Hirdetés

2024. június 30., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28951) aXXon válasza bartucc (#28950) üzenetére


aXXon
senior tag

Persze, odatudom adni a tesódnak, a buszmegálló jó is, de 15 óráig dolgozom minimum mindennap, így olyan fél4-4 fele lenne csak jó, ha az neki megfelel.

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#28952) Hodosg válasza aXXon (#28939) üzenetére


Hodosg
újonc

Milyen pontosan és mennyibe kerül?

Kezdetben nem volt semmi, majd az úr mondá: Legyen világosság! És lám, még mindig semmi de már látni is lehet azt...

(#28953) aXXon válasza Hodosg (#28952) üzenetére


aXXon
senior tag

Azt hiszem Thomson, árat holnap tudok, mert a sógorom csomagtartójában láttam a múltkor :))

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#28954) george11 válasza bartucc (#28950) üzenetére


george11
senior tag

Az amorf alakok polírja sosem volt a kispénzűek sportja :B
Nem olcsó, ellenben mocsok drága, és időigényes, és kb 4-5 ember van az országban, aki egyáltalán hajlandó elvállalni.
Amúgy tényleg nem dolgozok drágán, de egy ilyenre mint ami a képen van elmenne simán 80-100 munkaóra. Lehet matekozni ... :DDD
Mondjuk van más olcsóbb megoldás is arra, hogy eszétikus legyen. (árban kb a negyede)

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#28955) bartucc válasza george11 (#28954) üzenetére


bartucc
addikt

Krómozásra gondolsz, nem? Egyébként mindegy melyik eljárás, egyik se az olcsó kategória. :)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#28956) george11 válasza bartucc (#28955) üzenetére


george11
senior tag

Krómozni? :DDD
Az még drágább. meg van vele pár bökkenő.
Egyrészt a krómozás előtt polírozni kell a cuccot, mert semmi fénye sem lesz a krómtól sem. Szóval először ki kell csengetni a polírt, majd még erre jön a galvánmunka, de a végeredmény a políron múlik... ha szép az aládolgozás, akkor szép a króm is. Ezért néznek ki okádék rondán közelről a krómfelnik is, mert nem kézi melóval készül a polír, hanem gépsoron. Kicsit hullámos, kicsit narancsos, kicsit pöttyös nem téma, csak csillogjon messzirőőő :DDD
Másrészt alumíniumot krómoztatni nem tudsz Agyarországon ilyen bonyolult formánál.

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#28957) bartucc válasza george11 (#28956) üzenetére


bartucc
addikt

Akkor mindegy :DDD Nem holnap lesz V8-as asztal nálam se.... (be se fér).

Ezt a többieknek a szótlanságért:

‎- Hogy hívják a kínai tűzoltót?
- ???
- Telefonon!
:DDD

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#28958) aXXon


aXXon
senior tag

Első :))

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#28959) Ramius


Ramius
őstag

kettedikk

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#28960) Chaser válasza bsh (#28936) üzenetére


Chaser
titán

Ez valami raid trükk ha nem tévedek?

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#28961) TeeBee73 válasza Chaser (#28960) üzenetére


TeeBee73
addikt

Ilyen olvasási sebességhez, 4 db. vinyó kellene. A másik ami gyanús: hozzáférési idő: 0,1 ms. Ez nem raid, ez egy db. SSD, a méret van rosszul feltüntetve.

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#28962) Chaser válasza TeeBee73 (#28961) üzenetére


Chaser
titán

Vagy több db ssd:) Bár lehet van már 2TB-os is, 1-es már biztos.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#28963) Chaser


Chaser
titán

Én a 96-os kingston-t nézegetem, elég jó árban van meg nem sokkal marad el a jóval drágábbaktól...kár hogy nem arányosan olcsóbb egy 32-es, mert az is bőven elég lenne nekem.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#28964) bsh válasza Chaser (#28962) üzenetére


bsh
őstag

neked még nincs? :DDD

(#28965) daninet válasza george11 (#28956) üzenetére


daninet
veterán

3 flakon narancssárga brigéciol, meg valami vegyifürdő amiből új állapotban gyün ki, majd homokfúvás.. igaz matt lesz de tiszta és ócsó..szerintem

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#28966) akos90


akos90
tag

Eladó ps2-re egy Gametrak kontroller Dark Wind című játékkal.
Ára: 4000 ft
KÉP
+
ps2 távirányító
Ára: 2000ft

kép

Egybe 5000ft-ért meg válok tőlük. :)

