Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  JiaYu G4S

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:40:23

LOGOUT.hu

JiaYu G4S Téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2401) nokiauser válasza vegyszer (#2399) üzenetére


nokiauser
aktív tag

Abszolút meglepő módon lock.ogg és unlock.ogg a nevük. :)

(#2402) SárkánySzív válasza Heavyrain (#2394) üzenetére


SárkánySzív
aktív tag

A GPS -el semmi baj ha megcsináljuk a 115. hozzászólás szerint. Nekem egyből veszi a jelet ha kimegyek akár az erkélyre; de persze jobban ha szabadban vagyok.

Az a feladatunk, hogy segítsük és támogassuk, nem pedig, hogy elítéljük egymást. / Danielle Steel /

(#2403) vegyszer válasza nokiauser (#2401) üzenetére


vegyszer
addikt

Mivel soha nem volt nálam bekapcsolva, komolyan mondom, hogy a fáradságot se vettem, hogy megnézzem, hogy milyen néven vannak ott a zárhangok. Azért köszi! :R

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#2404) Andr3aS


Andr3aS
csendes tag

Sziasztok!

Érdekes dolog történt a telómmal... Minden előzmény nélkül kihullott belőle egy csavar. Nem ejtettem le, ütést sem kapott. Csak most vettem észre,hogy zörög valami a hátlap alatt. A hangerő állító gomb melletti csavar esett ki. visszacsavarni nem lehet, a kijelző pedig kicsit mozog is ott - mintha elvált volna -.
Valakinek ötlete lenne esetleg, vagy küldjem még vissza Kínába, minideal-nek?

(#2405) vegyszer válasza Andr3aS (#2404) üzenetére


vegyszer
addikt

Én egy csavar boltba vinném el. És Max egy számmal nagyobbat önmetszőként hajtanák bele. Ezért vissza nem küldeném. De jelezném a boltnak...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#2406) Andr3aS válasza vegyszer (#2405) üzenetére


Andr3aS
csendes tag

Nagyobb csavarra gondoltam én is, csak attól félek, az szétrepesztheti a műanyagot. Bár azt sem értem, hogy a kijelző hogy mozoghat így, elvileg ragasztva kellene lennie, nem? No mindegy, minideal-nek jelzem a hibát.. hátha kezdenek velem valamit. :D

(#2407) Freiherr


Freiherr
őstag

Van még remény arra, hogy kapunk valaha is hivatalos MIUI-t a készülékre?Én már nem nagyon bízok benne. :(

XXX

(#2408) vegyszer válasza Freiherr (#2407) üzenetére


vegyszer
addikt

"A Régieknek annyi Tudásuk vót, mint a összes istennek együttvéve, de vadak is vótak, mint a sakálok, ezér’ jött el a Összeomlás. Ismertem olyan vadembereket, akiknek csodaszép Civ’lizácijós szív dobogott a mellükbe’. Biztos van ilyen kona is. Annyi mondjuk nincs, hogy a egész törzs rá hallgasson, de ki tudja, egy napon mi lesz? Egyszer egy napon.
Máj’ egyszer egy napon, az nekünk csak egy bolhányi remény.
-    Jaja, tudom, egy bolha kicsinyke - mondta Meronima -, de annál nehezebb megszabadulni tőle."

David Michell: Felzőatlasz

Egy pillanat, és megnézem a varázsgömbömben, mit mutat android L [, M, N, O, P, Q, R, S, T, V] , és MIUI téren. ;]

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#2409) Freiherr válasza vegyszer (#2408) üzenetére


Freiherr
őstag

Ezen felröhögtem...ja,mégsem. ;]
Úgy érzem,kicsit mintha ellenne felejtve a teló,se MIUI,se KK,de még dátum sincs,semmi.Pedig sokkal szutykosabb cuccokra ráhegesztik,szóval jogos a berzenkedésem.:)

XXX

(#2410) nokiauser válasza Freiherr (#2409) üzenetére


nokiauser
aktív tag

KK azért van egy pár a needromon, hivatalos is.

