: fényerővel nincs gond, vettem egy jó kis ledes első lámpát, ami úgy világít, mint egy robogó tompítottal, már villogtak rám autósok, hogy állítsam lentebb :D csak hát napi használatban 2 hónap alatt megesz 3 db jobb fajta elemet.

[ Szerkesztve ]

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#38328) KTU válasza Rics22 (#38326) üzenetére


KTU
addikt

ferrarival csak pályára mennyé :D
amúgy meg 3mm-es gumival tuti biztonságosan lehet "tekerni", de valahogy én nem szeretem :D

na ez a trollkodás :D

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#38329) Rics22 válasza KTU (#38328) üzenetére


Rics22
tag

ja,persze...kecsóringig meg hogy jutok el?
én bevallom,ha motorozni is megyünk a srácokkal,ők futoznak,szarakodnak,én meg "kicsapatok" a fenébe...most motorozni,vagy kocsikázni megyünk? ;]
persze feldobtam hátra ledes lámpát,így abba nemkötnek bele...na de nemis vagyok életveszélbe,mint a másik 2 kerekűn...

BGA Rework állomás eladó Honton390,Chipek,bontott alkatrészek-X360,PS3/Privátra ha nem válaszolok,akkor rics22service@gmail.com

(#38330) daninet válasza george11 (#38325) üzenetére


daninet
veterán

most lőtted el a napi egy képed ;]

Delta: hát ja van egy kezdőköltség. Piacon árulják minden hétvégén a cingók 1-2 ezresért küllővel német bringákról. Ki kell menni multiméterrel és megmérni jóe. Úgy költséghatékony is :D

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#38331) bsh válasza george11 (#38325) üzenetére


bsh
őstag


feltűnt már a hasonlóság

[ Szerkesztve ]

(#38332) GrandeP válasza bsh (#38331) üzenetére


GrandeP
őstag

:DDD :DDD :DDD

NA ez a trollkodás....

Letiltottuk átmenetileg a kommenteket itt a PH! facebook falán, mert a Hardveraprós feedbacknek megvannak a külön topikjai a PH! fórumban, és nem szeretnénk még több helyen kommunikálni ugyanazokat. Tudjuk, hogy erősen bugos, dolgozunk rajta. Tudjuk, hogy sokaknak nem tetszik a design, középtávon megnézzük, mit tudunk javítani rajta. Elnézést a hibákért!

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#38333) george11 válasza Rics22 (#38326) üzenetére


george11
senior tag

Kecskemét-Nagykőrös közt van fasza kerékpárút. (az autóúttól elválasztva árokkal, fákkal blabla)

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#38334) bsh válasza george11 (#38333) üzenetére


bsh
őstag

én arra járok néha, és már 2x majdnem elütöttek terepjárós parasztok a bicikliúton!!!

(#38335) daninet válasza DeltaPower (#38327) üzenetére


daninet
veterán

te programozós gyerek vagy. Mondd már meg, hogy az ilyen "nagy" webfejlesztő cégeknek nincs saját CMS-e amire az oldalakat húzzák rá? Mert én ismerek egy két webfejlesztőt, azt mesélték, hogy folyton fejlesztik évek óta a cms-t, és csak ráhúznak egy skint az egészre, így profi és bugmentes minden oldal amit csinálnak, nem akkor találják ki nulláról. :U
Ezt nem így kellene? :U

bsh: mer annak jobb a minősége mint az útnak :D

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#38336) GrandeP válasza daninet (#38335) üzenetére


GrandeP
őstag

áááhhhh.. fake.... ilyen nincs... nem is értenek hozzá... te sem!

BANNNN!