[ Szerkesztve ]

(#28967) george11 válasza daninet (#28965) üzenetére


george11
senior tag

Homokolni nem szabad, mert nagyon összeb@ssza.
Üveggyöngy vagy szódabikarbóna, vagy szárazjég. Ez a 3 szóróanyag jó erre. Ezektől szép selyemfényű lesz.
Ha meg nem alu a blokk, hanem vas, akkor marad a festés, mert szórás után két nappal már rozsdafoltos a bazár :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#28968) bartucc válasza TeeBee73 (#28961) üzenetére


bartucc
addikt

Szerintem 4 500-as, és a hozzáférési idő ez miatt talán csökken, de nem vagyok benne annyira a témában. Egy SSD-től ez igen szép, nem olcsók még az ilyen darabok, úgyhogy szerintem vagy SSD raid, vagy Photoshop.

Ja és utóbbi olcsóbb ;] :DDD

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#28969) bsh válasza bartucc (#28968) üzenetére


bsh
őstag

ennyit segítek
és hogy teebee járt közel az igazsághoz :)

[ Szerkesztve ]

(#28970) TeeBee73 válasza Chaser (#28962) üzenetére


TeeBee73
addikt

1TB-os? Ja, azt adják az 5 találatos lottószelvény mellé. :)
A 96-os Kingston tényleg jó választás, bár én 60-as Vertex3-ra akarom lecserélni a mostanit.
(Ha már van SATA3 a deszkán.)

MOD: bsh: Szép. :K :C :R

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#28971) bartucc válasza bsh (#28969) üzenetére


bartucc
addikt

Vagyis SSD raid. Tényleg 5-öd volt a lottón? :)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#28972) daninet válasza bsh (#28969) üzenetére


daninet
veterán

Akkor pedig kínai SSD, ami csal a méretével :D

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#28973) Chaser válasza TeeBee73 (#28970) üzenetére


Chaser
titán

Senki nem mondta hogy saját screen:) Nekem sata1 van, szóval kb mind1. Nem a szekvenciális sebesség miatt venném.

szerk: Nem tudja valaki milyen vista verziókról lehet downgraedelni xp-re? Vista businesst adtak a géphez de xp jobb lenne.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#28974) george11 válasza Chaser (#28973) üzenetére


george11
senior tag

Format C után bármelyikről :B :D

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#28975) bsh válasza daninet (#28972) üzenetére


bsh
őstag

nem csal... bug :)
ez az ubuntu beépített lemezkezelője (palimpsest) olyan "okos", hogy eltárolja a mért értékeket és grafikonokat minden egyes lemezhez.
van egy 2x1TB raid0 tömböm, ami "dm-1" néven fut. majd összeraktam a két kingstont is raid0-ba, de ekkor az vált "dm-1"-é, és a 2TB tömb lett "dm-2". ezen futtattam egy mérést, ez látható a képen. ezután szétszedtem a ssd tömböt, így a 2TB tömb vált ismét "dm-1"-é. a program meg gondolta, hogy hát hisz' a "dm-1" már volt mérve, és kiadta hozzá ezt a grafikont, miközben a tényleges tömb méretét írja ki. na ennyi.
csak gondoltam jasszolok kicsit, hogy 2TB és 500MB/s :D

[ Szerkesztve ]

(#28976) Chaser válasza george11 (#28974) üzenetére


Chaser
titán

XP van fenn most is azon a gépen, csak érdekelne hogy lehet legalizálni :P 1.5GB ram, 1.2G-s c2d proci nem pont vista alá való, de lehet majd kipróbálom.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#28977) Torry


Torry
addikt

Nagyon kellemes 7"-os tablet nem érdekel valakit?

Nook Color

(#28978) Chaser válasza Torry (#28977) üzenetére


Chaser
titán

Nem rossz:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#28979) Torry válasza Chaser (#28978) üzenetére


Torry
addikt

Szeretem én is, de amióta hazajöttem kb elő sem vettem.

(#28980) vikcsi válasza daninet (#28965) üzenetére


vikcsi
aktív tag

Én is hasonlóra gondoltam :K
Szemcseszóróba vele, majd festés, nem akarok én políroztatni ilyen kesze-kusza cuccokat, esetleg a dugattyúk kapnak valami fényt... Minden folyamatra megvan elméletben az ember :)) Már csak dolgozni kell valamin :B

ELADÓK: IBM T60 bontás, ssd-k, pc alkatrészek, Nikon P4 digi fényképező, Panasonic FULLHD kamera, stb... cserélek is; KERESEK régi/hibás CPU-kat gyűjteménybe!