(#2411) DJGABI válasza Freiherr (#2409) üzenetére


DJGABI
addikt

miui meg mikor legutóbb csekkoltam hivatalosan kb 5 készülékre volt. látom bővült a lista, azért kíváncsi lennék mennyire hivatalosak ezek, gondolom ugyanúgy kiadták külsősöknek, olyan meg itt is van bőven [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#2412) Freiherr válasza nokiauser (#2410) üzenetére


Freiherr
őstag

A csipába, ezt benéztem.Mentségemre mondva,most jegelem a telót,mert a WP-vel ismerkedek.:)

XXX

(#2413) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

Jiayu.es appban is van már (official) KitKat nektek?

G5S-re van, és baromi jó (5 perc teszt után :D)

(#2414) bazso18 válasza CoolBoy323 (#2413) üzenetére


bazso18
tag

G4S-re is van, megnéztem. Van benne magyar nyelv, GPS megy rajta stb...?

[ Szerkesztve ]

(#2415) Pubszon


Pubszon
veterán

A Jiayu.es programmal hogy tudom fel rakni a KitKat-et? A telómon teljesen gyári 4.2.2 van rootolva.

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#2416) vegyszer válasza Pubszon (#2415) üzenetére


vegyszer
addikt

Sehogy. Az flashtool-lal feltehető romot szed le

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#2417) ÁrPi2


ÁrPi2
senior tag

Sziasztok a G4 egy all time classic! :K

Itt írják ezt a gizchina.com-on: Külsőleg összehasonlítják az új JiaYu S3 -mal ami 5,5 colos FHD-s , és 64bites mt6752 SoC-al van szerelve..

Állítólag az S4 lesz majd ami kb. 4,7 vagy 5 col képátmérővel kijön...

(#2418) vegyszer válasza ÁrPi2 (#2417) üzenetére


vegyszer
addikt

MTK6572, MTK6752 ezt a nevezéktant sem a diszgráfiásoknak/diszlexiásoknak találták ki. Már percek óta töröm a fejem, hogy hogyan lehet elég az a MTK6572 a FullHD kijelző kihajtásához. :W :F

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#2419) Pubszon válasza vegyszer (#2416) üzenetére


Pubszon
veterán

És akkor kezdetnek recovery-t fel lehet onnan rakni, ha igen melyiket?
Mert onnan már sok ROM-ot telepítettem.

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#2420) kobipeti válasza vegyszer (#2418) üzenetére


kobipeti
aktív tag

Majd megtanuljuk,....összekeverni :))

(#2421) CoolBoy323 válasza vegyszer (#2416) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

En is abbol raktam fel. Felrakja a cwm-et is es a romot is. Pofon egyszeru, nagyon jol megoldottak.
Root kell hozza ofc ;)

A rom beszel magyarul jol, gps-t nem probaltam.
Egyedul a tarcsazo ami nekem nem begyere...

(#2422) liptak.t


liptak.t
tag

Sziasztok!

Kis segítségre lenne szükségem.
Pár hónapja vásároltam egy Jaiyu G4S készüléket. Múlt héten elkezdett random módon kikapcsolgatni a kijelző, pár napja viszont teljesen elsötétült. A telefon működik csak tök sötét. Minden gyári rajta, root nem volt.
Lehetőségem van rá, hogy garanciálisan visszaküldjem az eladón keresztül Kínába. Ezzel nincs hiba, viszont én előtte mindenképpen szeretném az adataimat lementeni, a telefont gyári alapértelmezettbe visszaállítani, hogy nehogy visszaélhessenek az adataimmal. Van erre valamilyen mód, működő kijelző nélkül?
Vagy meg kell változtatnom az összes jelszavam, ami meg a telefonon volt azt felejtsem el?

Köszi a segítséget!

(#2423) CoolBoy323 válasza liptak.t (#2422) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Hasznald a flashtoolt pl.

Elso hsz-t nezd meg!!

(#2424) vegyszer válasza liptak.t (#2422) üzenetére


vegyszer
addikt

És ha pl a sim nem kér PIN kódot, akkor ki is cseng? Illetve az érintésre reagál? Fel lehet venni? (attól, hogy nem látod, a kijelző még érzékeny)

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#2425) Pubszon válasza CoolBoy323 (#2421) üzenetére


Pubszon
veterán

Te miket raktal fel abbol?
Root van.