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#38337) george11 válasza daninet (#38330) üzenetére


george11
senior tag

Ez nem sunáskép volt, így olyat még lehet egyet linkelni. :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#38338) daninet válasza GrandeP (#38336) üzenetére


daninet
veterán

ma olyan sütit adtak a menzán mint egy csoki buttplug.. :P
mint ittene a csokimikulás kezibe [link]
csupa fiatal csajok a pincérek ilyen korunkbeliek. Mondtam neki, hogy ez egy seggdugó, de nemértette :D ez most jó vagy rossz? :D

ehhez szójj hozzá :D

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#38339) faragojof válasza bsh (#38334) üzenetére


faragojof
senior tag

Nem Katonatelep-Kecskemét között papa!! :Y :Y :R
Az egy katasztrófa! :Y :W

Katonateleptől Nagykőrösig viszont álom bringázni. :K

Rics22: Nekem Schwalbe Kojak van most fönn, mert lusta voltam télire lecserélni. Villog is a besz@rásjelző a kormányon, mikor meglátom pénteken meg szombaton a hófelhőt... :DD :DD
Ilyen e:[link]

"Formicate Under Command of the King,,

(#38340) tibibi


tibibi
őstag

igéiukb oigőoéáiglb klákhoilák kpáolhjpoétroll :U

(#38341) GrandeP válasza faragojof (#38339) üzenetére


GrandeP
őstag

Bammeg, akkor teloptad el a kotonom?! :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#38342) DeltaPower válasza daninet (#38330) üzenetére


DeltaPower
őstag

Inkább tolómérővel, ahogy számoltam a mostani 250es küllők helyett 230-232-esek kellenének. Rómaiaktól nem veszek, volt már hogy haver a saját váltóját találta meg náluk, persze bizonyítani nem tudta... :(((

A webes témához: pont ahogy írtad, értelmesebb cégek vagy saját cms-ből fejlesztenek mindent, vagy valami ingyenesből (drupal, joomla stb). Rá kell húzni a designt és átírni-hozzáadni az egyedi részeket oszt kész.
Ha megnézed az említett cég refjeit, a társkeresősön kb ugyanolyanok a színek és gombok, mint az új HA-n...

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#38343) csaszi72


csaszi72
aktív tag

Az elmúlt napokban csak olvasgattam, nem jutottam szóhoz.......

Most még keresem a szavakat....

Milyen dizájn?! Schwalbe a bringán?! kotonlopó PH naplopók?!
Ááááá összevagyokkavarodva...

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#38344) george11 válasza csaszi72 (#38343) üzenetére


george11
senior tag

Igyál egyet nehogy valami baj érjen :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#38345) DeltaPower válasza faragojof (#38339) üzenetére


DeltaPower
őstag

Nekem ilyenek vannak [link], nem szeretek parázni egy kis hótól vagy esőtől :D

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#38346) csaszi72


csaszi72
aktív tag

Reszkessenek a köcsögök!
Léptem éles stukkert venni a "józsira"

Eljött, megérte várni, a pajszer mellé odakészítek egy Berettát!
;]

[ Szerkesztve ]

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#38347) faragojof válasza DeltaPower (#38345) üzenetére


faragojof
senior tag

:Y :Y :Y :Y :))

"A kormányszóvivő szerint az Andrássy úti tömeg valójában az ott lévő Apple viszonteladó üzletébe akart bejutni. A szóvivő a Magyar Televízió Híradójára hivatkozva közölte, valójában a tömeg azt kiabálta, hogy "Macbook tok! Macbook tok!" A szóvivő szerint ez is arra utal, hogy Magyarországon nagy a jólét, mostanra sikerült stabilizálniuk a gazdaságot, amit elődeik rájuk hagytak."
:C :C

Esővel nincs gond! Esőben egyébként sem kanyarog ezerrel az ember. A többi? :F
:DD Hős vagyok! :K :DD

"Formicate Under Command of the King,,

(#38348) george11 válasza DeltaPower (#38345) üzenetére


george11
senior tag

Hóban és esőben és ilyennel járok mindig: [link]
;]

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#38349) csaszi72


csaszi72
aktív tag

Dzsordzsi fecskés hírdetésénél ezt óvastam:
Hasonló termékek
Eladó rover 214 si!!!felujitott!esetleg csere is érdekel de csak autóra!!!
eladó lenne szeretett roverem!az autó teljesen fel van ujjitva!uj kuplung(szerkezet,tárcsa,kinyomo... Bővebben »

na most a Rover ment csődbe vagy a Fecske drágúl? :C

[ Szerkesztve ]

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#38350) daninet válasza george11 (#38348) üzenetére


daninet
veterán

No akkor csatlakozom.. nekem ilyen van-e [link] Csak nem scwalbe hanem dunlop :P

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.