Hirdetés
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Graphics: Telefonvásárlási kálváriám....avagy clickbait cím: Horror a hardveraprón
- MasterDeeJay: Asus B150-Plus D3 coffeetime mod! (DDR3)
- Parci: Milyen mosógépet vegyek?
- gerner1
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- hcl: Olympus E-PL1 nyomozás
Új hozzászólás Aktív témák
-
axioma
veterán
válasz
bandus
#20612
üzenetére
" akkor vegyuk figyelembe a 40-es korosztaly jo esellyel mar jogosult a csaladi adokedvezmenyekre."
Ketto gyerekre netto 20e Ft (amig eltartott tanulo), kozben meg mar elmult a gyerekkorbol, nem jar utana potszabi stb, es mindig mindenhol teljes arat kell fizetni utana kiveve talan a diakberlet a bkk-n, vagyis kb. tekinthetjuk ugy hogy a fizu fele +10e amibol gazdalkodunk per fo, ez valoban osszemerheto am az szja-mentesseggel... <sarcasm>
Ezer jobb modot lehetett volna talalni erre. Peldaul az szja-ja gyulik egy kulon adoszamlan es 25-30 kozott szuletett gyereknel megkapja. Me'g a teher is eltolodna idoben az allam szamara. -
Kobe
veterán
válasz
bandus
#20612
üzenetére
A csuti nem nyilatkoztatta ki hogy milyen jarulekfajtakra gondol. Ha a munkaltatoi adomentesseget is jelenti (egyelore csak filozunk, mire gondolt a vezir) akkor nem kerdes hogy az olcsobban foglalkoztathatot valasztjak majd. Ezert kell egy magyarkozlonyos kinyilatkoztatast megvarni.
Lasd pl a lakasfelujitasi programban is volt par erdekes csavar benne.akkor vegyuk figyelembe a 40-es korosztaly jo esellyel mar jogosult a csaladi adokedvezmenyekre.
Azert gondolom erzed hogy egy progressziv orszagban nem feltetlen annak kellene a vegcelnak / stabil megelhetes alapjanak lenni hogy magas / sokszamu adofajta mellett hogyan keruljek at egyik kalapbol a masikba, lehetoleg minel elobb.
Ha en miniszter lennek, bevezetnem hogy egyik evben a szokek, masik evben a vorosek kapnanak tamogatast, dec 31 en pedig popcornnal a kezben neznem fenteol ahogy mindenki megrohamozza a dmet a hajfestekert.
Új hozzászólás Aktív témák
- Milyen program, ami...?
- Telekom mobilszolgáltatások
- A jövőben nem csak a gazdagok kiváltsága lehet az Intel CPU-k tuningja
- Diablo IV
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- DVB-T, DVB-S (2), DVB-C eszközök
- Autós topik
- Samsung Galaxy S26 Ultra - fontossági sorrend
- Milyen monitort vegyek?
- További aktív témák...
- Új 27% - ASUS TUF Gaming TF120 ARGB 3-pack FEKETE (90DA0030-B09030)
- Spigen Essential Ee673eu 3-portos hálózati töltő 67W Fehér (2xUSB-C, 1xUSB-A)
- Apple iPhone SE (2020) / 64GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia / Akku:82%
- Bomba ár! Lenovo Yoga 13W - AMD Ryzen 3 5425U I 8GB I 128SSD I 13,3" WUXGA Touch I W11 I Gari!
- GYÖNYÖRŰ iPhone 14 128GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3971, 94% Akkumulátor
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