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#2426) CoolBoy323 válasza Pubszon (#2425) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

CWM és a rom... mi mást kellett volna? :D

(#2427) liptak.t válasza vegyszer (#2424) üzenetére


liptak.t
tag

Kér PIN-t, így annál tovább nem jutok. De ugyanez a szitu, ha SIM nélkül pacsolom be.

Viszont hallom, hogy működik (pl a képernyőzár hangjából, csatlakozik wifire, reggeli ébresztő, stb....)

[ Szerkesztve ]

(#2428) Pubszon


Pubszon
veterán

Felraktam a CWM 5.5.0.4 Recovery-t, azzal már lehet ROM-okat felrakni a needrom-ról?
Vagy mire kell figyelni?

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#2429) liptak.t válasza CoolBoy323 (#2423) üzenetére


liptak.t
tag

Megnéztem az első hszt. leszedtem a FlashTool-t de nem igazán vágom.

Nem akarok a telefon ROM-jában mahinálni, nehogy elbukjam a garit.

Szóval csak egy factory reset-et és a cuccaim lementését szeretném.
Ezt hogy tudom elérni a FlashTool-lal, vagy bármilyen egyéb programmal?

(#2430) Tices


Tices
csendes tag

Sziasztok! A tesztképeket nézve jól érzem, hogy a kamera nagyon gagyi? Az én Lenovo A820-asom sem a legjobb, de ránézésből simán jobb képeket csinál. Szeretném ezt a telefont, de a kamera és a rom-ozás visszatart. Tényleg ennyire rossz a kamera? Nem várok el DSLR képeket, de egy színvonalat szeretnék tartani, de így felejtős lesz nálam. Köszi a válaszokat!

Az emberi hülyeségnek csak alsó határa van!

(#2431) Outlander


Outlander
őstag

Sziasztok!

Hátha nézegeti valaki a shoppokat mostanában...

Hol van most készleten és jó árban?

Illetve akinek van eladóban vagy esetleg cserélne (Sony xperia M2) az írjon privit.

Köszi.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#2432) vitko6 válasza Tices (#2430) üzenetére


vitko6
csendes tag

nekem semmi bajom a kamerájával,sztem nem csinál rosz képet...

(#2433) nokiauser válasza vitko6 (#2432) üzenetére


nokiauser
aktív tag

+1

(#2434) Andr3aS válasza vitko6 (#2432) üzenetére


Andr3aS
csendes tag

Így van. Részemről sincs panasz a kamerájára. Annyit tud, amennyit egy telefontól elvárhat az ember. :)

(#2435) CoolBoy323 válasza Outlander (#2431) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Minideal EU raktar.

(#2436) DJGABI válasza Tices (#2430) üzenetére


DJGABI
addikt

arról váltottam, kb hozza az a820 szintet

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#2437) Andr3aS


Andr3aS
csendes tag

A történetem folytatódik.. A kijelzőm bal oldalán a hangerő szabályzó alatt kb. 1 cm-re megjelent egy zöld folt... Találkozott ilyennel valaki, vagy én vagyok csak ilyen szerencsés? :/ Írtam a minideal-nek. Kezdem bánni, hogy megvettem ezt a telót. :/

(#2439) StokedLee


StokedLee
újonc

Sziasztok,

Nemrég jött meg SPEMALLról a telefonom (g4s Octa core, 2/16), de beleütköztem egy olyan problémába amire nem találok választ.

A mikrofonom nem akar működni hívás közben, pedig builtin audio recorder alatt tökéletes. Viszont ha másik hangfelvevőt teszek fel, vagy pl gitár hangoló progit, akkor se megy. Próbáltam többféle romot, 4.2.2, 4.4.2, official, custom, ugyanaz az eredmény. Elsőre HW hibára gyanakodnék de zavar, hogy alap recorder megy. Mobil Uncle Toolsal is próbáltam állítani (engineer mode - MTK - hw testing - normal audio - mic levels), de még mindig a hívott félnél valami halk súgás van csak. SIM mini slotban van (SIM2), micro SIMem nincs hogy teszteljem azt.