(#28981) God Vazzeg válasza george11 (#28967) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Homokfúvás után lakkot neki és nem rozsdásodik :K

(#28982) george11 válasza vikcsi (#28980) üzenetére


george11
senior tag

[link]
[link]

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#28983) george11 válasza God Vazzeg (#28981) üzenetére


george11
senior tag

Hát az valami kibasz gyönyörű lenne :DDD Homok után olyan a felület/szín, hogy inkább festeni kell nem lakkozni.(vagy jól nézne a szemcsés/rücskös/foltos matt szürke?)
Másrészt a fémen nem szeret megállni semmilyen lakk tartósan. Festés előtt is kell neki savas alapozó.

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#28984) Chaser válasza Torry (#28979) üzenetére


Chaser
titán

Na ezért nem vennék én se tablettából drágát, úgyis csak ritkán használnám.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#28985) TeeBee73 válasza bsh (#28975) üzenetére


TeeBee73
addikt

Ubuntu? Akkor a screenshot mellé egy #lshw listát is pakolhattál volna. :)

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#28986) bsh válasza TeeBee73 (#28985) üzenetére


bsh
őstag

hogy egyből kiderüljön a turpisság? :W

(#28987) daninet


daninet
veterán


[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#28988) daninet válasza daninet (#28987) üzenetére


daninet
veterán

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#28989) daninet


daninet
veterán

na mivan??

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#28990) Ramius válasza daninet (#28989) üzenetére


Ramius
őstag

Vasárnap?

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#28991) daninet válasza Ramius (#28990) üzenetére


daninet
veterán

szarkifogás

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#28992) Riuko válasza daninet (#28991) üzenetére


Riuko
senior tag

Mit fogtál? Horgászol? :C

"A nagy ember azzal mutatja meg nagyságát, hogy miképpen bánik a kicsikkel."

(#28993) TeeBee73 válasza Riuko (#28992) üzenetére


TeeBee73
addikt

Ja. Csak valamit rosszul csinál:

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#28994) Riuko válasza TeeBee73 (#28993) üzenetére


Riuko
senior tag

:W :W :W :C

[ Szerkesztve ]

"A nagy ember azzal mutatja meg nagyságát, hogy miképpen bánik a kicsikkel."

(#28995) daninet válasza TeeBee73 (#28993) üzenetére


daninet
veterán

egyszer volt szerencsém ilyen wc-be sz*rni, hát köszönöm szépen.. fél tekercs wc papírt beletekertem, hogy ne csapjon fel a víz :DDD

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#28996) Riuko válasza daninet (#28995) üzenetére


Riuko
senior tag

Régen csak ilyen WC-k voltak :K

"A nagy ember azzal mutatja meg nagyságát, hogy miképpen bánik a kicsikkel."

(#28997) TeeBee73 válasza daninet (#28995) üzenetére


TeeBee73
addikt

Ez a "túinvan" verzió. Nem kell külön bidé. :DDD

A tábori pottyantósnál nincs ilyen gond. ;]

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#28998) akom


akom
senior tag

| :DDD |

(#28999) Kloss


Kloss
őstag

(#29000) george11


george11
senior tag

(leszarom, ha vótmá')

Két faszi iszogat egy felhőkarcoló 100. Emeleti bárjában.
- az egyik aztmondja : Tudtad, hogy itt akkora a turbulencia, hogy ha kiugranál az ablakon az egyből visszarepítene ?? -
Másik : ezt nem hiszem el ! Mutasd meg...
... Csávó feláll és kiugrik, de egyből vissza is repül a bárba..
- Másik: Ezt ki kell próbálnom.. Kiugrik, lezuhan, meghal.
Pultos odaszol: Superman, Te mekkora geci vagy ha iszol!

:DDD :DDD :DDD

Idős házaspár, 50. házassági évfordulója, gyertyafény, miegymás... - Papa, emlékszel, hogy pont 50 évvel ezelőtt mire gondoltál ?
- Emlékszem bizony.
- És mi volt az?
- Az, hogy hülyére b@szl@k, és löttyedtre sz@p@m a cs@cs@d.
- És most mire gondolsz?
- Hát, hogy sikerült...

:Y :C

[ Szerkesztve ]

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.