Valaki belefutott már ilyenbe? Minden 5letet szívesen várok

[ Szerkesztve ]

(#2440) Pubszon válasza StokedLee (#2439) üzenetére


Pubszon
veterán

Lehet a fő mikrofon a rossz és a hangrögzítő a másodlagost használja.
Próbáld úgy hogy azt lefogod ezzel kiszűrve hogy melyik a rossz/jó.
Egyéb tippem nincs sajnos. :(

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#2441) Outlander


Outlander
őstag

Sziasztok!

Van értelme a Nokiauser fórumtárs által gyomlált Borx Gold rom-ról váltani?
Van olyan ami még ennél is jobb? Ha igen melyik? :)

Köszönöm..

Most lettem tulaj éppen olvasgatok visszafelé... :R

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#2442) Mazsika


Mazsika
őstag

Sziasztok!

Húgomnak vettem egy ilyen telót, eddig minden rendben volt vele, viszont mostanában fent a panelban nincs térerő. Máshol (szabadban) van egy pár csík, de így sem 100as. Gondolom ez valami antenna hiba lehet!? Egy rom frissítés megoldhatja a dolgot? Vagy van valami hardveres mókolási lehetőség?
Köszönöm szépen!

Üdv!

Dáccsika

(#2443) vegyszer válasza Mazsika (#2442) üzenetére


vegyszer
addikt

Nekem a Tévedés szolgáltatása, hiába vezető pozícióban van, sokszor több telefonnal sem volt az igazi. De volt egy ROM, ami valóban gyengébb volt térerő szempontból, mint a többi. De elvileg ez hw hiba lenne, de azért a jel terjedésnek csak a fizika szab határt, ellenben a jel feldolgozásnak meg a hw lehet a szűk keresztmetsze.

Tégy egy próbát (egy pár független mentés után)

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#2444) fa4hu válasza Outlander (#2441) üzenetére


fa4hu
őstag

Szerintem most ez a legjobb.

(#2445) Outlander válasza fa4hu (#2444) üzenetére


Outlander
őstag

Fel is raktam cwm-ből... :R

Kicsit fura h a flashtoolos verzió majdnem kétszer annyi...

Eddig semmi extra, külön még felraktam erre is az xposedet meg a gravityboxot...

Bár mintha a hangszóró azóta dobozos lenne, mintha el lenne tolva a bassos, pedig be sem kapcsoltam a viper4android alprogramot. :U

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#2446) Senais


Senais
aktív tag

Sziasztok!

Korábban már írtam ide, ismerősömmel néztünk telót és ez is a lehetséges áldozatok közé esett, akkor válaszoltatok páran, nem emlékszem már, hogy megköszöntem-e, de most köszönöm a barátom nevében is. Végülis erre a telóra esett a választás.
Lenne még pár kérdésem, esetleg ha még ezekre tudnátok válaszolni megköszönném.
Root ha jól olvastam van a telóban, gyári recovery is van, vagy mindenképp fel kell tenni egy customot? Gyári rom frissítésénél is sp flashtoolt kell használni?
A válaszokat előre is köszönöm.

Üdv: Senais

"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal." - Woody Allen

(#2447) Laza... válasza Senais (#2446) üzenetére


Laza...
addikt

Nocsak, nocsak ;]

Never give up!

(#2448) Senais válasza Laza... (#2447) üzenetére


Senais
aktív tag

a zte nem tetszett neki, na :(

[ Szerkesztve ]

"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal." - Woody Allen

(#2449) Tika79 válasza Senais (#2448) üzenetére


Tika79
tag

Nekem van egy eladó Jiayu G4S-em, nekem jó lesz a Zte V5... ;]

Nem a nehéz idők tesznek olyanná, amilyen vagy, csupán feltárják, milyen is vagy valójában!

(#2450) Senais válasza Tika79 (#2449) üzenetére


Senais
aktív tag

tegnap rendelte meg :(

"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal." - Woody Allen

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  JiaYu G4S
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.